21229
  • W B
    #17504
    nem történik semmi, csak egyszerüen le áll
  • Takanohana
    #17503
    Lefagy? Kilép?

    Nekem előfordul olykor, hogy kilép betöltés közben, ezért mindig mentek, mielőtt átmennék valahova. Újra megpróbálva rendszerint sikerül.
  • W B
    #17502
    Na most van egy gond:
    Át akarok menni a bánya völgybe. De nem tudok, a betöltés 70%kánál nem megy tovább. Mi a gond?!
  • Takanohana
    #17501
    A kalóztábor melletti torony banditáit én is. De én speciel a Khorinisi világítótoronyra gondoltam, ahonnan Jack kérésére kell kifüstölni a banditákat.
  • tibor16
    #17500
    A világítótorony banditáit én a segítőkész kalózokkal nyírtam ki... prímán el lehet intézni, csak ügyeskedni kell. Ugyanez érvényes a völgyvégi orkok egy részére is...
  • Takanohana
    #17499
    Attól függ, honnan akarod kiirtani a banditákat? A Khorinis szigetén és a Bányavölgyben lévőket mind ki lehet, Addon pályán csak akkor állj neki gyilkolászni, ha már minden küldetéssel végeztél.

    Az most a Raven Őreinek Páncélja vagy mi is volt, tehát banditapáncélnak minősül. A kiegben jól fel lehet használni a páncélokat, pl. ha magadra veszed ezt a páncélt, és banditák közelébe mész, nem támadnak meg, csak ha már nekik estél. Én pl. így irtottam ki a világítótorony banditáit, és a Bányavölgyben egy csomót.
  • W B
    #17498
    Még valami:
    Érdemes ki írtani a banditákat?
    Az, hogy lehet hogy régi katonai páncélban megtámadnak mert azt hiszik hogy bandita vagyok
  • Botond #17497
    Bármilyen csákány jó.
  • W B
    #17496
    Én kincsásás közben találtam sárkányvért.
  • tibor16
    #17495
    Remélem, yóól emléxem - de nem csak a Greg féle csákánnyal lehet kiásni a kincseket.
  • Takanohana
    #17494
    Mikor Greg megbíz a kincskereséssel rögtön ad is egyet. Ha eladtad közben, nézd végig a kereskedőket, és vegyél.
  • Shaman
    #17493
    nah ez az amim nincs értem már miért nem ás...

    nekem csak sima pick-em van pick-axem nincs:-(((( honnét lehet szerezni?

    Baromi idegesítő,mert egy csomó mindent ki kéne ásnom,de nem tok semmitse:-(
  • Takanohana
    #17492
    Vissza lehet menni az Addon pályára bármikor. Küldi már nem lesz, de a 4. fejezetben jópár szörny megjelenik, trollok, csontik, tárnarákok.
    Egyébként kár, hogy a kieg hirtelen végetér, én például el tudtam volna képzelni, hogy Greg legyen a kapitány, mikor elhajózunk. Sőt a legénységbe is be tudtam volna válogatni egy-két kalózt, vagy régi cimbit.
  • Broafka
    #17491
    ez így igaz, de ha már úgy játszunk ahogy te, hogy használjuk a hangolatromboló bugokat, akkor már a karmot is használhattad volna :P
    és hiába van oda írva hogy a karom 100-at sebez, mert van extra támadása is, ami nincsen oda írva, és az többet sebez mint 200 sztem...
    szal hiába, az a legjobb fegyver :)
  • W B
    #17490
    Ha már van 205 erőm és a legjobb fegyvert tudom kezelni akkor minek a karom?
    Még te mondtad, hogy hangulat romboló.
  • Broafka
    #17489
    "Én tisztteséges MAGYAR vagyok!"
    pff

    csatlakozom az előttem szólóhoz: pff
    haggyá má, és a 200 erő? a jó kis bugoddal mi? marha tisztességes vagy :)

    nem tok rá válaszolni mert nem tudom, párduccal még nem találkoztam
  • W B
    #17488
    Helyesírást ne nézzük!
  • Ottto
    #17487
    "Én tisztteséges MAGYAR vagyok!"

    Pffff.....
  • W B
    #17486
    Én tisztteséges MAGYAR vagyok![IMG]http://www.sg.hu/galeria/10962285041108165278.gif [/IMG]
    De ígyis 205 erő, 200 ügyi, 75% kétkezs 35%számszeríj, ötszáz valamenyi életerő.
    De az aligátor és párduc kérdésre válaszolj!(légyszi)
  • Broafka
    #17485
    lol, miért semmisítetted meg a kardot? :D
    az a legerősebb fegyver az egész játékban, és baromi egyszerű vele ölni!
  • W B
    #17484
    Ezért kérdem:

    Aligátor


    Párduc



    Itt vannak:http://www.worldofgothic.de/gothic2/index.php?go=amonster
  • W B
    #17483
    Megsemísítettem a karmot! Nem is nehéz ellenfél Raven. Még a féléletemetse vette le.
    DE vissza lehet majd menni az Addon részre, és lesz ott valami?
    Egyeltalán van az Addonban párduc és aligátór. Mert a WoGon ott vannak az ellenségek közöt.
  • Broafka
    #17482
    erre még én sem jöttem rá, de mindig összegyűjtöttem őket :)
  • W B
    #17481
    Mitlehet kezdeni az Addonban az oriás imádkozósáska fejekkel?

    És az Addon pályán a késöbbi fejezetekben lesz valami küldi vagy kaszabolni való?
  • spartus
    #17480
    Bennet-nél kapok egy fejlettebb páncélt is? Mármint az általa először adott sárkányvadászpáncélon kívül is kapok tőle egy új, jobb páncélt??
    Amúgy kitől tanulhatom meg kinyerni a sárkányok pikkelyét meg vérét?
  • W B
    #17479
    Benetnél vehec, Onar tanyájánál van egy bandita tábór ott a bányában van néhány.
    Páncél:
    Avárban JAn add egyet. De ahoz kell 12 sárkány pikej(a sárkányvér kinyerését is tanuld meg) Ha oda adtad a sárkánypikejeket a páncélért még akkar 2200 aranyat.(fizesdki aztán akár megisverheted)
  • spartus
    #17478
    És még egy kérdés: hol szerezhetek ércet, lehetőleg a bányavölgyben, vagy akárhol máshol???
  • spartus
    #17477
    Hali! A 4. Fejezetben, a várban, vagy akárhol honnan szerezhetek job páncélt? (Most az első sárkányvadász páncélom van, amit még Bennettől kaptam, mert kiszabadítottam)
  • W B
    #17476
    "A mágikus határok megsemisítetted, és a Völgy foglyainak elhoztad a szabadságot. Most az egykori büntetők veszélyeztetik a főváros Khorinist körülvevő erdőket és hegyeket. A városörség gyenge és tehetetlen, s a várost elhagyva mindenki ki van téve a garázdálkodó banditák támadásainak.
    Bár ezalatt Xardas a Mágus sokkal veszélyesebb fenyegetésre figyelmeztett: a sárkányok seregei az emberiség elpusztítására indulnak. Csak >>Annos Szeme<<, az ősi isteni ereklye segíthet mágálítani őket...
    A >>Night of the Raven<< a Khorinis szigetéért vívott harc mégsötétebb képét festi le. A Gonosz az idő romjaiban egy fegyver után kutat, ami eldöntheti a harcot. Nem szerezheti meg! Be kell juttnod az elfeledett Völgybe, hogy még előtte megtaláld...
    A khornisi harc az Istenek harca az emberiségért. És hogy mi a szereped benne, az csak a rajtad áll."

    Na ez van a G2 Gold Editionon.
    "Annos szeme" Ezt már megvitatuk.
    El hoztuk a szabadságot a foglyonak. Szupi! Több mint a felük ránkvadászik.
    "Egykori büntetők" őőőő azok is foglyok voltak. Gondolom Ravenre és a többire gondol.
    "sárkányok seregei" Na! A Sárkányok csak a hadsereg egy rész!
    "Istenek harca" Az egész játék az istenek harcárólszól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Innos küzd a gonosz Beliarral, Adanos Innos oldalára áll. De ígyis vesztésre állnak.
  • W B
    #17475
    Á értem. akkor megéri a TP költést?
    Mert csak úgy probáltam és kértem, hogy hozzon rúnát vagy varázstekercset, erre hozot egy kőtáblát.
  • Broafka
    #17474
    jah én is, mármint én is ott szoktam aludni
    foglald el a kovács ágyát és kész
  • tibor16
    #17473
    ? - eztet nemértsem -megvernek? - én mindig az őrség szállásán alszom, a kaszárnya főbejáratán be és mindjárt a földszinten balra - sosem volt afférom...
  • spartus
    #17472
    HAHÓ! Hol tudok a bányavölgyi várban aludni, ahol nem vernek meg, miután aludtam??
  • Esrohnoil
    #17471
    Megkeresi neked a közelben levő tárgyakat. Az h. milyen típusúakat, attól függ milyen szintre fejlesztetted a tanuláspontokból.
  • W B
    #17470
    Vatrastól kaptam egy amuletet, ha feveszem megjelenik egy lidérc aki engem szolgál. Ki ő vagy mi ő? És Mi a lényege neki? Tudom egyik vízmágusnál tudok tanulni ehez dolgokat.
  • tibor16
    #17469
    ami még info, - nem csak annyi kincs van mint ami a sziget térképén fel van tüntetve. Viszont most az elején csak az a 6(?) féle kell Gregnek, ami Khorinisben van.
  • sunmalac
    #17468
    Jó a buli. A szokásos vlki kérdez vlmit, és kap vlmi teljesen más választ...
    Tehát: pick-axe - nem történik semmi: Ha a keresztnél állsz és használod a use gombot akkor - ha nincs elővéve semmilyen fegyvered (csákány sem) - előveszi (a csákányt), és a harmadik csapásra kiássa a kincset, ha még nem tette volna.

    Greg kincs: Greng elmondja, hogy mi hol van Khorinisben, a kieg szigethez meg a kunyhójában van a kincses térkép egy üvegben.

    Elmentem Rómába.
  • Broafka
    #17467
    jaj ne...
    azt mondod... hogy... és akkor te is... meg én is...
    NEEEEEEEEEM.... :DDD
  • tattooed
    #17466
    én úgy jártam.

    (te is így fogsz)
  • Shaman
    #17465
    hümm nah mind1...majd próbálkozom,hátha..