1135
border=0>



Vissza a jövőbe
  • McGrady
    #373
    helo!
    back to the future nagyon kira film
    nekem az egy a kedvencem de mind három film kiváló, maradandó élmény megnézni :)
  • B0B0
    #372
    Asszem am megdöntöttük a topicrekordot! Csak a mai nap 47 hozzászólás volt
  • B0B0
    #371
    Nem tudok segíteni. Már csak dacból sem néztem meg az új szinkronos verziót. 10 perc után elment a kedvem az egész filmtől
  • juzosch
    #370
    Sajna én már nem emlékszem az eredeti szinkronra, tudtok mondani pár idézetet amit teljesen máshogy fordítottak? Hogy megtudjam nekem melyik verzió van meg.
  • IStexI
    #369
    Mindent értek!

    Jöhetnek a fejtörők:)
  • B0B0
    #368
    Egyszerűen mindenki hozzászokott az eredeti szinkronhoz, másrészt amit már leírtam: egy 40 éves ember szinkronizálja a 17 éves tinédzsert, és a Rajhona meg alig makog már benne. Azon kívül Biff hangja szerintem nagyon béna.

    És hát igen:"szarul játszanak a színészek". Az eredetiben lehet hallani, hogy sokkal jobban beleélték magukat. Mondjuk ez nem csoda, hisz akkoriban itt egy ilyen film csodaszámban ment, ma meg futószalagon készülnek.
  • B0B0
    #367
    Háromszor is!
  • IStexI
    #366
    Valaki írja má le érhetően bár lehet csak én vagyok gyengeelméjű, hogy mi a picsa baja van az új szinkronnak!!

    Rossz a hang minősége (recseg halk, nincs dinamikája)? ez gondolom kizárva...
    Vagy más színészek mondják alá? ez qrva idegesítő tud lenni...
    Vagy eccerűen szarul "jáccanak" a szinkroszinészek? barátok közt szindróma, papírról olvasás effekt: stb...
  • jax
    #365
    Azér'ugye nem ücc meg?
  • B0B0
    #364
  • B0B0
    #363
    Nem a hangzással van a baj értsd meg! Az a gond, hogy egyszer megcsinálták kurva jól, aztán meg lemásolták. Az meg szar lett a színészek hangja miatt!
  • B0B0
    #362
    Na srácok! Most értem haza! Az alább említett hozzászólások után:

    Régebben WinMX-eztem, de mivel most nincs ADSL a melóhelyemen csak egy 16K-s bérelt vonal, kiderül, hogy nem tudom felrakni sehova. Az egyetlen megoldás, hogy találkozunk. Mellesleg eddig egy srácnak adtam oda (a tékásnak), úgyhogy ez télleg ereklye!!!
  • mikszer
    #361
    mit szóltok ehhez?


    kis montázs :) nem olyan jó, de azért talán elmegy. Az alap a www.angelfire.com/retro/bttf oldalról van
  • jax
    #360
    Lassan ez a topic is átmegy warezba...
    Nekem megvan a trilógia dvd, láttam már kazettán, TVbe is, de engem nem zavar annyira az új szinkron. Az etalonnak számító- Tejet kérek! Csokisat! megszólalás sztem ugyanakkorát üt. Az egyetlen ami zavar, az az első rész elején, mikor George röhög. Hát azon eredeti szinkronba órákat röhögtem, az újba el se mosolyodtam.
    De a film képi világa hál istennek jobb lett, a szöveget meg azér halljátok gagyinak, mer nem 5.1-be nyomjátok. Ez az én véleményem.
    Na csá.
  • jax
    #359
    Lassan ez a topic is átmegy warezba...
    Nekem megvan a trilógia dvd, láttam már kazettán, TVbe is, de engem nem zavar annyira az új szinkron. Az etalonnak számító- Tejet kérek! Csokisat! megszólalás sztem ugyanakkorát üt. Az egyetlen ami zavar, az az első rész elején, mikor George röhög. Hát azon eredeti szinkronba órákat röhögtem, az újba el se mosolyodtam.
    De a film képi világa hál istennek jobb lett, a szöveget meg azér halljátok gagyinak, mer nem 5.1-be nyomjátok. Ez az én véleményem.
    Na csá.
  • BONO
    #358
    Jah és a lényeget kihagytam akkor éred el amikor csak akarod és ahoz nincs szükség B0B0-ra sem!
  • BONO
    #357
    hát bármelyiken áttudnád huzni nyugiban de ahoz kéne B0B0 is és ahoz mindig fent kéne lennie a hubon mert valszinű, hogy azt a DVDripet nem fogod ma leszedni és ő meg nem nagyon szokott DC-zni sztem ezért inkább legyen egy torrent legalábbis én azt ajánlom felpakolja vmelyik oldalra és te szépen onnan eléred meg mindenki aki akarja nah mit szólsz???
  • IStexI
    #356
    Jah nekem is egyből az villenbe, hogy dc melyik hubon tudnám áthúzni nyugiba:) De akkor bobo számára ez nem lesz annyira kézenfekő:)
  • BONO
    #355
    még tényleg nem találkozott én is meglepödtem, hogy vannak még tisztességes emberek e bolygón mint már emlitettem...
  • BONO
    #354
    Esetleg torrent vagy DC-n megtudja osztani (B0B0 kedvéért ez a két dolog amit emlitettem egy fájlcserélő program p2p "kliensek" az egyik torrent a másik meg Direct Conect kliens nah mindegy) vagy esetleg FTP-n!!!
  • IStexI
    #353
    Mármint ez Bobonak szólt...
  • IStexI
    #352
    Jézusom! Azt hittem csak viccelsz vagy én nem értek valami! Télleg nem találkoztál még ezzel a szóval, hogy warez?
  • BONO
    #351
    Egyébként nekem is van már emulátorom azért thx! Ja és nem warezról jutottam hozzá! Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy most, hogy tisztában vagy a warez szó fogalmával te szoktál warezolni? Mondjuk ha csináltad is akkkor is csak most tudtad meg, hogy mit is csinálsz ez fura de azért érdekelne a válaszod!
  • IStexI
    #350
    Bazzeg nekem bot fülem van! Most ugyan nincs a kezemben semmi, se régi se új se kazetta se semmi, de emlékeim szerint semmi zavaró tényezőt nem vettem észre 1xer sem amikor néztem a filmet.

    Továbbá kigugliztam pár dolgot: igazad volt rengeteg (meglepően sok) fan nem vette meg a dvd-t mert szar a szinkron rajta! Érdekes akkor csak nekem van bot fülem?:) Sőt az egyik oldalon majdnem minden kommentbe szerpel, hogy jó-jó csak szar a lett az új szinkron! Mindenki az a régi szinkron után sír!

    Bobo: ezexerint te most megváltottad a világot! Te vagy az 1etlen akinek megvan a dvd képminőség és az eredti szinkonnal! Ide vele azonnal:) Megvan az összes rész?
  • BONO
    #349
    Nah nehéz elmondani egy pár mondatban, hogy mi a warez de megprobálom! Vannak külömböző illegális letöltő oldalak azok a warez oldalak sztem eddig stim nah azol az álományok amelyek innen illegális úton elérhetők ezeket nevezzük eggyüttes gyüjtőnéven wareznek!!! Nagyon meglepő volt számomra, hogy nem ismered ezért is írtam oda azt, hogy "Lehet, hogy a földön még élnek tisztességes emberek???"
    Ugye mert ez az egész cuccos elég jogenneles!

    Amugy wareznek tartozik valamelyest a fájlcsere is manapság és még talán a másolt CD-k, DVD-k is de számomra egyértelműen a fent bejegyzet fogalom a warez és sztem az emberek 90%-ban is igy él ez a fogalom!!!
  • IStexI
    #348
    Akkor ezt értem!:) De ezexerint újra fevették a majdnem 20 évvel idősebb szinkonszinészek hangját is? Mert akkor az kamu amit írtak, hogy az eredtit keverték át!
  • B0B0
    #347
    Ez a megállapítás tökéletesen igaz:
    "Tehát ha jól értem akkor szinkronból van 1 mozi verzió amit jáccotak a moziban, tv-ben és az van a vhs-en is! Ez a jó szinkron.

    Aztán 3 éve kiadták dvd-n a trilógiát, amire csináltak 1 új 5.1-re kevert (ezt imádom általában szarabb mint 1 jó stereo) szinkront, hogy hadd örüljön a nép a kamutérhangzásnak, de közben meg 1 rakás szar lett..."
  • B0B0
    #346
    Azért, mert ha valaki szereti ezt a trilógiát, akkor milliárdszor megnézte nyilván! És ezek után eléggé szar hozzászokni az új szöveghez. Arról nem is beszélve, hogy egy 17 éves tinédzser hangja a 42 éves Rudolf Péter! Na ez mindent elmond! Azonkívül szegény Rajhona Ádám már alig tud beszélni. A gyors mondatokat (ami ugye a Doki egyik sajátja) már olyan lassan nyögdécseli.

    Egyszóval szar az egész! Ugyanaz amit mondasz. Van egy régi sztereo vagy mono szinkron amit lecserélnek egy ál-5.1-re és akkor azt hiszik, hogy ettől jobb lesz, pedig pont ellenkezőleg!!!
  • IStexI
    #345
    Télleg kiadhatták volna külön is! Megérdemelte volna. A borító gyakorlatilag 0 szal csak 1etérteni tudok...
  • IStexI
    #344
    Tehát ha jól értem akkor szinkronból van 1 mozi verzió amit jáccotak a moziban, tv-ben és az van a vhs-en is! Ez a jó szinkron.

    Aztán 3 éve kiadták dvd-n a trilógiát, amire csináltak 1 új 5.1-re kevert (ezt imádom általában szarabb mint 1 jó stereo) szinkront, hogy hadd örüljön a nép a kamutérhangzásnak, de közbe meg 1 rakás szar lett...

    Akkor mivel én láttam már tv-be, kazettán, dvdripen és moziban (sajna csak 3.at) akkor valszeg találkoztam már mindkét szinkronnal! Hát én qrvára nem vettem észre semmi külömséget... Most akkor nekem van bot fülem? Bár ha Marty és a doki hangja tökugyanaz akkor olyan nagy különmség nem lehet. Áruljátok már el, hogy mért szar a dvd változat szinkronja.
  • B0B0
    #343
    A fószer biztos ugyanaz szerintem is, csak akkor miért más a név??
  • IStexI
    #342
    szerintem ugyanaz...
  • B0B0
    #341
    Hát az a font eléggé szarra sikerült a srácoknak:

  • B0B0
    #340
    Ja! Nekem van commodore emulátorom PC alá! Érdekel?
  • B0B0
    #339
    Olvastam, de még nem néztem rá a linkre. Nos! Mi a franckarika az a warez????
  • BONO
    #338
    Egyébként jó a kérdés annyira, hogy valamely szinten meg is fogtál vele!

    Aprópo olvastad ezt a hozzásolásomat? >>> #282
  • BONO
    #337
    Te kajak nem tudod mi az, hogy warrez??? (Lehet, hogy a földön még élnek tisztességes emberek???)
  • B0B0
    #336
    Szerintetek a 3. részben lévő, a lámpánál versenyző, Hérosz ugyanaz, mint a 2. rész Needles-e aki csalásra buzdítja az öreg Martyt? Tudom, hogy a veül alapból nem az, de szerintem a színész ugyanaz nem???
  • B0B0
    #335
    Szerintetek a 3. részben lévő, a lámpánál versenyző, Hérosz ugyanaz, mint a 2. rész Needles-e aki csalásra buzdítja az öreg Martyt? Tudom, hogy a veül alapból nem az, de szerintem a színész ugyanaz nem???
  • B0B0
    #334
    Egyébként ezt a magyar kiadást nagyon elb..ták! Először is ott van az az új kula szinkron! Megjegyzem emiatt k.rva sokan nem is vették meg, úgyhogy kár volt reklámozni :)) Számtalan olyan ismerősöm is van aki megvette ugyan, ott rohad a polcon és inkább az agyonnézett kazettát nézi
    A másik a látvány. Csak meg kell nézni a Vissza a jövőbe feliratot. Még én is sokkal jobbat csináltam a #301-ben. (Legalábbis szerintem)
    A harmadik, hogy csak egyszerre lehetett kapni a 3 DVD-t és így el is veszett a varázsa. Igenis meg kellett volna csinálni mind a három rész külön tokban, külön borítóval. Még jó, hogy legalább 3 lemezen van és nem közösek az extrák. Bár lehet, hogy meglépték volna, ha ráfért volna egyre :)))
    A borítóról már nem is beszélek. A látványa szerintem nem méltó a filmhez.

    No de mindegy. Szerencsére nem volt kötelező megvenni.