2691
  • Harkat 89
    #2611
    Ott akadtam el én is régen, nemlátam hogy kilehet lőni létrát,
    hogy leereszkedjen. De egyszer sikerült észrevenem kis lakatot:)
  • Qwerty4
    #2610
    Na jó.Megvan. xD
    Potyára gépelek itt...
  • Qwerty4
    #2609
    Nem értem ezt a részt pedig nézem a végigjátszást is, ezt írja:
    "Menj le a létrán, és át a termen; ehhez be kell csukni a kazánajtót (ha az előbb elmaradt), de vigyázz, ne bántsd az előtte lévő kereket; ha eltekered, és a hajó rázkódni kezd, gyorsan zárd el!"

    Na szóval kezdjük ott ha lemegyek a létrán nem tudok semmilyen termen áthaladni a tűz miatt.A felső szinten meg a gőz miatt lehetetlen a közlekedés.
    Ha alul elforgatom azt a "kereket" akkor a hajó robban, azután hiába lehet a felső szinten eljutni a csapóajtóig.Ha meg nem forgatom a kereket sehol nem lehet átjutni.
    Azt mondja, hogy csukjam be a kazánajtót:De azt hogy?Hát nem igazán tudtam hozzáférni.Még teszek próbát ezzel. :(
  • grimm13
    #2608
    XD XD
  • Extraneous
    #2607
    Kössz, ez is megteszi. :)
  • wedge31
    #2606
    Végigjátszás.
  • Extraneous
    #2605
    Sziasztok, elakadtam az elején a széfes résznél, amikor a boltban ki kell szedni a széfből valamit, és állítólag a kislány születésnapja a kód.

    Segítsetek légyszíves, hogy honnan tudnám megszerezni!

    előre is kössz.
  • Qwerty4
    #2604
    Elakadtam.
    A robbanást hogy a fenébe lehet megakadályozni a hajón?
    Van nálam egy feszítővas, de azzal nem tudok semmit kezdeni.
  • Qwerty4
    #2603
    Most sikerült.
    Legutóbb (szep. v. okt.) elbénáztam, nem találtam meg a mentési pontokat.
  • Harkat 89
    #2602
    Ezaz végigvitem.
    Szerintem nagyon jó játék, nekem minden téren bejött.
    Jóvolna mégegy hasonló felépitésű játék jövőben:)
  • szjuca
    #2601
    Nem sértődtem meg, és kösz.
  • grimm13
    #2600
    Ismét csak vissza kéne olvasni!!!!Csak a "w"-t használd szigorúan csak azt és akkor simán kijutsz.
  • Harkat 89
    #2599
    Na tuljutottam Hydrás részen is, de ez a meneküléS nem megy.
    Nem látok logikát miért és mikor halok meg szikláktol, 1x rámesik
    máskor meg nem, de azért is végigviszem:)
  • wedge31
    #2598
    Megdicsértelek ha nem tünt volna fel de ha ettöl morci leszel többet nem teszem.
  • Harkat 89
    #2597
    Dehogy kell egyfolytába ölni. Ha van hozá magyaritásod akor
    csak kövesd amit mondanak, és végén csak 1-2 perc ölés.
    Ha nincs szedd le valahonan.
  • Qwerty4
    #2596
    Addig kell lőni őket amíg el nem fogynak (sokáig).
    Amúgy ez a rész sztem a játékipar egyik legalja.10-15 percig csak kell tápolni a halembereket, majd a "hullámkeltőket" a parton.Majd menekülni be és ott persze lefagy.És nincs mentés közben!
    Ekkora gyökérséget tényleg nem nagyon láttam még a már több éves játékos "pályafutásom" alatt.
  • Axon
    #2595
    Sikerült befejeznem a 6 chaptert és rögtön egy hajón találtam magam. Elkezdtük öldösni a vízből kimászó halembereket. Végtelen mennyiségben jönnek. ha bemegyek a hajóba, akkor dumálnak, hogy a fedélzeten lenne a helyem a harcokban. Ott pedig előbb-utóbb mindig meghalok. Tényleg a végtelenségig öldösnöm kell a szörnyeket, vagy közben kellene is csinálnom valami értelmeset?
  • Harkat 89
    #2594
    Azzal sokat bajlódtam, de magamtól rájötem, csak vágigkelet gondolni
    egészet. Viszont az gáz hogy legegySzerübb részeknél meg eleakadtam
    pl. nem látam, hogy van retesz az ajton :D
    Senkise tud akor küldeni mentést nekem?
  • Esrohnoil
    #2593
    Nézd meg a jeleket a szobrok alatt, aztán a törött mozaikot a falon... onnan már egyértelmű. :)
  • Axon
    #2592
    Ez mindenesetre megnyugtató :-)
  • szjuca
    #2591
    Őszintén megmondom, hogy én sem jöttem rá. Itt bogarásztam ki.
  • Axon
    #2590
    Láttam, hogy ott van a teljes végigjátszás linke, csak azzal az a baj, hogy ha belenézek, akkor nem tudom abbahagyni az olvasását és végigolvasom, úgy pedig már nem lenne izgalmas a játék, ha pedig mégis félbe tudnám szakítani a tanulmányozását, akkor a legkisebb problémánál is belenéznék.
  • Axon
    #2589
    Köszi, így már sikerült. Csak még arra lettem volna kíváncsi, hogy ezt honnan lehetett kideríteni a játékban.
  • szjuca
    #2588
    Nem nekem kellett volna ezt az üzenetet írnod. Ha ennyire fáj, hogy tudom, akkor nem írok többet ide. Így jó lesz? Szeretnéd?
  • Harkat 89
    #2587
    Valaki nemtudna küldeni mentést azután hol legyőzte a bazi nagy
    lényt üvegburokba, (minek sok melle van).Mert ott bugosodtam be,
    és írták kezdjem ujra, de az sok idő, és kíváncsI vok mi a vége.
  • wedge31
    #2586
    Tökéletesen tudod mint mindig ,bár csak kettöt kellet volna vissza olvasni és ott egy teljes walkthrough a játékhoz...
  • szjuca
    #2585
    Dagon Hydra Dagon Chtulhu Dagon Chtulhu (asszem)
  • Axon
    #2584
    Én most járok a 6. chapter vége felé. Mekit kiszabadítottam a börtönből. Felemelte az egyik szobában levő nagy kőlapot és lementem a lépcsőn a szentélybe. Ott lelőttem a két papot, akik tűzlabdát dobáltak és ott állok az ajtó előtt. A 3 oszlopon van 3 gomb. Már jópárszor végignyomkodtam őket találomra, de nem nyílik az ajtó. Hol lehet megtudni, hogy milyen sorrendben lehet lenyomogatni a gombokat?
  • Qwerty4
    #2583
    Hamarosan ezt is kéne folytassam, valahogy mostmár fog sikerülni a vágigjátszás.
    A hajós részen nagyon kiakasztott + bugozott is. Valahogy csíttel megcsinálom ezt a részt.
    Vagy segítsetek, mit csináljak mikor beérek asszem a kapitány szobája elé (persze zárt ajtó).Úgy emlékszem mintha haldokolt volna.Azután a szellőzőbe kell menni?Egyébként én oda mentem és ott fagyott ki a játék és akkor fogyott el a türelmem is...
  • grimm13
    #2582
    Amugy ezt ajánlom mindenkinek http://www.pcguru.hu/pcguru/vegigjatszas/call_of_cthulhu_dark_corners_of_the_earth
  • Saya
    #2581
    1000 köszönet!Sikerült azon a részen túljutnom!:)
  • szjuca
    #2580
    Ki kell lőni a teherautót, ami keresztbe fordul előttetek az úton. Ne az embereket lődd, hanem a teherautót, az felrobban, és ott fogtok továbbmenni. NE SZÁLLJ KI! kb. 3-4 lövés kell neki.
  • wedge31
    #2579
    Mégegyszer leírom ,menekülés közben nem tudsz kiszállni.
    Valszeg te ott nem tudsz továbbmenni ahol keresztbe áll egy autó és azért álltok meg de kiszálni akkor sem tudsz a teherautoból kell lövésekel megtisztitanod az utat.
    Amikor tényleg megálltok azt mondani fogja a srác.
  • Saya
    #2578
    igen,akkor nemtudok kiszállni amikor megáll a furgon..:S
  • grimm13
    #2577
    Amúgy kéne egy kis segítség:Asus P4P800-VM/S s478 alaplap elbírna egy Intel P4 2.8GHz/800MHz s478 1Mb Prescot processzort? Tudom hogy nem ide illő téma de sehol nem találtam olyan fórumot ahol segítettek volna !!
    Választ nagyon megköszönöm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • grimm13
    #2576
    Amúgy hol ír ilyet a végigjátszás?
  • wedge31
    #2575
    Nem kell és nem is lehet menekülés közben kiszállni.
    Menj addig amig megnem áll a kocsival ,huzos rész.
  • Saya
    #2574
    Kérle segítsetek! Brianel vgyok,ő vezeti a furgont,és menekülünk ki a városból..Olvastam a végigjátszást,de nem segít,mert elvileg ki kénne szállni a furgonból és segíteni Brianek,de a srácom vagy elvérzik,mert nem maradt kötszere,vagy csak simán nemtudok kiszállni vele a furgonból...Szeretném ha elmagyarázná vki h hogy most mit kéne tennem?,vagy egy mentés ia jó lenne ha vki küldene..PLS!!!!
  • Axon
    #2573
    Sikerült kivennem a kristályt és végre tú lvagyok a marsh finomítós pályán. Most éppen sikerült lelángszóróznom azt a szörnyet a jégbarlang bejáratában és a barlangban levő börtönben rátaláltan Mekire. Innen fogom folytatni.
  • Harkat 89
    #2572
    Jó tanács még, ne nézd a szörnyet, hanem csak a padlót.
    Én azért haltam sOkat mert megált a szivem ijedségben:)