21229
  • kobra223
    #18548
    ja ez nem valami bug? pedroról van szó
  • kobra223
    #18547
    ja ez nem valami bug?
  • kobra223
    #18546
    hello a szemet akarom vissza szerezni ja innos szemét megkapom a küldetést de mire kiérek még mindig ott áll elkeztem beszélni miltennel de az mondja nem tudja hogy hol van amugy mágus karakterem van
  • zizz21
    #18545
    Az lehet. Köszi mindenkinek!
  • Esrohnoil
    #18544
    lesz
  • Plata
    #18543
    igen a 4-ik fejezetben lessz.
  • peeter22
    #18542
    Pedig ott lesz az, ez tuti, de lehet, hogy majd csak a negyedik fejezetben.
  • zizz21
    #18541
    Amúgy a 3.fejezetben vok. Felmentem oda a szerpentinen(a barlanghoz),de nem volt benne ÍJ,szetm jó barlangba mentem.(a jéggólemek(ice golem) és a csontvázak(skeleton) között,ami előtt a sárkányrablók(aminek nemtom az angol nevét...gondolom vmi dragon :p) vannak.Elméletileg ez az a barlang,ugye!?
  • zizz21
    #18540
    Köszi szépen,h elmondtad,h kell írni az íj-at!!! Örülök,h van energiád olyanokra,h elolvasod a kérdést és baszol rá válaszolni,ahelyett inkább beszólsz vmit! ...amúgy igazad van,elgépeltem.
  • Plata
    #18539
    aha,igymár vasziszdasz.
    - Tölgyfa íj (Íj, Ügyesség 80, Sebzés 65): amikor az 'Angar amulettje' küldetésben felmész a szerpentinen a jégvidék bejáratánál, találsz az úton egy barlangot, ennek a végében van az íj.
  • peeter22
    #18538
    angolul pl: oak bow.:-))
  • peeter22
    #18537
    Hát most nem akarok nagy hülyeséget mondani, de mintha a tűz sárkány kincsei közt lenne egy tölgyfa íj(de nem biztos),meg egy másik hely rémlik szintén a bánya völgyben ahogy bemennél a jég sárkány("birodalmába", ahol havas lesz a pálya) áll két jég gólem egymás mellett ott van egy meredek út balra fel van valahol egy barlang van az út mentén és ott is van egy spéci íj, hogy tölgy-e nos ez se biztos,de úgy emlékszem, hogy a bányavölgyben van valahol egy tölgyfa íj. Vagy meg kell nézni Bospernél majd az 5 fejezet tájékán hátha van nála.
  • GrimReaper78
    #18536
    Én ugyan nem tudom, de bánCCSa a szememet az "íjj", mert én ilyen szóról nem tudok. Amiről te beszélsz, az csakis az "íj" lehet.
  • Plata
    #18535
    melyik fejezetben vagy?nézdmeg Bosper-nél,vagy a fogadósnál.tölgyfa íj ez a név nekem nem mond semmit,mert nem magyarul játszom vele.föleg mert a G2 NOTR-hoz nincs is magyarítás.
  • zizz21
    #18534
    Hi! Nemtudjátok hol találom a játékban a tölgyfa ijjat??? Mert most egy kőris ijjam van és kéne egy jobb! Vagy hol találok a kőrisnél jobb íjjat??? THX!!!
  • Broafka
    #18533
    már 100 éve nem játszottam G2-vel :_(
    és most jön ez a hülye hiba, jaj istenem :___(
  • GrimReaper78
    #18532
    Talán segít, hogy nekem 2.7-es verzió van (khm, nem bolti... :\), az kifogástalanul fut. Egyszer-kétszer kilép, de nem jellemző.
  • peeter22
    #18531
    Huhh ez jó kérdés még soha nem kellett patch-elnem a goldot, mindíg ment. Nézd meg gógli mit mond.
  • Broafka
    #18530
    mindenesetre nincsen hozzá esetleg valami patch?
  • peeter22
    #18529
    Tudod, ha elmagyarázná értelmesen, hogy mi mért történik a sok okosnak felkopna az álla a Microsoftnál. Ők csinálják mi szenvedünk vele. Na, de több kommentet nem írok mert eltértünk egy pöttyet a játéktól. Még annyi nem a játék a hibás, soha nem az.....
  • Broafka
    #18528
    de ez rohadt idegesítő, legalább... magyarázná el, vagy nem tom
    (mármint hogy mi a hiba)
  • peeter22
    #18527
    Ne próbáld megérteni ez a "winfos" mindenki használja, de senki sem érti. (Ha megpróbálod megzakkansz)
  • Broafka
    #18526
    csak én azt nem értem, hogy már ugyanezekkel a driverekkel, ugyanezzel a CD-vel, ugyanezzel a géppel, ugyanezzel a windowssal már játszottam a G2-vel és az Addonnal...
  • peeter22
    #18525
    Vágom. Hát akkor nem tom. Ami ártani nem árt Frissíts dx-et nem baj ha fenn van. Ártani nem fog, de erre most más ötletem nincs.
  • GrimReaper78
    #18524
    Na igen, a legx@rabb hibaüzenet, semmit nem lehet kezdeni vele...

    Csak a szokásos dolgokat tudom javasolni: driver frissítés, hardver nem húzás, codec pack lesikálás, nem agyvérzés-kapás :D
  • Broafka
    #18523
    a szokásosat, pl amikor szabálytalanul álítasz le egy játékot, tudod?

    A(z) Gothic II hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.

    ezt a fajtát, de ha nem jut eszedbe így se, akkor majd print screen...
  • GrimReaper78
    #18522
    Aha, köszi a segítséget. Nem gondoltam volna, hogy először a kiegészítőt kell "kivégezni". Köszi!
  • peeter22
    #18521
    Mi a hiba üzi? Mit ír ki?
  • peeter22
    #18520
    Az ide tartozó többi infót Toroco hsz-eiben megtalálod.
  • Broafka
    #18519
    bocs a sorozatos hsz-ekért, de ez már röhelyes, feltelepítem az addont, és amikor elindítanám akkor hiba üzenettel kidob

    vicces hogy eredeti a lemez

    mit tudok tenni? volt már valakinek ilyen gondja?
  • peeter22
    #18518
    Mivel a kieget csinálod elöbb a kieg pályát kell kivinni tehát megölni Ravent. Maj d utána az egyik vizmágus vissza megy Khorintisba. Vatras akkor már fog veled beszélni. Ekkor tudod megjavíttatni Innos szemét. Persze kapsz itt is kissebb feladatokat. pl: Pyorkar-tól, de nem vészes.
  • Broafka
    #18517
    hihi, koszos volt a CD, felment :P
  • Broafka
    #18516
    végülis haladás, tavaly az alap se ment föl...
  • Broafka
    #18515
    miért szivat engem ez a gép?

    most akarom felinstalállni az Addont (szerencsére az alap felment) erre a telepítés felénél kiakad, próbálja telepíteni de nem megy neki... pedig eredeti CD...
  • Toroco
    #18514
    és mikor már mind3 elment hogy megcsinálja a szemet, akkor nefelejts el a várnál eladni sengrathnak, de a ruhákat akkor tartsd meg, és csak utána kövesd őket.

    Bocs mindenki hogy ilyen sok hsz-ben irtam, de nagyon fontos dolgom van , és csak igy apránként jutottak eszembe az infók.
  • Toroco
    #18513
    ya az a lényeg hogy vartas, xardas és pyrokar is beleegyezzen hogy segít és akkor ök hárman töltik fel a szemet
  • Toroco
    #18512
    megmutattad már a kész szemet vartasnak? meg beszélj Pyrokarral a kolostorban xardasról, meg próbáld újra vartast. igy egymás után próbálgasd öket. elvileg van teleport rúnád mind a 3 helyszinre
  • Toroco
    #18511
    voltál beszéltél már a kolostorban a mágusok vezetőjével?

    amúgy már nem nagyon emlékszem
  • Toroco
    #18510
    tényleg most hogy mondod nincsenek meg a vértjeim, pedig megcsináltattam a rákpéncél vértet is.
  • Esrohnoil
    #18509
    Viszont az eladott vértek hajlamosak eltűnni, úgyhogy azokat nem érdemes eladni.