303
  • air23
    #8
    ami a ***-ág, hogy szegény pc sek nek nem készül már nba live 2003 és az egyéb finomságok, csak ps2-re.. nemrég komolyan el is gondolkoztam azon hogy vennem kell emiatt egyet... :(

    de szerintme pc rlz.
  • rolika
    #7
    azért a helyzet nem olyan egyértelmű: a konzolok is tele vannak rpg-vel (igaz, japán rpg-vel :), becsúszik egy-két stratégia is (turn-based, real-time egyaránt), fps-ből sem kevés van, míg a példaként említett sims novemberben jön ps2-re
  • Rincewind
    #5
    Na és persze az MMO RPG-ket!!!
  • Rincewind
    #4
    Azért vannak a cikkebn jócskán túlkapások!!!
    Úgy állítja be a szerző, mintha csak konzolon lennének élvezetes játékok! Holott én nagyon élvezem a rengeteg CRPG-t, amivel játszom az FPS-eket a többi remek játékot, ami kijön PC-re!
    És mi az, hogy elszigeteléi az embereket? A tisztelt cikkíró valószínűleg még soha nem volt 12-es LAN-partyn, masszív sörözéssel kombinálva, miközben naphosszat mennek a HL és egyéb meccsek!
    Szerintem éppenhogy jön fel a PC-s iparág és eddig volt hullámvölgyben. Legalábbis 2 éve nem volt annyi játék a várólistámon, mint mostanság... :P
  • CSOCSO
    #2
    nah nem rosz a cikk... nem lett leanyázva senki egyedűl ebben a bonyolultság kérdés volt számomra amin lehetne vitatkozni...mindegy... amugy meg hogy néz ki az a ps2 modem?????????:))
  • CSOCSO
    #1
    jé mik vannak ittt...ki korál kell aranyat lel mindjárt el is olvasom:)