BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1021
Angéla meg kiszáll

#1020
Meg a Szabika barátnõje... 😊 ehhhehheeeee

Ramore
#1019
Csak Õ?
Ramore
#1017
Jaja és feküdjön is le mindenkivel, ne próbálja leplezni az igazi személyiségét. Laci már így is az ország balekja!
Manta
#1015
Jaja, Bálint istenkira, Zsani elfogadható, de Szabi egy pöts. És errõl sem nyitok vitát!
#1014
Zsanett a pácban 😊
Undorító egy nõ.
Kamerába mondja ,hogy " szeretlek Laci ".
Most meg megint egy ágyban azzal tokfejjel
aki buzgon matat a paplan alatt

Ramore
#1012
Iti volt a legjobban öltözött a lagziban! Látta valaki ezt a pofátlan állatot? Igazi suttyó paraszt Iti!
#1011
Persze a Szabi barátnõjének sem érdemes mostanában emberek közé mennie... Õ is szakított a Szabival ami teljesen érthetõ 😊 A csákója szerelmet vall egy másik nõnek ország-világ elõtt... mekkora cink... hacsak nem ezis megtervezett történet...

Ramore
#1010
jaja, megnézném Laci pofáját! Mekkora 1 lúzer Béla lehet ez a csákó! Szar lehet, hogy ilyen ribanc a barátnõje az embernek és ráadásul téged éget a világ elött!
K.András
#1009
Ez egy 20 millios álom út, ha jo láttam a prospektusban 😄DD

http://druglord.buzz.hu/ ;)

K.András
#1008
Ûrutazás a moszkvai reality show nyereménye

Egyedülálló vetélkedõvel sikerült elõrukkolniuk az orosz állami televízió munkatársainak. Ebben a mûsorban ûrhajós kiképzésben vesznek részt a jelentkezõk, a gyõztes jutalma pedig egy igazi ûrutazás lesz. Természetesen minden a kamerák elõtt zajlik majd.

Nehéz anyagi helyzetben van az orosz ûrkutatás, úgy segít magán, ahogy tud: most éppen tévés vetélkedõt szerveztek a Moszkva külvárosában található Jurij Gagarin ûrhajós kiképzõbázison, közismertebb nevén a Csillagvárosban.
Az orosz közszolgálati televízió, az ORT egyes csatornájának megérte a pénzt, hogy õ közvetítse a játékot, aminek során a jelentkezõk egy igazi ûrhajóskiképzés minden nehézségét kénytelenek lesznek elviselni. Igaz, a díj ennek megfelelõen csábító: a legjobb eredményeket produkáló gyõztes egy hetet a nemzetközi ûrállomás orosz részén tölthet majd jövõre.
A szervezõk természetesen komolyan veszik a játékot, megjósolhatóan nagy számú jelentkezõkbõl egy válogatott orvoscsoport fogja kiválasztani azt a tizenhatot, aki egészségi állapotát tekintve alkalmas lehet a kiképzésre. "Innentõl kezdve aztán minden a kamerák elõtt zajlik majd. A szabályok nagyon egyszerûek lesznek: aki a legjobb eredményeket produkálja, az utazhat” mondta a BBC-nek az ORT igazgatója.
Mivel az ûrhajósokat sokszor repülõgép-pilótákból választják ki, az már elõre tudható, hogy nem lesz könnyû dolga a jelentkezõknek.
Csakis a legjobb lehet majd a Szojuz TM–A típusú ûrhajó háromfõs legénységének a tagja jövõ októberben.

BBC

Ez lesz az igazi!!!!!

http://druglord.buzz.hu/ ;)

#1007
Királyság lenne ha most - hogy a barátja is kibaszta - kiszavaznák a Zsanettet... 😊 ehhhehhheeeee

Ramore
#1006
Ugyanolyan a két társaság IQ-ja! Egy tehénnek több esze van, mint ezeknek együttvéve!

BB szereplõi: , és Tilla és a kövér Clau
Blasta
#1005
Hát az a személyes véleményem, hogy a BB társaság össz IQ-ja nem üti meg a VV akármelyik lakójának IQ-ját, de mindegy. Ezért szoktam nézni a VV-t.

De tegnap a Szabolcs olyan szinten kiakasztott, hogy na. Eddig nem volt vele sok bajom, de a lehetõ legrosszabbul reagált a kiszavazás eredményére...
Túlment a játék keretein, nem képes feldolgozni mások véleményét és mindenképp meg akarja változtatni azokat.

Könyörgöm. Van egy kötelezõ kiszavazás, aminek a végén valaki szívni fog, ez egyértelmü. Ez a szamély most Õ lett, de nem képes bevenni a gyomra, hogy mindenkinek az egyik alaptulajdonsága nem jött be: nem csapatjátékos. Illetve, nem konkrétan ez a baj, hanem hogy túl visszafogott, túl csendes, nem egyéniség, nem képes a saját problémáját a csapat céljai fölé emelni.
Összeírt egy listát, hogy szerinte õ miért csapatjátékos. Baze, nem hittem a szememnek. Elkezdte sorolni, hogy "de amikor te odamentél, akkor biza én maradtam, mert milyen marha jó fej vagyok", stb....
Szánalmas.
És ez most marhára lejött. A mókás az egészben az, hogy azért mert rá szavaztak 5-en, még el is várja, hogy elnézést kérjenek tõle.
Hát ezek után már juszt is rá szavaznék a közeljövõben. Ilyen hozzáállással ne várjon együttérzést vagy sajnálatot senkitõl....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Ramore
#1004
Olyan buta embereket zártak össze, én 1 percig nem bírom hallgatni az eszmefuttatásaikat!
Blasta
#1003
Te is? Engem egyre jobban idegesít a hangja, az eszmefuttatásai, meg a kinézetén kivül lassan minden...
Lorenzo mit kajál rajta ennyire....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#1002
VV: Ágiban csalódtam....ilyen nõvel egy órát nem tudnék elviselni (csak az ágyban)

😄
krob
#1001
Ezek tényleg hasonlítanak! 😊

Ramore
#1000
Most mehet Angéla Iti után, talizhatnak a Rudas gõzfürdõben, ami majdnem jakuzzi. Iti Angi Tilla
hen-tes
#999
JEEE %

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Ramore
#998
Iti hazament! ;D
hen-tes
#997
BIGBRÁDER !!!! 😄DDDD
nézétek emberek !! 😄D

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Ramore
#996
Szóval tetszik neked Tilla és rosszul esik, ha valaki meleg helyzetbe hozza õt és te megvéded? 😊)
Hitm@n
#995
aha értem.

thx

I am Ripper... Tearer... Slasher... Gouger. I am the Teeth in the Darkness, the Talons in the Night. Mine is Strength... and Lust... and Power! I AM BEOWULF!

Ams
#994
ZIPFER

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

Laalee
#993
jo akkor csamcsogj meg par kommentnyit rajta 😄

nemtom embereket mert izgat fel ha mas embert lebuziznak...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Hitm@n
#992
Bálintnak mi a szar volt a pólóján,amit el kellett takarni? Csak nem valami reklám esetleg "Fuck you" felirat van rajta? 😊)

I am Ripper... Tearer... Slasher... Gouger. I am the Teeth in the Darkness, the Talons in the Night. Mine is Strength... and Lust... and Power! I AM BEOWULF!

Ramore
#991
Tilla lehet meleg a családja mellett is, a selymes hangja és a megjelenése mindezt alátámasztja, pláne az Angyal báros beszólása, hogy nem is ismeri. Ez volt szerintem az elszólás.
Lteebee
#990
Képzeljétek a motozós biztonsági õrt!

Lehet, fizet, hogy ott dolgozhasson.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Blasta
#989
De hagyjuk már ezt a témát....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#988
Osztom a véleményed! Sokan "közülük" egyébbként inteligensebbek az átlagnál....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Laalee
#987
legalabb meleg barati olelesben is reszesultetek 😄

azt amugymeg engem nemzavar ha valaki farturo, amig engem nem piszkal 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Gery1980
#986
Na én pont egy olyan napon voltam az Angyalban, ami elvileg koedukált volt.Egy barátommal meg 2 csajjal.No comment, 10 percet bírtunk ki haversráccal, aztán léptünk, csajszikat meg otthagytuk, mert nekik bejött.Bazzeg, még a jegyszedõ is buher volt.😊

Laalee
#985
uramisten most mi lesz? 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Blasta
#984
BÁÁÁZEEE!
ÁGIKA SZAKITOTT A FIUJÁVAL!!!!!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#983
Najó, de ha nyiltnap van, akkor is 70-30 a homo/hetero arány....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Laalee
#982
LOL vannak nyiltnapok nem a kokemeny gay napot kell valasztani 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Blasta
#981
Bocs az OFF-ért, természetesen Tilla lehetett az Angyalban, de szerintem a betelefonáló csak "humoros" akart lenni meg beégetni Tillát....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#980
Én csak egyszer voltam. ELég volt belõle! Nem nagyon jön be egy olyan hely, ahol fiuk jönnek oda hozzám ismerkedni, én meg nem mehetek oda csajokhoz, mert szarnak a fiukra....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Laalee
#979
pont errol beszelek 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#978
Vannak cimboráim,akik jártak ilyen helyekre és nem faszpörgettyûk.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#977
attol meg lehetett az angyalban... 😄

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#976
Elõször nem volt az, csak az lett.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Blasta
#975
De el kell keserítsek mindenkit, Tilla nem meleg. Van neki családja, gyerekei....
Ha õ meleg, akkor Leslie is simán az a VV-ben.

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#974
That's right

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

#973
Mi az az Angyal? Valami meleg bár?

Frank99
#972
fõleg meleg :-)

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Blasta
#971
Évi drága volt tegnap hihetetlen szánalmas.
GUmiszobába a következõ a kérdés: Ki a példaképed?
MIndenki hebeg-habog, Popey-nek a Faterja, stb....
Erre ÉVI következik...
"háááát......nem tudoooom.......esetleeeeeg......................talán ez a Monique Cuvet.........annyira szép......sikeres.......sexi......."

No comment....

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Frank99
#970
Csak arra akartam kitérni, hogy nem akkora kaland, ha nincs víz...

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

GregSB
#969
Ez is Lol 😄