BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Unknow
#481
Nagyon érdekes mûsor tényleg!Ahányszor oda kapcsolok az a rohadt Éva mesztelen!Ez még önmagában nem is lenne gond ha nem látnám... Egyszer pont kaja közben nyomtam a csatornára hát baszki az étvágyam egybõl elment mikor megláttam azt a dagadt ringyót. Veszélyességi pótlékot fogok kérni azért,hogy nézzem a mûsorukat!Ilyen embereket mutogatnak mesztelenül és csodálkoznak ,hogy annyi beteg ember van Mo.-n? Elég szörnyû az a debella.
Gery1980
#480
Big Brotheres társaság Barátok köztrõl társalog😊)))

Coine
#479
mondom, h. õ meg Iti a legjobb arcok 😄

Gery1980
#478
Renátó oktatja a többieket a Trip hatásáról😊)))

Lazarus
#477
Ez a net kamera átka
Coine
#476
senkinek nem jön be, mert szákszol az UW...

Hangianix
#475
Nekem nem jon be 😞 pls rakd vissza 😄

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminők felé.

#474
Azt nem értem, hogy miért jó a BigBrother csapatának, hogy órákon át csak búgást közvetítenek a video jel mellé. Ennyire nem lehetnek analfabéták? Vagy arra megy ki a játék, hogy a fos 70-es számukaz hívják?

#473
az iqbajnok megszólalt...

#471
angélával és tarával én is egyetértek, meg még azt mondom, hogy judit is mehetne, de akit rohatul nem bírok, az a vetkõzõs fekete hajú qrva. mert ha még olyan piszok jó teste lenne, akkor azt mondom, hogy mutogassa, de ennek baszki semmi önkritikája sincs. nem hiszem el, hogy az a 12 sügér ezt ott bennt nem veszi észre...

zsanettet nagyon sajnálnám ha kiesne, szerintem õ az egyik legérdekesebb és legpoénosabb személy ebben a mókában, nekem legalábbis nagyon bejön ez az incselkedõs, kislányos stílusa . amit a Bálinttal mûveltek, szerintem nagy poén volt. ha zsanettet kiszavazzák, akkor nem is nézem tovább ezt a mûsort az tuti...

bár ez egyéni vélemény.

Lazarus
#470
mármint a vörözsre és Zsanettra
Lazarus
#469
én az angélát és a tarát rugtam volna ki a francba... és nagyon sajnálom hogy pont erre a két csajra esett a választás
Lara Croft
#468
Én is rá szavaztam volna 😊)
CSOCSO
#467
judit sux😊
Bruce Lee
#466
ez látható az uw-s lapokon most 😞

---------------------------------------------
Szolgáltatásunk Hardware meghibásodás miatt szünetel.
Várható indulás: Hétfõ délután

Köszönjük megértéseteket!

- UltraWEB -

E-mail: [email protected]
---------------------------------------------
Coine
#465
báz nem látom szar UW miatt 😛

CSOCSO
#464
nekem az nem müxik..
Petyus_
#463
Hmmm, szerintem az Évi nem azért vetkõzik, hogy sokan nézzék a mûsort... õket a 15milla érdekli, nem a nézettség. Nem a szexrõl szól a dolog, csak õk biztos tudták, hogy a korábbi Big Brotherekben kik voltak a népszerûek, milyen réteg nézte a mûsort, ezért viselkednek ilyen kurvásan. 😊 Õket nem a nézettség érdekli, hanem azt akarják, hogy rájuk szavazzanak. Pl. szerintem a Zsanikát biztos nem fogják kiszavazni, mert _annyira_ nem gátlástalan, mint az Évi, de azért mindekivel "kacérkodik" (enyhe kifejezés), néha villant egy kis cicit, stb.
A Pongonak meg pl. az a "stratégiája", hogy õ egy nagyon hasznos ember akar lenni, akit a többiek nem tudnak nélkülözni...
A Judit pl. nem is vetkõzik, de fõnökösködni akar, szal mindenki máshogy viselkedik, stb.
Így ez a Big Brother egy nagyon érdekes mûsor, lehet spekulálni, hogy ki-kivel lesz jóban, kinek jön be a taktikája, hosszú elzártság mit tesz egy ilyen kis közösséggel, stb. 😊

\"minden arany ami 3 leddel fénylik\" sonydefenseforce.com

mateos
#462
tegnap belenéztem a FARM ba...ilyen szart még sose láttam....ott van 1 50 éves konnyadt farku tanár meg sok hülye pöcs...az 1ik aztmondja magáról hogy életmüvész a másik meg azt hogy müvész...nevetséges...most mitérdekel engem h kapálnak meg saját készitésü kenyeret esznek ?? meg hogy etetik a juhokat ??
Bruce Lee
#461
Itt a neten ránéztem (volna), de hát ide u'llátszik kevés az ADSL...
nézz el ide:
http://bigbrother.hq.hu
van ott 4 file zip-elve, benne a 4 asf file-lal, onnan inditsd a musort 😊
Icewind
#460
hi all....nagyon ritkán járok ide ezért nem is nagyon ismer senki...
ehhez az egészhez annyit fûznék hozzá,hogy én másra számítottam...nem ilyen színészi alakításokra....ezaz egész nevetséges..Amikor a bemutatkozás volt amikor jöttek kocsival...az elsõ szereplõ az a természetesebbnél is természetesebb volt....én nemtom,hogy ki szerepelt volna így a tv-ben,hogy ugrál örömében meg kiabál meg tetszeleg...szal ez egy nagy bunda....meg ez a pongó vagy ki sem normális,hogy nem alszik...nem értem,hogy kinek és mit akar bizonyítani...nem áll vmi jól neki...meg azaz Évi...ott riszálja a nagy dagadt seggét mintha olyan kurvajól nézne ki...közbe sehol semmi..csak kis mell és nagy segg...de az van neki..a másik meg ezaz andi vagy mittomén ki...aki ausztráliából jött...érdekes...éppen onnan jött...és jelentkezik erre az izére?Véletlen?Nem is tudom...meg a másik poén,hogy szûz?Én ezt nem hiszem el...Ebben az egészben ITI-t bírom...õ aránylag jófej...de a többiekrõl ne is beszéljünk...nahh csak ennyi..még néhányszor felnézek...ciaóóó

// Van szívem, csak az élet megtanított arra, hogy takarjam el, ne mutassam, mit érzek, ne lássák, ha vérzek! // Steam Profil: http://steamcommunity.com/id/76561197960625214/

Frank99
#459
szerintem meg király!

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

The Garrett
#458
EZ DURVA!

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Frank99
#457
ahhoz itt egy gyorsabb oldal.

http://frankie98.supergamez.hu

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#455
amúgy regisztrálj, akkor beszólhatsz, Little Bráner...

addig meg bráner...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#454
Egyik sem tetszik kispofám, LittleBráner...
Nem is nézem.
Itt a neten ránéztem (volna), de hát ide u'llátszik kevés az ADSL...
Egy szarul kivitelezett, szerintem 1-2 beépített emberrel megcsinált show, a csõd szélén álldogáló TV2 kétségbeesett, alkapkodott, TEHÉN Claudiával, és kis buzi Attilával lenyomott sócskája.

A tegnap esti bekiabálást véletlenül hallottam a TV2-õn:

Kurva anyád, Atti!
így van.

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

#453
'majd megfulladok a röhögéstõl!
Rincewind
#452
Kurva nagy!!! 😄
CSOCSO
#451
LOLOLOLOLOL
#449
Nem wmp8-al nézem én is, de akkor sem, sõt mivel itthon vagyok egész nap ezért kb 5 percente próbálom reggel óta és semmi.
Pharaoh
#448
Van ,hogyha tûlterhelt a BB szervere, akkor hibát jelez a wmp és megnyitja a saját veblapját.
Amúgy én wmp8-al nézem.

Lara Croft
#447
7.1-es verziód van? Mert én úgy tudom, csak azzal jön be
#446
Sziasztok tudna nekem valaki segíteni abban, hogy a BigBrother oldalán ha rákattintok bármely kamerára elindul a windows mediaplayer és csak a saját weboldalát hozza be ennyi. Akkor hogy a francba tudok belenézni a "mûsorba"
#445
Ez a BigBrother egy tipikus pszihológia eset! Én is utálom az ilyen fajta "manipulált", tipikusan nézettséghajhász mûsorokat. Azt a 12 embert sem értem, hogy képesek egy ország szeme láttára mosni a pöcsüket, mégis érdekel!! 😊

Persze nem lógok a TV-n, de néha rápillantok az aktuális eseményekre, mert (és most jön a lényeg az én szemszögömbõl) PISZOK JÓKAT TUDOK RÖHÖGNI RAJTUK!!! Náha akkora dumákat eresztenek meg, hogy majd' lefordulok a székrõl! Persze más ember, nem ezért nézi. De itt épp ez a lényeg! Az emberek nagyrésze megtalálja ebben a valóban gagyi mûsorban azt, ami neki tetszik! Legyen az a csajok csöcse, a fiúk pöcse, pongó faszfeje...teljesen mindegy! Olyan, mint egy modern szabó család! 😊)

Szal aki fikázza, az is nézi! Minden vélemény, vélemény! Aki nem nézi, az meg úgysem irgat ide! 😊

HAJRÁ ZSANCI!!! 😊))))
#443
pongo aludt mar nem tudjatok???? kicsit lemaradtam
Ams
#442
a nézetségmiattegyideigszûzleszek csaj? na azis

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

CSOCSO
#441
picsába..nektek is full máshol megy a hang? nemigaz hogy iylen bénák ezek bazzeg.. egyes kamerát nézem és full nem az a hang megy aminek ott kéne lennie...
Hangianix
#440
Meg az ausztral.

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminők felé.

Ams
#439
Popey + Évi

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Ramore
#438
Dagadt beképzelt kurvák, tipikusan magyaros viselkedéssel kombinálva, a machók pedig hatalmas lúzer "Bélák"!!!
#437
Jól eltalálta a TV2. Ez kell a jónépnek. A mûsor ninden nézettségi rekordot meg fog dönteni. Néha én is belenézek, de engem más témák jobban érdekelnek.
Ja: szerintetek van-e beépített ember, s ha igen, akkor ki?
Frank99
#436
Olvass egy kicsit vissza, megérted miért...

Nevetséges, amit mûvelnek...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

JHetfield
#435
hehhe...vmi csaj jol bazzmegolt az 5ora koruli adasba😄

Gery1980
#434
Egy intelligens hozzászólás férfi szemszögbõl😊

Frank99
#433
ADSL-el meg a fõoldal sem jön be.

Továbbra is a véleményem:
Tetovált dagadt és köcsög hülye picsák, akikhez találtak olyan hülyéket, akik képesek velük egy fedél alatt élni.
Ennyi
tömören, szépen, magyarul...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Frank99
#432
bigbraner.lofasz.hu

Ennyi
4 napja egy nagy p*na az oldal

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Dynamic
#431
Bazzeg, nem bírják a hormonjai.HOgy rohadjon meg.Mer az biztos úgy van, hogy már 4 nap után nem bírják a hormonjai-pláne nõ létére.Mekkora egy megrendezett nagy SHIT mûsor!!!
CSOCSO
#429
igy má vágon😊
CSOCSO
#427
banános óvszeres attack ????????
CSOCSO
#426
a 3 as és a 4 es videon nincs hang ugye? vagy csak nálam? a msik hogy most az egyesen sincs hang és a kettesen..azaz van de full mást lehet hallani szal õket nem és azt is rohadt halkan