21229
  • W B
    #18668
    Lényegében csak közel és távolsági fegyverre kel gyurni meg mágiára
  • 3P
    #18667
    Ez az újrajátszó egy játékállás? Egyébként mindent köszönettel elfogadok. :)
    Mail cím: [email protected]
  • W B
    #18666
    Csak semmi káromkodás, vagy hasonló mert jon a MODI magyarán nekem félni nem kell. Malyd moderálom saját magam
  • W B
    #18665
    örömmel halom.
    Ja és ha kell tudok adni egy SZUPER ujrajátszót.
  • 3P
    #18664
    Köszönöm. Akkor a tanácsod megfogadva fejlesztem a lovagom, ha csak nem fog elcsábítani a zsoldos irány, s majd egyszer innen folytatni fogom a másikként is. Csináltam is egy kulcs mentést. Ááá nagyon jó játék ez a Gothic :)
  • 3P
    #18663
    Előbb olvasd el, hogy hol tartok, az még innan nagyon-nagyon messze van...
  • Esrohnoil
    #18662
    Én azt nem olvasom. :D
  • W B
    #18661
    A Gothic3 honlap forumán már válaszoltam
  • Esrohnoil
    #18660
    Ha te jobban tudod, miért nem válaszolsz neki te? :)
  • Der Wahnsinn
    #18659
    Te vagy a kiábrándító, öreg, ha fingod sincs az egészről minek próbálsz okoskodni?!
  • W B
    #18658
    De azt a sárkányvadászok tudják csinálni!!!!!!!!!!!!
  • W B
    #18657
    Te se értes a Gothichoz
  • Plata
    #18656
    1.kitudja.
    2. asszem 3.
    3.tudja a rosseb.
    4.khorinis.
  • Plata
    #18655
    Jaa te irod,uh,ez kiábrándító.
  • Plata
    #18654
    Gothic novella?Honnan szedted?
  • Plata
    #18653
    Zsoldos ork mészárlóval???
    Na de a zsoldosnak ottvan a legjobb érckard,ezerszer jobb az orkmészárlónál.sárkányvér és érc kell hozzá.
  • W B
    #18652
    Nos lovaggal ne tanuld a mannát!
    A manna italok elkészítését tanuld meg. Aztán az Lélek elixírt. Az +10 manát ad. Összesen 20tp (ha sima G2vel játszol) 1 tüzes gyökér + 1 királyszár kell hozzá. Királyszár elég ritka és drága de megéri. én így 180 manát szereztem lovagként. sokkal jobban kijösz így mintha tanulnád a mannát
  • 3P
    #18651
    Köszi. Lovagnál mennyit és mikor érdemes költeni mana fejlesztésre? Zsoldosnál egyszerűbb a kép, mert az Ork Mészárlóhoz kell 65-ös erő, ehhez segít 5-t egy gyűrű és 30-as könnyű fegyveres képesség kell a felvételhez, s majd ezt tolom maxig, aztán mehet az erő is 90-ig. A lovagnál nem tudom, hogy mennyit és mikor célszerű költenem a manára.
    Egyébként többnyire a lovag jön be nekem a legtöbb RPG-be, esetleg a mágus, de ez a zsoldos itt nagyopn új és érdekes, ezért is a tanácstalanság. Melyikkel a legszínesebb a játék? Ahogy érzem a lovag lehet ez?
  • W B
    #18650
    segítek!
    HA mágus leszel akkor az elején vért izac, de késöbb úgymész mindenen végig mint forró kés a vajon.
    Ha Zsoldos akkor közelharci fegyverek terén leszel a legjobb
    Lovag. Nos Közelharci és távolsági fegyvereken kívül vannak varázslatok, és igazán erős varázslatok.
  • Der Wahnsinn
    #18649
    Na nekifogtam egy Gothic-novellának, ami a játék történetét dolgozza fel kisebb hozzátoldásokkal. Pár kérdés ehhez:

    1. Milyen ürüggyel dobták Srácot a Kolóniára?
    2. Hány ember van jelen a kezdőfilmben, mikor megverik?
    3. Ki lehet a tűzmágus, aki a száműzetés előtt a kézbesítendő levelet átadja?
    4. Mi a Sziget neve?
  • 3P
    #18648
    Én most játszom először a Gothic-val. Az első rész valahogy kimaradt, s a második is csak így többedik nekifutásra fogott meg, eddig a harc mindig riasztott, most nem adtam fel, s megszoktam.

    Épp most vagyok a csapat választás előtt, s hezitálok is rendesen, hogy mágus legyek, vagy harcos, s ha harcos, akkor lovag, vagy zsoldos? Mindegyik tetszene, de nem hinném, hogy lenne időm mind 3 karit végig vinni innen. Az ijjász nekem nem jön be. Nehéz döntés, de majd csak meghozom. ;)
  • Plata
    #18647
    nem télleg nem kell összegyüjteni a notr-ban öket,hanem a segítségükkel aktiválni kell 5 teleport követ.
  • sanyiiiii
    #18646
    amugy a focus stoneok is kék kövek csak azokat nem összeszedni kell
  • Esrohnoil
    #18645
    Azt csak a poén kedvéért tették bele, h. legyen még több megválaszolatlan kérdés. :)
  • Shaman
    #18644
    A banner ami ennek a topiknak a tetején található,azaz a fejléc.Bannerban van egy nagy ITT felirat. Az egy link. Tessék odakattintani,s azon belül pedig a Die Nacht des Raben linkre,ahogy Plata kolléga írta.Nem kell a linktől megijedni,magyarul van a leírás. Ennél jobban már nem tudom elmagyarázni....
  • W B
    #18643
    akkor mitt kereset a sivatagban autóroncs? (és ha párhuzamos világ?)
  • Plata
    #18642
    akkor te nagyon béna vagy,
    Die Nacht des Raben feliratra kattints
    ottvan a Notr végigjátszása.milyen kék köveket?5 követ kell összegyüjteni Saturasnak,abból 1 ha kék,többi más szinü.
  • Zortras
    #18641
    Hát ja.
    De én még mindíg nem találom a végigjátszást:)
    És ki adja azt a küldit hogy szedjük össze a kék köveket?
  • Esrohnoil
    #18640
    Az a szavazás az oldalon eleve hülyeség, mert nem a mi világunkban játszódik. :D
  • W B
    #18639
    Hivatalos (annak készül)
  • _Atti_
    #18638
    ez hiv oldal vagy fan?
  • W B
    #18637
    Katt ide Magyar G3honlap
  • Shaman
    #18636
    nem most ősszel kéne jönnie G3-nak?
  • Indigo
    #18635
    Akkor Gothic 1 nem lesz hozzá? :((((
  • Esrohnoil
    #18634
    Már látom milyen medál lesz hozzá. :D
  • _Atti_
    #18633
    elirtad a linket,

    Link
    (ez működik elvileg)
  • Plata
    #18632
    ezt kukkoljátok
  • Plata
    #18631
    itt
  • Plata
    #18630
    A végigjátszás-hoz kattints a végigjátszás,magyarítás mögött található itt gombra.
    http://beam.to/gothic2.hu
  • Zortras
    #18629
    Ja és mégis kéne a végigjátszás?