BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Goodwill
#782
az szerintem fogyatékos, de komolyan

Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!

CSOCSO
#780
hja és a VV ház sokkal szebben van összerakva
CSOCSO
#778
hehe ugye? kész voltam a palitol, meg amit ott lerendezett fujj
Rozsomák
#777
A BB-ben szeintem Andi egy kicsit defektes az a csaj teljesen készen van tiszta bolond nem csodálom hogy még nem volt pasija.

petee
#776
Bocs hogy igy be ugatok, de ezt már nem bírtam ki: Ez a pedró cigány laci gyerek úgy be volt baszva, hogy azt hittem hogy stohl lerúgja a fejét!! Beszarás milyen tanyasi csávó!

Forza Juve! ; Cuore Sportivo! Logo by: SNAKE01

2XP
#775
Hát nem sok újdonság volt a valóvilágos beköltözésnél.

Efreet
#774
én is, megvannak itthon vinyón mind. meg a nextgeneration is, ami kb 2 órán át létezett.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lazarus
#773
Én még emléxem a lemingjeidre 😊
Gery1980
#772
Elkezdte cumizni, mert Popey be volt tintázva mint a gép.De feleszmélt a kómából és elhajtotta a dagadt ribancot😊

Lteebee
#771
Komoly!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Blasta
#770
Évi cica megint alkotott! Lecumizta a részegen alvó Popey-t! De a srác nem hagyta végig csinyálnia.....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Lteebee
#769
Ja én csináltam.
Fönt van valszeg valahol.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#768
ez kétségtelen... én 1 elõzõ logora emlékszem (suicidal volt rajta fehérzajon...?)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#767
Jaja.
De nickbõl ez volt az eredeti.
A képbõl meg asszem a harmadik.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#766
pedig anno volt másik is... illetve van, csak nem használod 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#765
Nekem elég egy nick.
Beteg dolognak tartom cserélgetni.
Különben is tökre tetszik a képem is, meg a nickem is.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#764
rém ciki... ideje lenne a másik nicked használni újra...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#763
Annyira szégyellem magam, hogy kétszer annyi hozzászólásom van, mint némelyeknek...

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Hangianix
#762
😄DD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminők felé.

#760
drakulalok

#759
igy megy ez a kvízprofesszorok es fitneszguruk orszagaban.

Lazarus
#758
http://www.tar.hu/lacuss/epilalas2.asf
😊
Frank99
#757
Teljesen igazad van
Az az ország, ahol kiskirály lett Lagzi Lajcsi, ott a BigBráner show is nagy siker
:-(

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Lteebee
#756
Kiváncsi leszek a délutánosokra.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Blasta
#755
Ha nem bánjátok én csendben visszavonulok...
Nem szeretnék errõl többet vitázni, hisz a véleményemet ismeritek, meggyõzni meg úgysem fogtok...

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Efreet
#754
"Más országokban sem bonyolultabbak az átlagemberek, csak valami alap müvelõdés igényük van" - nincs. csak azt te nem látod, mert azt nem mutatja a mindenki által kedvelt és tisztelt média. beszélgess el pár külföldi néppel neten, mindenhol (most mondjuk az EU-t véve 'mindenhol'-nak) nagyjából ugyanez a helyzet. persze, difi van, de nemsok...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

ipszilon
#753
nyugaton is ua. a helyzet, hiába nyugatiak úgyanúgy mûveletlenek, sôt még jobban mint mi!

Blasta
#752
De ez 22-es csapdája. A magyar média azt bassza a magyar ember elé, amit az egyszerüsége ohajt. Az egszerü magyar meg azt kivánja töménytelen mennyiségben, amit nap mint nap lát, hall a médiában.
Ennyi. Más országokban sem bonyolultabbak az átlagemberek, csak valami alap müvelõdés igényük van. AMi itthon nem valami általános....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Lteebee
#751
Éppen ahhoz kell az iskolázottság, hogy ne legyen jó az embernek az, amit (az általad kultúrának nevezett) magyar média odabasz elé.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Lteebee
#750
Gondolod, hogy más országokban az iskolázatlan idénymunkás bonyolultabb?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Blasta
#749
És attól legyek boldog???? Nem a nyugati kultúrával van a gond, hanem a hazaival!!!!

A Tv és a Rádió pedig a kultúra legelterjedtebb formája. A legnagyob brétegnek szól, és a legtöbben ezeket a médiákat figyelik, hallgatják, nézik.
Igy ezekbõl lehet a legjobban lemérni az átlagember kultúr szokásait....
Szerintem...

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Lteebee
#748
A TV vagy a rádió nem kultúrmisszió, hanem profitorientált média.

Nyugaton pedig igenis vannak ismert magyar bandák, elõadók, akiket jegyeznek és akik ismertek.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Blasta
#747
Ez nem bunkóság, max elkeseredettség. Sorry. Én így látom.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Lteebee
#746
Ilyet nem mondhatsz.
A magyar népnek van a világon a legnagyobb hajlandósága a gondolkodásra. Ezzel tudunk elõbbre jutni.

Primitív helyett iskolázatlant mondhatsz, de arról nem a nép tehet.

Bunkóság ilyet mondani.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Blasta
#745
Én nem is nézek tv-T...

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#742
Jaaa, azé csinyász mást is mi????
Na azé....

Mellesleg BB nem nézésével nem vesztessz semmit...
De gondolom ezzel tisztában vagy

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Efreet
#741
nem érdekel 😊 van jobb dolgom is (nem, nem a ti moderálgatásotok... 😉 )

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Blasta
#740
:-DDDDD
Szegény Efreet. Mirõl maradsz le....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Efreet
#739
én nem láttam belõle még semennyit... a topicot figyelem, hogy ne legyen anyázás...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#737
amíg politikán innen vagyunk... és nem fajul anyázás-személyeskedésbe...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#736
és csak a tv meg a rádió jelenti a zenei kultúrát? nemcsak a pop meg trendkultúráról van szó... (kezdünk keményen eltávolodni a BB-tõl)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Blasta
#735
AMúgy, sorry az offért. Ha gondoljátok abbahagyom, de ez a téma nem kicsit bassza az agyam....
Efreet, szólj, ha ne folytassam....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#734
Ellenben a net-es parasztkodás nemcsak Mo.-ra igaz....:-))))

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Efreet
#733
hagyni kell idõt, és szépen helyreállítja magát a világ... panaszkodni lehet rajta, de attól nem változik meg. tartani kell a példamutatást, és lassan de biztosan megváltozik a dolog.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Blasta
#732
Nem 100 ember foglalkozik a magyar zenei élet alakulásával, hanem max a tizede. Azokból meg elég sokkal találkoztam.

Másrészt meg nem kell 100e emberrel találkoznom, hogy megálapítsam: a magyar zenei kultúra stagnál. Elég csak bekapcsolni a rádiót vagy a TV-t....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Efreet
#730
726: annyi volt a lényeg benne, hogy te, mint zenei körökben mozgó se nagyon találkozhattál 100ezernél több emberrel, ami mintavételnek elég karcsú...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Blasta
#729
És ez válasz is egyben a magyar kultúrális életszínvonal folyamatos csökkenésére. Addig amig az olyan müvészeti ágazatok (bocs, de zenében vagyok otthon) amik itthon még bõven a deep-underground müfajba sorolandók, addig azok "nyugaton" már rég a popélet elemei...

Ha a magyarnak mulatós-pop kell, akkor azt kap. És ezzel csak szép magyar paraszti mivoltunkat erõsitjük, nemcsak a saját, hanem a világ szemében is....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Gery1980
#728
Az a szörnyû, hogy manapság a bunkóság, a másokon való átgázolás, egymás semmibevétele nem ritka dolog, mondhatnám már már trend.Mert milyen kultúrális közeg az ahol egy telefonon keresztül való "kurvaanyázás" oriási poén.És ezen emberek testesítik meg a felnövekvõ generációt, úgyhogy mindez csak valaminek az elõszele, és a helyzet egyre csak romlik.

Blasta
#727
A kultúra magábafoglalja a szórakozást is.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#726
Ezt most nem vágom. Az elejét.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"