BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez hülyeség. Ez is csak igény kérdése. Ha a buta magyar inkább megy kocsmázni egy jó könyv helyett, akkor az már rég gáz...
Azt tudom, hogy nem csak a zene jelenti a kultúrát, de igencsak súlyozott a hatása. Ráadásul az átlegember a filmeken kivül max a zenével találkozik mint kultúra...
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Jelenlegi helyzet a régihez képest még rosszabb: csak annyit mondok, hogy 2 együttesnek van állandó vidéki meghívása mostanában.
-Romantic
-Mc Haver& Tekknö
no comment. az ország kulturális szinten a béka segge alatt van...
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
AZ egész magyar kultúra azért van ilyen leginkább egy kalap szarhoz hasonlítható stádiumban, mert a magyar nép egész egyszerüen primitív....
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Nem tudom, hogy jön ide a hazaárulózás, meg a KISZ.
Még mielõtt zsidóbarátozás és liberálbolsizás lenne a dologból, javaslom, olvasd el a fórum moderálási alapelveit.
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
Depending on the chatter, the definition of "lol" may vary. For example: "I have nothing worthwhile to contribute to this conversation."
az úgy megy hogyan kerûlt oda?😊) néha furcsa dolgokat irogatok😊))))))))))))

A munka jobban megy, ha általa közöset építünk, és a világra szóló tett is többet ér, ha utána közösen énekelhetjük a Himnuszt.
A munka jobban megy, ha általa közöset építünk, és a világra szóló tett is többet ér, ha utána közösen énekelhetjük a Himnuszt.
Ez a Mateos gyerek külföldrõl osztja az észt ilyen keményen?
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
kép van. szájról meg nemtok olvasni
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
Talán õ izélgette Orbánt?
Akkó' kedvelem Pongót!!!
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak



😊 bocs de ezt le akartam irni...1ébként Utálom a BB-t... na csáo
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
