BigBrother, ValóVilág, A Farm
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Eddig mindig azt mondta, hogy nincs problema.
Most meg "Nem volt fenakadas"
LOL.
Hat persze hogy nem slusszpoen a vegen Lacika draga 1,5 perc alatt kap 35000 SMSt.
Ami elotte 30 percebe kerult. 😊))))
Ezek mit gondolhatnak az emberekrol.
Gyerekek a nezok szeretik a fordulatos amerikai filmeket, most csavarunk egyet Spielberg modra, mert jonnie kell a Happy Endnek.
Mert Rockynak lekell gyozni a padlorol is az ellenfelet az utolso pillanatba kiutessel.
Rohely. Kik engednek ilyen balfaszokat a media kozelebe ?
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Ekkora balfaszsagot.
Es ezt valaki meg is eszi.
Majmok gyulekezete, ilyenektol szokott felfordulni a gyomrom.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Kurva jó könyv! 😊
ISMÉT ÍROM A BLOGOM: http://sodi.freeblog.hu !!! Off-shore az, ha kevesebb pénzed jut megélhetési szülők kezei közé. A sátán legnagyobb hazugsága, hogy tagadja önmaga létezését.
A filmrendezo megint szerepelt egyet.
Vicc musor.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
ISMÉT ÍROM A BLOGOM: http://sodi.freeblog.hu !!! Off-shore az, ha kevesebb pénzed jut megélhetési szülők kezei közé. A sátán legnagyobb hazugsága, hogy tagadja önmaga létezését.
mar a bekerulese is eleg erdekes volt.. + a parbajokon is erdekessen kerulty vissza.. ugyhogy ha nem o nyer az lesz az erdekes
Szerencsére a star treket nem fejezik be, hétvén délelõtt adják, bár nem tudom a 6-8 éves gyereken kívül ki néz olyankor TV-t, és õket nem hinném, h nagyon érdekli a dolog 😉
Van köze a TV2-nek a Via Sathoz?
A medve nem játék.
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=1457186&i_where=1&i_where_tv=1
😞((((((((((((
Hát ez azért tényleg jobb mint az a hülye star trek...

War. War never changes.
Lasd elozo gyoztesnek felajanlott matyohimzeses baba a vegso eredmenyhirdetes elott. <- Es mino veletlen ugye a lany nyerte.
Masik a csalovilag.
Mar a szavazoshow elott 1 nappal azon vitatkoztak a bentlakok ki aludjon Kismocsokkal , aki kicsit langyos mint tudjuk es ez kivaltotta ezt a reakciot a bentlevokbol.
Es a majom rendezo meg be is vagta. Ami szinten megint meglepo volt, hogy veletlenul nem o nyerte meg masnap a beszavazoshowt. VICC !!!!!
Es az olyan majmok akik telefonalgatrnak be meg csinaljak a nagy bevetelt ennek a tetves TVnek.
Ha igaz ugye a multkori 700k szavazat, akkor a bevetel aznap 700000*150Ft (105000000Ft).
Bravo okosok.
Inkabb gyujtenetek az arvaknak, mint a zsido TV szolgaltatoknak.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
V9ykn8_TZL0
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Zsófinak a Junkies a kedvence nem volt a mûsorban semmi róluk?Ha nem akkor tipikus BB!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Abból a ténybõl induléjunk ki, hogy kurva mindegy a nézõk szavazata, az nyeri meg, akit az RTL akar.
Anikót kevesen szeretik. Pökhendi, mûnõ! Egy miller cica.
Kiment most Péter Gáborral!
100%-ig biztos voltam benne, hogy nem engedik vissza Gábort, hogy ne legyen Anikónak pártfogoltja. 3-an bennmaradnak, és a legtöbben a srácokra küldik majd a voksukat. Érthetõ, hisz mondjatok olyan embereket az ismerettségi körtökbõl, akinek jobban bejön ez a savanyú mûpicsa, mint a 2 "tûrhetõ", néha már-már vicces srác???
Másrészt meg okulva az elõ VV-bõl. Az egész ország Majkát szerette! Ne mondja már senki nekem, hogy mégis Szabi volt a befutó???
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
Mellesleg a legjobb lenne, ha Anikó nyerné, a két magabiztos baromarcú meg koppanna.Laci egy arrogáns,tudálékos f*sz,Péter meg tipikus biztonságiõrös,befenyítõs iqmínusz ember valódi egyéniség nélkül.
A VV2-t Anikó nyeri meg, ebben most fogadok bárkivel!!!!!
"Az amatörnek 100-ból 99 fotója sikerül. A profinak 100-ból csak EGY!"
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Óriásit hibáztak a szolnoki romák, amikor összeszervezkedtek kedvencük, a
Big Brother házban szereplõ Öcsi megmentésének érdekében.
A lelkes és népes csapat elhatározta, hogy pénzt nem kímélve benttartják
Öcsit a házban. Ezért amint lehetett elkezdtek szavazni és valóban egy egész
vagyont szavaztak el telefonon. De minden hiába, Öcsi kis különbséggel
ugyan, de kiesett.
És ekkor jött a feketeleves. Mielõtt a romák igazán felhergelhették volna
magukat és számonkérhették volna a játék szervezõitõl az õ temérdek
szavazatukat, az egyik roma a homlokára csapott és felkiáltott: "Ezt
elbasztuk, gyerekek!"
Mint kiderült a romák kedvencükre, azaz Öcsire szavaztak, a BB ház szabályai
szerint ezzel viszont a kiesését támogatták... Így tehát a szolnoki romák
milliókat költöttek arra, hogy kiejtsék Öcsit...
Ha a romák politikusok lennének most bizonyára háborognának és a szavazatok
újraszámolását követelnék és váltig állítanák, hogy a választók
megtévesztése történt, így érvénytelen a választás. De nem politikusok, így
csak sírnak és magukat okolják a hülyeségükért. Mert õk legalább tudják,
hogy "õk baszták el"...
Bye!
LaySoft of Crims0n jIHAD
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

