21229
  • zerosdfd
    #17344
    Hagenről itt találtam infot:

    http://faqs.ign.com/articles/529/529105p1.html

    Keress rá a "hagen can train" szókapcsolatra és ott lesz. Lehet, hogy bug, de lehet h bizonyos körülménynek miatt nem teszi. Van itt olyan, akinek sikerült?

  • Esrohnoil
    #17343
    Lord Hagen nem is tud kardozni. ;)
  • sunmalac
    #17342
    És az honnan van, hogy Lord Hagen tanít bármit is? Engem nagyon érdekelne, speciel még engem sem tanított semmire... Ez most bug?
  • zerosdfd
    #17341
    Aha, tényleg, köszi!
  • Takanohana
    #17340
    Jé! Girionnak is ott kellene állnia Cedric közelében. De ne is törődj velük. Menj át a 4. fejezetbe, a Bányavölgyben mindjárt az elején van pár sárkányvadász, az egyik némi piáért cserébe megtanít 100%-ig kardozni. (TP-ért persze).
  • zerosdfd
    #17339
    Kieg nélküli g2, paladin vagyok, 3 chapter vége, vagyis már szinte mindent megcsináltam. És Girion nincs sehol; a kintieket meg Cedric nézi. És Hagenre kattintva csak egy END opció látható:-(
  • Shaman
    #17338
    k köc
  • Esrohnoil
    #17337
    Ne tedd fel, mert nem kompatibilis a kieggel.
  • Shaman
    #17336
    aham köszi,s akkor ahogy lentebb is írták,ne tegyem fel a magyarítást,mert úgy nem megy ugye?
  • Esrohnoil
    #17335
    Még annyit h. a kieghez új játékot kell kezdened.
  • Botond #17334
    Rengeteg dolgot változtat. Nem folytatás,hanem beleszövődik a játékmenetbe.
  • Shaman
    #17333
    öö a kieg valamit változtat a játék közben is (új questek,vagy ilyesmi),vagy annyi,hogy ahol vége volt a gothic 2-nek ott most nincs vége,hanem megy tovább a gamma?
  • Takanohana
    #17332
    Először is Gothic 2, vagy kiegészítő? Másodszor, milyen kasztba tartozol? Szerintem Lord Hagen csak lovagokat tanít. Harmadszor, melyik fejezet? Girion egész addig, míg a hajókázáshoz nem készülsz, Hagen háza előtt a kertben nézi a lovagok gyakorlatozását. A hajós részben viszont leballag a hajóhoz, mert ő is jön velünk.
  • zerosdfd
    #17331
    Sőt Girion-t se találom, valahol Hagen közelében kéne lennie, nem?
  • Duzsuki
    #17330
    Igen van.
    Látom értetlen vagy ezért iderakom a Linket.
  • Esrohnoil
    #17329
    Figyi, nem tom hány éves vagy, de olvasd már el végre amit neked írnak!
  • Johny63
    #17328
    Van valaki?
  • Botond #17327
    Ott a link a banner alatt,és már mondták is.
  • Johny63
    #17326
    Nem találok sehol. Vagy még nincs is?
  • Johny63
    #17325
    A Raven-hez tud valaki leírást??
  • zerosdfd
    #17324
    Miért van az, hogy a 3-4 részben Lord Hagen nem tanít semmit, pedig a leírásban 90ig tudna? Bug, vagy valamikor elvertem és már elfelejtettem volna?
  • tibor16
    #17323
    szembesül a jóóó öreg Gothic a kor követelményeivel
  • Broafka
    #17322
    mivel ez egy szerepjáték, aminek a legnagyobb része abból áll inkább (meg úgy szerzel xp-t) johy pofázol, mondjuk úgy hogy a játék 1/3-a beszéd
    karakter fix: ismeretlen nevű, pici lófarkas hajú torzképű :P csávó
  • Fido4life
    #17321
    hm..és csak 1 főszereőplő van ?
  • I.C.ram
    #17320
    - nem
    - vannak
  • Fido4life
    #17319
    Cásztok ! Most szerzem meg a játék második részét, addig is lenne néhány kérdésem:
    - Lehet benne karaktert csinálni ? (nem, alak, stb..)
    - Vannak benne beszélős és kardozós részek is ?
  • sunmalac
    #17318
    Tyűű vazz, ezt így fordították?
    Én úgy tudom (és úgy is tapasztaltam), hogy nem megy a fordítás a kieggel.
  • Shaman
    #17317
    Hali

    Anno párszor végigtoltam a Gothic 2-t,de most szereztem be a Kieget (Hollók éjszakája).

    Kérdésem,ha a Gothic 2-re felrakom a magyarítást,az okoz bármi gondot a kiegnél? vagy ahogy vége az eredetinek,s a kieg folytatódna onnantól angol lesz,vagy hogy is van ez?
  • Szid
    #17316
    Nem vagy te egy kicsit türelmetlen???
  • Esrohnoil
    #17315
    Banner alatt kattints az "ITT"-re!
  • Johny63
    #17314
    Nem tud valaki a Raven-hez leírást?
  • Johny63
    #17313
    Jó lenne!
  • Johny63
    #17312
    Tud valaki a Night of the Raven-hez leírást??,
  • spartus
    #17311
    rendben, köszi szépen a tippeket, még rágódom rajta egy ideig :P
  • sunmalac
    #17310
    Hááát, pedig ez akkor is csak rendszerhiba, ugyebár.
    Esetleg nézz szét az oprendszered környékén is, nem sérült-e vlmi...
    Tehát hogy egyértelmű legyen, nincs az gothic.ini fájlban olyan kapcsoló, ami elhárítja az általad vázolt hibát.
    Én három lehetőséget látnék:

    1. Gothic reinstall (megvolt)
    2. Oprendszer újrahúzás (nyílván p*csölős meló)
    3. Vlmi hardver hiba (ennek kicsi az esélye, esetleg merevlemezhiba)

    Javaslom várj egy napot, hátha vlki csipőből vágja a megoldát, aztán jöhet a 2, 3 pont...
  • spartus
    #17309
    Már jópárszor próbáltam elinditani, és a 'Error on initializing virtual file system' felirat után kjöna Microsoft Imádott(!) felirata is:
    'A(z) Gothic II hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük'
    A helyzet az, hogy már újra is van telepítve a játék, letöröltem(uninstall), aztán visszaraktam(install), visszamásoltam megint a crack file-t, és megpróbáltam elinditani, de nem ment, a fenti feliratok miatt.
  • sunmalac
    #17308
    A Gothic 2 saját Virtual file systemet használ, amely független az operációs rendszer virtuális memóriarendszerétől. Ezért van az, hogy ha lefagy a játék (néha :), akkor 5 percig építgeti újra a rendszerét.

    Javaslom próbálgasd még néhányszor indítgatni, ha nem segít, akkor mentsd le a saves könyvtárad, telepítsd újra, aztán másold vissza a saves-t.
  • Botond #17307
    kevés a hely a vinyón,nem tud elég nagyot swappolni?
  • spartus
    #17306
    Hahó, elakartam inditani a G2-t, de egyszer csak ezt írja ki: 'Error on initializing virtual file system

    Most akkor meg mi van?
  • sunmalac
    #17305
    Ehhh... :)
    Másnapos vagyok.