1135
border=0>



Vissza a jövőbe
  • BONO
    #573
    Ezt magyarázd el léci érthetőbben mert nem értem egészen!
  • RaZoK
    #572
    aha, vagy akár át kéne helyeztetni a saját fórumokba, alap házigazda :))
  • BONO
    #571
    Hát ez egy kemény téma ugye a házigazdasághoz 1 év userség kell és ötszáz hozzászolás a topicba hát nekem ez megvan legalább is az egy év megvan de mi ugy beszéltük meg, hogy BOBO lesz a házigazda akinek Februárban lesz meg az 1 év addig pedig várunk de majd ezt még átbeszéli a "vezetőség"!
  • RaZoK
    #570
    ahha, megpróbálkozok vele !
    ja és te meg kérjél házigazda jogot !
  • BONO
    #569
    Hát sztem vmi olyan amin rajta van a csapat: Delorean, Doki, Marty, és Einstein mondjuk az időgép előtt gugolnak vagy álnak (ez már részlet kérdés)! És mint ahogy a film elején a cím beugrik ugy az egyik sarokban egy Back To The Future felírat! Nah hát én vmi ilyesmire gondoltam!
  • RaZoK
    #568
    majd szólok punkinak azt berakja :))
    de mégis milyen legyen? :)
  • BONO
    #567
    Nah hát ez nagyon jó volna itt már készitettek a hozzá értő fiúk 1-2-öt de eddig basztak berakni a moderátorok készits egyet és berakatjuk ha gondolod valamilyen úton módon!
  • RaZoK
    #566
    nincs mit :)

    mit szólnátok ha készítenék egy bannert a topiknak ?? :))
  • BONO
    #565
    Nah isten hozott RaZoK! Csak, hogy tudjátok ő csinálta a logomat is! Amit ezuton most meg is szeretnék neki köszöni THX RaZoK!
  • McGrady
    #564
  • RaZoK
    #563
    hY !

    én is fan vagyok :))
  • McGrady
    #562
    király!
    :D
  • BONO
    #561
    Egyébként mit szoltok a logomhoz??? Még azért fogok rajta változtatásokat végre hajtani de sztetek milyen jelen pillanatban???
  • BONO
    #560
    Lefogadom, hogy a hátizsákban egy valódi légdeszka van!!!
  • jax
    #559
    Jó kis hely lehet.

    [IMG][/IMG]
  • B0B0
    #558
    Igen. De bent a van a melóhelyemen
  • BONO
    #557
    Te egyébként leszedted???
  • B0B0
    #556
    Bezony
  • BONO
    #555
    Ott le lehet tölteni nem is láttam vazzeg?!
  • B0B0
    #554
    Arról az oldalról amit te találtál nemrég és ide is beítad. TUdod? Ahol a betűfont is van
  • BONO
    #553
    Esetleg letöltési linket nem tudnál adni?
  • B0B0
    #552
    Emlékszem én. Töltöttem is le azóta képeket belőle, csak eddig még nem láttam borítót! :)
  • BONO
    #551
    Hát ha vissza olvastok kb. olyan 300 hozzászolással előrébb akor észrevehetitek, hogy már rég említést tettem erről a rajzfilmről régebben részenként adták a PRO7-en néztem kis pöcs koromban (igaz egy árva szót sem értettem belőle de bejött már csak azért is mert BTTF) csak ezért keltem hétvégén 6:30-kor!
  • jax
    #550
    Ez a BTTF-rajzfilm VHS sztem. Mer ugye van rajzfilm is.
  • B0B0
    #549
    Karácsony Hill Valley-ben:
  • B0B0
    #548
    Nézzétek mán mit találtam:

  • IStexI
    #547
    A tömeges fénysebességes kijelentéseddel ugyanez a helyzet...
  • IStexI
    #546
    At én linkletme be rosszul mert az ftp cémét adtam meg véletlenül nem a publicot... de nekem nem nyom hibaüzenetet... Van ilyen?
  • IStexI
    #545
    :)
  • IStexI
    #544
    I'm back:) Tejjesen igazad van! A vizsgák utáni találkozás másodszorra ugyanaz mint az eslő. Ez vitat6tatlan és ebben tévedtem először! De kell hozzá az első ugrás az ugrási pont létrehozása! Ez maradt ki a fimlből!
  • BONO
    #543
    A logommal minden rendben!

    Valaki rosszul rakot be egy képet vagy megváltozott az elérérsi utvonala és ezért sztem mikor mindenki megnyitja a topicot bejön neki egy üzenet ott vmi lol.jpg-re panaszkodik aki ezt belinkelte jó lenne ha tenne vmit az ügy érdekében mert csak ő tud ezen segiteni sajna...
  • BONO
    #542
    a logommal ááá mindjárt megjavul pillanat!
  • B0B0
    #541
    Nekem nem jön be. Mi van a logóddal?
  • BONO
    #540
    Sztem mindenkinek bejön de ha titeket nem zavar akkor engem sem!
  • BONO
    #539
    Nah erre gondoltam! Egyébként ne töllem kérjél engedelmet nem én mondtam, hogy megcsinálom neked hanem iStexl de nekem tök mindegy kicsinálja csak legyen már meg!

    Nektek is Boldog Karit!
  • Quantumleap
    #538
    Nekem is bejön.
  • McGrady
    #537
    köszi, nektek is !
  • B0B0
    #536
    Átalakított trilógia??? Én max rávágom a régi szinkront 5.1-ben. Még nem
    kezdtem el. De ha sztereoban megfelel akkor az már kész! :)
    De engedelmeddel én csinálnám meg a weboldalt, amit viszont már elkezdtem.

    Addig is BOLDOG KARÁCSONYt mindenkinek!
  • BONO
    #535
    Látom tese vagy teljesen magadnál igy az ünepekkor! Csak mondtad hogy készíted azt az átalakított trillógiát és az mondta iStex, hogy csinál neked egy oldalt kérdezném, hogy hogy ál az az átalakitott verzió mert ha már megvolna akkor a két ünnep közöt moziznék egy jót!
  • B0B0
    #534
    Na ezt a mondatot mégegyszer mert nem igazán értem