21229
  • Esrohnoil
    #18828
    Az első résznek még a német demoját én is egy havernál láttam először. Akkor nem keltette fel annyira az érdeklődésem, aztán mikor megjelent angolul a teljes játék, mégis megnéztem. Először fura volt az irányítás, pont mint sok embernek közületek - szenvedtem is egy darabig, mire rájöttem hogy lehet tárgyakat felvenni - , de nem adtam fel, és pár óra múlva annyira elvarázsolt a hangulata, h. nem bírtam abbahagyni. :D
  • sanyiiiii
    #18827
    Olvass bele g3 topicba van aki már játszik és nem unalmas, a fíling is maradt csak bugos és gépigényes.
  • Shaman
    #18826
    Érdekes anno-anno nem nagyon volt sehol beharangozva a Gothic...

    Nem is emlékszem,honnét szereztem meg egyáltalán hol halottam róla. Viszont mikor elkezdtem játszani!!!! mondom WOW ez nem semmi,egy noname csapat ilyet csinál.Imádtam! Aztán a G2,azért már jóval ismertebb lett.
    Színvonal hálistennek nem csökkent,sőt meg merem kockáztatni jobb lett,mint az első rész,bár lehet ezzel páran vitatkoznátok.
    Most kijött a 3,de megvárom a magyar kiadást azt veszem meg. remélem a színvonal változatlan lesz.
    Sajna sokszor megesik,hogy már nem tudnak egy sorozat későbbi részébe életet vinni,s unalmas szar lesz,remélem ezzel a szuper játékkal nem ez történik meg.
  • Esrohnoil
    #18825
    Első részét nem próbáltad még?
    Ha ez ennyire tetszik, érdemes azt is meglesni. :)
    Igaz h. nem mai a grafja, de a történet és a hangulat mindenért kárpótol.
    (Arról nem is beszélve h. a 2. rész ott folytatódik, ahol az első végződött.)
  • endrow
    #18824
    Amugy el kell mondanom, hogy nem egészen 1 hete játszok vele és nagyon imádom. Ez az első rpg játék, amivel játszok, de nem az utolsó :D
    Csak, hogy írjak valamit :)
  • endrow
    #18823
    Köszi :)
  • Mr_no_NaMe
    #18822
    Enter ^^
  • endrow
    #18821
    Heló, segítsen valaki. Ha átváltozok valamivé, hogyan lehet visszaváltozni????
  • Broafka
    #18820
    elkezdtem előröl a G2-t :)
    és most nagyon élvezem, már féléve nem nyomultam vele :)
  • Smoke
    #18819
    Köszi ezzel működött, már csak egy 1.30-as nocd exe kellene germam nyelvhez, mert szeretném magyarítással nyomatni, de ennél a verziónál sajnos csak vmi rabenes kieg módhoz van nocd file :(
  • Der Wahnsinn
    #18818
    Már sokadjára kérem, vki küldje már el a címet, ahol fenn van, kösz! :)Úgy néz ki megoldódtak a dolgok..
  • Broafka
    #18817
    lehet hogy én előről fogom kezdeni :)
    már úgy is vagy 100 éve játszottam vele
  • Indigo
    #18816
    www.dragons-castle.dl.am

    Ezzel a jelszóval nem működik?
  • Mr_no_NaMe
    #18815
    jójójójójó csak törjék már fel és ne üljenek ölbetett kézzel a babérjaikon :o)
  • tibor16
    #18814
    Láttam egy videót, amit felhasználó készített. Valóban "nagyobb" lett a világa. A fák, a táj mostmár tényleg emberi léptékű. No nem mintha az előzőeket nem szerettem volna...
  • Der Wahnsinn
    #18813
    A jelek szerint még nincs tört játszható, ha lesz az valóban az nforce-on lesz fenn elsőnek. A wanadooról is azért szedték le, mert rádöbbentek, h amit feltettek, az egy kalap ürülék. ;)
  • Broafka
    #18812
    végülis igen, ha akarnám akkor megvenném, de még egy kicsit drága, és úgy hallottam hogy eddig csak németül van, nem tom ki tudja ezt cáfolni vagy megerősíteni...
  • tibor16
    #18811
    aham - én is azt figyelem.. Ha vki tud vmit, írjon.. :)
  • csgj
    #18810
    figyeljetek, ezek nagyon valószínű, hogy fake-ek. nem jók! itt kell nézni, hogy megjött e már, mert ha itt van egy, az tuti jó!
  • tibor16
    #18809
    sziasztok - látom a Gothic 3 fórumot némileg megkerülve itt "gyűlik" a nem ölég pénzes társaság, aki mégis játszani szeretne. :)
    A Wanadoo-rol lekerült a link - leegalábbis most nem láttam, gondolom nem működik a gyógyítás. (hacsak nincs 2 Wanadoo)
  • Smoke
    #18808
    Nem olyan régen vki berakott ide egy torrentes linket, ami alapján én leszedtem egy kicsivel több mint 2.5 gigás file-t. Baromira remélem, hogy ez egy használható file, de sajnos le van kódolva. Aki még emlékszik hogy ezt beszúrta http://www.torrentspy.com/search?query=gothic2+addon&submit.x=0&submit.y=0
    és tudja a kódot pls priviben vagy akárhol dobja el nekem mert 1 napot tölötgettem. előre is köszi!
  • Toroco
    #18807
    azt még nem találtam. a wanadoon is van egy, de arról nincs semmi infó
  • Broafka
    #18806
    heh?
    nincsen angol G3 még?
  • Toroco
    #18805
    most találtam meg a G3at torrenten. iyen néven: Gothic.3.GERMAN.CloneDVD-Sm0ker

    angollalmég nem találkoztam
  • sanyiiiii
    #18804
    milyen szutykot? ne fikázd a gametart pls!:D
  • Indigo
    #18803
    Én meg nem venném azt a szutykot, mikor 2k-ért bárhol lehet kapni Gothicot...
  • Plata
    #18802
    Hallottátok a Gothic 2 a gamestar következö eljes játéka lessz.
  • sanyiiiii
    #18801
    Hát jah a gothicok soha nem voltak csúnyák(a német megjelenéskor....), mégis inkább a grafikában is az fogott meg hogy átadta a hangulatot
  • Broafka
    #18800
    lehet, de a G3 a grafikát akarta tuningolni, egyébként nekem még a G2-nek a grafikája is tetszik :)
    nem igazán a szépsége miatt, inkább a hangulata miatt
  • Shaman
    #18799
    nah G3 totyikban már sírnak a grafika miatt,meg hasonlítgatják az Oblivionhoz,csakhogy a Gothic sosem a grafikáról szólt,de mind1...
  • Alwares
    #18798
    Jobb lenne ha a hármat adnák :D
  • Broafka
    #18797
    héééé, hova tűnt a hsz-em?
  • halofilter
    #18796
    Tényleg???
  • EmThor
    #18795
    kövi GS teljes játéka! OMG
  • sanyiiiii
    #18794
    öööö szerezz egy angol goldot és semmi probléma:D
  • rosti
    #18793
    http://www.torrentspy.com/search?query=gothic2+addon&submit.x=0&submit.y=0
  • Kurty
    #18792
    Üdv! Már elég régen kb. másfél éve telepítettem fel a Gothic 2 Addon-t és sajna már elfelejtettem hogy is kell csinálni és el is veszett már az a sok patch meg crack! Tudna nekem vki segíteni hogy elmondja honnan tudnám letölteni azokat a dolgokat amik ebben a leírásban vannak?? Bocsi de tényleg nincs időm mert most zár a gépterem a koliban :( Szal megköszönném ha tudnátok segíteni meg az angolosítás modot is el tudnátok mondani honnan lehet letölteni! ELőre is thx KURTY!

    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Futtatás (start menü alul a winben): "meghajtó:\könyvtár vagy lemez\G2AddOn\fontos patchek\Gothic2_130_de.exe" /X
    (igy kiválasztjuk a feljövő menüben a gothic2.exe-t )
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstalljuk a G2Addont, a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá a krekket (ez egy rar - kibontod stb)
    7. az angolosít s modot is feltehetjük, ha kell
  • halofilter
    #18791
    1.32-eset
  • halofilter
    #18790
    Patch-et honnan tudok leszedni hozzá?
  • halofilter
    #18789
    Az nincs is fent...