21229
  • Broafka
    #18868
    igen, de biztos megtanítja?
    mert Sagita sem tanítja meg miután mindent megtanultam, na jó, majd megnézem az öregnél, köszi
  • sanyiiiii
    #18867
    téélleg igazad van!
  • Shaman
    #18866
    valamitn ott a banner alatt a link,aho, szépen le van írva minden...
  • rosti
    #18865
    Bármikor megtanitja de előfeltétele az elikxirek megtanulása .
    A +mana italt is csak a manaelikxirek megtanulása után lehet megtanulni.
  • sanyiiiii
    #18864
    A városban Constantino vagy hogy hivjak az alkimistát tanitja de asszem csak 4. vagy 5. fejezettől
  • Broafka
    #18863
    az én kérdésem is majdnem ehhez kapcsolódik!

    hol tanulhatom meg az erő ital elkészítését?
    mert Sagita max az ügyesség italig tanítja meg (akárcsak a többiek)
    vagy azt nem is lehet csak a 6. fejezetben?
  • Randal
    #18862
    Egy küldetéshez kell.
  • endrow
    #18861
    Heló! Mire való a napfényaloe nevű növény? A fekete throll-nál szedtem fel de nincs hozzá leírás.
  • Broafka
    #18860
    ok, megvan, megnéztem azt a kis végigjátszás gombot fent a banner alatt, csak nekem az bent volt könyvjelzőben, és akkor valamiért nem ment
  • Broafka
    #18859
    segítsetek!

    (már rég játszottam, elfelejtettem) mi a helyes sorrend quadrahon megidézésénél? az addonban amikor megidézzük azt a szellemet és vannak válaszok, mi a sorrend?
  • Voltan
    #18858
    OK!
  • Ottto
    #18857
    Ugyanezt....
  • Voltan
    #18856
    Üdv! Ma megvettem a Gothic 2 Gold Editiont (kieggel együtt 1 csomagban), és tanácsot szeretnék kérni. Sok helyen olvastam, hogy a kieg ugyan remek, de ajánlatos először az alapot végigvinni, mert egyrészt sok minden másként fest a kiegben, másrészt sokkal nehezebb az addonnal. Szóval mit tanácsoltok?
  • Toroco
    #18855
    köszi
  • sanyiiiii
    #18854
    nem csalas csak a keszitök ugy érezték hogy elrontaná a hangulatot ha gombnyomásra iszogatnál gyogyitalt csata közben... ez oda is van irva mellé az iniben. meg quicksave/load is van arra meg azt irtak hogy nmincs eleg jol teszelve azertz nincs bekapcsolva
  • endrow
    #18853
    ez ugye nem csalási kód?
  • sanyiiiii
    #18852
    usePotionKeys=0
    ezt állítsd egyre és akkor megjeleni a menuben
  • Toroco
    #18851
    olyan is van? azt hogy lehet előhozni?
  • Esrohnoil
    #18850
    Akkor minek van a quick bar? :)
  • Toroco
    #18849
    csata közben nem tudsz. mert mindig be kell menni az inventoryba, és onnan meginni, de ehez a kardot is elrakja, és közben megölnek. max úgy hogy elfutsz felgyógyitod magad, és vissza mész, persze ez is szivás, mert az emberek meggyógyitják magukat.
  • Toroco
    #18848
    csata közben nem tudsz. mert mindig be kell menni az inventoryba, és onnan meginni, de ehez a kardot is elrakja, és közben megölnek. max úgy hogy elfutsz felgyógyitod magad, és vissza mész, persze ez is szivás, mert az emberek meggyógyitják magukat.
  • sanyiiiii
    #18847
    Akkor lehet nem is a fejlesztökkel van a probléma csak a jowooddal:D ez igazolná a másolásvédelem cseszte el9 ö9ssz9eesk9üvés-elméletet is:D
  • Esrohnoil
    #18846
    "váltoSZtatni"

    Ez de jó. :D
  • Esrohnoil
    #18845
    Arx Fatalishoz is kellett egy rakat patch aztán. :D
  • Shaman
    #18844
    vannak tanítók,azoknál lehet.
  • teddymac
    #18843
    Olvasom FAQ :)
  • teddymac
    #18842
    Szintlépésnél van 10 pontom azt hogy tudom elosztani ?
  • teddymac
    #18841
    Most kezdtem el játszani G2-vel :D
  • teddymac
    #18840
    hogy tudok csata közben gyogyitalt inni ?
  • teddymac
    #18839
    Mindenki igy kezdi vagy a kát tolvaj a barlanga csak engem ver le +van 3 bogár (valami vérszivó) azokal se tudok mit kezdeni :D
  • rosti
    #18838
    de lehet a beálításoknál a forditot egér használatot jelöld be.
  • teddymac
    #18837
    Az egérnek csak a sebességét lehet váltosztatni ? a Le,fel-t nem lehet megforditani ?
  • Hunnenkoenig
    #18836
    Hat nem tudom, ezt hogy vonhattad le nemet jatekokbol, mert pl a Settlers (Siedler) sorozat, A Guilds, az Arx Fatalis, a Far Cry, az Anno sorozat es meg egy valag nagy sikerü jatek nemet gyartmany...

    Hirtelen kapasbol ennyi jutott eszembe a Gothic-on kivül.
  • sanyiiiii
    #18835
    jó-jó tudom eltulzott volt csak ezt ugy a német játékokbol vontam le (nem csak gothicbol):D
  • Broafka
    #18834
    hát ha a gothic-ról van szó, akkor kellemesen csalódtam bennük.

    amúgy meg nem tom miért mondod, a magyaroknak is vezető szerepük van a számításteknikában (na jó, ez lehet hogy egy kicsit erős, de mi is nagyon jól tudunk infózni, az más kérdés hogy senki nem beszél erről)
  • sanyiiiii
    #18833
    Hahaha németek meg a programozás..... amugy télleg nagyon jo:D
  • grebber
    #18832
    Az tényleg igaz hogy a novemberi GameStarhot Gothic 2-öt adják?
  • Indigo
    #18831
    Én először a G2 demójával játszottam, de türelmetlen voltam, mert Morrowindhez képest nagyon idegesítő volt az irányítása. Akkor le is töröltem a fenébe. Aztán egy évre rá került újra a kezeim közé, addigra már olvastam róla sok helyen, gondoltam teszek vele mégegy próbát... Na akkor magába szippantott a játék... a grafika, a világ gótikus hangulata, az ezernyi lehetőség... Rájöttem hogy az irányítása nem is olyan vészes, sőt! Mára nem hogy megszoktam, hanem meg is szerettem :)
  • Duzsuki
    #18830
    Én itt az sg-n halottam róla elösször, aztán végignyomtam kétszer nagyon megtetszett és csak utána játszottam az első részével, ami szintén nagyon király játék. Igaz vannak kellemetlen bugok, de ez sajnos a Gothic-kal jár. Azóta mind a 2 részt végig játszottam már párszor mondhatom nem játszottam elötte ennyire jó játékkal (talán csak a Heroes of Might and Magic). Ha a készítők még optimalizálni is ugy tudnának mint játék történetet alkotni, akkor szerintem ők lennének a világ legjobb fejlesztői, de hát sajnos tudjuk hogy ez nem így van.
  • teddymac
    #18829
    hát én felraktam a 2. részt
    de a kameramozgástól hányingerem lett (nem a grafikara gondolok)