156
Aki asztmás, az hogyan úszta meg, ha megúszta?
  • \'Coldfire\'
    #156
    szepen bemesz megmondod hogy te meg nebulo szeretnel maradni es nem akarsz baka lenni majd azt mondjak kuldjel papirkat a sulibol aztan nem zaklatnak majd egy darabig
  • Lteebee
    #153
    Akiknek mindent a seggük alá tesznek a gazdag szüleik.
  • Hangianix
    #152
    Ez lehet, ellenben te akkor egy "eltunyult... borzasztó nagyképű... neveletlen... szaros kölök!!" vagy.

    Megjegyeznem, velem egyetemben. :D
  • Lteebee
    #151
    Nem hiszem,hogy ki akarnék bújni mindenféle kötelezettség alól, azért,mert egy alól ki akarok bújni.
  • Manta
    #150
    Amit a fegyelmezésről írsz: igazad van, de ezen inkább szölői nevelés segíthetne, illetve annak hiányában alakult ki (részben) az ami most ven.
  • netuddki
    #149
    gondolod???
    az a sereg amit ez az ország ki tud majd állítani csak arra lessz majd yo, hogy lealázzanak minket...
    nem mintha eddig nem így lett volna.....
    de az a véleményem hogy nincs az a fiatalember akinek ártana 1 ici-pici fegyelmezés!!úgyis elképesztően eltunyult fiuk vannak manapság!!túl yo dolguk van otthon ... a szüleik meg tudnak adni nekik nagyon sok mindent( ezért minden tisztelet megilleti őket).ezért ezek a kölkök borzasztó nagyképűek,ráadásul neveletlenek lettek...azt hiszik ,hogy nekik mindent szabad....pedig ők semmit nem tudnak felmutatni, ....semmit, amit ők maguk értek el....és azt hiszik ,hogy ők a királyok
    ....pedig csak szaros kölkök!! nahhh....
    és akkor ezt a kis fegyelmezést is el akarják törőlni????? kérdem én miért????? ez nem az ország érdeke!!!ez a lógós fiatalság érdeke!!akik úgyis ki akarnak bújni minden kötelezettség alól..!!
    semmit nem tenni és mindent elérni mi!!????1 szart !! igenis vigyék csak el őket!!ezt a 6 hónapot ki fogják bírni , legyenek akármilyen anyámasszony katonái!!
    ufff!! én beszéltem!(írtam)
  • netuddki
    #146
    hááát ... lehet hogy ő sem szereti majd a sereget...
    de ha katona akar lenni??
  • Manta
    #143
    Valami ilyesmit: "Nem fiam, nem voltam katona."
  • netuddki
    #142
    szal nem köll beszarni a seregtől fijjug!!!!!!!!!!
    eddig mindenki kibírta......heheh... én is ...
    rengeteg yo sztori stb....
    ha kibújtok alóla, mi a szart fogtok mondani a kölkötöknek ha megkérdezi, hogy "apa te voltál katona??".....heee???
  • I.C.ram
    #141
    Örülhetsz, ha egyáltalán adnak éles lőszert. :)
  • Manta
    #140
    Pont erről szól sokak siránkozása: szart sem ér ha bent vagy, nem fogsz te tankot vezetni :)
  • kisviku
    #139
    Egyébként télleg neked van igazad,rephyx.
    Én már nem parázok egyáltalán.Ez egy kötelesség minden férfiember számára.
    Engem nem igzán érdekel ha bevinnének.
    Lehet,hogy meg is szeretném.Meg amúgyis régóta szeretném kipróbálni milyen tankot vezetni vagy esetleg lőni vele.
    Persze nem biztos hogy meg is adják az esélyt rá,de ki tudja?Én meg aztán C&C-n és csak stratégián meg katonásdi játékokon nőttem fel.Lehet hogy már ez is egy jó pont ? :))
  • Zozo76
    #137
    Nem kell mindentol felni...
  • Lteebee
    #136
    Nem tudom, hogy túlságosan alulkvalifikált ez a baka, vagy csak szellemileg erősen legátolt,de kivi lennék, hogy tud szgépet kezelni ilen képességekkel.
  • Manta
    #135
    3 db * az mi lehet? Így fejjel együtt csak a tökfejre tudok gondolni, a tök szó pedig annyira (pláne ebben az értelemben) nem durva, hogy ne merd leírni. Vagy ennyire megfenyítettek a hadseregben? :)
    ****fej!
  • Lteebee
    #131
    Egyszerű.
  • Zozo76
    #130
    Kar a gozert, tul fogjatok elni. Ha meg nem akkor meg meg is erdemlitek... :)
  • Rephyx
    #129
    Hat latom itt is sok a rokkant :)) En annyit tudok hozzatenni, hogy:
    Ne menj be, 18honap alatt tanultal is vmit, egy ev alatt talan, 9 honap (en addig voltam) alatt semmit, 6 honap alatt lof@szt se.
    Ne menj be, mert az idiota kotottsegek (nincs hazamenetel, stb) miatt a pokolba kivanod az egeszet.
    Amugy is utalni fogod, be fogsz fordulni, stb.
    Az itteni mimozak vegig fogjak az egeszet sirni :)

    Ami bent van: en pingpongoztam, fociztam, pizzat rendeltem, playstationoztem, tvztem, videoztam, kartyaztam, sakkoztam, tarsasoztam, rengeteget olvastam (csendben, nyugodtan, a futott ortoronyban) es a 262 napombobol kb 80at egeszben otthon toltottem + meg 50et csak siman otthon aludtam. Ja es keveset takaritottam, meg dolgoztam. Mint mindenki, a kummantast hamar megtanulja az ember.

    Ami jo: militaristak elvezhetik bizonyos reszeit (en is elveztem) teherautozas, BTRezes, enekelgetes, iszonyat mennyisegu ordas poen (aki mar volt, ugye hogy hianyoznak ?:)) fulladasos rohogesek, logyakorlatok, menetgyakorlat (kvazi kirandulas) stb. Aki power gyerek, az lohet rpg7-el, svd-vel, pkmsz-el. Ehhez persze jo helyre kell kerulnod. :)

    Igy utolag: szar, de megerte.
  • Manta
    #128
    Csinálni kell 2 gyerkőcöt, de örökbe is lehet fogadni, sőt ha valami kétgyerekes elvált anyukához betársulsz, az is jó.
  • Lteebee
    #127
    Amikor 18 hónap volt,akkor -belsősök elmondása alapján-még ért is valamit.
    Ma már bohóckodás.
  • kisviku
    #126
    Még annyit,hogy én negyedszerre (!) fogok menni.
    Már háromszor voltam,úgyhogy rutinos vagyok.Ha visznek akkor visznek,ha nem akkor nem.Nem érdekel,bár most nekem télleg nem kellene elmennem,mert k*va sokat dolgozom.
  • kisviku
    #125
    Ja és az lumbális rész,nem lumbáris.
  • kisviku
    #124
    Kedves Danee!

    Ha igaz,amit írtál,akkor tudok neked ajánlani egy dolgot.Érdemes ortopéd szakorvoshoz elmenni,gerincröntgent kérni.Feltehetőleg kiír egy gyógyászati segédeszközt,amely lehet egy textil vagy jobbik esetben egy műanyag gerincortézis.Mivel nekem ez a szakmám,ezért tudom ezt.Azt meg úgyis viselni kell egész nap,csak alvás közben nem kell.Ha így sem utasítanak el,akkor gáz van.
  • Manta
    #123
    Mellesleg mást is bevetettem, kicsit túlparáztam a dolgot, nem tudtam, hogy ennyire "jó" a szemem :))
  • Manta
    #122
    Én a szememre kaptam E-t, ennek ellenére korlátozás nélkül vezethetek. (volt egy részleges retinaleválásom, ami a látásomat nem befolyásolja, viszont elvben nem emelhetek, katonáskodhatok)
  • Hangianix
    #119
    Nem feltetlenul, pl. ha csak bottal tudsz jarni, az e kategoria, de attol meg esetleg tudsz vezetni automatavaltos kocsit.
  • Manta
    #117
    Én már megúsztam egy életre, HEHEHHEHHEEE :)
  • Lteebee
    #115
    Nem igazán értem, miért fáj azoknak, akik voltak, vagy lesznek katonák, hogy mások nem vágynak erre a bohóckodásra.
  • netuddki
    #113
    jaja!!
    a sok zsiványt valami 1 fokú alakulathoz köllene besorozni!!!de valami golyófogónak ám! aztán fókamunka reggeltől estig! no meg hadtáp ! hadd szokják :o))most már a futkosó sem a régi :((
    az elébb már írtam hogy nem árt 1 kis fegyelemre nevelés senkinek sem ....de ez a sok lógós csak jogairól beszél mint 1 rossz utas a bkv bármelyik járatán .... azok is csak jogaikról tudnak pofázni , de a kötelességeiket azt nem képesek betartani !! ehhh!!! mind1 úgyis csak hiába koptatom az ujjaimat :o)
  • Zozo76
    #112
    "Aki meg "E" besorolast kap, az vagy csalt vagy tenyleg alkalmatlan mindenre..."

    Bocsi, aki azert kap ilyen mert valami nagy problemaja van (betegseg, stb) az rendben van, de aki csal azt azert buntetni kene.
  • Zozo76
    #111
    Nem az a kibaszas, ha valakit bevisznek aki meg nem volt (o legalabb kielvezi), hanem ha olyat hivnak vissza aki mar leszolgalta az idejet. Bar szerintem ez mar csak (neadj Isten) csak haboru eseten valoszinu.

    Aki meg "E" besorolast kap, az vagy csalt, vagy tenyleg alkalmatlan mindenre...

    Ja, azthiszem az elozo kormany akart olyan torvenymodositast, ami szerint azok az egyenek akik megusztak a katonai szolgalatot nem kaphatnak jogositvanyt, illetve akinek mar van az meg be is vonhatjak. Lehet hogy brutalisan hangzik es szemetseg, de mindenkeppen meg kell allitani a bricceloket. Mert most az a helyzet all fenn hogy sokak kenytelenek bevonulni, ugye nekik ez nagy hatrany (anyagi, stb), viszont sok meg megussza, ami mindenkeppen igazsagtalan arra nezve akinek menni kell, vagy mar bent volt. Penz nincs ugyhogy szerintem a sorkatonai szolgalat eltorleset elbol el lehet felejteni... :)
  • danesz
    #110
    akkor én E vagyok... hujjdejó :)
  • danesz
    #108
    Nekem folyamatosan fáj a derekam, mert a lumbáris részen meg vannak merevedve a csigolyák, és nem úgy áll a gerincem, ahogy kéne, és nem is tudok normálisan lehajolni... és néha úgy fáj, hogy kb 20°os szögben tudok max előrehajolni...

    E kategória az mi? teljes felmetés, vagy civil segély munka vagy hogy hívják... szociális basz vagy mittomén...
  • danesz
    #106
    Hehe... engem nem visznek el, mert rokkant vagyok... cserébe viszont fáj a derekam, és járhatok gyógytesire... nem tudom melyik a jobb :(

    Én szívesebben lennék egészséges.

    Amúgy haverom 17 éves, és már küldték neki a vizsgálatokra a papírt... és persze nem ment el, mert elfelejtette :) nem tudjátok ilyenkor mi van?
  • Punker
    #105
    Bár szerintem bármit megér, hogy ne vigyenek el 6 hónapra amivel semmit nem érek el.
  • Punker
    #104
    122000Ft/félév
  • Lteebee
    #100
    Én azt hiszem, értem a másik oldal véleményét és el is fogadom részben.
    Alapvetően nem is attól a társaság, amelyiknek a véleményét osztom, hogy valami baja lesz fél év semmittevéstől, meg csicskázástól.

    Nem akarjuk elveszíteni, amit összedolgoztunk eddigi életünk során.
  • netuddki
    #99
    na csak ne siránkozzatok!!
    én is ,no meg még sok más ember is kibírta azt az akárhány hónapot ...
    nem árt az senkinek!!egy kis fegyelmezés meg kifejezetten jót tesz ennek a sok elcsökevényesedett mimózának!!
  • greco
    #98
    Hi!
    Én már két éve voltam sorozáson.Elsőre alkalmatlant kaptam.Egy jó papír és egy kis színészkedés és már kész is.Sokat veszíthettem volna,ha bevisznek: fasza munkahely,jó barátnő(aki már a menyasszonyom) és persze nem utolsó sorban az idő.
    Szerintem aki nem akar az ne menjen katonának.Ha van pénzed akkor mindent el lehet intézni.Én is fizettem a papírért,de még így is megérte,figyelembevéve azt,hogy ha bevisznek akkor fizetésem sincs 9 hónapig.
  • Lteebee
    #97
    Haver!

    Ha két év alatt nem tudsz valamilyen papírt szerezni bármiről, ami elegendő, nagyon nagyon nagy lózer vagy.