21229
  • sensei2012
    #21029
    nem értitek szerintem,gothic oldalakon kezdésként azt irják hogy irjam át a test mode sort,és utána tudom előhívni a konsolt és kodot alkalmazni,de nekem nincs test mode sorom,ugyhogy baszhatom,na mindegy
  • gyonax
    #21028
    Ha alaposabban megnézed, akkor a test sort átírása a Gothic 1 - A Kolónia címszó alatt van.... Görgess lejjebb, ott lesz a G2-re vonatkozó információ. És kérlek hidd el amit mondunk, ne pedig ezen az ini átíráson gondolkozz, mert tudom hogy többen is, akik tanácsot adtak neked, a topik régi látogatói, és valószínüleg tudják miröl beszélnek(mint ahogy én is 6-7 végigjátszás, és még némi modolgatási kísérlet után).
  • sensei2012
    #21027
    c-t megnyomtam beirtam hogy marvin megint c de semmi se volt,érdekes a fable be gond nélkül lehetett csalni,na mindegy feladom inkább
  • gyonax
    #21026
    Ez alapján még mindig kihagyod a lényeges lépést: miután megnyomtad a C-t, és elötted van a karakter menü be kell gépelnem(vaktában, nincs hova írni, és nem látod mit írsz), hogy marvin. Ezután nyomod meg megint a C-t, és aakkor müködnie is kell. Egyébként Gothic 2-böl nincs olyan, hogy rossz verzió, bármilyet is töltöttél le, ennek müködnie kell. Ha viszont tetszik a játék, akkor én is azt javasolnám, hogy vedd meg, GoG-n pár dollárért szokták árulni.
  • sensei2012
    #21025
    ÉN IS EZT AZ OLDALT NÉZTEM MEG ELÖSZŐR.ITTIS azt irják hogy irjam át a test sort,de nekem nincs olyan,akármelyiket töltőttem le a netről,ha neked van ini fájlod akkor elküldhetnéd emailbe ,vagy privát üzibe
  • Plata
    #21024
    Szerintem a játékoddal lesz a gond,vagy rosszul csinálsz valamit,nem csodálkoznék ha valami szar verziót szedtél volna le a netről.Gothic egy nagyon jó játék,és nem is drága.Én az első rész óta a rajongója vagyok a sorozatnak és meg is vettem,mert nemvolt drága.De még ezt nézd meg esetleg.
    Katt
  • Plata
    #21023
    Test mode az első részhez kell,
  • sensei2012
    #21022
    csalás kodokat azt találtam dőgivel azzal nincs gond,csak hogy nem tudom aktiválni a test mode engedélyezése nélkül,de kurva nehéz ha nincs test mode sorom,reménytelen vagyok ebben
  • sensei2012
    #21021
    test mode sor nélkül nem tudom aktiválni a kodokat,sok helyen azt irják hogy a test mode sor 0át irjam át 1-re de nekem nincs olyan sajna
  • sensei2012
    #21020
    na megnyomtam a c-t utána mégegyszer hogy kilépjen belőle utána az f2-őt de nem irta ki hogy marvin mode és utána beirtam a kivánt kodokat,de akkorse csinált semmit
  • gyonax
    #21019
    Valóban így kell csinálni, de egyet kell értenem az elöttem szólókkal: ha csalsz, akkor a játék lényegétöl fosztod meg magadat. Vannak szerepjátékok - legalábbis szerintem - ahol ez nem így van, bár én személy szerint csalásokat már csak akkor használok, ha modokat próbálok ki (pl. Elder Scrolls), vagy ha egy játékbeli bug miatt valamit a console-ból kell beaddolni magamnak - G2-ben pont volt is ilyen eset a végigjátszásaim során egyszer. Mielött végleg a csalások mellett döntesz, szerintem próbáld meg még egyszer nélkülük, mert bár nehezebb lesz, de sokkal jobban fogsz járni a végén :)
  • Plata
    #21018
    Ha szétnézel a linken amit adtam megtalálod G2 és a kieg csalás kódjait,remélem annyit már meg tudsz tenni hogy megkeresed őket.G2 csalás nélkül is végigjátszható simán,bár a kieg kicsit nehéz lett,de pont abban van a kihívás.Ha csalsz nem fogsz olyan játékélményt át élni,mintha vért izzadva jutnál előre.
  • Plata
    #21017
    Bocs de eddig nem tudtam feljönni.
    Nagyon egyszerü csalni,megnyitod a karakter menüt,és barírod hogy marvin,nem lesz hova beírni,csak egyszerűen írd be.Nem fog látszódni semmi de ha becsukod karakter menüt látni fogod hogy marvin mode vagy mi,ezután F2 és oda írod a kódokat.Nem javaslom hogy beüsd az olyan kódot ami minden létező tárgyat neked ad,mert akkor tönkreteszi a játékot.
    Itt nézz szét.
  • sensei2012
    #21016
    valaki segtsen már :((
  • sensei2012
    #21015
    hogy mit és hova írjak pontosan,nagyon megköszőnném
  • sensei2012
    #21014
    totya4 segitenél a megfelelő szekcioba irni?megköszőnném
  • totya4
    #21013
    Ez nem az a játék... :) Ez egy szívatós lassan fejlődni engedő játék a gold pláne. Annyi más agyba-főbe tápolós játék van amiben percenként szintet lehet lépni, miért nem játszol olyanokkal?

    Amúgy meg attól hogy nem létezik testmode sor, attól még be lehet írni, csak vigyázni kell hogy a megfelelő szekcióba értsd: [] kell elhelyezni.
  • sensei2012
    #21012
    aj valaki segitsen már
  • sensei2012
    #21011
    mert nekem a pénz miatt kénne meg hogy szörnyeket teremtsek hogy minnél több xp t szerezzek a megölésükkel
  • sensei2012
    #21010
    és tudsz csalást csinálni?
  • Plata
    #21009
    Nekem megvan eredetiben a díszdobozos Gothic Complete Collection,abban a G2 gold is benne van.Hogy Ini file van-e vagy nincs nem tudom.Sose néztem meg az ini file-t,Gothic 2+Notr és Gothic 2 Gold is megvan,egyiknél sem kellett piszkálnom a file-okat.Mivel az ini file-t az első és a harmadik résznél kell piszkálni kettőnél szerintem nem.
  • sensei2012
    #21008
    de ha valaki töltőttre gotich 2 gold editiont és tud csalni rajta az linkelhetné,
  • sensei2012
    #21007
    na haver akkor legalább az ini fájlodat küld el nekem,mert a tieden benne van a test mode sor,én akármelyiket töltőttem le nem volt benne,igaz torrent oldalakrol töltőttem,légyszíves ha megkérhetlek elküldhetnéd az ini.fájlodat
  • sensei2012
    #21006
    mindenütt azt irják hogy az ini fájlba kell a test mode 0 rol 1 re állitani és akármelyik oldalrol töltőm le egyiken sincs test mode sr az ini fájlba
  • sensei2012
    #21005
    C,B a kerekter menű megnyomtam a C-t utána beirtam simán hogy marvin utána megnyomtam az F2" őt de nem csinált semmit se és igen elég uj a patchja akármelyiket töltőttem is le
  • gyonax
    #21004
    Bármelyik verzióban használhatsz, ezt tapasztaltból mondom :) Lehet rosszul olvastad az utasításokat. Ha a legújabb patchen vagy: megnyitod a karakter menüt(ahol az egyes statjaid vannak), és beírod idézöjelek nélkül: "marvin". Ezután F2 hívja elö a consolet.
  • sensei2012
    #21003
    sziasztok,valaki linkelne egy gotich 2 gold edition pc játékot,amin lehet csaláskodokat használni,mert én sok oldalrol töltőttem le és azokon egyiken se lehet csalni mert ini fájlbol hiányzik a test mode sor,meg a konzolt se tudom előhivni,valaki segitsen már :(((
  • Pianista
    #21002
    nane... erről miért nem hallottam?! :D
  • szablya
    #21001
    A fájl az megvan. Ezért nem is értem, hogy miért nem találja.
  • W B
    #21000
    Ez az! Ezzel már szemeztem én is.
    Nem nagyon értek angolul, ám ilyen esetben mindig próbálom megkeresni a fájlt miről szó van. Volt, hogy nem találtam, majd újra telepítés után már meg volt.
  • szablya
    #20999
    Erre gondoltam: http://gothic-multiplayer.com/
    Felraktam, el is indul, de a töltés után kilép a következő üzenettel:
    "U:PAR: Couldn't find language index file! (line0)". Állítólag már vagy 18 szerveren üzemel, youtube-on is van fent róla egy csomó videó.
  • W B
    #20998
    Téged is látni még?

    Multi módot nem próbáltam még. A lengyel fejlesztésről van szó, nem? Mit tartalmaz a mod? G1, G2 térképek és még valami plusz ha jól néztem.
  • szablya
    #20997
    Sziasztok!

    Valakinek sikerült már elindítania a játékhoz készült multi módot?
  • gyonax
    #20996
    Ha esetleg valakit érdekel, és még nincs meg neki a játék, akkor GoG-n most 4.99$-ért kapható a Gold Edition:) Link: http://www.gog.com/gamecard/gothic_2_gold_edition
  • fire5
    #20995
    Ha esetleg kérdésetek lenne gothic 1/2 kieggel/sima gothic 2-vel kapcsolatba, nézzétek meg a youtube channelemet, az 1-et és a 2-t is végigjátszottam/játszom rajta:
    http://www.youtube.com/user/FireReject/videos
  • Tinman #20994
    Win 7 32 bit alatt nekem sajna a legvégén a boss leölése utáni videónál access violation-al kilép a Steam-es 2.7-es verzió.

    Hogy mi okozza azt nem tudom mert előtte 1x sem csinálta!

    XP nem oldja meg a problémát, az viszont segít, hogy a videó vége előtt 1-2 mp-el nyom az ember egy esc-t és így nem lép ki, de nem is marad le semmiről, az irányítást visszaadja és minden a legnagyobb rendben megy tovább. A legvégén található záró videóval sincs aztán már gond.
  • Mr_no_NaMe
    #20993
    Sziasztok!

    Tudtok valamit a The Returning modról? Szívesen feltenném a Gothicot és végigvinném vele, de másfél éve kb még ott tartottak, hogy egy manuális angol fordító az orosz szöveget szó szerint angolra fordította..élvezhetetlen volt, viszont a mod hihetetlen jó lenne.

    Aki tud valamit, kérem ossza meg!
  • rosti
    #20992
    Bocsi csak ma olvastam az üzidet.

    Dexter a zsoldosok-tól nem mesze van a hegyen. Ott tudsz felmeni ahol a birka legeltelő is van kicsit tovább van egy sátornál egy fószer aki fát hasogat ,nála lehet tanulni állatzsigerelést is. Ha őt megtaláltad akkor 1 kicsit viszább van az út fölfelé. Ha ott vagy előtte ments ha sok xp-t akarsz .Nem írom le hogy miért mert a spoler lenne.
  • Uzuzu
    #20991
    Üdv mindenkinek!

    Számtalanszor végigvittem már a játékot (sima gothic2) és van egy dolog, amire nem jöttem rá, hátha tudjátok a választ. A bányavölgyben, a tűzsárkány hegye alatt, az elsüllyedt torony felől, a víznél van egy kis barlang ami bevisz a hegybe, de nem tudok bejutni teljesen. Úgy láttam lehet ott valami, de sehogy sem sikerült felugrani. Ha tudtok valamit a dologról légyszi áruljátok el!
  • Lazacsavar
    #20990
    Kössz az infót megpróbálom.Pontosan hol van ez a dexter?