2892
BigBrother, ValóVilág, A Farm
  • Sephi
    #2771
    Na most ma' csak a Szilvi meg a Tomyboy menyen ki es rendben is lesz minden :)
  • PLackó
    #2770
    HÁT igen olyan bénán vezette a műsort ez a LILU :P
  • Sephi
    #2769
    Hahahaha!! Aszongya Lilu Pandoranak :

    -Most mar menned kell de neked is van egy ajandekunk!

    Es paff a kezibe nyom egy otromba csokrot :)))))))

    hahahahahahahaha
  • PLackó
    #2768
    Úristen az a bőgés amit marcsi csinált !!!
  • BADE
    #2767
    Ekkora ősbunkókat(Lilu,Pandora)!
  • Daniel
    #2766
    marciiikkaaa ne szíííjjj
  • Daniel
    #2765
    szegény marcika :()))))
  • Daniel
    #2764
    azért érdekes hogy az oldalon már fekete fehér pandora képe!!!
  • PLackó
    #2763
    Indián nyert.
  • zaki
    #2762
    bárcsak úgy lenne
  • a.carkey
    #2761
    Pandora esik ki. (Nem mintha érdekelne, de ezek már bunyóztatni akarják a csajt a Survivoros libával. :)
  • Gladiator
    #2760
    vmi ingyenes nincs?
  • Gladiator
    #2759
    ja, de megy, bocs
  • Gladiator
    #2758
    hol van vmi olyan oldal, ahol aló világos videókat lehet letölteni. mármint olyat, ahol fürdenek a csajok, meg ilyenek. a #2754-es nem müxik.
  • BADE
    #2757
    Amikor kiszavazták Segalt.
  • Csatti
    #2756
    Ki az a katka meg segal? :)) Ha vki idetéved azt hiszi, hogy nincs is normális nevű ember magyaro.-n :))
  • Daniel
    #2755
    MIKOR??
  • Daniel
    #2754
    Szszi+Frenki szétbasszák egymást és még sok egyébb érdekes video amit mi nem láthatunk még ÉLŐBEN sem!!!
  • Robbb
    #2753
    Persze hogy a Katka ment vissza,hiszen tizediknek fog kiesni.Állítólag ez írta alá a szerződésben,amit a pofikája alá toltak még a VV3 kezdetén!!Azért további jó szúrkolást,SMS-ezést és sok szép ajándékot/PS2,PALM ZIRE,stb./kívánok minden kedves retekklub nézőnek:)
  • Frank99
    #2752
    sztem kihozták, mert rövid idú múlva már ütötte volna a többieket.

    kapcsolgatva csatornák között pont azt mutatták tegnap (vagy előőt?), hogy az a tehén csaj (asszem a a szilvi) kurvaanyázott, egyfolytában sípolt a tv.

    aki ezt nézi állandóan (és még tetszik is nekik), komoly problémái lehetnek, javasolt az elmegyógyintézet és pszicológus felkeresése...
  • Davidus
    #2751
    Kiesett a köcsög? MUAHAHAHA
  • Voltan
    #2750
  • Jony
    #2749
    Szerintem kijött azt visszament az anyagos haverjához akivel dicsekedett. Tuti anfis a csaj csak az tud ilyen undoritó munkát végezni egy év alatt. Csak akkor azt nem tudom miért nem bújik el a kamera elől. Lehet kell a pénz a kövi hernyora vagy gyorsra.
  • Sephi
    #2748
    Baszus ez egy pofon volt mert Segal meg volt rola gyozodve hogy nyerni fog.

    Szvsz jobb igy hogy Katka ment visza mert Segal nem sokak aratott az utobbi idoben. Csak a segeny Frenky-t sajnalom mert annak nagy haverja volt. Szal most ma' Frenky szvsz ki fog bekulni a Szilvivel :)

    De az a hue Milo baszus egyfeszt a hulye sexelesrol beszel :)
  • zaki
    #2747
    jaja, nekem is feltűnt, de nem nagyon gondoltam, hogy tényleg ő az. nem kavart vmi valóvilágos csávóval (vagy csajjal :P)?
  • BADE
    #2746
    Ez a Csöpke úgy néz ki,mint egy 50 éves öregasszony!
  • BADE
    #2745
    Szerintem is ő volt 100%-ra!
  • Alien
    #2744
    Jaja ugye, hogy az ő volt??? vagy csak nagyon-nagyon hasonlitott rá, de nekem is feltünt
  • BADE
    #2743
    Ja és nem tudom,hogy észrevettéteke-e,de a BB1 győztes Évi mit keresett a VV stúdióba?
  • zaki
    #2742
    szimpatikus volt. lehet, hogy mint nő jő bringa katka, de nekem nem jön be ez a stílus. odabenn nekem marcsi jön be a legjobban, mielőtt megkérdeznéd
  • Dani19..
    #2741
    zaki vazeg... ne mondd hogy neked szimpatikus volt ez a troger maffiozo. meg sztem örülnél egy ilyen nönek mint katka..
  • zaki
    #2740
    baaaazmeg ilyen nincs... hogy a faszba kerülhetett vissza ez a katka? olyan átlagos, mint egy vasúti fütty... semmi extra nincs benne. remélem legközelebb a nagypicsájú és szájú szilvi takarodik ki. csóró indián meg most szív...
  • Gabesz89
    #2739
  • Gabesz89
    #2738
    Francba.
  • Gabesz89
    #2737
    Segal vesztett
  • PAYNE
    #2736
    Segal egy pöcs!
    Katka meg folyton sír faxa de nem igazán szoktam nézni!
  • Pontius #2735
    A béna katka nyert....
    Mondjuk leszarom mert nem nézem, de akkoris...
  • zaki
    #2734
    azért mert segal király cávó, Katka meg egy unalmas csaj, ennyi :)
  • Bucser
    #2733
    Istenem, hogy mennyire pszichozis megy meg agymosás ezekkel a kisfilmekkel..... a Segal be van állítva mint király csávó aki jófej a Katka meg egy unalmas csaj aki csak sírni tud meg hüppögni.... Beszarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ez egy agymosás
  • Bucser
    #2732
    Jézusom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez röhejes!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Istenem olyan erőltetett minden.... Ez a Lilu meg mit keres a TV-ben? rosszabb mint a Görög Zita a megsztárból:(((
    Meg ezt a györgyit (fogatlan vén satrafa) minek kell erőltetni???? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ