BigBrother, ValóVilág, A Farm

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[Jakuza]
#1540
Amugy a legjobban a jatek felugyelo tetszett.
Eddig mindig azt mondta, hogy nincs problema.
Most meg "Nem volt fenakadas"
LOL.
Hat persze hogy nem slusszpoen a vegen Lacika draga 1,5 perc alatt kap 35000 SMSt.
Ami elotte 30 percebe kerult. 😊))))
Ezek mit gondolhatnak az emberekrol.
Gyerekek a nezok szeretik a fordulatos amerikai filmeket, most csavarunk egyet Spielberg modra, mert jonnie kell a Happy Endnek.
Mert Rockynak lekell gyozni a padlorol is az ellenfelet az utolso pillanatba kiutessel.
Rohely. Kik engednek ilyen balfaszokat a media kozelebe ?

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

CSOCSO
#1539
mi ez a sok név a végén??és hol vannak a kaszkadõrök?
CSOCSO
#1538
😊))))))))
shaba23
#1537
Még jó, hogy a Himnuszt le nem játszák annak a gyökérnek...
shaba23
#1536
Má alig várom a következõt 😊
CSOCSO
#1534
én se nagyon szeretem ezt a mû mizériát de ez a vég akkor is szép..szép hogy vége van...
[Jakuza]
#1533
Ajanljuk fel neki az idei Oscar citromdijjat.
Ekkora balfaszsagot.
Es ezt valaki meg is eszi.
Majmok gyulekezete, ilyenektol szokott felfordulni a gyomrom.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

SoDI---
#1532
Én különben nem szoktam ilyen szarokat nézni, de most éppen a ValóVilág taglalásánál tartok az Árpa Attila könyvben (Ha én a Klubról...), ezért aktuális.

Kurva jó könyv! 😊

ISMÉT ÍROM A BLOGOM: http://sodi.freeblog.hu !!! Off-shore az, ha kevesebb pénzed jut megélhetési szülők kezei közé. A sátán legnagyobb hazugsága, hogy tagadja önmaga létezését.

[Jakuza]
#1531
HAHAHA.
A filmrendezo megint szerepelt egyet.
Vicc musor.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

shaba23
#1529
óóóóóóóó 😞
Dynamic
#1528
Ez nem jött be, de ki nem szarja le😊)
CSOCSO
#1527
LAAAAAAAACIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
#1526
Tevedtem hal istennek 😄
SoDI---
#1524
Nem Anikó 😞

ISMÉT ÍROM A BLOGOM: http://sodi.freeblog.hu !!! Off-shore az, ha kevesebb pénzed jut megélhetési szülők kezei közé. A sátán legnagyobb hazugsága, hogy tagadja önmaga létezését.

Factor_007
#1522
ezaz mindjár vége a VV2-nek nem hiszem el hogy már csak 20perc választ el tõle...

#1521
egyertelmu hogy aniko fogja megnyerni..
mar a bekerulese is eleg erdekes volt.. + a parbajokon is erdekessen kerulty vissza.. ugyhogy ha nem o nyer az lesz az erdekes
Dynamic
#1520
Milyen Laci?Már hónapok óta tudvalevõ, hogy Anikó nyeri?😊
CSOCSO
#1519
laciiiiiiiiiiiiiiiiiiii
2XP
#1518
Ebben igazad van, de akkor is ismételték naponta 4x, plusz hétvén leadták az összeset egyben, és utána megismételték még1x az egészet elõrõl. És most megint, kb 3 év elteltével. Nem lesz ez már túl sok?!

Szerencsére a star treket nem fejezik be, hétvén délelõtt adják, bár nem tudom a 6-8 éves gyereken kívül ki néz olyankor TV-t, és õket nem hinném, h nagyon érdekli a dolog 😉

a.carkey
#1517
Ja. Az még nem a pénzért ment. Eleinte pár száz emberke lézengett a Fashion Cafe elõtt, majd a végére tömött sorok az utcán. Csodálom, hogy a VIA Sat még nem csapott le egy új szériára. Nagy sikere lett volna. Ott ált. nem IQ betyárok voltak, bár Zoli és Tiger néha nem volt semmi.

Van köze a TV2-nek a Via Sathoz?

A medve nem játék.

CSOCSO
#1516
lessetek meg egy oszborn részt..nah én azota tudom tisztelni a vv-t meg a bb-t
Pheel
#1515
Szerintem eddig még a Bár volt a legnormálisabb valóságshow...
2XP
#1514
Jaj de jó, erre vártam eddig:

http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=1457186&i_where=1&i_where_tv=1

😞((((((((((((

Hát ez azért tényleg jobb mint az a hülye star trek...

#1513
BROAF..
#1512
egyetértek

War. War never changes.

Kandurex
#1511
Hiú remény....

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Dynamic
#1510
Na de a lényeg, hogy holnaptól lekusshad Buci és nem fogják 15 percenként benyomni a SzaróVilágot!!!
Kandurex
#1509
Tökéletesen egyetértek.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

zaki
#1508
mi ez?

#1507
http://borda.ca/showthread.php?s=44e138d6d9fb5e6dd33585547a777e18&threadid=17036

[Jakuza]
#1506
Mint ahogy a masik szinten az.
Lasd elozo gyoztesnek felajanlott matyohimzeses baba a vegso eredmenyhirdetes elott. <- Es mino veletlen ugye a lany nyerte.
Masik a csalovilag.
Mar a szavazoshow elott 1 nappal azon vitatkoztak a bentlakok ki aludjon Kismocsokkal , aki kicsit langyos mint tudjuk es ez kivaltotta ezt a reakciot a bentlevokbol.
Es a majom rendezo meg be is vagta. Ami szinten megint meglepo volt, hogy veletlenul nem o nyerte meg masnap a beszavazoshowt. VICC !!!!!
Es az olyan majmok akik telefonalgatrnak be meg csinaljak a nagy bevetelt ennek a tetves TVnek.
Ha igaz ugye a multkori 700k szavazat, akkor a bevetel aznap 700000*150Ft (105000000Ft).
Bravo okosok.
Inkabb gyujtenetek az arvaknak, mint a zsido TV szolgaltatoknak.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Davidus
#1505
csalóvilág vs big csalás 😊 Lehet hogy még érdekes is lenne ez az egész ha nem a szerkesztök találnák ki hogy ki mennyi szavazatot kapjon😊

V9ykn8_TZL0

Tikal
#1504
Ja, régen vmelyik bandának ugye bemutatták azt a német dokfilmet a börtönbandárol... Nos én nem láttam azt a filmet, és azt szeretném kérdezni hogy ugye azt elmondták hogy ezt a kisérletet egy amerikai prof találta ki és csinálta meg? Mert ennek a német szarnak akkor médiát csináltak mintha õk találták volna fel...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#1503
Miko lesz má vége ezeknek az állatkerti sorozatoknak?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Astaroth
#1502
ezért nem telefonáltam volna ha megfenyegetnek sem!Bár az hozzá tarotozik hogy roma sem vagyok.😊)))))
Zsófinak a Junkies a kedvence nem volt a mûsorban semmi róluk?Ha nem akkor tipikus BB!

I.C.ram
#1501
Az tuti nem fogja megnyerni, aki a legaktívabb szereplõ. Azokból lehet médisztárokat ccsinálni, akiket az emberek szeretnek, és néznek. Azért nem nyeri meg, mert egy friss 20+ milliós ember nem fog mégjobban "szenvedni" egy ilyen mûsörvezetõi pályával, max az akinek ez az álma. Így a csalódotta kiesõket (Majka, Pongó, és faszfej társai) könnyen lehet csalogatni, magas fizetés árnyékában.
Dynamic
#1500
Igazából nem nagyon tudom, mert kb. hetente kétszer nézem.Ami részeket láttam abban legtöbbször Laci osztotta az ész valami nevetséges mûbölcsességgel, meg láttam Péter 1-2 befenyítõs megnyílvánulását.Azt hiszem ismerem az olyan típusú embert, mint õ, úgy gondolom az az igazi arca...
zaki
#1499
én nem szerettem Majkát, sõt

Blasta
#1498
A úgy miért? EMBERI szemmel (nem féfi szemmel) nézve, mi pozitívumot tudsz mondani Anikóról?????

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

Blasta
#1497
Csak gondolkozz!
Abból a ténybõl induléjunk ki, hogy kurva mindegy a nézõk szavazata, az nyeri meg, akit az RTL akar.
Anikót kevesen szeretik. Pökhendi, mûnõ! Egy miller cica.
Kiment most Péter Gáborral!
100%-ig biztos voltam benne, hogy nem engedik vissza Gábort, hogy ne legyen Anikónak pártfogoltja. 3-an bennmaradnak, és a legtöbben a srácokra küldik majd a voksukat. Érthetõ, hisz mondjatok olyan embereket az ismerettségi körtökbõl, akinek jobban bejön ez a savanyú mûpicsa, mint a 2 "tûrhetõ", néha már-már vicces srác???

Másrészt meg okulva az elõ VV-bõl. Az egész ország Majkát szerette! Ne mondja már senki nekem, hogy mégis Szabi volt a befutó???

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

a.carkey
#1496
Nem mindegy? 😞

A medve nem játék.

Dynamic
#1495
Majka is egyértelmû volt a VV1-ben, aztán...
Mellesleg a legjobb lenne, ha Anikó nyerné, a két magabiztos baromarcú meg koppanna.Laci egy arrogáns,tudálékos f*sz,Péter meg tipikus biztonságiõrös,befenyítõs iqmínusz ember valódi egyéniség nélkül.
zaki
#1494
sztem meg Péter nyeri, bár én magasról leszarom a VV-t

Blasta
#1493
Benézted!
A VV2-t Anikó nyeri meg, ebben most fogadok bárkivel!!!!!

"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"

cSuwwi
#1491
😄DDDDDDDDD

shit happens

Davidus
#1490
Végre egy jó hír!

V9ykn8_TZL0

Tikal
#1489
ez extra lol

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

The Garrett
#1488
LOL ezt most olvastam:

Óriásit hibáztak a szolnoki romák, amikor összeszervezkedtek kedvencük, a
Big Brother házban szereplõ Öcsi megmentésének érdekében.

A lelkes és népes csapat elhatározta, hogy pénzt nem kímélve benttartják
Öcsit a házban. Ezért amint lehetett elkezdtek szavazni és valóban egy egész
vagyont szavaztak el telefonon. De minden hiába, Öcsi kis különbséggel
ugyan, de kiesett.

És ekkor jött a feketeleves. Mielõtt a romák igazán felhergelhették volna
magukat és számonkérhették volna a játék szervezõitõl az õ temérdek
szavazatukat, az egyik roma a homlokára csapott és felkiáltott: "Ezt
elbasztuk, gyerekek!"

Mint kiderült a romák kedvencükre, azaz Öcsire szavaztak, a BB ház szabályai
szerint ezzel viszont a kiesését támogatták... Így tehát a szolnoki romák
milliókat költöttek arra, hogy kiejtsék Öcsit...

Ha a romák politikusok lennének most bizonyára háborognának és a szavazatok
újraszámolását követelnék és váltig állítanák, hogy a választók
megtévesztése történt, így érvénytelen a választás. De nem politikusok, így
csak sírnak és magukat okolják a hülyeségükért. Mert õk legalább tudják,
hogy "õk baszták el"...

Bye!

LaySoft of Crims0n jIHAD

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Dynamic
#1487
A VV-bõl azt hiszem 4 vagy 5 rész tervei voltak(vannak) meg, már az elsõ rész elõtt
Kandurex
#1486
Nem hiszem, hogy megusznánk....

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯