166
NHL 2003
  • Shawn1
    #115
    Sziastok!

    Nekem az a problémám,hogy nem fut a játék teljes képernyőn és nem tudok rájönni hogy miért.Tudja valaki a megoldást?Már a menü a fele kb sem látszik,magyarul lelóg a képről...
  • G.Freeman
    #112
    Nem tudom hogy aki itt irta hogy online jatek részét fejlesztették ahelyett hogy a jatek többi részére koncentráltak volna, az kiprobálta-e egyáltalán. Amugy az online játék része nem jobb és nem is rosszabb, egyszerüen nem müködik.Jo internet kapcsolatnal (ADSL , kábel) is szaggat, van olyan hogy egesz meccsen az egyik játékosnak szinte billentyüzára van hoyg minden 4. gombnyomast erzekeli. Netes ligaban a szerverröl lehetetlenseg disconnectlani, csatlakozni is csak ha semmi mas nem megy. Sokszor szakad vagy visszaugrik elözö faceoffhoz, ma a Montreal elleni netes meccsem kb 20szor probaltam meg lejatszani de egyszer se jött össze. Oylan is volt hogy egyik pillanatban epp a jatekban voltam a következöben meg mar a desktopot láttam...hogy mi törtent azt nem tudom de a tisztelt ellenfelemmel is ugyanez törtent.
    NA jo kb ennyi elelg is hogy lassatok ez közel nem az online jatekreszröl szol söt azt inteztek el a legjobban:(
  • Fasee
    #111
    Nekem is csalódás a játék. Menü egyáltalán nem tetszik + az sem, hogy mindig be kell állítani, hogy Manual Line Change legyen. Nálam valamiért mindig visszaugrik Automatic-ra. Játék közben botrányos a kis kijelzőn a Power Play jelzésére használt piros pötty. Nagyon konzolos feelingje van az egésznek. Idén szvsz EASports eddig megjelent(PC-s)tagjai közül a Madden 2003 sokkal jobban sikerült mint az NHL 2003.
  • CzKaresz22
    #110
    Nem kicsi a kép a képernyön hanem a képernyön nem az egész látszik olyan mintha nagyobb lenne a kép mint a monitor s lelog rola full képernyön megy de a menü fele látszik az alját nem is látom pl...
  • CzKaresz22
    #101
    Nekem az a bajom,hogy a game nem fut teljes képernyön s nem tudok rájönni miért...Valaki tudja a megoldást?Már a menü se teljes a fele kb nem látszik ugymond lelóg a képről...
  • Ramore
    #97
    Szerintem pont elég intronak az, ami a 2003-ban van. Minek foglaljon több helyet, engem a játék érdekel és az legyen 100%-os. Márpedig a game cool!
  • ubi
    #95
    kajak crack miatt nincs intro? szerintem ez nem igaz, mert a 2002es játékokban sem volt intro!
  • gef3
    #89
    átneveztem, de csak villan egyet a képernyő és semmmmmi.
  • Fasee
    #86
    Megoldás:
    crack.exe-t nevezd át nhl2003-ra. Utána be kell másolni a C:-n található Program Files/EASports/NHL2003 könyvtárba.
  • gef3
    #85
    na srácok tényleg mi a szar lehet? lehet a razoros törés fos megint?
  • gef3
    #84
    nem indul így sem.
  • gef3
    #83
    kazaról töltöttem le.
  • gef3
    #80
    tud valaki segíteni????????????????????????????
  • gef3
    #79
    re!
    felinstaláltam az NHL2003-at. meg kell crackelni, de a razor1911-es könyvtárban a crack nevű exe-t ha átmásolom és elindítom nem történik semmi, csak villan egyet a képernyő.
  • Ramore
    #78
    könyebb-könnyebb
  • Ramore
    #77
    Csak annyi, hogy az ember próbál segíteni, te pedig nem kéred, hanem neked kell. Írtam egy ftp címet, ami valószínüleg mükszik, de várni kell és be fog engedni és akkor neked is meglesz. De türelmetlenül követelőzni könyebb.
  • Ramore
    #75
    Az NHL2003 demoban is ugyanez az intro volt.
  • Fasee
    #74
    Úgy látszik idén ez lesz a Razoros fiúk "védjegye". A Madden 2003-ból is kihagyták az introt - ISO változat. Érdekes még az is, hogy a crack csere előtt egészen más milyen kép jelenik meg(töltés közben)mint utána.
  • Mikice
    #72
    A meccs előtt tudod beállítani bal oldalon a controller config menüben.
  • gef3
    #67
    csá tudja valaki az NHL2003 CD-keyt????????????????
  • Ramore
    #64
    a "kell" szó a warez műfajában nem szimpatikus szerintem
  • Ramore
    #55
    hlcompany.etowns.org port9000 user:ftp pass: familiar

    Gyorsan mert változhat a pass!
  • Ramore
    #53
    Nincs mit, remélem holnap már te is leírhatod a véleményed róla!
  • Ramore
    #51
    139.165.44.40 l:optimizedfxp p:leech port:7331 Próbáld itt, nem tudom fent van-e még.
  • Ramore
    #48
    Ha rip kell, akkor warezcenter.warez.hu!
  • M.A.D.
    #45
    Ramore.ne rippet nem 1999-et írunk.

    AMD:ok. format c:....de most komolyan!!!
  • M.A.D.
    #44
    iso?
  • Ramore
    #43
    belmondo warez
  • AMD rula
    #40
    Az volt a baja, hogy fent van az MP9...
    De itt a megoldás, ha valakinek ugyanaz lenne a baj, mint nekem:
    That said, here's what you would do:
    1) Start Regedit
    2) Using the tree view, find a registry key called
    HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ MediaPlayer \
    ShimExclusionList
    3) Make sure that the registry key
    called "ShimExclusionList"
    is selected in the tree view (it looks like a little
    folder.)
    4) Right-click on "ShimExclusionList" and select "New ->
    Key"
    5) You will now have created a new registry
    under "ShimExclusionList" in the hierarchy. Give this new
    registry key the name NHL2003DEMO.EXE

    That's it. The game should now work.
  • M.A.D.
    #39
    Hát, be is baszna, ha egy wmp9-es kéne egy gammához, ez már durva lenne.
  • Ramore
    #38
    Elsőre nem rossz, valamit javult a demohoz képest, bár a kameramozgásokkal nem vagyok kibékülve.
  • AMD rula
    #37
    Nekem meg kirakja indulásnál a windos media player alját és vár vár vár , és semmi...
    Lehet, hogy a MP9beta a baja?

    DAO/96-ban írtátok meg?
  • Ch_Slater
    #35
    Hát én a 99-cel jaccottam utoljara. Ahhoz képest biztos van...
  • hali
    #33
    Uff

    Sztem ratyi a játék, semmi ujitás nincs benne.
  • malacka
    #32
    Nekem működik az NHL 2003
  • Ramore
    #31
    Van valakinek nocd crack-je?
  • petee
    #30
    hopsz,egyszere..
  • Breki33
    #29
    nanee :(
  • petee
    #28
    wc-n se?
  • ubi
    #27
    nincs már fenn a nhl2003!!!!! semin!!!