21229
  • W B
    #17544
    khm. Azért csak van lő fegyvere.
    a másik. Az árnyékfutó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A harmadik: A Goblin csontokkal nyirtam ki a simában a sárkányokat. elég 20db és kész. De ha addon akkor más tészta.
  • sunmalac
    #17543
    Mágusként nem valószínű, hogy 100-120 fölötti ereje, vagy ügyessége legyen, az ez alatti íjjak, vagy crossbow-k meg nem sebesítik meg a sárkányokat...
  • sunmalac
    #17542
    Sehogy. :)
    Én ugyen ezt csináltam végig, és a következők segítettek:
    1. Rengeteg csontváz idézése, előnyük, hogy nem vesznek össze, szemben a gólemekkel, és a démonokkal. Készülj fel mannaitalokkal, 50 db alatt nem valószínű, hogy megölik...
    2. ua mint az 1-es, csak goblincsontvázakkal. Nagy reményeket nem fűznék hozzá...
    3. Shadowbeast formában szerintem szintén lehet esélyed, borzalmasan nagyot üt.
    4. Az előzőket kombinálni egy icewave-el. Ez lefagyasztja a sárkányt is ugyebár.
  • W B
    #17541
    Ijat, számszeríjta probáltad?
    Nyomas neki pár idézést, és lőd az íjal vagy a számszeríjjal.
  • Shaman
    #17540
    Egyébként kérdés:

    Nem emlékszem,s lehet addonban itt még nehezebb,de mágusként,hogy lehet kinyírni a kösárkányt???
    A zöldet kinyírtam,persze segítettek. Emlékszem,hogy anno a legtöbb süsüt úgy öltem,hogy ütötte vagy 10 idézett csonti,s én vagy löttem közben,vagy sem,mert megölték....
    De rémlik,hogy ez a kősárkánynál nem müködött,s most se müxik...mindig felgyógyul,villám,tüz nem sebzi....próbáltam karddal ütni,de mindig lefúj lánggal,ha gyorsítót ittam párat bele tudtam ütni,de utána megint lefújt,ráadásul gyógyul...

    A szinten se alacsony hozzá,mert olyan lev 30-as vagyok,szal ötleteket plíz,hogy is lehetne mágusként megölni?!

    Köce...
  • Shaman
    #17539
    nemtom nekem már rég 3. chapter óta egy 50-es dexü 100-at sebzö 1 kezes kardom van mágusként :-pp (persze ez addon)
  • Esrohnoil
    #17538
    Gondolom te a Gyűrűk urában is megtartanád az "egy gyűrű"-t. :D
  • Broafka
    #17537
    nekem valamiért nem engedi feltelepíteni :(
    pedig eddig sikerült
    crap
  • W B
    #17536
    A másik kapun van egy milicista ki megálít. Kérd a segítségétt, Mond, hogy Akil tanyáján vannak a zsoldosak, erre megindul és Akil tanyájáig lekaszaból mindent neked. Még a zsoldosokat is. És ott van Lares ő is elkisérget. De nekem még nem akkar.
  • Duzsuki
    #17535
    Egy tarnarák páncélos fickó a neve most nem jut az eszembe, de a kősárkány felé vezető uton van, ahol a tűzvaránok vannak jobbra van egy szirt ottvan a tábortűz mellett Gornnal együtt. Ő tőle lehet megtudni hogy Wolf készít tarnarák páncélból ruhát.
  • Duzsuki
    #17534
    A napkör alatt van egy barlang amiben van 2-db árnyékharcos, ezek őriznek egy 85-ös sebzésű kardot. Ez a legerősebb található fegyver az alap játékben és ha elég jó vagy már az első fejezetben megszerezhető.
  • Ch_Slater
    #17533
    hmm még nagyon az elején vagyok, csak Khorinis-ben bóklászok, már megkérdeztem mindenkit, mennem kellene a városon kivülre is, de egyszerüen nem merek kimenni mert egyböl lecsapnak...
  • spartus
    #17532
    ja, és ki tudja megtanitani nekem a sárkánypikkelyek kinyerését??
  • spartus
    #17531
    a 4. fejezetben meik a legjobb fegyver? Ami nekem most van, az egy kétkezes penge, 75-ös sebzéssel. Van valaki aki jobbal rendelkezett ebben a fejezetben? Ha igen, pls mondja el, hol találta!
  • W B
    #17530
    Még hatezer forintba se kerül.
  • Ottto
    #17529
    Privi ment
  • Hunnenkoenig
    #17528
    Nem tud valaki egy tuti helyet, ahonnan le lehet szedni a G2 1.32-es angol valtozatat?

    Kene, hogy meg tudjuk csinalni hozza a magyaritast, de mar egy hete hajkuraszom es nem talalom sehol. Ma epp a lengyel 1.30-ast sikerült letöltenem.

    Megvenni nem akarom, mar csak azert sem, mert nemetül mar meg van eredetiben, es egy patch kedveert nem akarok ra költeni, ha nem muszaj :P
  • tibor16
    #17527
    így van, kis szerencse is köll hozzá, - amúgy tele van az a hely olyan növénnyel ami felgyorsít 1 pár másodpercre, azzal is simán átugorható
  • Shaman
    #17526
    lev 20,vagy 21 és a tárnarák páncélból lévő vért van rajta...
  • sunmalac
    #17525
    Hanyadik szintű, és milyen páncélja van? Nem kellene belehalnia, javaslom (mivel nincs semmi extra odaát a játék ezen szakaszára) csináld meg az ugri-bugrit magasabb szinten, erősebb páncéllal.
  • Shaman
    #17524
    köce..már csak a zuhanásra kell valamit kitalálnom,hogy túlélje a kari....
  • Szid
    #17523
    Bekapsz egy gyorsiitalt, vagy elrágcsálsz egy ehhez való növényt (snapperkraut ) megvan oldva a probléma
  • Shaman
    #17522
    hümmm pont erre akartam kérdezni,mert nekem nem nagyon ment az átugrás....
    átugrok,de túl nagy a zuhanás,s belehal a kari,illetve pont a szélére esek,belehal,s lecsúszik a szakadékba.
    Majd megpróbálom shadow beast-ként. Akrobatikám nem lesz,mert nem tolom a dexet,biztos az kell hozzá....
  • sunmalac
    #17521
    Vagy változz Shadowbeast-é (ugrik nagyot), vagy legyen akrobatika képességed, és akkor simán megugorja alapból a karakter.
    De valóban alapból is megy, csak el kell kapni az utolsó pixelt. Nehéz...
  • Colcsiweb
    #17520
    Na,sikerült megbuherálni,megy mostmár! Egy másik crack kelett,mint ami a CD-n volt.Köcc a segitséget,ugrok is neki...
  • Duzsuki
    #17519
    Fejlből én nem tudok segíteni.
    Olvass vissza. Ott minden le van írva.
    Egyébként nem csak a cracket kell feltenni hanem mást is.

  • Colcsiweb
    #17518
    Hej csávók,felraktam az add-ont,(angol)de amikor elinditom,azt irja ki,hogy tegyem be a cd-t,és a virtuálbol meg kilöki,a cracket azt rámásoltam,de csak nem akar elindulni.Nem tudjátok,miért?
  • W B
    #17517
    De viszont a kigyurt miliciásommal már nemtudtam átmenni.
  • W B
    #17516
    Ez nem igaz!!!!!!!!!!!!!!
    Marvin módban a sebezhetetlenséget bekapcsoltam 0. szinten átmentem!!!!!!!!!
  • W B
    #17515
    Nem sikerült, ugyanúgy leáll.
  • W B
    #17514
    És két kőőrvan ott.
  • Broafka
    #17513
    nincs odavezető quest, ott egy 200-at sebző íj van asszem, mármint aszsem 200-at sebez, én már megtaláltam
    menjél fel a fenti kilógó sziklára, onnan ugorj át oda, de javaslom hogy mentsél előtte, mert visszajönni már nehezebb :P
  • Shaman
    #17512
    hehe

    nem merek kérdezni,mert sunmalac lecsesz:-p
    najó csak egy pici kérdés!
    Jakhendarban a vízmágusoktól ha nem a mocsár felé hanem ellenkező irányba megyek,s ott egyből délnek egészen a végéig (bal dombon egy troll van),szal ahol a lila,vagy milyen kőtáblát találod,s élőhalottak vannak az az ősi házhoz.
    Nos mikor megyek a ház felé bal oldalon a szakadék másik oldalán látok romos épületeket,ahova sztem át lehetne menni,de a híd le van szakadva,szal hogy is kell odamenni? vagy majd valami quest visz oda ? :-p
  • Broafka
    #17511
    hidd el, 2-3X végigviszed, úgyfog tűnni hogy az addon tök normális, és a sima G2 milyen könnyű :)
  • Shaman
    #17510
    Azé jóval megnehezítették ezt a gammát az addonban,kínlódok rendesen,de élvezem is :-)
  • Broafka
    #17509
    törölj ki pár dolgot a vinyódról, nálam az működik...
  • W B
    #17508
    Majd kiprobálom!
  • Gary
    #17507
    Állítsd nagyobbra! :)

    XP alatt, a Rendszertulajdonságok-ban, a Speciális fülön, a Teljesítmény/Beállítás gombjára kattintva egy új ablakot kapsz. Itt újra a Speciális fül, majd a Virtuális memória/Módosítás. Itt tudod állítani, hogy a windóz kezelje automatikusan vagy a Te beállításaid érvényesüljenek. Ne felejtsd el megnyomni a Beállítás gombot, ha végeztél!
  • W B
    #17506
    A kirtuális memória túl kicsi.
    Az a jó bü_______-- __________ ____________.
  • Takanohana
    #17505
    Ha minden alkalommal leáll, akkor passz, nincs ötletem.