166
NHL 2003
  • zsolesz92
    #166
    tudom hogy régen irtak ide de nem baj. a jobb alsó sarokban mi az az izé?az megy fel. arra gondoltam hogy a játékosok fáradtsága de hiába cserélek sort nem változik. segitsetek.kösz
  • nutiform
    #165
    Felraktam a 2004 et,és visszhangzik meccs közben a kommentár meg minden.Mi lehet az oka?Audigy 1 esem van.Legújabb patch felrakva és úgyis csinálja.Td valaki segíteni?Köszi
  • AdaKiller
    #164
    köszi szépen
  • Rudee
    #163
    Sajna én se tudom. Index.hu fórumába van pár NHLes aki régebb óta foglalkozik ilyenekkel, ott kérdezd meg.
  • AdaKiller
    #162
    PLS
  • AdaKiller
    #161
    Sziasztok.

    Leszedtem az 1.01-es patchet, és az NHL-PATCH.RTP, fájlt, ki tudtam csomagolni az nfs underground patcher fájl-ával, de az nhl2003-en-us.rtp, azt nem tudom. Azt írja ki, hogy nem találja az autorun.exe-t, ha azt felmásolom a cdről, aki az autorun.cfg nem egyezik.
    Érdekelnek. hogy egyáltalán mit tartalmaz ez a 40 mb-os fájl, ha már leszedtem az 56k-s modemmel.
    Meg van vmi nhl.cab fájl is azt hova kell rakni?
    Akinek van vmi ötlete, azt nyugodtan megoszthatná velem.
    Előre is kösz
  • CS@
    #160
    Mindent átírhatsz. Kukkants el ide és a downloadból szedd le az editort+upgradet.
    Bár nem sokat foglalkoztam vele ,de első pillantásra marha egyszerűnek tűnt.
  • Buddy
    #159
    jo kerdes.....de szezononkent magatol is valtozik.....ha sokat jatszik fiatal, javulni fog, akit meg a tarcsiban rohasztasz, az romlik
  • Kobe1111
    #158
    Nem lehet valahogy a játékosok rosterét átirni? pld. speed vagy endurance
  • Buddy
    #157
    ezzel kapcs. az is alt. igaz, hogy golt szinte mindenkepp fogsz kapni /jonnek az ilyen 4-1, 5-1, 6-1, 7-1-es eredmenyek......ilyen esetekben egyet azert kapsz/
  • Kobe1111
    #156
    Lehet hogy igazad van buddy,az egyik meccsen 6-1 re vertem a tampa bayt a másik meccsen meg már kikaptam a bostontól 4-1 re. Amit az előző meccsen 100 százalékban megcsináltam, az itt sem jött be.
  • Botond #155
    ja,mint easy fokozaton 20 gólig minden bemegy,aztán utána meg a legjobb kombót is kifogja a kapus...
  • Buddy
    #154
    neha viszont azt veszem eszre, hogy a progi vhogy ugy van megirva, hogy ki KELL kapnod, es akkor semmi nem jon be, es jon egy ilyen rovid kis szeria......de lehet csak bekepzelem
  • Buddy
    #153
    egyebkent a detro kibukasa utan en is a dallasnak kezdtem szurkolni......de ez az anaheim nem tudom mit csinal...:(

    nhl-ben termeszetesen realisan lejatszom a 82 alapmeccset es utanna a 4 gyozelemig tarto parharcokat
    1. szezon : 82+20=102 meccs /elso playoffban es a dontoben is 2-szer kikaptam/
    2. szezon : 82+16=98 meccs /csontra vegig a playoffban/
    3. szezon : most folyik, ez nem lesz olyan konnyu, mint a 2., mar latom
  • Buddy
    #152
    en a Detroittal nyomom, en is atomnehezen, most vagyok a 3. szezonomban /a tavalyi szezon durva volt, ilyen 50 folotti gyozelem/.....erdekesseg, hogy mindket elozo szezonban a dontoben a New Jersey jutott be keletrol......lassan vonulnak vissza a jatekosok is, es izgi, hogy igazolasnal egyaltalan teged valaszt-e az adott jatekos
  • CS@
    #151
    Tudtommal 03.14.-ei az utolsó amit csinált.
    Azt itt találod.
    Talán nem is a beállításokon van a hangsúly (azt te is megtudnád csinálni egész könnyen) inkább magán a rosteren.
  • lee86
    #150
    macphisto beállításai? el tunnád küldeni? vagy estleg megadnál egy letöltési linket? érdekel a dolog!
  • CS@
    #149
    Icingel kapcsban : Pont a pálya kellős közepét kell átlépted utána már lőheted ,nem lesz icing. Emberhátrányban nincs icing (kétvonalas van).
    Csak PlayNow-ot és szinte csak ANA-val játszom (úgyhogy a mostani valós szereplésük után nagy a boldogság).
    MacPhisto Rosterével és beállításaival legnehezebb fokozaton (difficult –on) játszok.
  • lee86
    #148
    Dallas Stars -nagyon keményen (asszem azt very difficultnek hívják) alapszakasz: 40-13-valamennyi-valamennyi
    most kezdem a rájátszást, a vancouvert kaptam, és remélem jobban járok, mint a valós csapat :((((((((((
    és Te kikkel nyomod?
  • Buddy
    #147
    ti kivel jatszotok, hogyan es hol tartotok?
  • Buddy
    #146
    icing - tulutes : ha palankra bikazod es ugy megy at a tuoldalra, akkor nincs icing, ha pedig passzolnad es atcsuszik, de elered, akkor 2 vonalas lesz belole....ez a mindegy kategoria, mert igy is, ugy is a kapud elott dobjak fol a pakkot
  • Buddy
    #145
    meg szerencse......ilyen faszsagot remelem nem is tesznek a tobbibe sem
  • lee86
    #144
    nincs :((
  • Botond #143
    ja,2k2 üt,2k3ban is benne van még eza kártyagyüjtősdi btw?
  • lee86
    #142
    2 line pass:
    passzolsz és a korong két vonalon is átmegy (kék-piros)
    icing:(hát az egy picit furcsább)
    ha belövöd az ellenfél harmadába a pakkot jó messziről, akkor egy játékosodnak sietni kell, hogy elérhesse a korongot, mert ha az ellen szerzi meg, akkor tilos felszabadítás (icing) van.

    picit komplikált szabályok, elmagyarázni (mint mindig :DD ) nehéz, de élesben már érthetőbb!
    ;))
  • Kobe1111
    #141
    Má bejött,kosz lee.De nem csak azt, hanem mind az 5 Eng fájlt át kellett nevezni. Kezdő vagyok még benne, az icing és a 2 line pass szabály mit jelent?
  • lee86
    #140
    1000200300400000004904
    de ne hagyd el! ;)
  • Kobe1111
    #138
    Nem sikerült, átneveztem de nem volt jó. Nincs valami honlap?
  • lee86
    #137
    remélhetőleg ez segít:
    menj a játékod LOCALISE könyvtárába, és ott lesz egy olyan fájl, hogy front.cze, meg egy olyan, hogy front.eng! töröld ki a front.cze-t és a ftont.eng-et nevezd áz front.cze-re!
    így most olvasva biztos értelmetlen, de a művelet fél perc alatt megva!
    amugy meg beragadt a CapsLock-od! :DDDDDD
    ;)
  • Kobe1111
    #136
    NINCSEN HOZZÁ ANGOLOSÍTÁS, VAGY MAGYAROSÍTÁS MERT KÉNE MERT NEKEM CSEH NYELVÜ. HA VAN PLÍZ ÍRJÁTOK MEG
  • Joke
    #135
    Hát nem tom, nekem emgy Xp-vel. lhet hogy codec hiba, próbáld leszednia a feleslegeseket, ás úgy. ha meg enm , akkor lehet szar a cd.
  • dtk1985
    #134
    nekem nem indul a jatek. xp-m van. ha elinditom akkor elfeheredik a kepernyo es kidobja hogy, nhl2003.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience...
    Mitol van ez. Razor cracket hasznalok, de probaltam a gimpsRus-félét is
  • Buddy
    #133
    hogy lehetne megnehezíteni a játékot?
  • lee86
    #132
    nálam az a gond, hogy nem lép ki a játékból! szóval állandóan ctrl+alt+del, és így ki tudok lépni!
    Erre nincs megoldás?
  • cypher
    #130
    megoldódott,egy codec nem tetszett neki
  • cypher
    #129
    Ui.:előtte ok. volt!
  • cypher
    #128
    Senkinél nincs olyan gond,hogy újratelepítés után(crack megvolt!!)kilép winfosba??
    Szal nem akar indulni a gáma..
  • Ramore
    #127
    Red Wings a király!
  • Iori
    #124
    JA
  • KeKKSZike
    #123
    Ez NHL 2003 Iso??