21229
  • Broafka
    #18988
    mástól kaptad a save-t?
  • halofilter
    #18987
    Sziasztok!

    Rákantinotk a betöltésre és ezt írja ki:
    Error-Message
    U:GAME:No player found. Did you try to load an incompatible savgame?

    Mit csináljak????
  • tibor16
    #18986
    na basszus, bocsi, valahogy ma lassú a net és 2x bökhettem rá..
  • tibor16
    #18985
    ez az az állpaot volt, amikor még nem lehetett kapni az Addont, és angol G2-re tettük fel a német kieget, és azért, hogy felmenjen a G2-re kellett peccselni, meg trükközni vele, mert az egyik angol a másik meg német volt. De ma már több helyen, pl a wanadoo-n is láttam az Addonos angol verziót egyben. Nincs kinlódás meg peccelgetés - értelemszerűen, ha nem boldogulsz azzal amid van, azt mondanám....
  • tibor16
    #18984
    ez az az állpaot volt, amikor még nem lehetett kapni az Addont, és angol G2-re tettük fel a német kieget, és azért, hogy felmenjen a G2-re kellett peccselni, meg trükközni vele, mert az egyik angol a másik meg német volt. De ma már több helyen, pl a wanadoo-n is láttam az Addonos angol verziót egyben. Nincs kinlódás meg peccelgetés - értelemszerűen, ha nem boldogulsz azzal amid van, azt mondanám....
  • Broafka
    #18983
    csak ötlet, nem hiszem hogy változna, de most jobb ötletem már nincs
    minek kell neked ennyire a patch?
  • dzsuvajoe
    #18982
    szal irjam ki?
  • Broafka
    #18981
    szerintem eredeti Cd-t kér, de ez tök mind1, mert az én eredeti Raven kiegészítő dobozomra rá van írva, hogy CSAK az EREDETI G2-vel működik, ennek ellenére most úgy van fönt hogy másolt a G2-m és az eredeti Raven van fönt :P
    szal lehet hogyha kiírod, vagy van másolt G2 CD-d akkor lehet hogy működik vele!
    amúgy meg passz
  • dzsuvajoe
    #18980
    Neki az eredeti CD kéne! Ez meg ugye nem az! Csintam en ma mindent mutoltam, lemutoltam, ideraktam odaraktam és semmi! Meg vagy elégedve a helyesírásommal!
  • dzsuvajoe
    #18979
    Be van rakva a CD! ne neze ma hulyenek!
  • tibor16
    #18978
    jah, és ha nem írsz továbbra sem helyesen, többet nem segítek :) (komolyan) Ez tiszteletlenség mindenkivel szemben, hogy itt silabizáljuk azt a sok zagyvaságot amit írsz, elvárod, hogy mindenki rád figyeljen és eközben még arra sem fordítasz energiát, hogy tisztességesen leírj egyy sort.
  • tibor16
    #18977
    szerintem, csak le akar valami fájlokat újra tölteni - legyél már egy kicsit kreatívabb - sztem amiről telepítetted, rakd vissza azt amit kér.
    Kérlek, mond már meg hány éves vagy?
  • dzsuvajoe
    #18976
    Na erre mit szoltok?
  • dzsuvajoe
    #18975
    MOst azt anyazza miutan megy akieg telepitese h rakjam be az eredetit! na erre mit mondtok?
  • dzsuvajoe
    #18974
    aarkom mondnai 4 rugot:)
  • dzsuvajoe
    #18973
    nem fogom megvenni nem adok ki ra 4000 rugot van mas is amire kiaakrok adni
  • Randal
    #18972
    Egyszer majdcsak meglesz.
    Állítólag terveznek egy feljavított kiadást is. Vhol olvastam, talán az rpgdot.com-on
  • Plata
    #18971
    Vedd meg eredetiben te tulok.a gold 4 rugó bakker,ja a gamestar következö teljesjátéka a Gothic2 lessz,szal vagy vedd meg vagy bírd ki a gamestar megjelenéséig.Gothic 2-öt csak a hülyék nem veszik meg eredetiben.
  • dzsuvajoe
    #18970
    Nem hajlando felrakni a kieget mert nem tok a nextre meni de minde uyg csintam ahog yazt kell méééért????
  • tibor16
    #18969
    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset, így indítjuk: Futtatás: Gothic2_130_de.exe /X
    (igy kiválasztjuk a feljövő menüben a gothic2.exe-t)
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstalláljuk ezt a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccset (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá  a krekket (ez egy rar)
    7. az angolosítás modot is feltehetjük, ha kell
  • dzsuvajoe
    #18968
    köf

  • tibor16
    #18967
    ez az utólsó, - sztem nyugi, próbáld meg követni pontosan a szöveget, akkor mennie kell (mint most nekem is, a holnapi nap hosszú lesz)
  • tibor16
    #18966
    ne haragudj, de menni kell alukálni, fellőtték a pizsit, úgyhogy, ha nem boldogulsz, holnap benézek
  • dzsuvajoe
    #18965
    tibikem ne hagyj itt
  • dzsuvajoe
    #18964
    de az addonnal ugyanaz van h nem enged nextre menni
  • tibor16
    #18963
    ráadásul még én is beleestem abba a hibába, hogy a Te szöveged copyztam :)
  • dzsuvajoe
    #18962
    Baazmeg igy se hagy tovabmenni
  • tibor16
    #18961
    Kedves barátom - az írás szerint Te a következőt írtad "\" pedi ezt kellett volna "/"
    Most szívtad meg, hogy nem írsz magadnak sem helyesen.. :)
  • dzsuvajoe
    #18960
    ako most mehet az addon?
  • dzsuvajoe
    #18959
    sikeruét
  • tibor16
    #18958
    Próbáld meg így - alul baloldalt a start gomb - ott megkeresed a futtatás gombot és oda írod be - Gothic2_130_de.exe \x
    íme:
  • dzsuvajoe
    #18957
    a winfos nem tallja ellenorize h helyesn irta e be blablabal
  • dzsuvajoe
    #18956
    D:\Marci(Progi, kepfajlok jatekok)\Ide gyere\játékok\G2\ass\G2AddOn\fontos patchek\Gothic2_130_de.exe \x ennek igy mennie kéne:) kiteregetem itt az intim belső mappa felépítésemet:)
  • dzsuvajoe
    #18955
    ja nicns kedvem helyesn irnide nekem a 6x utan az irja h nicsn ilyen

  • tibor16
    #18954
    szeva, - naszóval- arról van szó, hogy amikor a /x-et baírod, akkor a peccset kibontja és megmutatja annak tartalmát, abból kiválasztod csak a gothic exét, és csak azt külön kibontod, majd a leírt helyre bemásolod.
    Nem tudom másnak is ilyen érthetetlen a gépelt szöveged, vagy csak nekem? Mert én alig tudom elolvasni, tele van mindenféle írásjellel és elszórt betűvel...
  • dzsuvajoe
    #18953
    te nem vagod h a /x parancsal h lehet kivalasztania megfelelot mert nekem a 6x re nem reagal
  • alma2
    #18952
    ja, hogy ez a gothic 2 topik, eltevedtem, azt hittem a haromnal jarok, mindegy a lenyeg ugyanez :)
  • alma2
    #18951
    pff erre mondjak "buktad ocsem" :)
    megneztem nincs is ilyen file a savek kozott.
    a helyedben elmentenem az osszes savegamet, kitorolnom oket, majd miutaan ujbol kezdtem es mentettem felulirnam az utso elmentettel az egyiket.Ha szerencsed van nem figyeli, hogy az nem oda valo.
    de meg sok mas dolgot is ki lehet probalni...
    szorult helyzetben igen talalekony tud lenni az ember...
  • halofilter
    #18950
    Szijasztok!
    Jah újjab problem, jáccotam a gothickal és egyszer áramszünet lett(előtte mentettem nem sokaal szerencsére), de amikor bele akarok lépni lemennek a videók és amikor a főmenüt tölti akkor kilép és ezt írja ki:
    Error-Message
    B:VFILE:Err:-2_Can't find file:SAVES/SAVEGAME1/SAVEINFO.SAV Code:1392

    Megnéztem ezt a fájlt és ott van csak nem lehet vele semmit se csinálni...
    Most mit csináljak? Válaszotokat epedezve várom, mert ki szeretném már játszani. Előre is köszönöm
  • dzsuvajoe
    #18949
    hu de kva jo vagyok