21229
  • Shaman
    #18788
    még csak a sima G2 van teljesen lefordítva.

    A night of the Raven még nincs.....
  • halofilter
    #18787
    Leszedtük a másolt verziót és azzal műxik, úgyhogy...fura nah mind1...most meg az lenen a problémánk, hogy feltesszük a magyaritást és csak a választható szövegek magyarok meg a tárgyak, ha szólnak hozzám az angolul írja meg ha én is mondom...nah ez mi lehet???
  • Alwares
    #18786
    Én ott nem találtam de megnézem majd mégegyszer...
  • Duzsuki
    #18785
    Már mért ne lehetne, csak alapértelmezetten inverz egér van. Beállítani pedig a beállításoknál lehet bármilyen furcsa is.
  • Alwares
    #18784
    Nem lehet a játékban megváltoztatni azt hogy ne legyen inverz az egér?
  • halofilter
    #18783
    ÁÁÁÁ és mindig kiir vmit...hihetetlen haveromhoz átvittük nála meg műxik úgyhogy az én gépemmel lehet vmi...
  • halofilter
    #18782
    Nah most újraraktuk a rendszert...service pack 1 fel---->Gothic 2 fel és ugyanezt írja ki hogy:Please remove disc from current CD/DVD drive and insert the original disk ihonother drive?:.
    Jah és mindenkinek köszi a hozzászólást.
    Most próbájuk ezt a 98-as dolgot, de haverom megvette ő is onnan és neki simán megy nah mind1
  • Shaman
    #18781
    Már nem azért,de próbáltáűtok egyáltalán win 95 vagy 98 módban indítani? (ikonján jobb klikk-properties/tulajdonságok - compatiobility fül,s ott szépen beállítod)
    Vagy ha régebbi akkor dosboxal?

    lefogadnám simán elindul....
  • sanyiiiii
    #18780
    Nekem HW és Crusaders tökéletesen fut XP alatt, Nox-ot nem próbáltam. Nekem nagy szívfájdalmam az hogy a Drakan és a Tiberium Sun nem futnak XPalatt:(
  • Shaman
    #18779
    lassan nem kéne jönnie a G3-nak?

    vagy lehet át kéne néznem a topikjába,de az egyelőre nincs a kedvencekben :-p
  • Esrohnoil
    #18778
    Pl. most így fejből Nox, Homeworld, Crusaders of M&M nálam csak 98 alatt futnak.
  • tibor16
    #18777
    sziasztok, - ha van rá módod, telepítsd fel kompletten úgy hogy csak az sp 1 van fent. Utánna magát a könyvtárat kimentheted 1 dvd-re (akár) és ha csak bemásolod (nem telepíted), akkor is kell mennie. Amúgy meg használj krekkelt exe fáljt - nincs jobb ötletem.
  • sanyiiiii
    #18776
    hát nálam sp2 van és tökéletesen megy, települt is , megy is de volt haver akinek volt ez a problémája, letörölte a winfost, g2+ kieg fel, sp2 fel és ment
  • Ottto
    #18775
    Na ezt mondjuk nem! Az sp2 minden egyes indításnál keresi az eredeti cd-t, tehát ha letörölted ne is tedd vissza amíg játszani akarsz.

    Esroh: Nálam is SP1es van. win98 nincs, de mondjuk azért néha hiányolom, mikor régi gamekkel akarok játszani és az xp nem viszi.
  • Toroco
    #18774
    hát mire való a fogyasztóvédelem...
  • Broafka
    #18773
    igazából csak az utolsó hsz-t meg egy kettő hsz-t olvastam el, nem tudtam hogy tesco-s a cucc :)
    de szerintem azt is vissza kell cserélniük...
  • sanyiiiii
    #18772
    Hát a tesco nemtudom hogy áll ezzel de amikor én az Auchanban megvettem a Majestyt akkor kimentem , kinyitottam és nemvolt benne CD... visszamentem és kicserélték.
  • Esrohnoil
    #18771
    Kibontott cuccot Tescoban visszacserélni?
    Sok sikert hozzá!
  • Esrohnoil
    #18770
    Nálam sincs fent. :)
    Nem is volt és nem is lesz. Viszont van telepítve SP1, valamint 98 is a régebbi cuccoknak. (Mer' azé' SP1 se tökéletes. :D)
  • sanyiiiii
    #18769
    amugy sp2-t a telepités után nyugodtan visszarakhatod.
  • Broafka
    #18768
    szvsz ha megvan a blokk akkor akármikor visszacserélik!
    ha nem akkor csapd az asztalt (akár a CD-vel is )
  • Toroco
    #18767
    attól is függ hogy mikor vetted. ha még nem telt el 3 munkanap, akkor visszaviszed blokkal, megmondod hogy valami baj van vele, mert azt irja a gép, hogy nem eredeti CD, és cseréljék ki. akkor muszály kicserélniűk
  • halofilter
    #18766
    Köszi akkor Sp2 Unistall!! vagy tesco infó asztal csatt
  • Ottto
    #18765
    :DDD
  • Ottto
    #18764
    Háhh! Tudtam, hogy egyszer valakinek az SP2es keresztbetesz. Nálam ezért is nincs fent. Ajánlom szedd le te is...
  • peeter22
    #18763
    Visszaviszed rácsapsz az infó púltra és a következőt mondod, "hogy az a jó k....."
    De, ha ez túl erős, akkor vidd a blokkot azt hátha kicserélik. Meg nem tom lehet semmi köze hozzá, de esetleg, ha már volt fenn valami warez verzsön lehet a winfos valami regben megjegyezte, és most nem ízlik neki az original.(winfos reinstall)
  • halofilter
    #18762
    Szerintetek mit csináljunk???
  • halofilter
    #18761
    Ja nincs rá gari:(
  • halofilter
    #18760
    :D a TESCO-ban:p De a haverom is onnan vette és neki megy.Amúgy meg vmi ijesmit írt "please remove disc CD/DVD drive and plese enter the original CD/DVD"
  • Esrohnoil
    #18759
    Illetve második kérdés:
    Gari van rá? :D
  • Esrohnoil
    #18758
    Akkor csak az a kérdésem h. honnan vetted? :D
  • halofilter
    #18757
    Hi all! megvettem a Gothic 2-öt eredetibe felrakom 1-es Cd be és azt írja ki, hogy
    rakjam be az original disket... nah most mit csináljak
  • sanyiiiii
    #18756
    Igen kovácsolod, de csak sárkányvadászként lehet és bár 5ödik fejezetben megtanulhatok bennettöl de nem érdemes mert megkapod tp(ugye igy van magyarosan?:D ráfordítás nélkül is.
  • Esrohnoil
    #18755
    Sehonnan. Kikovácsolod. :)
  • spartus
    #18754
    Hol szerezhetem meg a Nagy Érc Sárkányölőt, és hogyan?
  • W B
    #18753
    mi ez a kép dömping?
  • Zenty
    #18752
    http://img100.imageshack.us/my.php?image=gothic2rs1.jpg
    itt a link ha automatik nem jött be
  • Zenty
    #18751
    Üdv!
    Lenne egy hiba a game inditásánál:

    Ezt le okozom utána bejön az indito képernyő.Start game és egy win hiba üzi,és sztornó nemjön be semmi útána :(

    Mih lenne a te endő? Elöre is thx!
  • Takanohana
    #18750
    Csalással. Előhívod a karakterlapot, bepötyögöd, hogy MARVIN, és a csalás módban vagy. Ilyenkor, ha valaki beszédtávolságra van tőled, (kiírja a feje felett a nevét), és nyomsz egy o betűt, a testébe átköltözöl. Levetkőztetheted, eldobathatod vele a cuccait, stb. A hős testébe ugyanígy kell visszatérni.
  • Toroco
    #18749
    hogyan alakitjátok át a karaktereket?