21229
  • Broafka
    #18303
    egyébként ha szörnyé változol akkor is lecsapnak, mondom, szerintem szörnyként érzékeli a birkát, vagyis téged, mert a sima birkát nem érzékelheti szörnynek, mert akkor a pásztorok is lecsapnák őket...
    (furcsa egyébként)
  • sanyiiiii
    #18302
    én változtam birkává és lecsaptak:D
  • Broafka
    #18301
    gondolom beast-nek (szörnynek) van beállítva náluk, passz, miért? birkát vittél a városba? vagy te változtál birkává?
  • sanyiiiii
    #18300
    a városi őrök mért nem szeretik a birkákat?
  • Broafka
    #18299
    hát nem wireless az biztos, olyan lesz hogy a TV kábelen keresztül jön majd a net, a vezeték, és akkor véééégre, fix lesz a netem, nem ilyen ugráló szar vacak...
  • sanyiiiii
    #18298
    uj net? mien?
  • Broafka
    #18297
    most az új net ügyében próbálom győzögetni... :)
  • sanyiiiii
    #18296
    hát gyözd meg apádat
  • Broafka
    #18295
    most már... jah, de kiserült hogy a szerződést nem tudja hova rakta apám, és hogy finoman fogalmazzak nem is érdekli...
    szal vagy a net fog ugorni, vagy a win, de már lassacskán nem bírok tovább várni...
  • Shaman
    #18294
    hétfő van..... :-p
  • Broafka
    #18293
    lehet, de az a szerződés szerintem az üzletünkben van, és azt majd csak hétfőn fogom tudni megnézni
    azért kössz
  • peeter22
    #18292
    A szolgáltatóddal kötöttél egy szerződést aminek egyik példánya nálad kell hogy legyen és azon rajta van az a kódszám.
  • Broafka
    #18291
    brühühüüüüüüü

    ez a szaros winfos nem engedi feltelepíteni :_(
    pedig már játszani akartam vele...
    rohadt életbe, kell egy winreinstall, csak az a baj hogyha reinstallom akkor nem lesz netem, mert a nethez kell egy kód, és azt én nem tudom... :_(
  • Broafka
    #18290
    én ezt a Juan-t úgy találtam teljesen véletlenül hogy unalmamban elkezdtem egy Bogár képében (valami field raider, ha jól emlékszem) és azzal mászkáltam (mert ugye állat képben nem támadnak a szörnyek, kivéve ha... az most hosszú lenne :))
    és úgy botlottam bele (meg is ölt a rohadék :D)
  • Mr_no_NaMe
    #18289
    Gondolom a táborhoz viszonyítva észak :o)
  • kazmerke
    #18288
    Igen, időközben megtaláltam a választ a jowood fórumon, de a végigjászásokba észak van írva, ez meg ugye kelet :\ na mind1, thx a válaszért
  • Mr_no_NaMe
    #18287
    Szal kb így
  • Mr_no_NaMe
    #18286
    Ha jól emléxem és arra gondolok amire te akkor azt énis sokáig kerestem. Kimész a banditatáborból és balra mész és asszem ott a falba lesz 1 barlang. Sokat kell menni és a környéken lesznek asszem mocsár gólemek, de rég jáccottam vele szal nemtom pontosan :o)
    A szerpentin meg ugye pont az ellenkező irányban van...
  • kazmerke
    #18285
    Hi, vki megmondaná nekem plz hogy hol van Juan? Olvastam hogy a mocsár északi részén egy barlangba, találtam kettőt is egy szerpentin után, de az egyikben egy szörny van a másikban meg több ezer...
  • Mr_no_NaMe
    #18284
    ^^
  • Broafka
    #18283
    :D
    mountolva vannak
    na jó, csak vicc volt, megvan eredetiben, és másoltan is :D
    hát majd megpróbálom, de nem biztos hogy sikerülni fog, de talán összejön
    lehet hogy megszívom a shisámat és akkor majd megy a dolog ;)
  • Mr_no_NaMe
    #18282
    Akkor elmondom mit kell tenni -.-
    1. Fogod kiteszed az asztalra a cédéket
    2. Erősen nézed őket és 5 percig mormolod magamban, hogy IGEN MOST FELRAKOM!
    3. Ha letelt az öt perc írdatlan sebességgel bevágod a cédét a gépbe és mint a mérgezett egér telepíteni kezded
    4. Ha már fennvan úgysem tudsz előle elszakadni csak a telepítés megkezdése és végrehajtása a nehéz és fárasztó folyamat ^^
  • Broafka
    #18281
    csak nehéz rávennem magam :P
    a közepét nagyon utáltam a játéknak, meg az elejét is egy kicsit
    vagyis inkább most...
    sokat kell vele szöszmötölni, és kicsit unalmaska, így hogy már vagy 5X végigtoltam :)
  • Toroco
    #18280
    na rajta
  • Mr_no_NaMe
    #18279
  • Esrohnoil
    #18278
    Helyes. :)
    Legalább a 3. részt mire kézhez kapod, képben leszel mindennel. :D
  • Broafka
    #18277
    a játékot -.-
  • Broafka
    #18276
    jaj ne csináljátok már fiúk, mindjárt ellenállhatatlan vágyat fogok érezni hogy megint elővegyem :D
  • Shaman
    #18275
    én fire raint használtam a végén mindig.
    sima orkoknak elég 1,eliteknek 2 és kész.Pici rohangászás,míg begyüjtöd őket magad köré,aztán hadd szójjon...
  • sanyiiiii
    #18274
    igen
  • Toroco
    #18273
    az a gobbo = goblin?
  • sanyiiiii
    #18272
    hmm ez a sötétség serege nekem nem igazán jön be orkok ellen az eliteknél pl semmit nem ér, az 5hp-s (minimum ugyebár az elitek pancelja miatt) utésük, ellenben a sok gobbo skeleton siman szétkapja öket (ua sebzés csak sokkal gyorsabban ütnek és nehezebben talaljak el öket) és szerintem sokkal jobban néz ki ahogy a sok kis dög veri a nagy és erös orkokat:D
  • Toroco
    #18271
    néha megesik
  • Mr_no_NaMe
    #18270
  • Shaman
    #18269
    oké-oké félreolvastam én így láttam "G 2-6-ig fejezetében" holott ő "G2 6. fejezetében"-t írt....
  • Mr_no_NaMe
    #18268
    Az, de a 6. fejezetben mi nem korrekt ezen? :D
    Amúgy pont ezt szerettem mikor a sárkányoknál megidáztem 5-6 csontit akik nekiugrottak a sárkánynak én addig kifosztottam a kincseket és mire visszamentem a sárkány már halott volt :D
  • Broafka
    #18267
    amúgy meg az utolsó szigetről beszélt, szal, ott már vannak 6-os szintű varázslatok
  • Broafka
    #18266
    hát tekercs szempontjából végülis tök mind1 :P
  • Shaman
    #18265
    sötétség serege?

    az nem 6. szintű varázslat?
  • Broafka
    #18264
    látod ez a baj, hogy mágussal elég egy sötétség serege (vagy mi) és gyakorlatilag te nem is játszol :-/
    akkor már inkább valami villámcsapás, vagy tűzeső vagy ilyenek, abban legalább te dolgozol
    (mondjuk egy párszor én is meghívtam a sötétség seregét :P de nem mágussal voltam akkor)