BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Undorító egy nõ.
Kamerába mondja ,hogy " szeretlek Laci ".
Most meg megint egy ágyban azzal tokfejjel
aki buzgon matat a paplan alatt



Egyedülálló vetélkedõvel sikerült elõrukkolniuk az orosz állami televízió munkatársainak. Ebben a mûsorban ûrhajós kiképzésben vesznek részt a jelentkezõk, a gyõztes jutalma pedig egy igazi ûrutazás lesz. Természetesen minden a kamerák elõtt zajlik majd.
Nehéz anyagi helyzetben van az orosz ûrkutatás, úgy segít magán, ahogy tud: most éppen tévés vetélkedõt szerveztek a Moszkva külvárosában található Jurij Gagarin ûrhajós kiképzõbázison, közismertebb nevén a Csillagvárosban.
Az orosz közszolgálati televízió, az ORT egyes csatornájának megérte a pénzt, hogy õ közvetítse a játékot, aminek során a jelentkezõk egy igazi ûrhajóskiképzés minden nehézségét kénytelenek lesznek elviselni. Igaz, a díj ennek megfelelõen csábító: a legjobb eredményeket produkáló gyõztes egy hetet a nemzetközi ûrállomás orosz részén tölthet majd jövõre.
A szervezõk természetesen komolyan veszik a játékot, megjósolhatóan nagy számú jelentkezõkbõl egy válogatott orvoscsoport fogja kiválasztani azt a tizenhatot, aki egészségi állapotát tekintve alkalmas lehet a kiképzésre. "Innentõl kezdve aztán minden a kamerák elõtt zajlik majd. A szabályok nagyon egyszerûek lesznek: aki a legjobb eredményeket produkálja, az utazhat” mondta a BBC-nek az ORT igazgatója.
Mivel az ûrhajósokat sokszor repülõgép-pilótákból választják ki, az már elõre tudható, hogy nem lesz könnyû dolga a jelentkezõknek.
Csakis a legjobb lehet majd a Szojuz TM–A típusú ûrhajó háromfõs legénységének a tagja jövõ októberben.
BBC
Ez lesz az igazi!!!!!
http://druglord.buzz.hu/ ;)
BB szereplõi:









, és Tilla
és a kövér Clau 
De tegnap a Szabolcs olyan szinten kiakasztott, hogy na. Eddig nem volt vele sok bajom, de a lehetõ legrosszabbul reagált a kiszavazás eredményére...
Túlment a játék keretein, nem képes feldolgozni mások véleményét és mindenképp meg akarja változtatni azokat.
Könyörgöm. Van egy kötelezõ kiszavazás, aminek a végén valaki szívni fog, ez egyértelmü. Ez a szamély most Õ lett, de nem képes bevenni a gyomra, hogy mindenkinek az egyik alaptulajdonsága nem jött be: nem csapatjátékos. Illetve, nem konkrétan ez a baj, hanem hogy túl visszafogott, túl csendes, nem egyéniség, nem képes a saját problémáját a csapat céljai fölé emelni.
Összeírt egy listát, hogy szerinte õ miért csapatjátékos. Baze, nem hittem a szememnek. Elkezdte sorolni, hogy "de amikor te odamentél, akkor biza én maradtam, mert milyen marha jó fej vagyok", stb....
Szánalmas.
És ez most marhára lejött. A mókás az egészben az, hogy azért mert rá szavaztak 5-en, még el is várja, hogy elnézést kérjenek tõle.
Hát ezek után már juszt is rá szavaznék a közeljövõben. Ilyen hozzáállással ne várjon együttérzést vagy sajnálatot senkitõl....
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Lorenzo mit kajál rajta ennyire....
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
😄
Angi
Tilla 
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
nézétek emberek !! 😄D
Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/
thx
I am Ripper... Tearer... Slasher... Gouger. I am the Teeth in the Darkness, the Talons in the Night. Mine is Strength... and Lust... and Power! I AM BEOWULF!
지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE
nemtom embereket mert izgat fel ha mas embert lebuziznak...
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
I am Ripper... Tearer... Slasher... Gouger. I am the Teeth in the Darkness, the Talons in the Night. Mine is Strength... and Lust... and Power! I AM BEOWULF!
Lehet, fizet, hogy ott dolgozhasson.
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
azt amugymeg engem nemzavar ha valaki farturo, amig engem nem piszkal 😄
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
ÁGIKA SZAKITOTT A FIUJÁVAL!!!!!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
Ha õ meleg, akkor Leslie is simán az a VV-ben.
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
GUmiszobába a következõ a kérdés: Ki a példaképed?
MIndenki hebeg-habog, Popey-nek a Faterja, stb....
Erre ÉVI következik...
"háááát......nem tudoooom.......esetleeeeeg......................talán ez a Monique Cuvet.........annyira szép......sikeres.......sexi......."
No comment....
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
