2892
BigBrother, ValóVilág, A Farm
  • Unknow
    #481
    Nagyon érdekes műsor tényleg!Ahányszor oda kapcsolok az a rohadt Éva mesztelen!Ez még önmagában nem is lenne gond ha nem látnám... Egyszer pont kaja közben nyomtam a csatornára hát baszki az étvágyam egyből elment mikor megláttam azt a dagadt ringyót. Veszélyességi pótlékot fogok kérni azért,hogy nézzem a műsorukat!Ilyen embereket mutogatnak mesztelenül és csodálkoznak ,hogy annyi beteg ember van Mo.-n? Elég szörnyű az a debella.
  • Gery1980
    #480
    Big Brotheres társaság Barátok köztről társalog:))))
  • Coine
    #479
    mondom, h. ő meg Iti a legjobb arcok :D
  • Gery1980
    #478
    Renátó oktatja a többieket a Trip hatásáról:))))
  • Lazarus
    #477
    Ez a net kamera átka
  • Coine
    #476
    senkinek nem jön be, mert szákszol az UW...
  • Hangianix
    #475
    Nekem nem jon be :( pls rakd vissza :D
  • TheZsenyka
    #474
    Azt nem értem, hogy miért jó a BigBrother csapatának, hogy órákon át csak búgást közvetítenek a video jel mellé. Ennyire nem lehetnek analfabéták? Vagy arra megy ki a játék, hogy a fos 70-es számukaz hívják?
  • WiLDoR
    #473
    az iqbajnok megszólalt...
  • WiLDoR
    #471
    angélával és tarával én is egyetértek, meg még azt mondom, hogy judit is mehetne, de akit rohatul nem bírok, az a vetkőzős fekete hajú qrva. mert ha még olyan piszok jó teste lenne, akkor azt mondom, hogy mutogassa, de ennek baszki semmi önkritikája sincs. nem hiszem el, hogy az a 12 sügér ezt ott bennt nem veszi észre...

    zsanettet nagyon sajnálnám ha kiesne, szerintem ő az egyik legérdekesebb és legpoénosabb személy ebben a mókában, nekem legalábbis nagyon bejön ez az incselkedős, kislányos stílusa . amit a Bálinttal műveltek, szerintem nagy poén volt. ha zsanettet kiszavazzák, akkor nem is nézem tovább ezt a műsort az tuti...

    bár ez egyéni vélemény.
  • Lazarus
    #470
    mármint a vörözsre és Zsanettra
  • Lazarus
    #469
    én az angélát és a tarát rugtam volna ki a francba... és nagyon sajnálom hogy pont erre a két csajra esett a választás
  • Lara Croft
    #468
    Én is rá szavaztam volna :))
  • CSOCSO
    #467
    judit sux:)
  • Bruce Lee
    #466
    ez látható az uw-s lapokon most :(

    ---------------------------------------------
    Szolgáltatásunk Hardware meghibásodás miatt szünetel.
    Várható indulás: Hétfő délután

    Köszönjük megértéseteket!

    - UltraWEB -

    E-mail: [email protected]
    ---------------------------------------------
  • Coine
    #465
    báz nem látom szar UW miatt :P
  • CSOCSO
    #464
    nekem az nem müxik..
  • Petyus_
    #463
    Hmmm, szerintem az Évi nem azért vetkőzik, hogy sokan nézzék a műsort... őket a 15milla érdekli, nem a nézettség. Nem a szexről szól a dolog, csak ők biztos tudták, hogy a korábbi Big Brotherekben kik voltak a népszerűek, milyen réteg nézte a műsort, ezért viselkednek ilyen kurvásan. :) Őket nem a nézettség érdekli, hanem azt akarják, hogy rájuk szavazzanak. Pl. szerintem a Zsanikát biztos nem fogják kiszavazni, mert _annyira_ nem gátlástalan, mint az Évi, de azért mindekivel "kacérkodik" (enyhe kifejezés), néha villant egy kis cicit, stb.
    A Pongonak meg pl. az a "stratégiája", hogy ő egy nagyon hasznos ember akar lenni, akit a többiek nem tudnak nélkülözni...
    A Judit pl. nem is vetkőzik, de főnökösködni akar, szal mindenki máshogy viselkedik, stb.
    Így ez a Big Brother egy nagyon érdekes műsor, lehet spekulálni, hogy ki-kivel lesz jóban, kinek jön be a taktikája, hosszú elzártság mit tesz egy ilyen kis közösséggel, stb. :)
  • mateos
    #462
    tegnap belenéztem a FARM ba...ilyen szart még sose láttam....ott van 1 50 éves konnyadt farku tanár meg sok hülye pöcs...az 1ik aztmondja magáról hogy életmüvész a másik meg azt hogy müvész...nevetséges...most mitérdekel engem h kapálnak meg saját készitésü kenyeret esznek ?? meg hogy etetik a juhokat ??
  • Bruce Lee
    #461
    Itt a neten ránéztem (volna), de hát ide u'llátszik kevés az ADSL...
    nézz el ide:
    http://bigbrother.hq.hu
    van ott 4 file zip-elve, benne a 4 asf file-lal, onnan inditsd a musort :)
  • Icewind
    #460
    hi all....nagyon ritkán járok ide ezért nem is nagyon ismer senki...
    ehhez az egészhez annyit fűznék hozzá,hogy én másra számítottam...nem ilyen színészi alakításokra....ezaz egész nevetséges..Amikor a bemutatkozás volt amikor jöttek kocsival...az első szereplő az a természetesebbnél is természetesebb volt....én nemtom,hogy ki szerepelt volna így a tv-ben,hogy ugrál örömében meg kiabál meg tetszeleg...szal ez egy nagy bunda....meg ez a pongó vagy ki sem normális,hogy nem alszik...nem értem,hogy kinek és mit akar bizonyítani...nem áll vmi jól neki...meg azaz Évi...ott riszálja a nagy dagadt seggét mintha olyan kurvajól nézne ki...közbe sehol semmi..csak kis mell és nagy segg...de az van neki..a másik meg ezaz andi vagy mittomén ki...aki ausztráliából jött...érdekes...éppen onnan jött...és jelentkezik erre az izére?Véletlen?Nem is tudom...meg a másik poén,hogy szűz?Én ezt nem hiszem el...Ebben az egészben ITI-t bírom...ő aránylag jófej...de a többiekről ne is beszéljünk...nahh csak ennyi..még néhányszor felnézek...ciaóóó
  • Frank99
    #459
    szerintem meg király!
  • The Garrett
    #458
    EZ DURVA!
  • Frank99
    #457
    ahhoz itt egy gyorsabb oldal.

    http://frankie98.supergamez.hu
  • Frank99
    #455
    amúgy regisztrálj, akkor beszólhatsz, Little Bráner...

    addig meg bráner...
  • Frank99
    #454
    Egyik sem tetszik kispofám, LittleBráner...
    Nem is nézem.
    Itt a neten ránéztem (volna), de hát ide u'llátszik kevés az ADSL...
    Egy szarul kivitelezett, szerintem 1-2 beépített emberrel megcsinált show, a csőd szélén álldogáló TV2 kétségbeesett, alkapkodott, TEHÉN Claudiával, és kis buzi Attilával lenyomott sócskája.

    A tegnap esti bekiabálást véletlenül hallottam a TV2-őn:

    Kurva anyád, Atti!
    így van.
  • corleone
    #453
    'majd megfulladok a röhögéstől!
  • Rincewind
    #452
    Kurva nagy!!! :D
  • CSOCSO
    #451
    LOLOLOLOLOL
  • Higi
    #449
    Nem wmp8-al nézem én is, de akkor sem, sőt mivel itthon vagyok egész nap ezért kb 5 percente próbálom reggel óta és semmi.
  • Pharaoh
    #448
    Van ,hogyha tűlterhelt a BB szervere, akkor hibát jelez a wmp és megnyitja a saját veblapját.
    Amúgy én wmp8-al nézem.
  • Lara Croft
    #447
    7.1-es verziód van? Mert én úgy tudom, csak azzal jön be
  • Higi
    #446
    Sziasztok tudna nekem valaki segíteni abban, hogy a BigBrother oldalán ha rákattintok bármely kamerára elindul a windows mediaplayer és csak a saját weboldalát hozza be ennyi. Akkor hogy a francba tudok belenézni a "műsorba"
  • Lantee
    #445
    Ez a BigBrother egy tipikus pszihológia eset! Én is utálom az ilyen fajta "manipulált", tipikusan nézettséghajhász műsorokat. Azt a 12 embert sem értem, hogy képesek egy ország szeme láttára mosni a pöcsüket, mégis érdekel!! :)

    Persze nem lógok a TV-n, de néha rápillantok az aktuális eseményekre, mert (és most jön a lényeg az én szemszögömből) PISZOK JÓKAT TUDOK RÖHÖGNI RAJTUK!!! Náha akkora dumákat eresztenek meg, hogy majd' lefordulok a székről! Persze más ember, nem ezért nézi. De itt épp ez a lényeg! Az emberek nagyrésze megtalálja ebben a valóban gagyi műsorban azt, ami neki tetszik! Legyen az a csajok csöcse, a fiúk pöcse, pongó faszfeje...teljesen mindegy! Olyan, mint egy modern szabó család! :))

    Szal aki fikázza, az is nézi! Minden vélemény, vélemény! Aki nem nézi, az meg úgysem irgat ide! :)

    HAJRÁ ZSANCI!!! :)))))
  • dashed_
    #443
    pongo aludt mar nem tudjatok???? kicsit lemaradtam
  • Ams
    #442
    a nézetségmiattegyideigszűzleszek csaj? na azis
  • CSOCSO
    #441
    picsába..nektek is full máshol megy a hang? nemigaz hogy iylen bénák ezek bazzeg.. egyes kamerát nézem és full nem az a hang megy aminek ott kéne lennie...
  • Hangianix
    #440
    Meg az ausztral.
  • Ams
    #439
    Popey + Évi
  • Ramore
    #438
    Dagadt beképzelt kurvák, tipikusan magyaros viselkedéssel kombinálva, a machók pedig hatalmas lúzer "Bélák"!!!