21229
  • kazmerke
    #18263
    Sztem a játékban a legjobb kaszt a mágus. Nehéz vele elkezdeni, de ha belelendül az ember (és sok mana potionja van :) akkor marhára egyszerű. A G2 6.Fejezetében amikor a szigetre elhajóztunk egy kardcsapást se csináltam, lehívtam sokszor a sötétség seregét (olyan 10x kb) azok meg beaprították az összes orkot.
  • Broafka
    #18262
    hát csezd meg, először milicistával/paladinnal kezd, aztán jön a középszint: zsoldos/sárkányölő és aztán a nehéz szint: novícius vagy tanonc/mágus

    az első azért könnyű, mert nagyon könnyű bekerülni, és ha már bent vagy akkor már könnyebb minden sokkal
    a másodikba kicsit nehezebb bekerülni a 3 közül, azért nehezebb kicsit, viszont ugyanaz érvényes rá mint a paladinra, ha már bent vagy onnantól már minden könnyebb lesz
    a harmadiknál meg nem olyan vészes bekerülni, viszont annál nehezebb bent maradni, ha már bent vagy, minden nehezebb lesz, ezért javaslat (szerintem, legalábbis) minnél tovább kint maradni, és fejlődgetni amíg lehet, mert bekerülés után minden megdrágul...
  • Shaman
    #18261
    hol akadtál el?

    én végigtoltam mágusként sima G2-t meg addont is...
  • zerosdfd
    #18260
    Mágusként én pl be se tudtam fejezni, szal nekem inkább nehéz.
  • Broafka
    #18259
    fogadja az el aki annak is hiszi...
    szerintem mindenkinek megvan a maga elképzelése a játékról
    valakinek nagyon könnyű, valakinek nagyon nehéz, valakinek közepes, kinek hogy
    nekem közepes, és megvagyok vele, mert élvezem is, de azért helyenként küszködök is vele az igaz, de a valóság is ilyen nem?

    (u.i.: csak azok a rohadt Wargok ne lennének olyan rohadt kemények, 3 harapás belém, és meghaltam (viszont sok xp-t adnak az is igaz))
  • Shaman
    #18258
    nyílván.

    nekem is hardnak tünt. De aztán közölték velem,hogy ez inkább a normál gamma,mert a G2 túl könnyü lett,s részben rajongói kérésre nehezítették:-p

    szal el kelle fogadnunk,hogy ez a normal...
  • Broafka
    #18257
    easy ;)
    vary easy-nek azért nem mondanám
    bár attól függ, ha nagyon master vagy akkor a kieg valóban normál az alap meg a very easy,
    de először, amikor játszottam a kieggel, nálam az alap volt a normál, a kieg meg a very hard
    aztán lett belőle később normál, és easy, mármint normál kieg, és easy alap :)
  • Shaman
    #18256
    vedd úgy,hogy a kieg a "normal" fokozat a sima G2 meg a "very easy"...
  • kazmerke
    #18255
    Hi, megvettem a G2 GE [eng]-et és az lenne a kérdésem hogy van-e vmilyen mód hogy a sima G2-vel is tudjak játszani, mert a problémám az hogy "Please remove disc from current CD/DVD drive and insert the original disc in another drive ?:.". Amire azt a választ olvastam több helyen is hogy a CD-olvasóval van a gond. A kieg tökéletesen fut, de nehezebb is és a sikerélményem kedvéért szeretném kivinni az alapjátékot is (+nem elhanyagolható a magyarosítás vagy mi) :)
    Szal vki ismer bármilyen megoldást?
  • Broafka
    #18254
    német kieg?
    miért nem veszed meg a boltban az angol kieget...
    mostanra biztos már vagy 2000 HUF
  • sanyiiiii
    #18253
    hát persze hogy iszonyat jo:D
    nekem az a bajom vele hogy a nyomorék angol nyelvü gold nem akar sehogysem feltelepülni ugyhogy marad nekem az angol alap német kieg + angolosítás:(
  • maderfakker
    #18252
    ehhehehe

    köcce neked is :D . . . raven egy tulok . . . ugy is kitépem a máját . . . de nem gonnotam vona hogy átmek azon a retech kapun és akko má gyilok van . . . nah min1 . . . majd érnek sztem még meglepetések az a kurva kapu mögöt :D . . . amugy iszonyat jo jaték ez a nyomronc német készitmény . . .
  • peeter22
    #18251
    Miután levágtad Ravent Saturassal dumálsz és ő akkor azt mondja hogy beküldi Khorintisbe Myxírt hogy Vatras ne legyen egyedül vagy mi és ő ott lesz attól kezdve. Menny vissza az kieg pályára és dumálj vele.
  • maderfakker
    #18250
    uuuuu hát ezt nagyon köszi, végre mehetek tovább . . .
    amugy vatras azt monta szerezzek valami suta vizmágust helyette mik balekoskodik innos szemével . . . de az öszes vizmágus szarik a fejemre :D
  • Takanohana
    #18249
    Kicsit ha feljebb emeled a tekinteted, "Végigjátszás, magyarítás itt".
    De hogy ne kelljen keresgélned, a válaszok:
    1. The guardians of the dead
    2. The warriors' caste
    3. The priests
    4. The warriors' caste
    5. The scholars
    6. The healers.
    7. You can't know this answer
  • maderfakker
    #18248

    Csá emberek . . .
    Van valaki aki esetleg végigjáccota már a The night of the raven -t?
    mer nem tok továbbjutni egy résznél:'(
    már 3 honapja ezen áll a játékom . . . . quarhadron vagy mi a neve annak a tuloknak . . . kérédseket tesz fel és ha nem válaszolok mindre helyesen akko nem segit átjutni valami dimenkapun

    aki tuljutott ezen az sikitson mer jo lenne már folytatnom a jatekot . . . kösz
  • totya4
    #18247
    Aki pedig nem akar gyáván futkorászni az meg szépen öldöse őket, szépen kap TP-t is és ügyesedik is... :)
  • sanyiiiii
    #18246
    Amugy orkhoz annyit hogy orkok elöl elég könnyü futni, üldözhet akármennyi az a lényeg hogy jobb-ra balra kell forogni futás közben (persze nem állsz meg), igy jutottam be ötös szinten a bányavölgyi várba orkok között futkározva csak egy kis gyakorlás kell hogy az "egérrángatás" ritmusába belejöjj.
  • Broafka
    #18245
    szerintem lezárná a közös hosszantartó vitánkat :)
    komolyan inkább a németet használd mint a magyart, az annyira gáz hogy sérti a Gothic füleimet :)
  • W B
    #18244
    Szóval most komolyan?!
  • Broafka
    #18243
    jah igen, az én hsz-em az neked ment amúgy :D
  • overtkill
    #18242
    háhá
    Köszönöm.....
  • Broafka
    #18241
    van egy ajtó, van egy terem ahol a közepén van egy tégalalap alakú lyuk, és ott van egy ajtó, az nyitja a teleporthoz az utat.
    és vagy mentsél a teleport előtt, vagy pedig amint bemész egyből induljál el! (ne törődj ha tölteni akar és beakad) mert van egy drága kis farkas, meg egy ork a barlangban és ha állsz könnyen megüt
  • peeter22
    #18240
    De ugye logikusan nem a mélyedésben hanem a falon van valahol (ha nem világos ahogy fogalmaztam)
  • peeter22
    #18239
    Mert nem a rácsos kapunál nyilik hozzá az ajtó az csak ott van a hozzá tartozó ajtó abban a teremben van ahol a terem közepén van egy mélyedés ott keresd a kulcs nyílását. De vigyázz mert ez a teleport ugyan a város közelébe visz de egy olyan barlangba ahol ork is van:D
  • overtkill
    #18238
    na és mi van azzal a vissza a városba teleportal, amihez kaptam kulcsot?
    Találtam egy rácsos kaput a ásatáson belül, de nem tudok rajta átmenni, pedig nálam a kulcs....
    Miért?
    Köszönet az eddigi segítségekért....
  • Broafka
    #18237
    én is nagyon remélem hogy lesz benne valami "jármű" féleség.
    De én olyat szeretnék, hogy lehessen venni piacon kötelet, és mondjuk egy Scavangert, vagy egy ShadowBeast (még mindig nincsen kész a szótárad? :P) be lehessen törni, és lehessen rajta lovagolni :)
  • Takanohana
    #18236
    Valamit rosszul írtam?
  • Toroco
    #18235
    ez melyik fejezetben van?
  • Shaman
    #18234
    nincs nálad...

    vegyél a kalóztáborban.

    nekem dettó ugyanez volt. ugyanis amit csákánynak nézel az nem az. Kábé a játék felénél jöttem rá,hogy mi a fenéért nem tudok az X helyeken ásni. S nagy nehezen kiderült,hogy nem az volt nálam,s ebben az volt az érdekes,hogy a legelső kincsnél,amihez együtt megyünk ott tudtam csákányozni.
  • overtkill
    #18233
    bug lenne?
  • overtkill
    #18232
    csákányt kaptam tőle, de csak állok az x felett és nem tudok semmit csinálni...
  • sanyiiiii
    #18231
    Jaja csak egy csákány kell (amugy asszem bányászatot csak ugy lehet tanulni hogy nagyobb esellyel kapsz rögöt amikor csapkodod az ércet)
  • Shaman
    #18230
    csak 1 csákány kell asszem
  • Shaman
    #18229
    nem
  • overtkill
    #18228
    Sziasztok, kedves kollégák, egy kérdés:
    Jól értettem hogy Greg kincseit csak akkor tudom kiásni ha megtanulom a bányászatot?
  • Shaman
    #18227
    "magyar nyelvű verzióé" LOL
  • sanyiiiii
    #18226
    Hagyd már a szegény pacikat:D
  • W B
    #18225
    csak legyen benne ló.
  • Broafka
    #18224
    alapból úgy volt hogy 2005 szeptember, nem?
    vagy az is 2006 volt?
    komolyan mintha úgy láttam volnaogy 2005, és még örültem is hogy még "idén" ki fog jönni, erre késik 1 évet