21229
  • Zortras
    #18628
    És őt pontosan merre találom?
  • Plata
    #18627
    De lehetsz kalóz,söt ha beálsz közéjük akkor kapsz rmort.Aligátor jack ott áll nem messze a vízmágusoktól.Segíts neki és elvisza kalóztáborba.
  • Zortras
    #18626
    Már megoldottam. De még egy kérdés ki adja a küldetést hogy megszerezzem a kék köveket?
  • Shaman
    #18625
    bannerben a végigjátszás kiegre is ha kell...
  • Toroco
    #18624
    a simával jatszok. a kiegészítő nincs meg
  • Zortras
    #18623
    Toroco Te a sima 2 vel játszol?



    Kéne nekem 1 kis segítség Egy pár küldetést mondjatok már nekem a kieg ből mármint hogy hogy kell megcsinálni, de a legjobban az kéne hogy hogy lehet a víz körébe beálni. Ja én nem lehet a kalózokhoz beálni vagy esetleg kalóz páncélt szerezni?
  • Toroco
    #18622
    na végig vittem. hát én egy kicsit erősebb főellenre számítottam. vagy csak jóra sikerült a karim? na mind1 már várom a 3. részt. de addig is elkezdem elölről, és most mágusként csinálom végig.
  • peeter22
    #18621
    Jól teszed, de ha a teljes sztori is érdekel szerezd meg az egyet is.
  • Alwares
    #18620
    Lehet hogy megszerzem ezt a játékot és zúzom majd mig meg nem jelenik a 3. rész...
  • Toroco
    #18619
    Köszi srácok! a jégsárkány tojásából már megfőzettem az italt.

    akkor át is léphetek a 6. fejezetbe. de még asszem a kardszentelést nem csináltam meg. eddig az ork mészárlóval nyomtam. ez a kedvenc kardom
  • Zortras
    #18618
    Ki mit szokott fejleszteni a játékban?
  • peeter22
    #18617
    Sárkánytojásos küldi a zsoldosoknak van asszem Benet adja, nem tuti, hogy ő. A löttyöt pedig az egyik mágus főzi, de neki csak egy tojás kell és azt már, ha kifosztottad a jégsárkány kincseit ott volt egy tojás és abból megfőzi, persze, ha azt választod, hogy kérsz belőle. Kérjél, egy nap kell neki, ha jól emlékszem. Amit meg Shaman mond van a 6. fejezetben egy sárkánytojásos lötty azt meg te főzöd, ha odaérsz és lesz elég tojás ott.
  • Shaman
    #18616
    6.-ban

    5.ben az egyik csoport küldetése a barlangok megtisztogatása,s asszem csak akkor van bennük tojás. Nemtom pontosan kié,de mágusé tuti nem mert azzal toltam legutóbb,s nem volt. Talán milícia.
  • Toroco
    #18615
    a játékban nem ilyen. amikor kiloptam a képet, akkor az nagyon sötét lett, és acdsee vel felnyomtam a fényerőt, hogy lehessen látni.

    Volna még egy kérdésem. tegnap vettem egy térképet a barlangokról, mert valaki mondta a játékban hogy sárkánytojások vannak a barlangokban, és azt tudom hogy egy erőitalhoz kell 10 sárkánytojás. minden barlangot bejártam, de csak az egyik ben volt tojás. akkor most honnan lesz 10 tojásom, vagy mikor lehet összegyüjteni? 5. fejezetben vagyok.
  • Shaman
    #18614
    ugyanazokhoz,mint a simában.... nem értem a kérdést. Hátöö illetve csatlakoznod kell a vízmágusokhoz,hogy Jakhendarba juthass,de ennek nincs jelentősége,nem olyan,mintha választanod kéne,hogy milícia,zsoldos,vagy mágus legyél.
    A story kibővül egy résszel,amit feltétlen meg kell tenned a továbblépéshez.
  • Esrohnoil
    #18613
    Nem túl világos nálad a játék véletlenül?
    V. felnyomod a fényerőt mikor a játékban éjszaka van h. jobban láss? :D
  • Toroco
    #18612
    thx!
  • Zortras
    #18611
    Heló mindenkinek!
    A Gothic 2 Nicht of the Raven ben kikhez lehet beálni?
  • Takanohana
    #18610
    Hi! A program azoknak a "holttestét", akik elhagyták a térképet el szokta helyezni ide-oda. Meg lehet találni pl. Gorn holttestét is a Napkör alatti barlangban, mikor átmegy sárkányvadászni a Bányavölgybe. Ott meg az ork fal mögé, egy lukba kerülnek azok, akik a Bányavölgyet elhagyták, pl. a kovács, aki a 3. fejezettől már nem található meg a várban. Érdekes módon ez nem minden karakterre vonatkozik, sok zsoldos megy át sárkányvadásznak, mégsem kerül elő a holttestük.
  • Toroco
    #18609
    Thx! arra a kérdésemre nemtod a választ ami a kép alatt van?
  • WagnerUr
    #18608
    A ládát csak akkor tudod kinyitni ha csatlakoztál a Tűzmágusokhoz. Egy küldetéshez kapcsolódik, és csak akkor kapod meg hozzá a kulcsot.Egyébként nincs benne semmi különleges.
  • Toroco
    #18607
    Itt van ez a kép. az egyik barlangban találtam ezt a csarnokot. a közepén van egy láda, de nincs hozzá kulcsom. Tudja valaki hogy hogyan lehet azt kinyitni?


    Xardas tényleg meghal, vagy csak egy bug volt a játékban, mert megtaláltam a holttestét egy barlangban, és Sylvioé is ott volt rajta, pedig sylviot még a jégvidéken öltem meg?
  • Toroco
    #18606
    köszi
  • Toroco
    #18605
    tényleg rossz levelet olvastam. jól elkeverte a többi közé, én meg azt a másikat találtam meg, ami ismeretlennek tünt.
  • sanyiiiii
    #18604
    már nem azért de Xardas már az elsö részben is ki akarta használni a höst csak nem jött össze mert beomlott a sleeper temploma, de hogy ne legyen spoiler akit érdekel tovább nézze meg az outrot....
  • peeter22
    #18603
    Akkor rossz levelet olvastál, a levél címe: Levél Xardas-tól vagy angolosan Letter from Xardas. Ezt kell olvasni amit te olvastál az nem ez. Ha meg nincs nálad menj Xardas tornyához azt beszélj Lesterrel.
  • Toroco
    #18602
    elolvastam, de a könyvet még mindig nem lehet kinyitni. én nem találtam jelszót a levélben.
  • Toroco
    #18601
    elolvasom újra, aztán megpróbálom a könyvet
  • Toroco
    #18600
    elolvastam azt a levelet. valami öreg emberről ir, ai valami félelmetes mágus.
  • Esrohnoil
    #18599
    Tuti nem. :)
    Dehogy vigyáz, csak egy darabig a közös érdek miatt együtt kellett működniük.
  • Ottto
    #18598
    Ehhh.....Egy világ omlana bennem össze ha így lenne :D
  • Plata
    #18597
    Én elolvastam ugyan,de egyszót sem értettem belöle,mit ír a levélben Xardas?Én már arra is gondoltam hogy nem lehete-e hogy Xardas fia a föhös?Mert az 1-ben is és a 2-ben is sehít neki,meg mintha vigyázna rá.
  • reménytelen
    #18596
    Olvasd el a levelet, amit Lester adott azzal a szöveggel, hogy Xardas küldte. Abban Xardas leírja a jelszót. Tényleg, te nem szoktad elolvasni a dokumentumokat, amiket adnak neked?
  • Toroco
    #18595
    Kéne gy kis help. Hogyan lehet kinyitni az 'Irdorath Csarnokai' csarnokai című könyvet? Sehogy sem sikerült.
  • Randal
    #18594
    Megcsináltad a géptakarítást? Mert az is lehet baja.
  • Broafka
    #18593
    eredeti, de nem megy
  • Plata
    #18592
    vegyétek meg eredetiben,akkor nem kell mindenféle ócska cracjet letölteni hozzá.
  • Randal
    #18591
    Jah, hogy abba a mountos cucc volt. Akko szedj le hozzá torrentről egy 11 megás cracket, Goldhoz 1.0-ásat avgy 2.7-eset, vhogy így írják:)
  • Broafka
    #18590
    ne vágj ilyen smile-t!

    annyi a köze, hogy a netem wireless, és ahhoz kell egy kód, csak hogy én azt a kódot nem tudom...
    a szerződésben benne lenne, csak hogy az sincsen meg (ki gondolta volna)

    egyébként ezt már asszem leírtam, nah mind1, majd ősszel megcsinálják, és akkor majd meglesz minden...
  • Esrohnoil
    #18589
    Ööö... letöltöttem, kicsomagoltam, daemon-toolssal bemountoltam. Vannak benne dolgok, illetve lennének, mert a fileok benne vannak, meg jó a méretük is, de tök üresek.
    Hol szúrtam el? :D
    Gondolom elég lenne belőle az exe file, de az is hibás, mint a többi.
    Több linkről is próbáltam, de ugyanaz.