21229
  • dzsuvajoe
    #18948
  • dzsuvajoe
    #18947
    hogy?
  • Broafka
    #18946
    lol ez az egész sg!
    nem engedi hogy megnézzem a képet!
    szúrd már be ide a képet...
  • dzsuvajoe
    #18945
    Es ugyanaz ez a problema h nem tudok tovameni amikor a night of ravent raknam fel!!! szejjelveröm:)
  • dzsuvajoe
    #18944
    es ha ajatekot inditanam meg vmi dll. hibat ir
  • dzsuvajoe
    #18943
    http://www.sg.hu/galeria.php?guid=1139340640 itt nem tudok tovamenni segicsetek( 1.30 pecset tenném fel)
  • dzsuvajoe
    #18942
    igyse mukodik
  • dzsuvajoe
    #18941
    a vdfse.exe hol van? a dl megvan
  • dzsuvajoe
    #18940
    kösz
  • rosti
    #18939
    nevezd áz ezt a kettöt vdfs32e.exe erre vdfs32g.exe; vdfs32e.dll pedig vdfs32g.dll.
  • Broafka
    #18938
    jó de mit mutat? hova akarja rakni?
    mert lehet hogy alapbeállításként mutat a C meghajtóra vagy nem tom, mikor te a D meghajtóra tetted a játékot (bár ez nem nagyon lehetséges, de csak gondolkozok)

    figyu, print screen!
    rakd be a képet ahol el akadsz!
  • dzsuvajoe
    #18937
    HAlp!!!
  • dzsuvajoe
    #18936
    BE van allitva h hova akrom felrakni de nem enged a német next gombra nyomni:)
  • Broafka
    #18935
    hát ez az, miért? hova akarod felrakni?
  • dzsuvajoe
    #18934
    valaki help please!
  • dzsuvajoe
    #18933
    Ezt én nem értem!!!!1. felrak gothic 2
    2. n‚met 1.30-as peccset ·gy ind·tjuk: Gothic2_130_de.exe /X
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system k”nyvt rba a r‚gire
    4. felinstall ljuk ezt a kieget
    5. r tesszk a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. r a krekket (ez egy rar)
    7. az angolos·t s modot is feltehetjk, ha kell


    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Gothic2_130_de.exe /X
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstall ljuk ezt a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá a krekket (ez egy rar)
    7. az angolosít s modot is feltehetjük, ha kell

    a 2 es pont nem vilagos segicccsetek kérlek nem hajnlando tovabb meni a pecs telepitesevel akkor amikor azt valasztom ki h hova rakja fel! mÉRT?
  • Broafka
    #18932
    amúgy asszem úgy vannak sorrendbe, hogy (leggyengébtől a legerősebbig):
    mocsár sari
    jég sari
    kő sari
    tűz sari

    na most erről lehetne vitatkozni, mert a tűz sari az valamikor könnyű valamikor nehéz
  • Toroco
    #18931
    Nekem is csalódás volt a vége, a jég sárkány sokkal nehezebb ellenfél volt, meg a kő is.
  • Broafka
    #18930
    szerintem ne szenvedj vele, az ég világon nincs ott már semmi, megölöd a sarit, és visszamész a hajóhoz... ennyi

    szvsz a vége nálam egy kicsit csalódás volt, hiányzott valami frappánsabb befejezés, és az is hiányzott hogy vissza lehessen menni khorinosba
    na meg valami másabb, erősebb főgonoszra gondoltam, de hát ez van...
  • pavelcs
    #18929
    Senkinél sincs. Tudtom zsebmetszeni csak a szövegben írtak szerint lehet. Nekem van zsbmetszésem és 170+os ügyességem íjászként. Azzal gondolom menne. De alapból azt a faszságot nem értem hogy miért nem enged bármi mást csinálnom az asztalnál, ha nincs nálam laborüveg :p
    Gazam sem volt értékelhető, gyógyital meg mind 100 felett azért nem volt nálam üveg.
    Ha emiatt nem tudom megcsinálni akkor nálam bukik a játék, bár varázslóval valszeg mégegyszer végignyomom. Csakhát -******* :p
  • THeArrow
    #18928
    rain of fire (L)
  • endrow
    #18927
    Köszi :)
  • sanyiiiii
    #18926
    A monostorban van egy szent kalapács, azzal egy ütés, amugy nem lehet megölni
  • endrow
    #18925
    Heló!
    Hogyan lehet megölni a mágikus kőgólemet?????? Ütöm, vágom, varázsolom, de semmi hatása. Csak a megidézett gólemem tudta megsebezni.
  • dzsuvajoe
    #18924
    Vagy angol neyvű kieg hol van?
  • dzsuvajoe
    #18923
    A magyaritast amit itt van azt csak siman fol kol telepiteni? Hogy tom 1.30 ra felpöcelni?
  • Broafka
    #18922
    segítsen neke mvalaki, hogy érdemes jó varázslót csinálni?

    leginkább a mana elosztásra vagyok kíváncsi
    szóval ki hogy tanult manát?
  • Plata
    #18921
    Próbáldmeg kizsebelni Saturast,de hozzá nagy dexteriti kell!!
  • Plata
    #18920
    Hát akkor csak a marvin mód marad,vagyis a cheat.Ha érdekel,megkeresem a könyvemben a kódját,de nemértem hogynemm maradt.Nekem a végén mindig marad vagy 30.Zsebeléssel is lehet hozzájutni.
  • pavelcs
    #18919
    Sem nála sem Miltennél nincs.
  • Zóanagyvarázsló
    #18918
    Vatras talán árul még Lab Water Bottle-t a hajón.
  • pavelcs
    #18917
    A gamma eredeti, nem lehet vele gond.
  • pavelcs
    #18916
    Mindent frankon vegigcsinaltam leiras szerint. Csarnok kiirtva, targyak nalam, de az eloholt sarkanyt semmivel sem sebzem. A szöveg utal arra hogy viseljem Innos szemét, de ha az kötelezö akkor én érdekesen jártam.
    Sárkányszív megvan, Innos nyakék megvan, de mivel nincs nálam laborüveg nem enged az asztalhoz, hogy azt feltöltsem. Hiányzó tárgyra hivatkozik. A sárkánytojásos lötyit sem tudtam ezmiatt kikeverni.
    Vissza lehet valahogy jutni Khorinisre?
    Üvegcse a csarnokokban sehol nem volt, 2 dbot találtam érkezéskor a hajó aljában, de azokbol a Miltentől vagy Vatrastol vett ket kiralyszarral azonnal eletero lötyit meg eroelixirt gyartottam.
    Szal mit lehet itt tenni?
  • Shaman
    #18915
    mondjuk úgy beleintegrál a játék közepébe mégegy részt :-p

    Bizonyos szinten az eredeti játékmenet is módosul.Tehát nem az van,hogy végigtolod,s onnan még folytatódik,hanem olyan chapter 2 környékén átzavar egy teljesen új térképre,ami elég nagy,s ott kalandozhatsz.Új küldik stb.
    A többit Plata leírta.
  • Plata
    #18914
    Ja és mégeggy akkora sziget mint Khorinis.kb.ahol még sivatag is van.meg dzsungel,mocsár,és gyönyörü tengrpart pálmafákkal.
  • Plata
    #18913
    Notr-al egész más lessz.nem csak 1 kalandot ad hanem nagyon sok új küldit,legalább 100 új npc-t.12 új varázslat.új fegyverek.a NOTR-ban van öv is.és új állatok.Új frakciók.a víz köre,kalózok.banditák.ezekhez mindeggyikhez be is álhatsz.
  • Bazsi
    #18912
    A kiegészítő lemez (NOTR) egy újabb kalandot ad csak a játékhoz a régi sztori mellé (opcionális) vagy ha feltettem, akkor egy teljesen új játékot kapok?

    Köszi!
  • Broafka
    #18911
    szerintem akárhonnan, de a boltból 1000 Ft-ért megveheted asszem, de lehet hogy most már csak az alappal lehet megvenni gold edition-ben, az úgy összesen 3000 Ft :P
  • dzsuvajoe
    #18910
    Honan tudom eztetosz letöteni?
  • Broafka
    #18909
    én is úgy tudtam, pedig a képen van egy olyan (mármint az eredeti game borítón) hogy ilyen sötét mágus, mint Xardas is lehetsz (lehetnél)