356
Mit lehet ellene tenni ? Kinek hogyan jelentkezik ? Mi is valójában ?
  • Dikkma
    #191
    Én nem játszom, csak DeFacto :o) az idegeskedés, szemromlás (zsírúj Samsung moncsik lesznek) sőt a nevezési díj DeF része, én meg találkozom 100 ismerőssel, haverkodom. :o)
  • Coine
    #190
    ott, majd meg felhúzod magad, romlik a szemed és még pénzt is dobsz ki és közben azt hiszed jól érzed magad, nem ? hát ez a lényeg akkor :D
  • Dikkma
    #189
    Jó kedvem van :P
    Megyünk eqra!
  • Dikkma
    #188
    Tudom, mindenki azt várta, hogy "csak félrement." vagy "ah, szívességet kért vki akit utálok" de nem :P
  • Dikkma
    #187
    Kaptam egy smst. Lehet, hogy szeret vki?
  • Dikkma
    #186
    Ja igen erre akartam még azt mondani, FC rulez :D
  • Dikkma
    #185
    A vér keveredik a hamuval? :D
  • Dikkma
    #184
    lesz
  • Dikkma
    #183
    Efreet neked volt vmi nem? Nekem múlt decemberben kezdődött. Most megint lsez :oP
  • Dikkma
    #182
    Bazeg! :D
    Tudod mit ajánlok figyelmedbe? Egy december-januári vizsgaidőszakot. Abba vagy belehal az ember, vagy meghülyül. Én már csak toom, mert nekem is volt :D
    Komolyan, másnak milyen érzés a vizsgaidőszak? Efreet?
  • Dikkma
    #181
    Persze, hogy sms-ben, hülye kérdés?!
  • Dikkma
    #180
    Most kaptam millió puszit Tőle, szal boldog vagyok :oP
  • Coine
    #179
    éreztem :D
  • Dikkma
    #178
    Vagy ez csak ilyen vitatkozási közhely-fordulat, amit lehet vmi gyűjteményből kinézni? :D
  • Dikkma
    #177
    Miért is van igazam, vagy milyen témából?
  • Dikkma
    #176
    Nem lehet azt sem egész nap, nem?
  • Efreet
    #175
    :) szép.
  • ipszilon
    #174
    fura! nekem meg ettől lett jó kedvem. ezt most nagyon brutálisan hangzott!
    meg nem csak ez játszott közre, hanem a környezetem úgy általában. és rájöttem, hogy senki sem boldogabb vagy szomorúbb a másiknál. egyenlő felek vagyunk!
    és a világ nem szürke, hanem rózsaszín:-)
  • Mike at home
    #173
    akkor jatsz a futyiddel
  • Coine
    #172
    Nézőpont kérdése, mert ha már tudsz jobbat...vagy a környezet szar akkor már annyira nem jó, maximum 17nek lenni meg butapesten bulájozni ;)
  • Coine
    #171
    Depis voltam, elhiheted.
    Belátom....én kigyógyultam 1enlőre, de te továbbra is bemagyarázod magadnak a senkisemszeretengemet, ami persze szerinted totálisan igaz és megcáfolhatatlan, tehát senkinek nincsen a témában igaza csak neked ami amúgy 1 jó dolog nagyjából, nemde ?
  • Dikkma
    #170
    17 (vagy má 18?) évesnek lenni, és bp-m középiskolába járni a világ legkirályabb dolga.
  • Dikkma
    #169
    Jaj.. most nem azért.. én elhiszem depis vagy nem azért de..
    na mindegy. Lássuk be, más a helyzetem.
  • Dikkma
    #168
    Egy FC? :D
  • Hangianix
    #167
    Vannak 3adeves nagyfiu ismerosok arra. Azok se normalisak, szoljak nekik az erdekedben? :D
  • Coine
    #166
    Nyugi, én első héten már depis is lettem :D
  • Hangianix
    #165
    CS topic segit? :D
  • Dikkma
    #164
    Voltam ma első nap suliban, hááát, érdekes lesz, kicsit el is kedvetlenedtem.
  • Dikkma
    #163
    De már nem köt le. Kiégtem. Szal már ez sem maradt nekem.
  • Mike
    #162
    Tényleg menj el pszichológushoz, mert ő fog tudni segíteni rajtad, ugyanis a depresszió kezelhető. Nem fog kinevetni, se magában, se az ebéd közben. Nem Te vagy az egyetlen, nem vagy vmi furcsa csodabogár. Javaslom, hogy tényleg menj el orvoshoz.
  • Mike
    #161
    Játszatok a számítógépen, azzal prímán lehet sikerélményt szerezni, vagy egyetek csokit, az nőveli a szeratonin szintet.
  • Lteebee
    #160
    Annyira jó, hogy szóba hoztátok ezt a témát, mert rámtört egy kisebbfajta depi szombatra.
    Kiheverem pikpak!
  • Dikkma
    #159
    Amúgy erről az egészről a véleményem, hogy faszság.
  • Dikkma
    #158
    Aham. Erre van a net. Azt is vállalhatod, amit másnak nem mondanál normális esetben.
    Én 9 hónapig éltem ebben az állapotban.. és tudom magamról - ez a szerencsém, hogy soha nem lenne erőm eldobni mindent. Faszság. Inkább csak tényleg az volt a rémisztő, hogy a végén már perceket gondolkodtam rajt, mielőtt rájöttem, mekkora faszság.
    Igazából nem tudom, miért kerültél ebbe az állapotba, viszont azt biztosra veszem, meg lehetne változtatni. Gondold át a dolgokat!
    Én elmentem pszichológushoz, pedig elvből nem szedek semmilyen gyógyszert. Asszem ha elmondanád neki az elejétől a végéig, nem csak bólogatna meg mosolyogna miközben hülyeségeket rajzolgat papírra (ami egyébként zavaró :) ) hanem tényleg tudna segíteni.
    Megoldás még : olvass CS topicot :D
  • Dikkma
    #157
    Igen. Ha van kiért élni, az egészen más, én emiatt tartottam ott, ahol tartottam; és igen, már múlt időben beszélhetek erről; viszont nekem nem az hozott javulást, hogy lett vkim, hanem beletörődtem abba, hogy nincs.
  • Efreet
    #156
    nagyon köszi hogy leírtad.
    keress bátran cicológust.. nem szégyen, és semmi rossz nincs abban, ha eljársz egyhez. nagyjából értem, és ismerem azt amiben élsz (ezt visszaolvasva szerintem látod), csak nekem nem 6 évig tartott ez a súlyosabb része.
    mindenképp keress meg 1 hozzáértő embert, hidd el tudnak, és fognak segíteni. az első látogatás után érezni fogod, hogy tud-e hozzád úgy beszélni, és meg tudsz-e bízni benne. ha nem, állj tovább, és keress másikat. mindenképp érdemes nekikezdeni.
  • Unknow
    #154
    Na beleugatok már én is mivel volt szintén egy ilyen depis haverom mint itt egyesek...leírom már mit csináltunk vele ,hogy rendbe jöjjön...

    Szal mivel a srác egésznap szomorú volt meg már azon gondolkozott végetvet az életének mert annak szerinte semmi értelme úgy láttuk jónak,hogy kicsit kiszedjük a lakásból.Kb. 1 hónapon át hetente 3szor elvittük magunkkal szórakozni stb... Aztán összehoztuk egy csajjal is és hipp - hopp már lett kiért élnie. Szal javaslom a depis emberkéknek,hogy próbálják magukat legyőzni és minnél többször emberek társaságába járni... Ja és kerüljék a szomorú műsorokat mert az nem tesz jót:)) A nevetés a legjobb gyógyszer:))) Legalább is nálunk bejött:)
  • Dikkma
    #153
    ...és ha egy valamit kérhetnék az élettől, akkor három év mínuszt kérnék.
  • Dikkma
    #152
    De.. tudom, hogy Ő AZ (vagy az egyik az Ő-k sorában), csak idősebb vagyok nála. Minden más stimmel.
  • Efreet
    #151
    146: ha így gondolod, akkor egészen idáig semmit nem fogtál fel abból amit itt írtam.