21229
  • Esrohnoil
    #18588
    Köszi szépen! :)
  • Randal
    #18587
    Van hozzá. pm-ben küldöm a helyet:)
  • Esrohnoil
    #18586
    Tényleg, a goldhoz (2.7) van valahol nocd-crack? Nem akarom szétkarcoltatni az eredeti kieg cd-t...
  • Esrohnoil
    #18585
    Jahh, egyszerűbb megvenni a goldot, mint szórakozni... Én is megvettem. Ennyit megér.
  • Randal
    #18584
    Nemnem. 2.7-es a gold. A kieget én is letorrenteztem.
    Most még arra várok, hogy együtt adják ki mindhárom részt. Legalábbis szó volt róla. Ha nem akkor megveszem a Goldot, meg a G3-at külön.
  • Plata
    #18583
    A palinál lessz majd eggy régi térkép is,azt vedd meg,és viddel Hannah-nak vagy kinek,a knight laktanya melletti hotel tulaja.adérte cserébe eggy kulcsot,a kincses sziget kulcsát.
  • 3P
    #18582
    Köszi. Megkeresem.
  • Plata
    #18581
    nem 2.8?nekem mintha annyi lenne.de majd megnézem.
  • peeter22
    #18580
    Igen a térképet meg kell venni, de majd idővel kapsz is. A kikötőben van egy pali most nem tom a nevét ül egy padon a háza elött a kikötői kocsmától jobbra ha arra mész le a kikötő fele(nem Jack) konkrétan a háza elött ül nála vannak térképek.
  • 3P
    #18579
    Köszi. Nekem viszont nincs az invertoriban sem térkép. Ezek szerint meg kell venni? Ha igen hol?
  • peeter22
    #18578
    Egyébként meg megeshet hogy eltelik pár másodperc mire behozza. Nem tom lehet gépfüggő, nálam gyorsan bejön, de egy haveromnak kicsit várni kell tényleg csak pár másodpercet.
  • peeter22
    #18577
    Bemész inventoriba megkeresed a térképet azt ráklikklesz a térképre és szépen behozza.
  • 3P
    #18576
    Lesz egy láma kérésem. A térképezés hogy múködik?
    Nekem az M billentyű van erre beállítva, de hiába nyomkodom semmi nem jelenik meg.
    Meg kell venni a térképet, s csak utánna lesz, vagy más a gond?
    Ha meg kell venni, akkor ez első város és környékéről hol lehet térképet venni?
  • Mr_no_NaMe
    #18575
    Gold Edisönbe 2.7 csak nem? Vagy hülevagyok? :S
  • GrimReaper78
    #18574
    Én a helyében letorrentezném csak a kieg.-et, és kész.
  • Randal
    #18573
    ez jó lenne, csak az a baj, hogy a kieg 2.7-es már:(
  • Mr_no_NaMe
    #18572
    Hát figy...betárcsázós a neted? Mer nálam is ez van, hogy semmit nem tudok az internetemről. Mondjuk mosmár ja, de régebben úgy volt a winreinstall, hogy a netemről semmit sem vágtam. Ilyenek, hogy felhasznév meg jelszó még a rútert sem tudtam konfigolni. De azért nyomtam 1 winreinstallt és ha neked nem kell betárcsázni hanem a rúter automatán felcsatlakozik mikor feláll a winfos akkor szvsz nyugodtan tedd újra a winfost. Amúgy meg itt van egy Gothic 2 + kieg install gájd ez talán segít:
    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Gothic2_130_de.exe /X
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstalljuk a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá a krekket (ez egy rar)
    7. az angolosít s modot is feltehetjük, ha kell
  • Randal
    #18571
    Az engem totálra nem érdekel hogy eredeti-e. Képzeld az enyém is az, valakinél:)
    Próbáld ki amit írtam, hogy lássuk okés-e.

    Amúgy meg mi köze van a windows telepítésnek a nethez?
  • GrimReaper78
    #18570
    Azért próbáld meg crack-kel is, lol :P
  • Broafka
    #18569
    crack? neked lehet hogy kellhet, az enyim eredeti :PPPP
  • Broafka
    #18568
    azt akarom de akkor viszont nem lesz netem :-/

    ősszel lesz új netem, és akkor majd lesz winreinstall...
  • Mr_no_NaMe
    #18567
    Mond el, hogy miért nem mehet vagy mit ír ki. Winfos reinstall volt már?
  • Randal
    #18566
    Uninstall. scandisk, Defrag, mittoménmi, Registry és cd takarítás.
    G2 fel, kieg fel, crack rá, aztán szólj hogy mi van:)
  • Plata
    #18565
    Aha,valóban.
  • Szid
    #18564
    nem mi nem is tudtuk :o))
  • Szid
    #18563
    az 5.ben fognak az erdoben csatangolni (tavernától a mágikus gólem felé az úton lesznek)
  • Plata
    #18562
    de hisz most is hozzászóltál
  • Broafka
    #18561
    brühühüüüüü, még mindig nem működik a G2-m :_(

    már mindenki tök jól elvan a gémmel, én meg még mindig nem tudok hozzászólni :(
  • Plata
    #18560
    az elsö fejezetben van is ott 3 küldi.1-et ad a juhász,1-et Till.1-et megnemtom ki.
  • Plata
    #18559
    Te agyatlan,már az elsö fejezetben elsírja a bánatát.
  • GrimReaper78
    #18558
    Én még csak a 3. fejezetnél járok ,ezért fogalmam sincs, hogy mit ondhat, nekem egy árva mukkot nem szólt még.

    De egyébként meg szótár elő, és hajrá fordítani
  • Plata
    #18557
    Vagy ti nem is tudtátok hogy öket meg kell menteni?
  • Plata
    #18556
    Rosi Sekob felesége,Onar tanyája melletti tanya az övék,Rosi-t és a fiát kell az 5-ik fejezetben megmenteni,vagyis elkisérni ha paladin vagy a városba,ha mágus a kolostorba,ha zsoldos onar tanyájára.Vagy ti megse szoktátok öket menteni?sekob elöl menekülnek ha jól vettem kia szavaiból.Ja és lehet nála kereskedni is.általában élelmiszerrel lereskedik.
  • GrimReaper78
    #18555
    Ki ez a Rosi és merre van? Ha arra járok, megnézem, mit sír.

    @ Toroco: jah, a Gold = alapjáték + NotR.
  • Toroco
    #18554
    a gold editionban van a notr ugye? mert a faq-s oldalon van egy magyaritás a gold editionhoz
  • Plata
    #18553
    Na mivan?Még kiderül hogy nem csak én nem tok angolul?
  • sanyiiiii
    #18552
    pedro ellopja az szemet és mexökik
  • Plata
    #18551
    Megtudnátok mondani hogy Rosi-nak mibaja?Mert én mindig végigszoktam halgatni minden búját-baját,de nem tok angolul és eggy szót se értek az egészböl.Magyarosításom nincs mert Notr-al játszom.Nagyon megköszönném ha valaki elmondaná hogy mi is a baja.
  • kobra223
    #18550
    kösz bárki is vagy
  • Duzsuki
    #18549
    Igen ez bug. A magyarosítás okozza. Mennyél nyugodtan tovább és majd találkozol vele ahol kell.