2892
BigBrother, ValóVilág, A Farm
  • corleone
    #437
    Jól eltalálta a TV2. Ez kell a jónépnek. A műsor ninden nézettségi rekordot meg fog dönteni. Néha én is belenézek, de engem más témák jobban érdekelnek.
    Ja: szerintetek van-e beépített ember, s ha igen, akkor ki?
  • Frank99
    #436
    Olvass egy kicsit vissza, megérted miért...

    Nevetséges, amit művelnek...
  • JHetfield
    #435
    hehhe...vmi csaj jol bazzmegolt az 5ora koruli adasba:D
  • Gery1980
    #434
    Egy intelligens hozzászólás férfi szemszögből:)
  • Frank99
    #433
    ADSL-el meg a főoldal sem jön be.

    Továbbra is a véleményem:
    Tetovált dagadt és köcsög hülye picsák, akikhez találtak olyan hülyéket, akik képesek velük egy fedél alatt élni.
    Ennyi
    tömören, szépen, magyarul...
  • Frank99
    #432
    bigbraner.lofasz.hu

    Ennyi
    4 napja egy nagy p*na az oldal
  • Dynamic
    #431
    Bazzeg, nem bírják a hormonjai.HOgy rohadjon meg.Mer az biztos úgy van, hogy már 4 nap után nem bírják a hormonjai-pláne nő létére.Mekkora egy megrendezett nagy SHIT műsor!!!
  • CSOCSO
    #429
    igy má vágon:)
  • CSOCSO
    #427
    banános óvszeres attack ????????
  • CSOCSO
    #426
    a 3 as és a 4 es videon nincs hang ugye? vagy csak nálam? a msik hogy most az egyesen sincs hang és a kettesen..azaz van de full mást lehet hallani szal őket nem és azt is rohadt halkan
  • CSOCSO
    #424
    most komolyan megvolt a szex? szvsz már fent lenne az oldalon
  • Gery1980
    #423
    És az a szörnyű, hogy mindezt a 4. napon!!!!
  • Hangianix
    #422
    A baratja helyeben le se kopnem.
  • Hangianix
    #420
    Onkent kilep miutan vegigmentek rajta a ferfiresztvevok.
  • Laalee
    #419
    mert te nem szoktad nezni a szomszedekat? :D
  • Lara Croft
    #417
    csakhogy a kis zsanettka, tegnap olyanokat mondott, hogy nem akarja megalázni a barátját, de a hormonjai már nem bírják. 3 hónapig úgysem fogja kibírni :DD
  • Lara Croft
    #416
    Megmosta a hátát:)
  • Gery1980
    #414
    Fürdeti:))))))Inkább kukkolja:)
  • Gery1980
    #413
    Na erre kiváncsi lennék.Esetleg van valami konkrét forrás amit meg tudsz nevezni?
  • Lara Croft
    #412
    Én erről lemaradtam! Az utolsó, amit láttam, hogy a Zsuzsi fürdeti a Popeyt. :D
  • Hangianix
    #411
    Foleg anyuka reszerol...
  • Pharaoh
    #410
    Mit tudtok erről, igaz?
    A kapcsolódó IRC csatornán terjed a hír, hogy ma éjjel megtört a jég és megvolt az első szex. Sajnos a stream továbbra is gyengélkedik, így néha mi is csak külső forrásokra tudunk hagyatkozni, de ha hihetünk az információknak, akkor Zsanett és Szabi(?) ma éjjel végképp egymásra talált.
  • Gery1980
    #409
    Mentsd le!
  • Blasta
    #408
    Asszongya: lemezre menti??? Ezt most mé?
  • Gery1980
    #407
    http://www.amazinggifts.ca/borda/attachment.php?s=232959d1f09052feefefe9b51bdc6581&postid=1064
    Ezt próbáld ki!!!
  • Blasta
    #406
    Nekem nem akar menni az a kurva oldal megint....
    Még egyszer nem ment...
  • Blasta
    #405
    Nekem is van kamerám, de az magamra irányítva. Hátha valaki kiváncsi, ahogy a Bigbránerre masztizok...

    (de durva lenne mi??? Valóságsóban azt látod, hogy az egyik szereplő egy valóságsóra veri.....KEMÉNY)
  • Hangianix
    #404
    Es aktfotzast akar utana. Brr... Van olyan, hogy perverz magazin? :DDD Oda meg beferne. :DDD
  • Dynamic
    #402
    az "egyes", nem eggyest:))
  • Dynamic
    #401
    Most nézzétek az eggyest kamerát ha hányni akartok, Évi fémeztelenül tesped, hasa, minta söröshordó.Renáto meg valamivel kitömte a gatyját, imitálva ezzel mintha neki 50 centis bránere lenne.Hohoho milyen vitzes fijú eza Renátó hohoho
  • Gery1980
    #400
    Az 1-es kamerán van, de ott az a gáz, hogy a hang másik helységből jön mint a kép.Persze ez nem mindíg van így, de most igen.
  • nocomment
    #399
    Nektek sincs hang????
  • Gery1980
    #398
    Azt nézem én is:)De nem hiszem el hogy ennek az Évinek nincs önkritikája:))..Miért kell erőltetni ezt a mesztelenkedést, meg táncolgatást, azért ahoz nincs meg a teste!
  • bambaboy
    #397
    kemény dolgok mennek 1-esen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Délután 1 óra és vetkőznek:) Fűrészelnek, olajoznak...
  • Blasta
    #396
    Én amatőr balbráner....
    Az alábbi szóösszetételek valamelyikét kéretik behelyettesíteni a megfelelő helyre:

    Rátapintott ill. Beletrafált.

    Kösz.
  • Blasta
    #395
    Beletapintott a drága cikkíró! És jó a stílusa is!!!!
  • dashed_
    #394
    van benne valami..
  • Laalee
    #393
    http://index.hu/kultur/media/bigbro02/
  • Blasta
    #392
    De bazzeg ezek a sztrippelős/borotválós jenetek azért hagynak maguk után némi kérdőjelet.
    4 nap után már egy fiu elött burotválják a puncijukat????? NE MÁ!!! 2 nap után az a hülye kurva sztriptízt rendez???? Mondjuk lehet, hogy ez a hivatása, ám legyen....
    De azért az a borotva igencsak erős....
  • dashed_
    #391
    ...