BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
zsanettet nagyon sajnálnám ha kiesne, szerintem õ az egyik legérdekesebb és legpoénosabb személy ebben a mókában, nekem legalábbis nagyon bejön ez az incselkedõs, kislányos stílusa
. amit a Bálinttal mûveltek, szerintem nagy poén volt. ha zsanettet kiszavazzák, akkor nem is nézem tovább ezt a mûsort az tuti...
bár ez egyéni vélemény.
---------------------------------------------
Szolgáltatásunk Hardware meghibásodás miatt szünetel.
Várható indulás: Hétfõ délután
Köszönjük megértéseteket!
- UltraWEB -
E-mail: [email protected]
---------------------------------------------
A Pongonak meg pl. az a "stratégiája", hogy õ egy nagyon hasznos ember akar lenni, akit a többiek nem tudnak nélkülözni...
A Judit pl. nem is vetkõzik, de fõnökösködni akar, szal mindenki máshogy viselkedik, stb.
Így ez a Big Brother egy nagyon érdekes mûsor, lehet spekulálni, hogy ki-kivel lesz jóban, kinek jön be a taktikája, hosszú elzártság mit tesz egy ilyen kis közösséggel, stb. 😊
\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com
nézz el ide:
http://bigbrother.hq.hu
van ott 4 file zip-elve, benne a 4 asf file-lal, onnan inditsd a musort 😊
ehhez az egészhez annyit fûznék hozzá,hogy én másra számítottam...nem ilyen színészi alakításokra....ezaz egész nevetséges..Amikor a bemutatkozás volt amikor jöttek kocsival...az elsõ szereplõ az a természetesebbnél is természetesebb volt....én nemtom,hogy ki szerepelt volna így a tv-ben,hogy ugrál örömében meg kiabál meg tetszeleg...szal ez egy nagy bunda....meg ez a pongó vagy ki sem normális,hogy nem alszik...nem értem,hogy kinek és mit akar bizonyítani...nem áll vmi jól neki...meg azaz Évi...ott riszálja a nagy dagadt seggét mintha olyan kurvajól nézne ki...közbe sehol semmi..csak kis mell és nagy segg...de az van neki..a másik meg ezaz andi vagy mittomén ki...aki ausztráliából jött...érdekes...éppen onnan jött...és jelentkezik erre az izére?Véletlen?Nem is tudom...meg a másik poén,hogy szûz?Én ezt nem hiszem el...Ebben az egészben ITI-t bírom...õ aránylag jófej...de a többiekrõl ne is beszéljünk...nahh csak ennyi..még néhányszor felnézek...ciaóóó
// Van szívem, csak az élet megtanított arra, hogy takarjam el, ne mutassam, mit érzek, ne lássák, ha vérzek! // Steam Profil: http://steamcommunity.com/id/76561197960625214/
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
http://frankie98.supergamez.hu
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
addig meg bráner...
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
Nem is nézem.
Itt a neten ránéztem (volna), de hát ide u'llátszik kevés az ADSL...
Egy szarul kivitelezett, szerintem 1-2 beépített emberrel megcsinált show, a csõd szélén álldogáló TV2 kétségbeesett, alkapkodott, TEHÉN Claudiával, és kis buzi Attilával lenyomott sócskája.
A tegnap esti bekiabálást véletlenül hallottam a TV2-õn:
Kurva anyád, Atti!
így van.
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak





Amúgy én wmp8-al nézem.
Persze nem lógok a TV-n, de néha rápillantok az aktuális eseményekre, mert (és most jön a lényeg az én szemszögömbõl) PISZOK JÓKAT TUDOK RÖHÖGNI RAJTUK!!! Náha akkora dumákat eresztenek meg, hogy majd' lefordulok a székrõl! Persze más ember, nem ezért nézi. De itt épp ez a lényeg! Az emberek nagyrésze megtalálja ebben a valóban gagyi mûsorban azt, ami neki tetszik! Legyen az a csajok csöcse, a fiúk pöcse, pongó faszfeje...teljesen mindegy! Olyan, mint egy modern szabó család! 😊)
Szal aki fikázza, az is nézi! Minden vélemény, vélemény! Aki nem nézi, az meg úgysem irgat ide! 😊
HAJRÁ ZSANCI!!! 😊))))
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
Ja: szerintetek van-e beépített ember, s ha igen, akkor ki?
Nevetséges, amit mûvelnek...
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
Továbbra is a véleményem:
Tetovált dagadt és köcsög hülye picsák, akikhez találtak olyan hülyéket, akik képesek velük egy fedél alatt élni.
Ennyi
tömören, szépen, magyarul...
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
Ennyi
4 napja egy nagy p*na az oldal
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak