21229
  • Shaman
    #18908
    kasztok?

    ugyanaz a 3 lehetsz,nem?
  • Broafka
    #18907
    húú de szakszerűen mondtad

    szerintem elég lett volna 1 szó is:
    kiegészítő (lemez)

    mindenki érti szerintem :D
  • rosti
    #18906
    Az addon az egy a gothik 2 játékoz kiadot hivatalos játékkiegészitő uj terep fegyverek kasztok küldik szörnyek stb...
  • endrow
    #18905
    Mi az az addon???
  • Broafka
    #18904
    addnohoz is van térkép? :D (csak viccel)

    egyébként a térkép 1 dologra jó csak, hogy a titkos barlangokat, meg a jó cuccokat felfedezd vele!
  • maxius
    #18903
    Ne tudd meg, hogy nekem hanyadik nekifutásra sikerült eljutnom emberi szintre :D Az elején borzasztóan frusztráló volt, volt, amikot csak cheattel voltam képes játszani, de akkor mindig meguntam elég hamar.
    De most! :D Tisztán, addonnal tolom, és élvezem a kihívást :)
  • Randal
    #18902
    Jól jön azért ott a térkép. főleg az Addon résznél.
  • Bhalage
    #18901
    na kozben megvan a terkep is.
    hat kicsit masra gondoltam, azt hittem vmi olyasmi lesz, hogy amit felfedeztem azt a reszt mutatja, de igy is jo, legalabb kicsit ki lehet igazodni mi merre. (csak varosterkepem van egyenlore, de a varost mar beteve ismerem)

    en eligazodom a terkepen, viszont eddig az volt a gondom, hogy nemigazan tudtam hogy pl a varosbol merre erdemes elindulni kalandozni, mert 1-2erosebb beast semmi perc alatt megesz :)


    egyenlore vegyesek az erzeseim a jatek irant, nagoyn tetszik hogy mennyire 'elo', meg mennyi kis quest van elrejtve - regen nagy morrowind rajongo voltam, ahhoz hasonlo erzesem van, de meg merem kockaztatni picit jobban tetszik a korites, van a gothic vilagban vmi kis dinamika.
    ami nem tetszik hogy pl neha 2 farkas ugy megeszik es utana jovok ra hgoy 1 oraja mentettem ki az utolso allast :D meg ugy egyebkent is. de valszeg a igen gyenge felszereles miatt van meg lvl2 v 3 volt a karim. : )
  • Shaman
    #18900
    Nem a zsebelésről beszéltem.
    Általában a lakosok nem túl boldogok,ha bemész a házukba nappal. nagyon nagy százalékban utánad mennek,s közlik,hogy takarodj,vagy őrséget hív,meg harc.
    Nos a térképes nem.
  • Broafka
    #18899
    de én azt javaslom hogy térkép nélkül mászkálj!

    úgy jobban megjegyzed, mert nem egy rajzolt fához, hanem egy jellegzetes textúrához kötöd majd a tájat és jobban kiigazodsz, főleg ha vizuális típus vagy
    (én néha a térképen alig igazodtam ki amikor kerestem valamit)
  • Broafka
    #18898
    szerintem ez is csak attól függ hogy észrevesznek e vagy nem!

    ha lopakodsz akkor nappal is lehet zsebelni
  • Shaman
    #18897
    nem muszáj venni... lennt a kikötőben van a térképárus,ha kirámolod a ládáját találsz benne egyet. érdekes,hogy én fényes nappal fosztottam ki,s egy szót sem szólt :-p

    Bár mintha addonban már nem így lett volna,de sima G2-ben tuti müxik.
  • Bhalage
    #18896
    aha szalhogy azt meg kell vennni!
    :) nem vettem még
  • rosti
    #18895
    Ha vetél térképet az "M"betüvel tudod elöhozni vagy az invertory ban a könyveknél olvasod (simán rkiválasztod és már nézi is).
  • Bhalage
    #18894
    sziasztok

    msot kezdtem tegnap jatszani a gothic2vel es van 1 problemam :)

    hogy lehet a terkepet eloszedni/ megcsinalni vagy mikortol lesz elerheto (marha van benne egyaltalan vmilyen terkep opcio:)
    koszi
  • Voltan
    #18893
    Nekem meg egy jobb gépre kell várni :(
  • Broafka
    #18892
    én meg megvárom a szülinapomat, és akkorra talán megkapom majd :)
  • Toroco
    #18891
    én szerintem megvárom a G3 magyarítását mielött elkezdem
  • sanyiiiii
    #18890
    Most nem tudom kiprobalni mert egyik karimmal mar megöltem masik pici raadasul most g3-azok:D
  • Broafka
    #18889
    nem tom, most először találkoztam Ur-Shak-kal, próbáld ki, szerintem ugyanaz, odamész, Hosh-Pak rád támad, és ennyi (gondolom én)
  • sanyiiiii
    #18888
    És mi van ha hosh-pak még él?
  • rosti
    #18887
    Nem lehet hogy nincs nyilvesző az ijadhoz azért nem veszi elő.
  • Toroco
    #18886
    én megtaláltam, de nem emlékszem hogy igy beszélgettem volna vele
  • Broafka
    #18885
    mondjátok, megtaláltátok már Ur-Shuk-ot? :)
    egy régi ork barát a 4. fejezetben jelenik meg az egyik ore bányánál, ahol ki kellett nyírni a snapper vezért!
    Elmondja, hogy Hosh-Pak-ot keresi, mert beakar illeszkedni, és megakarja győzni az orkokat, hogy az emberek jó fejek.
    (én úgy találtam meg, hogy már ekkor megöltem Hosh-Pak-ot) miután közöltem vele hogy Hosh-Pak meghalt, visszatér Hosh-Pak táborába, ahová ha visszatérünk mondja Ur-Shuk hogy rájött én öltem meg!
    De meggyőzzük hogy nem volt más választásunk, így magába roskadva (és visszafogadva) ugyan de utunkra enged

    a jó benne az, hogy majdnem minden beszélgetés után kapunk egy regiment xp-t :)

    az a vicces, hogy már többször végigjátszottam a játékot, de még csak most találtam meg ezt a tagot :)
  • Broafka
    #18884
    próbáld meg folyamatosan nyomni a fegyver elővevőt (nálam jobb egér gomb) és miközben nyomod, közben nyomd jobbra vagy balra, és látni fogod, hogy váltogatja a kezét, hogy mit vegyen elő...
  • Mr_no_NaMe
    #18883
    Kimész winfosba, és uninstall Gothic 2...sry ez a játék szerintem nem neked való :D
  • halofilter
    #18882
    Sziasztok!
    az lenne a bajom, hogy nem bírom elővenni az íjat ha már beraktam...nyomom a kettest, de semmi.szerintetek mi lehet?
  • Esrohnoil
    #18881
    Köszi szépen, ez működik! :)
  • Zóanagyvarázsló
    #18880
    Crack

    Szerintem itt a felső RELOADED-es jó lesz.
  • Broafka
    #18879
    ehm, másolt gothic2-vel nem működik az addon?
  • Esrohnoil
    #18878
    Tud vki Gold editionhoz használható no-cd crackhez linket adni? Kicsit unom már, h. mindig kell neki az eredeti cd.
  • endrow
    #18877
    Kinyírtam egy elit ork-ot :D
    Sajna nem volt teljesen fair a dolog... Elakadt az útjelző táblában és a fél energiáját számszeríjjal szedtem le. A többit is, de akkor mr nem volt akadályoztatva :)
  • Shaman
    #18876
    én nem Halls of Irdorathra hanem Jakhendarra gondoltam? G2+kieg.
    De nem azt írtam,hogy az ÖSSZES fejezetben be lehet mindet járni,azt írtam legtöbb fejezetben.
    Például a kettesben bejárod Jakhendart,utána Khorinist,utána mész át a régi mapra,stb.
  • Broafka
    #18875
    persze bejárhatod, de a fő story így oszlik el fejezetenként, bármikor visszamehetsz, meg minden

    mind 3? Halls of Irdorah-ből hogy tudsz te viszatérni Khorrinosba?
  • Shaman
    #18874
    ez így nem igaz,több fejezetben bejárhatod mindkettőt,vagy mindhármat....
  • endrow
    #18873
    Oké. Köszi :)
  • Esrohnoil
    #18872
    6 fejezetre oszlik, pont úgy, mint az első rész.
  • Broafka
    #18871
    ööö, 2 nagy világ van és egy kicsi, amit tényleg lehetne pályának mondani, de azon belül van egy történet szál ami fejezetekre van osztva
    1, új világ
    2, régi világ
    3, új világ
    4, régi világ
    5, új világ
    6, a sziget!
  • endrow
    #18870
    Milyen fejezetekről beszéltek? Hol vannak ebbe fejezetek? Én úgy tudtam, hogy csak 3 pálya van...
  • rosti
    #18869
    Sagita csak akkor tanít ha elviszed neki a napfényaloet. És csak manát tanit abbol nem lesz erő.