2892
BigBrother, ValóVilág, A Farm
  • bambaboy
    #390
    Jóember!
    Ne azt várd, hogy Xy mikor megy zuhanyozni, hanem, hogy XX mikor megy....
  • Cricket
    #389
    Egyetértek!Undorító,perverz,primitív,romlott.Sőt!Nem egyszerűen az amatőr szexről van szó.Adva van egy csatorna ami hót gyér fantáziával van megáldva.Igénytelen sorozatok + agyonismételt akciófilmek.Rgo:Kikéne találni vmit ami leköti az egész országot!A recept egyszerű.Végy néhány igénytelen "színművészt" akik sehova nem férnek be(színház,mozfilm,sorozat),de elég nagy paraméterekkel rendelkeznek testileg úgy mint:nyelv,stb.ahhoz, hogy jó helyekre kerüljenek.Itt aztán nyugati mintára már gyerekjáték lesz összehozni egy műsornak nevezett fertőt,ami az ország nagyrészét érdekli.
    Nem az egyéni teljesítmény számít mert bárki, bármikor kipenderülhet olyanok által akiknek aztán tényleg semmi közük sincs ehhez.(szavazók,kívülállók)
    Olyan ez mint a római galadiátorok a Colosseumban.Beküldik az embereket aztán olyan élethelyzeteket teremtenek amik provokálják a "játékosokat".-No nézzük mikor esnek egymásnak alapon(szex. v. ellenséges szándékkal)!Lesz egy "győztes" akinek lehet,hogy marhára nem lesz köze egyénileg a saját teljesítményéhez,de hát Ő annyira szimpatikus mindenkinek ugye?
    Főműsorban, délutánonként amit lát boldog boldogtalan.Én nem nézem természetesen,viszont anyám sajnos -54 évesen- igen.Tegnap éppen kajálás közben behallatszott a konyhánkba a tv.Valami krehált alibi okán mellbimbóméretet vetettek a hölgyekről.Tényleg mindenki ennyire PRIMITÍV!!!
    Itt mindenki mindenkit becsap,de leginkább saját magát.Hát persze!Ki ne szeretné magát mutogatni az egész világnak,aki fiatal és ismeretlen.Ez a nőknél szinte általános,de férfiaknál sem kell messzire menni.Ráveszik az embereket,hogy tokkal vonóval adják el magukat!folyt köv....
  • dashed_
    #388
    igazad van.

    amugy meg szerintem azzal van a baj aki azert nezi hogy mikor lesz mar valami szex.. en nem nezem sokat ,de ha nezem akkor sem azt varom hogy Xy mikor megy mar zuhanyizni vagy mikor lesz valami action vagy hogy lesz-e..
  • Dynamic
    #385
    Emberek!Csak a vak nem látja, hogy mi folyik.Egyértelmű, hogy az egész műsor az amatőr szexre van kihegyezve.A BB műsorban is, ha burkoltan is de másról sincs szó, csak hogy X mikor hágja már meg Y-t.Szexológusokat hívnak, pszichiátereket stb és várják a nagy eseményt. Mint egy anno KOKO mérkőzés előtt amikor megkérdezték a szakértőket, hogy mire lehet számítani és mit, és hogy, és milyen stb.
    Jelen esetben is, csak itt nem a nagy mérkőzést várják, hanem a nagy dugást!!
    Egyszerűen nevetséges.Biztos vagyok benne, hogy azért a tisztelt TV2 és a tisztelt BB stáb is ösztökélni a tisztelt résztvevőket,hogy azért jó lenne valami kis pikáns részt is belevinni a dologba, elvégre a nézettségről szól minden.Nem??
    Nem kicsit lóg ki a lólább amikor azt látjuk, hogy puffadt Évi már 1 nap után sztriptízelni,Zsanettka meg már 2 nap után farok vizitet vesz.Ááá, dehogy ezek teljesen természetes dolgok.Na persze.
  • Totya000
    #384
    szamomra is rejtely, hogy mi erdekes van nehany emberben, akik bohockodnak osszezarva.
    Magyar atlagot kepviselo emberekkel erdekes is lehetne, akkor mar garantalt lenne a mulatas azzal az 5-6 db alkoholistaval.
  • corleone
    #378
    szar ügy
  • CSOCSO
    #377
    :))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Pharaoh
    #376
    Azt nem értem, hoigy mért vágják a fát olyan kicsire. Rádobnának egy nagy rönköt és fél nap égne. Így meg állandóam a fát aprítják.
  • bambaboy
    #375
    Judit egy cheater, egy rohadt csaló!!!!!!!!!!!!!!
    Kitömi a melltartót?????????????
  • dashed_
    #374
    naja lehet kicsit ertelmetlen volt a kommentem?

    a lenyeg : http://www.amazinggifts.ca/borda/attachment.php?s=232959d1f09052feefefe9b51bdc6581&postid=1064

    aki nem nagyon tud csatlakozni az innen le tud szedni 4 Asx File a 4 kamerahoz..
    ugye mindeggyik kamerahoz 3 szerver van.. ha pl elinditod az eggyest akkor ahhoz a szerverhez kapcsolodik amelyiken van hely..
    Igy mar remelem ertheto..
  • CSOCSO
    #373
    ez a pongó full hülye:)
  • CSOCSO
    #372
    mivan?:)
  • Lara Croft
    #371
    Wow :D
  • dashed_
    #370
    csak a patkanyok nem kapnak erte 15 millat.
  • Norbi2K
    #369
    ez jobb mint az állatkert, élő embereken végezhet az ember megfigyeléseket, csakugy mint a patkányokat a laborban.
  • Gery1980
    #368
    Az a csimpánz nagyon cool:)
  • dashed_
    #367
    kis okossag a kamerakhoz
    itt ni =>
    """Kamerák
    Nno fejlõdtem reggel óta, íme az új módszer á lá hivatalos:
    4 db. asx file, mindegyik kamerához 1.
    Ha elindítod /Én pl. a Windows Commanderbõl enterrel/, akkor az a kamera betöltõdik Ha BÁRMELYIK server szabad a háromból.
    De reklámcsík továbbra sincs !

    ahhoz képest hogy reggel találkoztam ilyesmivel elöszõr egész jó csinálom nem ?

    Szóval ITT a 4 kamerát betöltõ asx-ek, zippelve : / kevesebb mint 1k/

    Csatolt File : 4kamera.zip"""
    [ link = http://www.amazinggifts.ca/borda/attachment.php?s=232959d1f09052feefefe9b51bdc6581&postid=1064 }
  • Gery1980
    #366
    Dobj már egy normális linket Csocseszku, mert ez nekem nem műxik és kiváncsi vagyok mi a rák az.
  • CSOCSO
    #365
    flash de eléggé ratyi..
  • Gery1980
    #364
    Nekem ez nem akar bejönni.Mi is ez pontosan???
  • JHetfield
    #363

    Nagy Testver (800k)
    ezt toltse le mindenki
    http://www.mellesleg.hu/dl.php?ser=4895&id=90816
    kotelezo!!!
  • mateos
    #362
    és van aki interneten egész nap ezt nézi ?
    szerintem biztos van :)
  • mateos
    #361
    pontosan
  • ipszilon
    #360
    arról nem beszélve, hogy ez nem is a valóság!!! mindenki megjátsza magát, mert tudja, hogy ott van a kamera
  • mateos
    #359
    te úr isten !! titeket ez érdekel ? ilyen nyugat szarok hogy a francba kötnek le titeket ? :)
    mi a fasznak kell realiti sót nézni , amig saját magad is abban élsz csak nem látod magad a tévében.
  • ipszilon
    #358
    ahhoz képest elég sokan nézik, én úgy veszem észre, és ezzel van tele a sajtó... a kritika is reklám...
  • ipszilon
    #357
    szerinted a kamlerák mögött nincsenek pszichológusok?
  • JHetfield
    #356
    7ora ... na mar mindenki rakattant a bigbranner?
  • OliApa
    #355
    Hááát, a baromság végén lesz egy közvéleménykutatás, hogy hol, hányan, milyen iskolai végzettséggel rendelkezők nézték. Kíváncsi leszek az eredményre. . .
  • Bruce Lee
    #354
    nekem ment most bő 20 percet folyamatosan, kep is hang is ok, de tenyleg a belso szoba hangjat nyomatjak. :)
  • dashed_
    #353
    most mar hang sincs.
  • nocomment
    #352
    Én most is 1-est nézem, de nem értem miért a másik szoba hangját nyomják...
  • dashed_
    #351
    most nekem is jon mar az 1gyes csak sokaig kell probalkozni..
  • Bruce Lee
    #350
    Én ma huzamosabb ideig teljesen folyamatosan néztem az 1-es kamerát, akadozás, hiba nélkül. :)
  • dashed_
    #349
    hm . nekem eggyik se megy:(((
  • Bruce Lee
    #348
    http://bigbrother.hq.hu

    szerverek listája
  • nocomment
    #347
    ja! Renato hátán tenyészik a gomba?!! Mi lesz ha mindenki elkapja...
  • nocomment
    #346
    Még csak a 4. napon vagyunk, és máris tiszta hülyeségeket beszélnek...
    Mindannyian Prof.Dr.Veér András paciensei lesznek(Országos Pszichiátriai Intézet)
  • Pharaoh
    #344
    Nekem most az oldal sem jön be, pedig már kezdett jobb lenni erre most megint semmi.
  • dashed_
    #343
    de ez ami most van ugye tudod hogy nem az igazi BB site????? ma este vagy holnap reggel indul be..
    persze nem akarom vedeni oket mert katasztrofa amit csinalnak..