21229
  • totya4
    #18183
    Ártani nem ártottatok azzal senkinek szerintem hogy csináltatok videó szinkront, aki használni fogja, biztos örül majd neki.
  • uv
    #18182
    Már miért lenne pofátlanság? Ha egy hírbe ki van írva, hogy csak a videók lesznek szinkronizálva, akkor minimum elvárható, hogy csóri gyerek megértse, miután elolvasta, hogy nincs szó teljes szinkronról. Ha ez mégsem megy neki, akkor vagy az olvasással, vagy a szövegértéssel vannak problémái az illetőnek.

    mellesleg én nem Esrohnoilra gondoltam, hanem azokra akik azt hitték, hogy telljes szinkron lesz (hiszen az ő hozzászólásából pontosan kiderül, hogy ő nem ezek közé tartozik). teccik érteni???
  • totya4
    #18181
    Nyugi van. Én nem kértem semiféle szinkront. Van egy rendkívül jó magyarítás.

    Lényeg hogy csak az átvezetú videók lettek "szinkronizálva", Esrohnoil megjegyzése logikus, és ésszerű volt. Erre azt írni, hogy "arról nem tehetünk, hogy egyesek nem tudnak olvasni" pofátlanság, azért is írtam azt amit írtam.
    Ha tovább folytatod a pofátlankodást, akkor arra is megkapod a megfelelő reagálást.
  • uv
    #18180
    1. senki nem állította, hogy mi írtuk a játékot
    2. nem állítottuk, hogy bármit is tettünk azért, hogy sikeres legyen a játék
    3. nem azért csináltuk, hogy "villogjunk" vele
    4. ha nem kell, nem töltöd le, nem használod (nem kötelező)
    5. "Tényleg akkor már a dialógusokat lett volna értelme szinkronizálni, de az ügye meló lett volna." Igen meló lett volna. És pénz. Sok pénz. Amivel nem rendelkezük, és te sem tettél felajánlást arra, hogy hozzánk vágsz 200ezer forintot. Ha megtetted volna és mi visszautasítjuk akkor pofázhatnál arról, hogy lusták vagyunk.
  • totya4
    #18179
    Szerintem akkor van értelme szinkronizált videónak, hogy ha feliratra nincsen lehetőség. Attól hogy egy igen jó játékhoz szinkront csinál valaki (csak a videóhoz) attól még a játékot nem ők írták, nem ők dolgoztak vele, és nem ők tettek azért hogy sikeres legyen, viszont lehet vele villogni.
    Tényleg akkor már a dialógusokat lett volna értelme szinkronizálni, de az ügye meló lett volna.

    Ehh egyébként felbaszták az agyamat, a gothic2-őt mindig azért szerettem mert van benne fps nézet, erre a magyarítások portálon ahol beharangozzák ezt a "szinkront" azt írja a csávókám hogy ez egy remek külső nézetes játék. Mire írom hogy ez nem igaz mert belsőt is tud, elkezdenek okoskodni hogy mérpedig ez külső nézetes játék. Enyhén vadbarmok.
  • uv
    #18178
    ezerszer elmondtuk: csak a videók lesznek szinkronizálva. arról nem tehetünk, hogy egyesek nem tudnak olvasni.
  • Esrohnoil
    #18177
    Hjah, ez volt az a hatalmas szinkron amire egyesek azt hitték h. az egész játék szinkronizálva lesz. :D
  • uv
    #18176
    videjók
  • Esrohnoil
    #18175
    Gyerekek... mennyit sírtok. A Gold verzió (tehát az alap G2 és a kieg egyben - azaz 2 játék) 4000 Ft-ért beszerezhető... És akkor nem kell sírni h. így meg úgy nem megy.
  • Der Wahnsinn
    #18174
    Olyanotok volt már, h eccerűen nincs beszéd (hang) a játékban. A Golddal játszok (játszanék), szal az addon is fel van téve. Fogja magát, és átugorja a párbeszédeket a kis piszok... Ja és természetesen angol a játékosság. Tudtok vmi tippet adni?
  • Shaman
    #18173
    ez így van,előzd meg a fagyasztást :-p
  • peeter22
    #18172
    Hát ez kis bug megesik nálam is volt már ilyen ez van egy kis reload és megy tovább:D:D:D
  • totya4
    #18171
    #18165
  • Takanohana
    #18170
    Másnak volt már ilyesmi, vagy csak nekem nincs szerencsém? Ha egy csontvázmágus, vagy egy jéggólem befagyaszt egy iceblock-kal, hiába olvad ki a kari, nem tud továbbra sem mozdulni. Sem fegyvert elővenni, sem futni, sem ugrani nem tud, csak egy helyben forogni. Így aztán hamar lecsapnak.
  • Checkerboy
    #18169
    A fájlok amiket letöltöttem ahhoz volt egy crack amit használtam is.Elvileg kéne mennie de hát nem megy :/ Még valami ötlet? :(
  • Duzsuki
    #18168
    Bocs ezen a címen.
  • Duzsuki
    #18167
    Lenne egy kérdésem ez a gold az alap G2 vagy a kiegészítése, mert a gond tartalmazza mind kettőt.
    Az alap g2-hőz ezen a URL=http://beam.to/gothic2.hu]címen[/URL]van magyarosítás, ez az 1.32-es verzióhoz is jó. Az lehet a gond hogy rossz cracket raktál fel. Keresd meg a jót ha lemez nélkül akarsz játszani.
  • Checkerboy
    #18166
    Őőő...Mi?
  • totya4
    #18165
    Annyi az egész lényege, hogy a GOLD amit leszedtél kipróbálás céljából nem megy kieg nélkül, tehát utána manuálisan el kell indítani a kieg setupját is.

    Mivel a GOLD-hoz nincs magyarítás, ezért le kell szedned egy nem GOLD verziót, ha magyarul akarod játszani. Jóreggelt.
  • Checkerboy
    #18164
    Remélem ez elég mert ugyanazt írja ki nekem is : #17226
  • overtkill
    #18163
    a gond nálam ott kezdődik hogy régebben még az sp 1-es windózommal ment a cucc, szórakoztam is vele, de miután a net miatt sp2-re váltottam, installnál kéri persze németül a kiegészítő lemezt....
    Lett így valaki okosabb?
  • Broafka
    #18162
    hhggfdbjh
    iii, sry, bocs, elnézést
    amúgy meg, akkor eg írd oda hogy melyik hsz-edet nézzük :D
    és bocs :P
  • peeter22
    #18161
    Több infó kéne pl: pontosan mit ír ki?(teszem azt milyen dx-ed van bár nem mai játék uhhogy régebbivel is simán megy) mert az izéből senki sem fog rájönni hogy mi lehet a gondja baja.
  • Checkerboy
    #18160
    #18153 tessék ...
  • Broafka
    #18159
    ember, érzékeld a különbséget a chat és a fórum között!
    most ez nem ilyen:
    -valaki nekem is segítsen :/
    -mondd
    -hát
    -nah?
    -az a bajom igazából hogy
    -jaaa, értem
    -nos?
    -mingyá
    -ok

    e helyett, mint ahogy jó fórumban szokás:
    -valaki segítsen nekem :/ az a gondom hogy.......
    -értjük, itt a help:......
    -köszönöm

    1. chat
    2. fórum

    mindenki nevében köszönjük a figyelmüket.
    (leszáltunk a Ferihegyi reptéren, a kinti hőmérséklet 20 Celsius fok, éjszaka van, az idő felhőtlen, és persze köszönjük hogy minket választottak :) viszont látásra)
  • Checkerboy
    #18158
    Héé vki nekem is segítsen :/
  • Esrohnoil
    #18157
    Kevés az info.
    Milyen nyelvű az alap és a kieg? Melyik verzió? Eredeti vagy másolt cucc?
  • overtkill
    #18156
    ja vagy lehet hogy nem fogalmaztam egyértelműen?
    A gothic 2-re, ami fut sp2 alatt, szeretném rátenni a nacht des rabens-t
    na és egy pici töltögetés után írja ki hogy tegyem be az eredeti 1 cd-t....
  • overtkill
    #18155
    akkor is kéri az eredeti lemezt
  • overtkill
    #18154
    Köszönöm, megpróbálkozom vele....
  • Checkerboy
    #18153
    Sziasztok.Most töltöttem le a Gothic 2 Gold-ot és lenne egy óriási problémám.Felraktam a játékot , crackeltem stb. de amikor új játékot akarok kezdeni akkor egy error messagel kilép és vmi Cpp sizeról beszél.Hálás lennék ha valaki tudna segíteni.
  • Toroco
    #18152
    én is sp2 es xpt használok és megy simán, nem kell semmit variálni
  • totya4
    #18151
    Csak a parasztasszony mizériát korrigáltam, ami angol alapon hibás, de a futtatáshoz nincs köze. Ha CD nélkül szeretnél játszani akkor ld. előttem szólóak.
  • Mr_no_NaMe
    #18150
    Inkább innen :D
  • Mr_no_NaMe
    #18149
    Az 1.30-as fixed exe-t INNEN tudod letölteni (remélem jó)
  • Mr_no_NaMe
    #18148
    #16558
  • overtkill
    #18147
    remek akkor segítsen valaki!!!Please..........
  • Shaman
    #18146
    nekem simán futott SP2-n...
  • overtkill
    #18145
    mondjuk még korábban, amikor sp1-em volt, simán elfutkorászott, na de most....
  • overtkill
    #18144
    totya4 és milyen fájlokkal mahináltál?