BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Blasta
#725
Ezzel a könyves-kocsmás példával nem értek egyet...
Ez hülyeség. Ez is csak igény kérdése. Ha a buta magyar inkább megy kocsmázni egy jó könyv helyett, akkor az már rég gáz...

Azt tudom, hogy nem csak a zene jelenti a kultúrát, de igencsak súlyozott a hatása. Ráadásul az átlegember a filmeken kivül max a zenével találkozik mint kultúra...

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Gery1980
#722
Egyrészt nem csak a zene világa jelenti a kultúrát.Másrészt mikor foglalkozzanak az emberek kultúrával ha annyi a napi szintû problémájuk.Hiszen a kultúra nem más mint kikapcsolódás, de a megélhetési gondok mellett az emberek nagy többsége nem erre a formájára vágyik a szórakozásnak.A kocsma sokkal egyszerûbb megoldás mint elolvasni egy könyvet.Sajnos ez a mai helyzet.A dolog megváltozhatna, de ehez egy általános jólétnövekedés az elõfeltétel.

Efreet
#721
hol van egy akár 100ezer fõs minta a 10milliótól? 1%... de ha 10% lenne az se mérvadó, vagy elegendõ bármilyen szintû általánosításhoz. - illetve dehogynem elegendõ, csak azok az általánosítások annyit érnek.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Blasta
#720
De a müvészi vagy kulturális IGÉNY az nem a nemzeti öntudatból vagy a politikai helyzettõl függ....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#719
Nézd, én benne voltam a magyar zenei életben, és olyan szintü "élményeim" vannak, hogy ihajj....

Jelenlegi helyzet a régihez képest még rosszabb: csak annyit mondok, hogy 2 együttesnek van állandó vidéki meghívása mostanában.
-Romantic
-Mc Haver& Tekknö

no comment. az ország kulturális szinten a béka segge alatt van...

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Gery1980
#718
Tényleg ne általánosíts.Ez a gáz ezzel az országgal, hogy állandóan csak saját magunkat becsméreljük, hogy a magyarok így meg úgy, meg de szar helyzetben vagyunk, bezzeg a nyugat....Kicsi az emberek nemzeti öntudata és ebbõl fakadóan oriási az elégedetlenség.

Efreet
#717
Blasta azért nem kellene ilyen mértékben általánosítani. nagyon kicsi a mintavételi lehetõség.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Gery1980
#716
Egyetértek a leírtakkal.

Blasta
#715
Ebben sajnos igazad van...
AZ egész magyar kultúra azért van ilyen leginkább egy kalap szarhoz hasonlítható stádiumban, mert a magyar nép egész egyszerüen primitív....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#713
Big Brother helyett Big Bother

Lteebee
#711
Naggyon komoly!

Nem tudom, hogy jön ide a hazaárulózás, meg a KISZ.

Még mielõtt zsidóbarátozás és liberálbolsizás lenne a dologból, javaslom, olvasd el a fórum moderálási alapelveit.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

gumininja
#710
Na te sem voltál kolis még eddig, az már tuti, eheh ;]
Ramore
#709
Bizony király poén volt!
CSOCSO
#708
nm az hogy a jányokat basztassák:9 meg a feeling mikor ott vagy 3 -4 hülye fiuval és majd meg pukadtok a röhögéstõl..látom neked nem sok ilyen okosságod volt eddig😊
#707
ennyire humoros lenne az, hogy bezernak egy csirket egy szobaba?

CSOCSO
#706
hhjaaa😊))))))))9 az volt az?:9 nemtudtam mit csináltak csak azt láttam hogy ajtot bezárják és sikitoznak a röhögéstõl:9 hehh lol
Amse
#703
Szerintem kurva nagy szaja van😊

CSOCSO
#702
most lestem a valóvilág nak a válogatását hát az a rádios csajszi eszméletlenûl tetszik!!!!!!!!!!!!!olyan kis édis mosolygós ez az aki szép és okos!! nemsok mászkál itt😞(((((((
mateos
#701
Kedves Lteebee! Nagyon örülök, hogy próbáltál hozzászólni a témához! El tudom képzelni, hogy mennyit gondolkozhattál, mire összeállít Neked ez a mondat. Ha elfogadsz egy tanácsot akkor megkeresed magadban a gerendát mielõtt még teljesen elöntene a KISZ szelleme!
#700
De még mindig fílingesebb, mint a másik két show.

Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."

CSOCSO
#699
hja vágom az meg akart lenni csak becsúszott az y
CSOCSO
#698
-- jobb😊 az megy ugy ---
az úgy megy hogyan kerûlt oda?😊) néha furcsa dolgokat irogatok😊))))))))))))
CSOCSO
#697
ennél már csak cheapboy a jobb😊 az megy ugy hadar bazzeg hogy egy arab-nak gyors lenne
CSOCSO
#696
nemtom nem volt erõm mégegyszer meglesni cigáynozott vmit hogy aki akar az legyen cigány, kínai mehg néger ettõl nem lesz kevesebb vagy mittomén tanuljon meg csámcsogás nélkûl notdownkor osan beszélni
Ramore
#695
viasat 3
Ramore
#694
Ez a Farm egy elõre felvett altatónak való szappanopera! Keveset adnak le belõle, vicc a napi 20 perc. Miksa antipatikus, csakúgy, mint az egész bagázs.
Taranov
#693
A Farm, melyik adón szokott menni?

A munka jobban megy, ha általa közöset építünk, és a világra szóló tett is többet ér, ha utána közösen énekelhetjük a Himnuszt.

Taranov
#692
lol. Mit mondott a pongo a volt miniszterelnökre? Mert hallopttam a híradóban, hogy valamit mondott ra

A munka jobban megy, ha általa közöset építünk, és a világra szóló tett is többet ér, ha utána közösen énekelhetjük a Himnuszt.

CSOCSO
#691
EZ A PONGÓ TANULJON MEG BESZÉLNI MERT MINDENT ÉRTEK AMIT MONDANAK A TÖBBIEK DE AMIKOR PONGÓ ELKEZD BESZÉLNI A DOWNKÓROS STYL-JÉVEL AZ A HALÁL!!!!!!!!!!!!!!!
Lteebee
#690
Nem vagyok benne biztos.
Ez a Mateos gyerek külföldrõl osztja az észt ilyen keményen?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

MuERTe
#689
Fogalmam sincs. Rakd föl az Ace mega codecpack-ot.
Mike
#688
milyen codec kell a hanghoz? ugyanis nincs hangja
kép van. szájról meg nemtok olvasni

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

MuERTe
#687
Tudtommal bugyit árul, nem hazát 😊))
Hangianix
#686
De igazsagos. 😄DD

Az alkoholmentes sör az első lépés a guminők felé.

Lteebee
#685
Kemény

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Ramore
#684
😊 😊 😊
Efreet
#683
azzal ugye mindenki tisztában van, hogy az általános eszmecserében tilos politizálni? ha bármi véleményetek van a dologról, azt át lehet vinni a polityikába, de innen törölni fogom szó nélkül.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

MuERTe
#682
#681
HyperSnapel tudsz kepet lopni barmilyen ablakbol. pl winmplayer9 bol is.. letoltes.com -on fent van
Frank99
#678
mé mit mondott?
Talán õ izélgette Orbánt?

Akkó' kedvelem Pongót!!!

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

#677
hozzateszem nem csipen pongot... de azert 8 altalanosa megvan. persze nem biztos mert ugye rendor volt
#676
"amit mondott teljesen felháboritott " mit mondott???
mateos
#675
ja és tom hogy moderálni fognak...de nem érdekel...ezt le akartam irni
mateos
#674
ja és szerintem még a 8 at se végezte el.
mateos
#673
Pongo egy fasz !! egy nyomorult hazaáruló...amit mondott teljesen felháboritott !! ennek nincs esze ? csak igy kibeszél ilyen hülyeségeket a nagyvilágba...szerintem fel sem fogta mit mondott...nyomorult kis féreg...kibaszottul feldühitett...remélem széjjel qrják majd azt kibaszott fejét a nyomorultnak.Vén fasz !

😊 bocs de ezt le akartam irni...1ébként Utálom a BB-t... na csáo
Lazarus
#672
Lazarus
#671
Jó lenne ha Renátó ráhajtana Angélára is, azt megnézném 😊
Lazarus
#670
Iti mér van úgy letörve????
The Garrett
#668
megvan valakinek a BB-s videó?? mert eljutathatná nekem valahogy...mert az FTp rõl törölték. elõre is köszi.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Rigley
#667

dddstudio.tk