21229
  • Shaman
    #18748
    én nem látom a viccet a képben magyarázd már el pls,meg a #18747-est sem értem,mire írtad...
  • sanyiiiii
    #18747
    Adj egy orkra paladin páncélt és az eredmény egy jo erös lebegő ork fej lesz:D
  • Plata
    #18746

    én onar-t szioktam parasztnönek öltöztetni,Garond-ot meg rabnak.
  • sanyiiiii
    #18745
    hehe lol:D én lord hagen-t öltöztettem parasztasszonynak...
  • Plata
    #18744
  • balee4
    #18743
    Neked lehet, számomra a valaha készült legjobb game!
  • Radian
    #18742
    Letöltöttem a játékot wanadooról és nem inful el a (patchet nem szedtem le hozzá)
    rákattintok és nem történik semmi a feladatkezelőbe fut a játék de semmi sem történik a patch meg nem megy fel.
  • Toroco
    #18741
    az meglehet :D
  • Esrohnoil
    #18740
    Mi van?
    Biztos olyan béna voltál h. nem tudtad felinstallálni sem. :D
  • Toroco
    #18739
    Barom
  • peeter22
    #18738
    Nem szokásom senkit ócsárolni, de ami sok az sok. Te jó lenne, ha nem rondítanál bele minden topikba. (Lehet törölni az üzimet csak már elég a sütiből).
  • Joi
    #18737
    Szia, te meg egy idióta, szia!
  • Boconadi
    #18736
    Sziasztok, ez egy szar játék, sziasztok!
  • Plata
    #18735
    Paladin is jó,csak majd nyomoznod kell néha,és akiket felnyomsz azokat néha megölik.Mert Lord André ad neked küldiket,amikben nyomoznod kell.
  • YearLooser
    #18734
    CSá lenne 1 kérdésem felrakom a gothic2 gold edition-t és indítás után egyből kifagy!! Mi lehet a gond? "A gothic2.exe hibát észlelt ezért leáll" Vki mondjon vmi okosat előre is köszi.
  • Broafka
    #18733
    paladinnal a legkönnyebb
  • Shaman
    #18732
    érdekes én paladinnal sose toltam végig....
    eccer zsoldos,meg jópárszor mágus...lehet ki kéne próbálni...
  • Shaman
    #18731
    ez ellen,már csak az segít ha kijön a Gothic 3 :-ppp
  • Esrohnoil
    #18730
    Aztán meg ne bukj! :)
  • Mr_no_NaMe
    #18729
    Kezditek má megin?! Há milyen viselkedés ez?! Buzdíccsátok itt a zembert a gotikra suliidőben...
    Minnyá felrakom a gotikot megin aztán nézhettek...fogjon vissza valaki :D
  • Plata
    #18728
    Van,a palához én asszem a várban vettem.De van annál jobb.van olyan öv ami ad minden ellen valamennyi védelmet,asszem 5-öt.Most igy fejböl nemtom,
  • balee4
    #18727
    Khorinisban nézz körül a piactéren az árusoknál, vmelyik árul!
  • Easy Rider
    #18726
    tényleg jut eszembe dragonhunter meg pala páncélokhoz van öv ? ha igen akor pedig honnan lehet megszerezni?
  • Plata
    #18725
    Hát ha mindenkit kizsebelsz,minden dögöt megölsz,minden qestet jól csinálsz meg,55+ lvl-t is elérheted.
  • balee4
    #18724
    Csak azt szeretném kérdezni,hogy a Gothic 2 NotR-ban, a game végére milyen szintet érek el, ha minden mellékküldit megcsinálok, minden dögöt legyakok, a 3. fejezetbe én 22-es szinten mentem át, és már most 147-es a fegyverek elleni védelmem, (ja paladin vagyok!) (a warrior'settel együtt)
  • 3P
    #18723
    Köszi kipróbálom. :)
  • 3P
    #18722
    Nekem számít, mert azért úgy kezeletőbb lenne úgy. Egyébként igen, én is mejegyeztem a térképet, s nekem is csak az erdők mélyén , illetve a semmi közepén kellene éjjel, hogy merre is menjek... :)
  • Shaman
    #18721
    nem lehet,hogy csak khorinis térképed van?


    jah nem....
  • Toroco
    #18720
    nálam ez a probléma akkor szünt meg ha újra megvettem az adott térképet.
  • Broafka
    #18719
    most őszintén? számít ez? :)
    (én khorinisban is inventoryból nyitottam meg a mappot :D (ha kelett, amúgy meg elég hamar megjegyeztem a helyeket, csak a susnyásban, meg az erdőben nézegettem...)
  • 3P
    #18718
    Miért van az, hogy a térkép gombra (M) mindig csak akkor jön elő a térkép ha épp Khorinis-ben vagyok? Ha bent a városban, vagy a másik mappon vagyok, akkor csak az invertory-ból megkeresve tudom használni.
  • totya4
    #18717
    Persze csak akkor ha valakinek van hajlama a tolvajlásra... :)
  • Mr_no_NaMe
    #18716
    Asszem odaírtam, hogy sima GII :)
    Ha meg nem akkor késő volt >.<
  • Plata
    #18715
    Figy,nem nagy kunszt a magas szint,ha megtanulsz zsebelni akkor piszok sok xp-t lehet összekaparni,szinte mindenkit kilehet zsebelni,csak kell hozzá dex.minél több a dexed annál jobb,200 xp-ket lehet összeszedni zsebeléseknél.én még Pyrokar-t is kitudtam zsebelni.Volt is nála sok pénz,meg kaptam érte sok xp-t,minden npc-t kilehet zsebelni minden fejezetben,
  • Shaman
    #18714
    kiegben hosszú,ráadásul jöhetnek a többiek!

    Nem könnyű elcsalni 1-esével,ha mondjuk 3-4-es kupacokban vannak. Persze megoldható,de körülményes.
  • Easy Rider
    #18713
    hmm alap g2-ben egy orkot ölni sétagalopp 30% egykezes képzettséggel, kiegben keményebb dió mert hosszu és idegölő, de ha nem rontod el nem tud megütni
  • Szid
    #18712
    akkor eros idegzetu vagy :o))
  • Shaman
    #18711
    "Spartus: sose ölesd meg mással a célpontot...felesleges és sok XP vesztés."

    Ez nem igaz. ha te viszed be az utolsó ütést,amitől meghal,akkor megkapod az expet érte. Én is lecsapatam az orkot a városőrökkel,úgy hogy maradt 2 mm élete,aztán odarohantam,s elkezdtem csépelni :-p (tegyük hozzá,hogy ekkor nagyjából 1 ütésébe belehaltam,ha eltalált:-))
  • Shaman
    #18710
    Egyébként látom megy itt a nagy észosztás,hogy mit hogyan,meg ki-milyen erős :-))

    Én mindenkit csak arra kérnék,hogy a kommentje elején érthetően írja le,hogy sima G2-ről,vagy addonról beszél,mert a 2-t nem lehet összehasonlítani!!
    A sima G2 egy laza,könnyű kis játék,míg az addon az igazi kihívás,s szivatás. Hiába a több szint,ha egyszer az ellenfeleket annyira megerősítették!
  • Shaman
    #18709
    Te ugye most sima G2-ről beszélsz?

    Addonban szinte 100%,hogy nem tudod lenyomni chapter 1-ben az orkokat,mágussal semmiképp. Max ha beszorulnak valahova,vagy ilyesmi. belenyomsz egy tűznyilat,s nagyjából nullát sebez rajta.