33
Black Hawk Down
  • AndrewCB
    #33
    A magyar szerverre hoyg lehet csatlakozni???

    Pls help!
  • Coco
    #32
    hát ja a single elég gáz :)

  • Reaper
    #29
    Nah leszedtem. Istenkirály. A borzalom multi után üdítő a cucc. Jó a zene, ahogy azt már a filmben megszokhattuk. Faxa akció, egyszóval rlz! Jöhetne már a full!
  • Kandurex
    #27
    Tudod ha még lecsrélnéd a videokártyát (4600) , majdnem csúcsgéped lenne..még jó, hogy fut ilyen gépen :((((
  • Lantee
    #25
    Demot még nem láttam, de mivel a kedvenc filmemről van szó, természetesen a játékot is nagyon várom!

    A film simán lealáz minden közelmúltban megjelet háborús próbálkozást (talán Ryan Közlegényt nem).

    A Soundtrack pedig annyira komoly, hogy sokszor csak azt hallgatom a kocsiban!
  • Titan
    #23
    A film része igaz!
    Nálam ha betőltöm a küldetést megy mint az állat, csak kb 5 perc múlva indul újra a gép!
    Bakke lefut a kötelező hibakeresés és....kék háttér, fehér betük, anyázás!
    Nézem, és a kábelkapcsolatomat is hazavágta!
    Konnektor ki, vár, restart, test....online! Király!
    UNINSTAL!!!!!!!!!!!
  • Kandurex
    #22
    Valami ilyesmit akartam írni....ajánlom mindenki figyelmébe....."tőcsed-bontcsad"
  • Nyiri
    #21
    Nekem a demo nagyon bejott!!!

    A Grafikatol rosszabbat vartam (Novalogic) de siman elviselheto, az akciok meg kiralyak, tenyleg azt erzem hogy kurva nagy a tulero es kurvara kell figyelni mindenhova, a film pedig egy alapmu :) Ridley Scott az isten :D
  • Kandurex
    #20
    nyah mindegy lejött, go the test
  • Kaszi46
    #19
    én nemtom mert nalam azota is ujraindul a gép ha betölti a mapot, de sztem igen
  • Kandurex
    #18
    Érdemes leszedni?
  • Pupcika
    #17
    én is várom gámát de a teljest és abba én moslak le a szinről Klán testvér
    Muhehehehehe
  • Kaszi46
    #16
    ehhh de figyelmetlen vagyok. bocsi maxxx 13-as hozzászolásodat nem vettem észre valahogy
  • Kaszi46
    #15
    Maxxx a multi demo valoban szar volt ezt a készitök is észrevették ezért is csuszik jo fél évet a gém! sztem érdemes lesz azert odafigyelni rá! ne itéljunk egy alfabétagamma demo alapján!!
    Titán te meg miert nem sofozol gyakrabban bratyóddal? tán féltek hogy elkenem a szátokat?:)))))
  • Titan
    #14
    Én láttam és nagyon király volt a film!
  • Maxxx
    #13
    bár állítólag próbáltak rajta sokat javítani...
  • Maxxx
    #12
    ...hát...

    A multi beta demó után ez természetes, ami a közepesen szar és a borzalmas között volt...


  • Kaszi46
    #11
    látom nemsokmindenki érdeklődik a gém után:((((
  • Kaszi46
    #10
    amugy filmet láttátok? szerintem nagyon jo és minden katonai fps szerelemsének kötelezö darab
  • Kaszi46
    #9
    nyah kijött a single demo is végre de sajnos nálam minden indok nélkül ujrainditja a gépet, amikor betölti az elsö küldetést!! ha kiproszáltátok vagy tudnátok orvosolni a problémámat ne kiméljetek!!
  • ubi
    #8
    hali
  • Norbi2K
    #7
    nagyon gyenge a játék egyébként, igy elrontani egy jo témát nem tudom hogy lehet. uninstall...
  • Norbi2K
    #6
    pl novalogic.com :)
  • ubi
    #4
    magyar server van??????
  • Kaszi46
    #3
    én most telepítem kiváncsi vagyok
  • Norbi2K
    #2
    még nem de már szedem is le:)
  • Kaszi46
    #1
    Kijött a multi demo kipróbálta már valaki?