303
  • gabex
    #303
    A segítségetekre lenne szükségem!Nem tudok a munkahelyemről a tűzfal miatt letölteni a Kazaa-ról,sem Ftp címeket nem tudok elérni.Hogy lehetne kijátszani a tűzfalat,kilehet így játszani egyáltalán?Elöre is kössz
  • magyar ember 2
    #301
    Azert nem idezgetsz, mert nagyon is jol tudod, hogy nem irtam semmi olyat amit felmutathatnal.

    "amúgy tök mindegy, hogy alaptalanul, vagy alappal anyázol, azt nem gondolhatod, hogy ettől jobb lesz bármi is."
    Ugy erted, neked teljesen tokmind1 hogy az en irasaimat nezed, vagy a nevemben irogato Gunmanet. A, telleg nem vagy elfogult...

    A problema az volt, hogy Gunman az en nevemben elkezdett itt anyazni, te meg ram kented hogy en csinaltam, mikozben egy vak is eszrevehette hogy az allaspontommal, stilusommal teljesen ellenkezo irasok nem lehetnek az enyemek. A masik konzolos anyazo topicban (pcs jatekoknak lealdozott) is probalkozott ez a Gunman gyerek, leanyazott mindenkit, koztuk 1-2 ismerosomet is, csak ott pont az erintettek nem vettek be hogy en irom azokat, mivel ismernek.
  • Elvis
    #300
    én nem idézgetek, mert tudjuk, hogy te miket írkáltál. ;) azt hiszem, hogy nem nagyon hasonlíthatod össze azzal amit idéztél tőlem, nem?
    amúgy tök mindegy, hogy alaptalanul, vagy alappal anyázol, azt nem gondolhatod, hogy ettől jobb lesz bármi is.
    mindegy, nekem nincs kedvem ilyen hülyeségen vitatkozni, hogy ki kezdte és miért kezdte. hogy abbamaradjon, és esetleg egy másik fórumban rendesen - érdemben - tudjunk vitatkozni, én most bocsánatot kérek... gunman nevében is.
  • magyar ember 2
    #299
    Tessek: "nem kell túl sok ész hozzá, talán menni fog", "bámulj bele a tükörbe és röhögd pofán magad", "űberlúzer vagy...
    annyira nevetséges vagy", stb. Vagy ez nalad az alaphang?

    Akkor most te is ird le, hogy en kit es miert anyaztam le ALAPTALANUL. Tehat ne azokat masold be, ahol masok anyazasaira VALASZOLTAM, hanem ahol allitasod szerint en kezdemenyeztem. Ja, hogy ilyet nem talalsz? Nem a valaszon kell csodalkozni, hanem azon AMIRE ment a valasz. Erdekes mod az nem zavart hogy a Gunman haverod az en nickemet hasznalva anyazott jobbra-balra, csak amikor en kiosztottam a csokott agyat ezert. Ne is csodalkozz rajta hogy nem teccik ahogy egyes primitiv kisgyerekek a nevemben irkalnak. Mit vartal, megdicserem erte? A moderatornak is megmondom a velemenyem ha okot ad ra. Marpedig adott eleget. Olyan mint a rendorok. Csak akkor van itt, amikor nem kene. Ezert hasonlo "tiszteletben" is reszesul. Vannak itt az SG-n kulturalt moderatorok is, nem en tehetek rola hogy ide csak egy ilyen jutott.

    Itt mar regota nem a konzol vs pc tema megy, hanem a ki tud gerinctelenebb lenni verseny (anyazos haverod megnyerte). Ezt a "itt mindenki ostoba konzolos csak te vagy űber pcs" stilust is a Gunman haverod hozta be ide, szal vele rendezd le az ilyen problemaidat, ne velem.
  • Elvis
    #298
    magyarember... kérlek idézd mikor sértegettelek... - és utána hasonlítsd össze azokkal amiket te irkáltál...

    szerintem nem menő mindenkit lefaszozni, anyázni stb - nem idéznék mindent... főleg nem a moderátort... :)
    ez nem azt jelenti, hogy ne küldenélek el szivesen akárhova, de szorult belém annyi kultúra, hogy ne egy nyilvános fórumon tegyem meg.

    amúgy itt mindenki ostoba konzolos csak te vagy űber pcs. senki sem nyomja pcn, csak beleálmodjuk a fórumba a megjegyzéseinket.
  • CSOCSO
    #294
    már nem azért de magyar ember mér nem regeled be magadat???????? de most komolyan??
  • CSOCSO
    #293
    mit is jelent az hogy gyerekjáték???
    idiota fejtörők amik 8 évesnek van kitalálva? hát azért nincs olyan sok...sőt... vagy pl ilyenekről beszélsz mint mario meg starfox (tudjátok a kis szörös róka) vagy Conker...
    ezek MAX gyerekesnek néz ki... de rohadtul nem az... mintha a Souht Parkot lesnéd...A Mario baromi jo kis gamez főleg ami most jön ki a Sunshine, volt alkalmam vele játszani egy 10 percet és elég jo volt és tudom hogy a Marioban a gamez eleje még semmi:)
    A Starfox rol lestem elég videot a netről hogy tudjam hogy kihagyhatatlan conker meg sajna anno még n64 en volt de aki kiprobálta az csak röhög a többi konzoloson hogy nekik ilyen nincs... ez az igazi south park féle gamez..egy kis mokus de részegeskedik, gyilkol, büfök, fing, csajozik, elborul az agya ha pénzt lát stb...szal kész királyság a gamez...és nagyon komoly multiban is amikor kis coccolino macik elen mész m16 al vagy lángszoroval stb... ehhh hatalmas:)!!!!!pc seknek meg kötelező emulátorral beszerezni!!!!!!!!!!
  • CSOCSO
    #292
    Tudod nem szoktuk azt a gépet Ulta 64 néven hivní..inkább Nintendo64 néven fut és ugy még a nem nintendosok is értik miről beszélsz...
    Tehát N64
    És Nintendo lenne a best ha lenne Havi 50 ezrem a játékokra de nincsen így marad az hogy a nagy durranásokat veszem, vagy egyszer csak cserélek egy ps2 re...
  • Elvis
    #288
    hát igen... ;) nem nagy kár érte...

    igaz, hogy konzolra többnyire "gyerekjátékok" jelennek meg, de vannak nagy játékok azokon is... pl GT3, sega GT 2002, morrowind, halo, Metal Gear Solid, stb... de a vitának már úgy is vége... ;)

  • Elvis
    #285
    Sok konzolos kezdő a témában (kisgyerek vagy olyan ember, aki csak játszani akar), és lehet, hogy még a konzolhoz sem ért.

    Van olyan pc-s, aki tudja mi a pc, tud vele mit kezdeni. akár csak játszani.

    De sok pcs nagy láma, mert azt hiszi, hogy mindenhez ért, közben zéró a tudása.

    És van olyan konzolos, aki programozó, pchez, szerverekhez, és a konzolhoz is ért.

    Azt hiszem, hogy nagy biztonsággal meg tudnám tippleni magyarember, hogy te melyik vagy :)

    álljál le, fogd a pcdet aztán jáccál vele sokat, majd bámulj bele a tükörbe és röhögd pofán magad, mint ahogy itt mindenki rajtad röhög. és ha legközelebb írsz valami fórumba, akkor ésszel tegyed, olyat írj, ami érdekel is valakit. ne csak anyázzál, meg sírj, hogy "jujj, ellopták a nikkemet".
  • Elvis
    #284
    magyarember... kurva mindegy hogy melyiket írkálod te, és melyiket nicktolvajok (ejnye bejnye, csúnya dolog)... :) ha nem bírsz regisztrálni (nagyon egyszerű ám, nem kell túl sok ész hozzá, talán menni fog), akkor űberlúzer vagy...
    annyira nevetséges vagy magyarember, hogy lassan fizikai fájdalmat okozol vele. másoknak.

    ati251: így van, ahogy írod. ha végigolvasod a fórumot, akkor láthatod, hogy ezzel senki sem vitatkozik - sőt mindenki, aki ír ide, annak van pc-je (nem (csak) játékra hanem munkára és egyébre), csak néhányan azt merjük itt mondani, hogy konzolon szerintünk jobb játszani. amúgy én még nem nagyon láttam konzol emulátort, rendesen működőt. amúgy az emulátor az nem ua, mint amikor a nagy tv elött ücsörögsz. mert ha emulálod, akkor az már pc. ;)
  • Elvis
    #276
    csak annyit zárszóként - asszem ide már abszolut nem érdemes írkálni, magyarember olyan jól érvel, hogy itt nincs helye vitának - hogy konzol vagy pc, tökmindegy, a lényeg, hogy jól érezd magad!
  • [DCF]SkipeR
    #265
    Szóval neten is lehet jókat játszani, de még csak ott tartunk hogy mikrofonon lehet dumálgatni game közben. Végülis PC-vel is lehet személyesen játszani: LAN Party. Hát nem tudom, én géphuzatás után beszerzek egy jó kis konzolt

    Skiper
  • [DCF]SkipeR
    #264
    Hehe, ez a sötét szobás dolog, meg a több órás elmerűlős játszás rám 100%-ig igaz:D
    Szerintem igaz amit mondasz, nekem is PC-m van + egy PSX nosztalgiázni:) A gépem egy PIII-as 700Mhz-es Ge2Ti-os 128 MB RAM-os PC. Most kell majd huzatni, ugyanakkor kéne konzol is. Ugyanakkor tényleg nagy a különbség a netes játék és a személyes több játékos game között.
    Kb. 3 éve még a nagybátyjám, az unokatstvérem, apukám, meg én még PSX-en játszottunk négyen egyszerre Quake II-t!:)) Az élmény teljesen más, mert így "ütésközelben" vannak az ellenfelek:DDD

    Szóval jókat játszottunk mint Deathmatch, mint Team Deacthmatch téren, és úgy gondolom, hogy ezt az érzést senki nem felejti el, mert nagyonjó

    folyt. köv.
  • Elvis
    #260
    köszi! ;) - kicsit nyaraltam, most olvasom vissza a történteket... hát magyar ember nem lett okosabb, az már látszik... bocsi, de ez van.

    Kucc, ha ilyen jó matekos vagy, akkor tanulj meg olvasni is...

    GranTurismo3... nagyon megasütilegjobb... ;)

    érvek már nincsenek, csak duma...
  • CSOCSO
    #257
    GameFaqs milyen konzolod van:
    24178 emberből
    GameCube: 46.59%
    Ps2:65.84%
    Xbox:20%
    (van akinek töb gépe van!)
  • Yfel
    #256
    Még nem játszottam vele de néhány volt osztálytársam szerint nagyon addiktív :)

    Emiatt nehéz eldönteni, hogy XBOX-ot akarok-e vagy PS2-t. PS2-n van néhány játék ami nagyon tetszik de az XBOX-nak erősebb a hardware-e és arra is kezdik kiadni a jobb játékokat.

    Pontosítás az előző hozzászólásomhoz: az új játékokról beszéltem természetesen, hiszen idővel mindegyiknek lemegy az ára (a konzolos játékok jobban tartják az árukat mint a PC-sek, de szerintem ez itt mindegy, hiszen a legtöbb olvasó itt az új játékokra hajt...)

    Y
  • mohus
    #255
    ismered PS2-re a GranTurismo3-at?
  • Yfel
    #254
    Innen mondom:
    Átlag PCs játék: CAD$90-120
    MINDEN konzolos: CAD$80

    Ennyi. Otthon nem tudom, de bocs, a gyártók nem a magyar piacra koncentrálnak.

    Y
  • Yfel
    #249
    Asszem magyar ember hozta fel a játékárakkal kapcsolatos érvet... nem kötözködni akarok, de a konzolos játékok nem kerülnek 2x annyiba mint a PCs társaik... sőt, a jobb PC-s játékok lazán rávernek 15-20%-ot a konzolos játékokra
    (ID software, Blizzard)

    Persze ezt akkor tudnád, ha meg is vennéd a játékokat vagy anyázás helyett inkább tájékozódnál arról amihez hozzászólsz. De a stílusodat elnézve ezt elég nehéz lenne tőled elvárni.

    Egyébként Elvissel tökéletesen egyetértek, nincs szükség az érveit elismételni

    Y
  • braindance
    #246
    Moderátor moderátor moderátor.

    Ez nem megy úgy mint a hastur hastur hastur?
    Egyesekre ráférne egy kis szappanos szájmosás meg egy ip-ban...
  • tomcs
    #242
    monitoroknal is hasznaltak ilyet, egyszeruen azert mert pl regi monitorok nem birtak a frissitesi frekit ezert pl regi nemtommilyen monitorom 1024*768-at csak interlaced modban tudta, de ezt ugy tudom manapsag nem hasznaljak. szinten ilyesmi volt a regi 3d kartyakon a 3d-szemuveges dolog de ott csak azert mivel ket kepet szamolt ezert mindkettonek "megfelezte" a fuggoleges felbontasat viszont ilyen 3d szemuveges mokat mai kartyan nem lattam meg
  • tomcs
    #241
    bocs.. hetvegen nem voltam itt... te6 ugy van hogy tenylegesen 25 vagy 30 viszont ezt "csikokban" te6 50hz-es tv ket lepesben, 100hz-es 4 lepesben teszi tehat minden masodik ill. minden negyedik csikot ugyanarrol a keprol. ez mondom csak azert van igy hogy kevesbe bantsa az ember szemet. de vannak persze ettol eltero dolgok, pl van valami philips pixel plus meg 1ebek de azok fogalmam sincs hogy dolgoznak elvileg nagyobb felbontast hoznak de errol semmit nem tudok, amirol en beszelek az a pal vagy ntsc szabvany
  • TheZsenyka
    #239
    A Ti vitátok a világon semmit nem dönt el. Jobb lesz "abbafejezni".
  • REAL_CIÁN
    #238
    magyarember, az anyázáson kívül fel tudsz mutatni mást is, mert eddig nem láttunk mást tőled.
  • mohus
    #232
    köszi...már több helyen megkérdeztem
    akkor be van csapva a szemem...nem is akárhogy:)
  • TheZsenyka
    #226
    Version PS2-re fejleszt, így elsősorban fejlesztői szemmel nézi a cuccadékot... Egy fokkal érdekesebb mint kvarcjátékokat fejleszteni... Arghh...
  • TheZsenyka
    #224
    Látom megy a flame... csak így tovább...
  • versio
    #222
    a pc olyan mint egy nagy torony aminek az alapjait egy mocsárba rakták le
    elöbb utobb le fog dölni ez a torony
  • Elvis
    #218

    magyar ember... higgadj le, és regisztrálj bakker... szarok bele, hogy kinek ki mit üzenget, akár anyázza a másikat akár nem. (sőt, még ha engem anyáznak, attól sem csordul ki a könnyem) de az ilyen általánosítás, hogy "de mint konzolostol, nem is vartunk mast", stb, az nem kellene, jó?

    fel kéne nőni, és tudni, hogy melyik az az üzenet, ami megéri, hogy foglalkozz vele, és melyik az, amelyiket nyugodtan ignorálhatsz...

    szóval csak okosan...
  • Elvis
    #217
    remélem nem írtam hülyeséget, de én így tudom... :)
  • Elvis
    #216
    interlaced módban a felét tudja, mint amúgy, és nem a kétszeresét, ahogy írtad... az interlace azt jelenti, hogy egy képet két frissítés alatt rajzol ki, egyik periódusban a páros, másikban pedig a páratlan sorokat. ez virtuálisan kétszeresére növeli a függőleges felbontást, de persze nagyon villog is emiatt...
  • mohus
    #215
    olvastad a cikket?
  • mohus
    #214
    akkor amit leírtál azt jelenti hogy?
    : a TV 1 másodperc alatt maximum 25-ször tudja frissíteni a képet tisztán...vagyis 1 mp-be 25 képkockát rak be, de ha interlaced módban van tehát csak minden másodikat akkor 50 illetve 60-at.
    a 100Hz-es tv meg akkor 50 képkockát tud tisztán...és 100-at interlacedben...

    de ha még mindig hülyeségeket írok , kérek még felhomályosítást
  • tomcs
    #213
    arra nem gondoltal hogy tenyleg jo ha regisztralod magad? ha nem olyan jelszot talalsz ki hogy 1234 es nem is mondod meg masnak meg vigyazol ra nem fogjak azt lenyulni.. kulonbenis ra le7ne szokni, legalabb akik intelligensnek tartjak magukat hogy csak a normalis hozzaszolasra kell valaszolni, normalis hangnemben, normalis tartalommal, stb hidd el akkor az ilyen anyazos kocsogok is megunnak ha senkit nem tudnak felhuzni
  • Elvis
    #210
    Azt hiszem, hogy érdemben itt már nincs vita, csak anyázás... magyar ember, ezért "de mint konzolostol, nem is vartunk mast" pl tőled is elvárok egy bocsánatkérést... hmm?
  • Gunman
    #207
    Magyar marha:

    "Kivetelesen abban nincs anyazas, de ha mar torles van, legyen teljes."

    Persze, mert olyat irtam benne amihez megint NEM ÉRTETTÉL SEMMIT. Sokkal egyszerűbb visongva moderátorért kiabálni mint beismerni hogy KÖZÖD NINCS A TÉMÁHOZ!

    Magyar ember itt mindenki előtt nyilvánvaló hogy lamer vagy, pár kérdésre anyázással válaszoltál azért nem vettelek komolyan és kezdtelek el csesztetni, mert TUDÁS HIÁNYÁBAn KORREKT VITÁRA ALKALMATLAN VAGY!

    Lamer vagy.
  • Kou
    #206
    ePSXe: pl az nem kezdemény hanem már complete, de ha akarsz egy mégtutibb emut akkor CVGS...a bleem egy nagyrakás szar volt
  • Mortimer
    #203
    topic gyomlálva, légyszives fogjátok vissza magatokat

    Magyar ember te meg pls regisztrálj, unalmas minden topicban azt olvasni hogy más elfoglata a nicked...
  • tomcs
    #202
    ez technikai dolog
    a pal az 50 hz a ntsc 60 hz. de ez interlaced ami azt jelenti hogy egyszer a paros egyszer a paratlan sorokat rajzolja ki. ez nem is igazan a minoseg javitasa miatt van mert ezt mar tudatosan nem latod csak a szemet azert banthatja es ezert csinaljak igy, es a 100hz is tulajdonkeppen csak egeszsegesebb pusztan miatta nem javul a kep minosege (mas kerdes hogy a 100hz-es kepcsovek - amik a kepet igy 4 reszletben frissitik - altalaban eleve jobb minoseguek mint az olcsobb 50hz-esek) ez tehat a szabvany, ezt ismerem ez igy van. az hogy a sony esetleg csinalt-e spec tv-t amit 1 spec csatlakozoval rakotsz es nagyobb framerate-t is le tud adni nem tudom van-e vegulis elkepzelheto. nem akarok megint visszakanyarodni a motiun blur-ra mert mar elmondtam amit en tudok rola, lenyeg az hogy 1 tv masodpercenkent 25 kepkockaja az szerintem igenis elfogadhato folyamatos kep.

    azt meg nem hiszem hogy barki igy szemre meg tudja mondani a framerate-t csak azt hogy jo-e vagy nem, meg ha lat kettot meg tudja allapitani melyik a jobb. mondjuk en meg ilyen vagyok csak es kizarolag a merheto adatoknak hiszek stb stb "highend marhasagok" pl soha nem tudtak megfogni viszont egyszer beleolvastam valamilyen eleg rangos hifi ujsagba es enyhenszolva megfajdult mindenem a rohogestol.. pl nem tudtak mi az a fajlagos ellenallas, tenyleg technikai adat alig volt viszont marha jol leirtak hogy xy kabelnek erzelmes hangja van mig a masiknak inkabb olyan durvabb a hangzasa..

    az meg hogy az engine kepes akar 60fps-el is lerenderelni az annyit jelent szerintem hogy van benne tartalek, ugyanis nem fog tobbet megjeleniteni mint amit a tv tud