BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nagy Testver (800k)
ezt toltse le mindenki
http://www.mellesleg.hu/dl.php?ser=4895&id=90816
kotelezo!!!
mi a fasznak kell realiti sót nézni , amig saját magad is abban élsz csak nem látod magad a tévében.


Mindannyian Prof.Dr.Veér András paciensei lesznek(Országos Pszichiátriai Intézet)







persze nem akarom vedeni oket mert katasztrofa amit csinalnak..
Hát akkor menné be azt verjed széjjel az arcukat ecsém.......
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
codec hiba???
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

az bizony.
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Jah meg meg valami!
NAGY DURANAS emberek!!!!
Aszitetek az RTL KLUB ezt turni fogja? Hat persze hogy indul a valos vilag! Kicsit copy vazz! gondoltam hogy ahogy egyik csinal valamit azonnal a masik is fog csinalni valamit ennek ellenebe! Nag szivatas ez a dolog higyetek el nekem.
En nezem baszus cegbol a bb livot es nekem remekul fut nem tudom nektek miert nem megy, en ma mit tudtam lerohogni az nem nem igaz!
Az a baj hogy a tv2 nem mutatja a jo jeleneteket!Olyanok voltak hogy az nem igaz!Es ma este semmit sem mutatak beloluk1 tok suxxxxxxxx
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Nekünk csinálják, bazzeg!
Kíváncsi voltam, mint aktív netezõ, hogy mi a pálya! EZ!
Egy fos. lehet 2 hét múlva jó lesz.. persze
de addigra elmúlik a varázs, amit a TV2-õn nagycsöcsû hülye k*va kis mûsorvezetõ beharangozott...
gyere, gyere, gyere közelebb, ááááá...
hánynom kell...
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
vagy mi megunjuk...
amúgy meg ki a szart érdekel, hogy melyik tetovált majom vagy hülye kis volr picér picsa nyeri a 15 millát?
Holnap olcsóbb lesz a kenyér? Vagy a telefonálás?
Többet viszek haza?
Felmentenek Szegeden?
:-)
ugyan....
Lenne a sajtónak és a médiának fontodabb dolga is asszem...
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
Öcsém, az elõzõnél több százezren nézték.
Ha nem tudjuk bekapni a sajtot, hiába nyitjuk nagyra a csõrünket, kedves Nagybratyi STÁB!!!
Ez egy egy NAGYKAKI, valami
BIGSHIT!!!
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
ADSL-nél nem jön be a videó
MIVEL nézzem itthon bazzeg, bérelt vonallal???
Elbaszott szerkesztés, nagy szájú pénzeszsákok színvonaltalan, fos produkciója!
Lehet köcsögölni nyugodtan!
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
estleg távol a családjuktól, a gyereküktõl.
A weboldalról meg annyit, hogy ennyire színvonaltalan, és lassú oldalt már réregn láttam.
Megmutatta a Vivendi hogy mit tud.
Nem mintha a Fatávot szeretném, de ekkora malõrt..
Nem kellene körül nézni egy kicsit, hogy úgy sacc/kábé hányan nézték máshol a szervert az elõzõ NagyBátyó showknál?
LÁMÁK...
legalább 100 szoros szélesség kellene, hogy az ÁTLAG magyar (ls. modem max ISDN) nézhetné.
LÁMÁK!!!
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
de most semmi 😞