BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Onkent kilep miutan vegigmentek rajta a ferfiresztvevok.
Az alkoholmentes sör az első lépés a guminők felé.
csakhogy a kis zsanettka, tegnap olyanokat mondott, hogy nem akarja megalázni a barátját, de a hormonjai már nem bírják. 3 hónapig úgysem fogja kibírni 😄D
Mit tudtok errõl, igaz?
A kapcsolódó IRC csatornán terjed a hír, hogy ma éjjel megtört a jég és megvolt az elsõ szex. Sajnos a stream továbbra is gyengélkedik, így néha mi is csak külsõ forrásokra tudunk hagyatkozni, de ha hihetünk az információknak, akkor Zsanett és Szabi(?) ma éjjel végképp egymásra talált.
A kapcsolódó IRC csatornán terjed a hír, hogy ma éjjel megtört a jég és megvolt az elsõ szex. Sajnos a stream továbbra is gyengélkedik, így néha mi is csak külsõ forrásokra tudunk hagyatkozni, de ha hihetünk az információknak, akkor Zsanett és Szabi(?) ma éjjel végképp egymásra talált.
Asszongya: lemezre menti??? Ezt most mé?
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
http://www.amazinggifts.ca/borda/attachment.php?s=232959d1f09052feefefe9b51bdc6581&postid=1064
Ezt próbáld ki!!!
Ezt próbáld ki!!!
Nekem nem akar menni az a kurva oldal megint....
Még egyszer nem ment...
Még egyszer nem ment...
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Nekem is van kamerám, de az magamra irányítva. Hátha valaki kiváncsi, ahogy a Bigbránerre masztizok...
(de durva lenne mi??? Valóságsóban azt látod, hogy az egyik szereplõ egy valóságsóra veri.....KEMÉNY)
(de durva lenne mi??? Valóságsóban azt látod, hogy az egyik szereplõ egy valóságsóra veri.....KEMÉNY)
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Es aktfotzast akar utana. Brr... Van olyan, hogy perverz magazin? 😄DD Oda meg beferne. 😄DD
Az alkoholmentes sör az első lépés a guminők felé.
Most nézzétek az eggyest kamerát ha hányni akartok, Évi fémeztelenül tesped, hasa, minta söröshordó.Renáto meg valamivel kitömte a gatyját, imitálva ezzel mintha neki 50 centis bránere lenne.Hohoho milyen vitzes fijú eza Renátó hohoho

Az 1-es kamerán van, de ott az a gáz, hogy a hang másik helységbõl jön mint a kép.Persze ez nem mindíg van így, de most igen.
Azt nézem én is😊De nem hiszem el hogy ennek az Évinek nincs önkritikája😊)..Miért kell erõltetni ezt a mesztelenkedést, meg táncolgatást, azért ahoz nincs meg a teste!
#397
kemény dolgok mennek 1-esen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Délután 1 óra és vetkõznek😊 Fûrészelnek, olajoznak...
Délután 1 óra és vetkõznek😊 Fûrészelnek, olajoznak...
Én amatõr balbráner....
Az alábbi szóösszetételek valamelyikét kéretik behelyettesíteni a megfelelõ helyre:
Rátapintott ill. Beletrafált.
Kösz.
Az alábbi szóösszetételek valamelyikét kéretik behelyettesíteni a megfelelõ helyre:
Rátapintott ill. Beletrafált.
Kösz.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Beletapintott a drága cikkíró! És jó a stílusa is!!!!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
#394
van benne valami..
De bazzeg ezek a sztrippelõs/borotválós jenetek azért hagynak maguk után némi kérdõjelet.
4 nap után már egy fiu elött burotválják a puncijukat????? NE MÁ!!! 2 nap után az a hülye kurva sztriptízt rendez???? Mondjuk lehet, hogy ez a hivatása, ám legyen....
De azért az a borotva igencsak erõs....
4 nap után már egy fiu elött burotválják a puncijukat????? NE MÁ!!! 2 nap után az a hülye kurva sztriptízt rendez???? Mondjuk lehet, hogy ez a hivatása, ám legyen....
De azért az a borotva igencsak erõs....
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
#391
...

#390
Jóember!
Ne azt várd, hogy Xy mikor megy zuhanyozni, hanem, hogy XX mikor megy....
Ne azt várd, hogy Xy mikor megy zuhanyozni, hanem, hogy XX mikor megy....
#389
Egyetértek!Undorító,perverz,primitív,romlott.Sõt!Nem egyszerûen az amatõr szexrõl van szó.Adva van egy csatorna ami hót gyér fantáziával van megáldva.Igénytelen sorozatok + agyonismételt akciófilmek.Rgo:Kikéne találni vmit ami leköti az egész országot!A recept egyszerû.Végy néhány igénytelen "színmûvészt" akik sehova nem férnek be(színház,mozfilm,sorozat),de elég nagy paraméterekkel rendelkeznek testileg úgy mint:nyelv,stb.ahhoz, hogy jó helyekre kerüljenek.Itt aztán nyugati mintára már gyerekjáték lesz összehozni egy mûsornak nevezett fertõt,ami az ország nagyrészét érdekli.
Nem az egyéni teljesítmény számít mert bárki, bármikor kipenderülhet olyanok által akiknek aztán tényleg semmi közük sincs ehhez.(szavazók,kívülállók)
Olyan ez mint a római galadiátorok a Colosseumban.Beküldik az embereket aztán olyan élethelyzeteket teremtenek amik provokálják a "játékosokat".-No nézzük mikor esnek egymásnak alapon(szex. v. ellenséges szándékkal)!Lesz egy "gyõztes" akinek lehet,hogy marhára nem lesz köze egyénileg a saját teljesítményéhez,de hát Õ annyira szimpatikus mindenkinek ugye?
Fõmûsorban, délutánonként amit lát boldog boldogtalan.Én nem nézem természetesen,viszont anyám sajnos -54 évesen- igen.Tegnap éppen kajálás közben behallatszott a konyhánkba a tv.Valami krehált alibi okán mellbimbóméretet vetettek a hölgyekrõl.Tényleg mindenki ennyire PRIMITÍV!!!
Itt mindenki mindenkit becsap,de leginkább saját magát.Hát persze!Ki ne szeretné magát mutogatni az egész világnak,aki fiatal és ismeretlen.Ez a nõknél szinte általános,de férfiaknál sem kell messzire menni.Ráveszik az embereket,hogy tokkal vonóval adják el magukat!folyt köv....
Nem az egyéni teljesítmény számít mert bárki, bármikor kipenderülhet olyanok által akiknek aztán tényleg semmi közük sincs ehhez.(szavazók,kívülállók)
Olyan ez mint a római galadiátorok a Colosseumban.Beküldik az embereket aztán olyan élethelyzeteket teremtenek amik provokálják a "játékosokat".-No nézzük mikor esnek egymásnak alapon(szex. v. ellenséges szándékkal)!Lesz egy "gyõztes" akinek lehet,hogy marhára nem lesz köze egyénileg a saját teljesítményéhez,de hát Õ annyira szimpatikus mindenkinek ugye?
Fõmûsorban, délutánonként amit lát boldog boldogtalan.Én nem nézem természetesen,viszont anyám sajnos -54 évesen- igen.Tegnap éppen kajálás közben behallatszott a konyhánkba a tv.Valami krehált alibi okán mellbimbóméretet vetettek a hölgyekrõl.Tényleg mindenki ennyire PRIMITÍV!!!
Itt mindenki mindenkit becsap,de leginkább saját magát.Hát persze!Ki ne szeretné magát mutogatni az egész világnak,aki fiatal és ismeretlen.Ez a nõknél szinte általános,de férfiaknál sem kell messzire menni.Ráveszik az embereket,hogy tokkal vonóval adják el magukat!folyt köv....
#388
igazad van.
amugy meg szerintem azzal van a baj aki azert nezi hogy mikor lesz mar valami szex.. en nem nezem sokat ,de ha nezem akkor sem azt varom hogy Xy mikor megy mar zuhanyizni vagy mikor lesz valami action vagy hogy lesz-e..
amugy meg szerintem azzal van a baj aki azert nezi hogy mikor lesz mar valami szex.. en nem nezem sokat ,de ha nezem akkor sem azt varom hogy Xy mikor megy mar zuhanyizni vagy mikor lesz valami action vagy hogy lesz-e..
Emberek!Csak a vak nem látja, hogy mi folyik.Egyértelmû, hogy az egész mûsor az amatõr szexre van kihegyezve.A BB mûsorban is, ha burkoltan is de másról sincs szó, csak hogy X mikor hágja már meg Y-t.Szexológusokat hívnak, pszichiátereket stb és várják a nagy eseményt. Mint egy anno KOKO mérkõzés elõtt amikor megkérdezték a szakértõket, hogy mire lehet számítani és mit, és hogy, és milyen stb.
Jelen esetben is, csak itt nem a nagy mérkõzést várják, hanem a nagy dugást!!
Egyszerûen nevetséges.Biztos vagyok benne, hogy azért a tisztelt TV2 és a tisztelt BB stáb is ösztökélni a tisztelt résztvevõket,hogy azért jó lenne valami kis pikáns részt is belevinni a dologba, elvégre a nézettségrõl szól minden.Nem??
Nem kicsit lóg ki a lólább amikor azt látjuk, hogy puffadt Évi már 1 nap után sztriptízelni,Zsanettka meg már 2 nap után farok vizitet vesz.Ááá, dehogy ezek teljesen természetes dolgok.Na persze.
Jelen esetben is, csak itt nem a nagy mérkõzést várják, hanem a nagy dugást!!
Egyszerûen nevetséges.Biztos vagyok benne, hogy azért a tisztelt TV2 és a tisztelt BB stáb is ösztökélni a tisztelt résztvevõket,hogy azért jó lenne valami kis pikáns részt is belevinni a dologba, elvégre a nézettségrõl szól minden.Nem??
Nem kicsit lóg ki a lólább amikor azt látjuk, hogy puffadt Évi már 1 nap után sztriptízelni,Zsanettka meg már 2 nap után farok vizitet vesz.Ááá, dehogy ezek teljesen természetes dolgok.Na persze.
#384
szamomra is rejtely, hogy mi erdekes van nehany emberben, akik bohockodnak osszezarva.
Magyar atlagot kepviselo emberekkel erdekes is lehetne, akkor mar garantalt lenne a mulatas azzal az 5-6 db alkoholistaval.
Magyar atlagot kepviselo emberekkel erdekes is lehetne, akkor mar garantalt lenne a mulatas azzal az 5-6 db alkoholistaval.
#378
szar ügy
Azt nem értem, hoigy mért vágják a fát olyan kicsire. Rádobnának egy nagy rönköt és fél nap égne. Így meg állandóam a fát aprítják.
#375
Judit egy cheater, egy rohadt csaló!!!!!!!!!!!!!!
Kitömi a melltartót?????????????

Kitömi a melltartót?????????????


#374
naja lehet kicsit ertelmetlen volt a kommentem?
a lenyeg : http://www.amazinggifts.ca/borda/attachment.php?s=232959d1f09052feefefe9b51bdc6581&postid=1064
aki nem nagyon tud csatlakozni az innen le tud szedni 4 Asx File a 4 kamerahoz..
ugye mindeggyik kamerahoz 3 szerver van.. ha pl elinditod az eggyest akkor ahhoz a szerverhez kapcsolodik amelyiken van hely..
Igy mar remelem ertheto..

a lenyeg : http://www.amazinggifts.ca/borda/attachment.php?s=232959d1f09052feefefe9b51bdc6581&postid=1064
aki nem nagyon tud csatlakozni az innen le tud szedni 4 Asx File a 4 kamerahoz..
ugye mindeggyik kamerahoz 3 szerver van.. ha pl elinditod az eggyest akkor ahhoz a szerverhez kapcsolodik amelyiken van hely..
Igy mar remelem ertheto..

#370
csak a patkanyok nem kapnak erte 15 millat.
ez jobb mint az állatkert, élõ embereken végezhet az ember megfigyeléseket, csakugy mint a patkányokat a laborban.
#367
kis okossag a kamerakhoz
itt ni =>
"""Kamerák
Nno fejlõdtem reggel óta, íme az új módszer á lá hivatalos:
4 db. asx file, mindegyik kamerához 1.
Ha elindítod /Én pl. a Windows Commanderbõl enterrel/, akkor az a kamera betöltõdik Ha BÁRMELYIK server szabad a háromból.
De reklámcsík továbbra sincs !
ahhoz képest hogy reggel találkoztam ilyesmivel elöszõr egész jó csinálom nem ?
Szóval ITT a 4 kamerát betöltõ asx-ek, zippelve : / kevesebb mint 1k/
Csatolt File : 4kamera.zip"""
[ link = http://www.amazinggifts.ca/borda/attachment.php?s=232959d1f09052feefefe9b51bdc6581&postid=1064 }
itt ni =>
"""Kamerák
Nno fejlõdtem reggel óta, íme az új módszer á lá hivatalos:
4 db. asx file, mindegyik kamerához 1.
Ha elindítod /Én pl. a Windows Commanderbõl enterrel/, akkor az a kamera betöltõdik Ha BÁRMELYIK server szabad a háromból.
De reklámcsík továbbra sincs !
ahhoz képest hogy reggel találkoztam ilyesmivel elöszõr egész jó csinálom nem ?
Szóval ITT a 4 kamerát betöltõ asx-ek, zippelve : / kevesebb mint 1k/
Csatolt File : 4kamera.zip"""
[ link = http://www.amazinggifts.ca/borda/attachment.php?s=232959d1f09052feefefe9b51bdc6581&postid=1064 }
Dobj már egy normális linket Csocseszku, mert ez nekem nem mûxik és kiváncsi vagyok mi a rák az.