356
Mit lehet ellene tenni ? Kinek hogyan jelentkezik ? Mi is valójában ?
  • dikki*yysw
    #236
    Nézz át "A SÖR" topicba. :D
  • Mike at home
    #235
    ki az az allat ilyenkor?
  • Mike at home
    #234
    konnyen lehet
  • dikki*yysw
    #233
    Nyomják a kaputelefont. 3 perce. De nem veszem fel.
  • dikki*yysw
    #232
    Lehet, hogy már elérted képességeid határát az okosság terén?
  • Mike at home
    #231
    aha
    mondjuk sokkal okosabb nem lettem
    de erdekes okfejtes
  • dikki*yysw
    #230
    Ezt a gondolatmenetet indirekt módszerrel bizonyítom. A zplayer vagy galocza nickből nem asszociálsz a dick szóra. Rólam igen. Akkor..? :)
  • dikki*yysw
    #229
    Nevem Dick Dickenson (mostantól dikki dickenson ) a szó a dikkmá mutter dróton dzsáll a petró! ból jött; dick=prick=fasz.. lehet, ezért asszociáltál a dick-re :)
  • Mike at home
    #228
    eleg mazochista nev
    es mi volt a "ma"?
  • dikki*yysw
    #227
    talán, mert a dick szóból származik.
  • dikki*yysw
    #226
    Neeem, Dikkma nem tűnik el, csak mondjuk suliban leszek mindig dikki*yysw, otthon meg Dikkma (moderátori jogok miatt).
  • Mike at home
    #225
    nemtom nekem a nicekedrol mindig a dick jutott eszembe
    (mar ne vedd sertesnek)
  • dikki*yysw
    #224
    Már csak logó kéne.
  • dikki*yysw
    #223
    el nem hiszitek, mennyivel jobb! másfél évig néztem a Szia Dikkma! feliratot; namost, ugye a Dikkma az nagy betű. és az úgy gáz. egyszerűen eljárt a nagy betűs nevek felett az idő.
    most meg kisbtűst nézhetek!
    pl. [CsIrA]Dikkma helyett mennyivel menőbb x-csira][dikki ?
  • Mike at home
    #222
    egesz allam?
  • Mike at home
    #221
    bar mondjuk meloval is hasonlokeppen vagyok
    nagy lazasag, aztan ha nyakamon a hatarido akkor nuku alvas
  • dikki*yysw
    #220
    királyság vagyok.
  • Mike at home
    #219
    Vizsga: erettsegin meg a kezem is remegett rendesen. Ma mar... :)
    a nagyobbik gaz, hogy mindig utolso pillanatra hagyok mindent. Utana megfogadom, hogy soha tobbet, aztan megint ott vagyok, hogy hat igen, bazze mar csak ennyi van, ez a konyv meg de vastag, legalabb 1x el kene olvasni :)))

    Mielott megkerditek: most eppen nem tanulok, de asszem elobb-uitobb igen, mert ez igy nagyon uncsi, csak a melo, meg a langyos pisi
  • Mike at home
    #218
    Nagyszeru otletem tamadt: aki depis, es ongyin gondolkodik, fagyasztassa le magat. Vegul is mit veszithet, egy probat meger
  • Efreet
    #213
    matfiz (gimis és mondjuk 1etem első 1-2 félév)-vel nincs gondom.
  • Coine
    #212
    beszétem matektanárommal, hát ha akár infó szakra is mehettél volna a felvételiddel akkor eléggé vágod a reál témát :D
  • Efreet
    #211
    egy érettségi összesen nem igényel annyi tanulást mint 1 bme-s vizsga... és ha ügyes vagy, csak hetente 2 vizsgád van, darabjára a napi 24 óra tanulás is kevés lehet... :)
  • ipszilon
    #210
    bocs, két vizsga
  • ipszilon
    #209
    nem, de egy héten keresztül mindennap egy vizsga. azért az is durva!
  • Efreet
    #208
    nekem volt, hogy aznap délelőtt hívott haver, hogy aznap vizsgázok-e... tökre nem tudott idegesíteni már akkor se... :) most meg főleg :) abszolut nem kell túllihegni a dolgot, nincs az égvilágon semmi ami miatt megérné az idegeskedést.
  • Dikkma
    #207
    Nekem beszélsz, vagy csak rágózol? :D
  • Dikkma
    #206
    ...és aha, értem, mondjad csak :D
  • Dikkma
    #205
    ...akkor te tudod, hogy nem a vizsga előtt egy nappal "jé vizsga van!" és ezt konstatálva el is feledkezel róla...
  • Efreet
    #204
    98ban felvételiztem - és az akkori feladatsor igencsak finom volt :) főleg a fizikás...
  • Coine
    #203
    mikor volt az az akkoriban...csak mert megkérdezek arcokat, h. akkor milyenek voltak a felvételi viszonyok BME-n !
  • Efreet
    #202
    nem infora jártam(járok), de egy vizsgaidőszak mindenhol ugyanaz. csak más a tantárgyakkal.

    amúgy elméletileg oda is bejutottam volna akkoriban.
  • Coine
    #201
    ...vagyis infó szakra v. mi a halálnak hívják.
    oda ma szinte lehetetlen bekerülni...
  • Coine
    #200
    Bejutottál BME-re, mint informatikus ?
  • Efreet
    #199
    Dikki: nekem a BME volt.

    és a yysw - az a "igen, igen, persze, hogyne..." című, és "beszélj csak, úgyse értesz semmit, meg azt se tudod mit mondasz" hozzáállást próbálja leírni... hidd el, tudom mit érzel, és tudom, hogy lehet másképp is élni, mint gondolod.
  • Dikkma
    #198
    És mit akarok én elérni, do?
  • Dikkma
    #197
    azmi?
  • Dikkma
    #196
    Gondolol nem BME volt.
  • ipszilon
    #195
    én az első vizsgámnál, nagyon izgultam, de később már csak a vizsga előtti nap jöttem rá, hogy "jé! vizsga van", és ezt konstatálva el is feledkeztem róla (de csak majdnem). persze egy kis drukk azért volt!
  • Efreet
    #193
    vizsgaidőszak fun... a drukkról már anno a gimiben leszoktattak, meg amúgy sincs min idegeskedni... ami sikerül az heppi, ami nem, az meg úgy jó...

    Dikki te meg próbálj meg legalább elgondolkodni azon, amiket itt mások leírtak, és nem a yysw hozzáállást előadni, mert akkor nem fogsz elérni semmit...

    (yysw - yeah,yeah,sure,whatever)
  • Dikkma
    #192
    Banyek. El akarok járni társastáncra. Nem nyősz? New York