2691
  • EmThor
    #203
    jó lenne, ha má' pc-re is kijönne :S

    jaa ez az álmok a boszorkányházban ugye? Masters of Horrors sorozat 2. része lett asszem, szal nem rég filmesítették meg 60 percben, elég jó lett!
  • coderman
    #204
    Hi!
    Ez mostanában jön ki PC-re nem??
  • agyhalál
    #205
    Hát már jó ideje ígérik és sajnos még mindig semmi hír a megjelenéséről:(
  • Szabi84
    #206
    Ha jól tudom két Cthulhu játék is megjelenik kb egy időben PC-re!
  • coderman
    #207
    Ez nagyon fura, mert a Gamespoton Május elsejét irnak, 1 oldalon meg február 1.-ét. Sot az amazonon elvileg már meg is lehet rendelni (nem mintha, meg akarnám, majd letöltöm :D)
  • coderman
    #208
    Ááá ez a febr. 1. kamu, a bethesda oldalán mi van kiirva? Now availiable on Xbox... hát kapják be a fütyimet... xboxon már rég kinn van, a pc-set meg igy elhuzzák.
  • JackDaniels #209
    Konzolra már megjelent, azt megrendelheted. PC-re késöbb jön.
  • EmThor
    #210
    "The game was originally with a publisher called Fishtank (a German publisher). They were fairly small and were unable to get us developer status for Xbox, so at this time the game was PC only. They were bought out by Jo Wood, who had little interest in our type of product, the license ended up reverting back to us. After a painful period trying to resell the game Bethesda picked it up. There was still a lengthy development ahead to complete, Bethesda wanted Xbox to be the primary platform because console games sell more units. So, we had a lot to do and not a lot of time (originally) to do it, we had to focus entirely on the Xbox release. The PC version was still developed with it but received no testing focus and considerably less dev time than the Xbox. There were substantial delays so the pressure was on for the Xbox release, hence it was completed in advance of the PC Version. Thats the long answer, the short answer is "publisher requirements""
  • Csuhai G
    #211
    Ebből 1 szót nem értek! :)
  • EmThor
    #212
    éreztem... szóval nem találtak kiadót a gémnek, ezért amikor a bethesda átvette a kiadást végül, azt mondta elsődleges platform ezentúl az xbox, mert abból többet lehet eladni. pc tesztelés párhuzamosan folyt, de így is sokat kellett fejleszteni, az meg ugye xbox-ra ment.... na ezért csúszik a pc verzió
  • Csuhai G
    #213
    Köszi! :(
  • coderman
    #214
    "Reméljük hamarosan közzétehetjük a hivatalos megjelenési dátumot" :P Amúgy vmelyik oldalon márciust irnak, vhol meg májust... remélem a márciusi közelebb áll az igazsághoz :D Már nagyon vároom :D
  • Lobsterman
    #215
    Ia Ia Cthulhu f'tagn :D
    Mikor adják már ki? Pár éve már várom :)
    És miért olyan drága a 3. kiadás a Lovecraft összesből? :(
  • Csuhai G
    #216
    3900 Ft az szerintem nem olyan drága...de ajánlom figyelmedbe a http://hplovecraft.uw.hu/ oldalt, mert sok novella van fennt!
  • coderman
    #217
    Így van, a kedvenc oldalam!!! :D Nektek melyik a kedvencetek a mestertől? :D Nekem a Szin az űrből, meg persze az Árnyék Innsmouth felett :D
  • Lobsterman
    #218
    Nekem sok van. A patkányok a falban, Polaris, Iranon keresése, Lurking fear(most hirtelen nem jut eszembe a magyar címe), Pickman modellje, Suttogás a sötétben, Az őrület hegyei, Az őrület hegyei, A megnevezhetetlen, The case of Charles Dexter Ward. Hirtelen ezek jutnak az eszembe amiket nagyon szeretek.
  • haxoror
    #219
    Nekem mindegyik!
  • rohamsisak666
    #220
    Érezni valamit a levegőben.. Jönni fog a játék ez évben. Úgy hiszem..
  • coderman
    #221
    Hát be is **szna ha még 1 évet kéne rá várni :D Charles Dexter-t épp most olvasom :P
  • EmThor
    #222
    callingcthulhu.com ide írogatnak a fejlesztők, infókat is innen vettem
  • grebber
    #223
    No amig nem jön a game beszerzem a Call of Cthulhu filmet
  • EmThor
    #224
    2005-ös film? és elég jó értékelést kapott!

    Mászthev!!
  • Takezó
    #225
    még mielőtt jobban beleélnétek mgatokat:

    Color: Black and White
    Sound Mix: Silent
  • grebber
    #226
    Naés engem mindkettő hidegen hagy.
    Felirat van max időziteni kell.
    The.Call.Of.Cthulhu.2005.DVDRip.Xvid-RKN és csupán 350MB :D
  • EmThor
    #227
    ez az, nagyon jól jön! tudja vki melyik novella alapján készült? mert előbb elolvasom...

    ez az ?

    ja megvan Cthulhu hívása lesz az
  • grebber
    #228
    Na ez siralmas de nagyon :(


    Csőd árnyékában a Call of Cthulhu: DCotE

    Barny, 20:42 - PC XBOX - Játék: Horror


    A Calling Cthulhu (jólvan, csak sikerült leírni...) rajongói honlap beletenyerelt a lecsóba, és a sok játékost foglalkoztató kérdés után járt: mi is van a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth survival horrorjáték PC-s portjával. A horror-kalandjáték Xboxos verziójának megjelenését mérsékelt, de érezhető marketingtevékenység és szolíd hype előzte meg. Ezzel szemben a PC-s változat körül néma csend honolt, és úgy eltűnt az idők során, mint kihipózott szőrmadár a köddel fedett búzatáblában.
    Első és legfontosabb információ, hogy a port, vagyis a PC-s változat készül. Azonban a cég gyakorlatilag csődbement, és az alkalmazottak több hónapnyi, ki nem fizetett bérüket feláldozván elhagyták a süllyedő hajót. A helyzet annyira súlyosra fordult, hogy a stúdió nem csak az ingóságaitól vált meg, de legértékesebb tulajdonukat, a Simon the Sorcerer licenszet is eladták. Két fő okból nem dob mentőövet nekik egyetlen kiadó sem, az első a rendkívül hosszúra nyúlt fejlesztési idő (még az anyagi nehézségek előtt), a másik pedig a szűk közönséget vonzó téma (ezzel együtt az Xbox változat mérsékelt teljesítménye a kasszáknál). Ez természetesen azt jelenti, hogy a tervezett folytatás, a Destiny's End sem fog napvilágot látni.

    A Headfirstnél már gyakorlatilag 2005 karácsonya előtt az említett állapotok uralkodtak, a menedzsmenten kívül csak a TheHoodedClaw nickre hallgató vezető programozó maradt a fedélzeten, vagyis ő egyszemélyben készíti a játék konverzióját. Ebből következően direkt, egy az egyben portra kell számítani, mindenféle flanc, vagy extra tartalom nélkül. Megjelenési dátum (természetesen) nincs. (thx emthor)

    info: Hardwired
  • EmThor
    #229
    ki lesz adva pc-re, nyugi!
  • Csuhai G
    #230
    A rohadt életbe!!
  • Csuhai G
    #231
    Amúgy valaki már megnézte a filmet? Milyen hosszú? Izgalmas? Horrorisztikus? Én is most töltöm!
  • Randal
    #232
    Még egy bizonyíték a pénz beszél mondásra:(
  • agyhalál
    #233
    Attól félek, ezt temethetjük.
  • EmThor
    #234
    film némafilm (!) és jó volt :P 45perc

    azért még ne temessük, hátha...
  • coderman
    #235
    Dehogy temetjük!!! :D Ki lesz adva, meglátjátok, én hiszek benne :P Ha mégse, szétoltom az egész bagázst a Callofcthulhu.com-on :D:D
  • coderman
    #236
    Ezt nézzétek!! :
    http://www.tesco.com/entertainment/product.aspx?R=688799&bci=4|Games*4294362063|PC%20CDROM*92|Coming%20Soon*44|Under%20%C2%A320
    Közeledik :D
  • neuro
    #237
    Copenhagen, DENMARK – March 6th, 2006 – Today Ubisoft, one of the world’s largest video game publishers, announced that it has reached an agreement with Bethesda Softworks to publish the highly anticipated survival horror game, Call of Cthulhu®: Dark Corners of the Earth™. Call of Cthulhu®: Dark Corners of the Earth™ is based on the Call of Cthulhu® paper-and-pencil role-playing game, which is itself inspired by H.P. Lovecraft’s novels. Call of Cthulhu®: Dark Corners of the Earth™, developed by Headfirst Productions, will be available on PCs in Europe on *** March 23rd 2006. ***
  • grebber
    #238
    Ez király!!
  • Ottto
    #239
    úgylegyen!
  • Gyusz
    #240
    Remélem tényleg megjelenik végre. Még egy jó pont az Ubisoftnak.
  • Csuhai G
    #241
    Remélem nem csúszik tovább...
  • Csuhai G
    #242
    Hivatalos dátum : március 24. !!!