21229
  • Plata
    #19028
    nemcsak szívvel lehet valamit kezdeni,sárkány vér is kell meg sárkány pikkely vagy mi,dragon scale.
  • Plata
    #19027
    Köztudott hogy a gold szar,valamit nagyon elkúrtak a kiadók benne.
  • jocika
    #19026
    Ha crack-et használok nekem is ugyanezt csinálja. Megvettem eredetiben is (gold), de az el sem indul, üzenet nélkül nem csinál semmit. Kénytelen voltam az sima kettest felrakni és crack-kel használni.

    Csak gratulálni tudok azoknak, akik csinálták.
  • Zedok
    #19025
    hali! nos nekem megvan a gothic 2 gold edition.. másoltban fölraktam..elinditom benn a játékot..okés minden tölt tölt tölt..stb..és eccer csak a töltés közepén kiirja ezt a hiba üzenetet:
    Error-Message:
    U:PAR:Class-Size not compatible:C_item
    CPP-size:524
    Script-size:504

    nagyon megjköszönm a helpet..vagy valmi jó krekk is jól jönne..am már ujra telepitettem de nem segit rajta.. :S
  • Broafka
    #19024
    csak egy dologra figyelj, mondjuk ha kimentél a templom elé és elővetted a fegyveredet mondjuk és ott akadt ki a játék ezzel a hiba üzivel, akkor legközelebb ne vedd elő ott a kardod, mert akkor újra kifog akadni :)
  • endrow
    #19023
    Oké, köszi. :)
  • Broafka
    #19022
    azt nekem is szokta, ne törődj vele, folytasd a mentésedtől
  • endrow
    #19021
    Bakker már megint kezdi a szemétkedést... Kiírja, hogy access violation, vagy valami ilyesmi. De mi az?? Mi a problémája? Nem értek én angolul...
  • rosti
    #19020
    Általában a windos képernyőkimélö zavar be meg az aktiv deskop kapcsold ki őket.
  • Broafka
    #19019
    én azt nem értettem, hogy alapból (Inos szemének feltöltésén kívül) a sárkány szívekkel is lehet egy s mást kezdeni, asszem valamelyik emberkének kell, és ad is érte pénzt, vagy XP-t vagy nem tom...

    de kérdem én, ha kell egy karakternek, akkor ezt hogy lehet megcsinálni? Hogy feltöltöd a szemet és még van is nálad sárkányszív?
  • endrow
    #19018
    Megvan a hiba. Nem szabad végignézni a videót. Esc és akkor simán megy tovább a játék.
    Végigvittem.... :D
    Most mágus leszek :D:D
  • endrow
    #19017
    Nem a crack-el van a baj. Felraktam megint, crack nélkül és úgy se működik rendesen. Mindig kilép a játékból és ad egy hibaüzenetet. Miért?
  • endrow
    #19016
    Nna, kinyírtam. Adott egy videót, de amikor a Xardas eltűnik vége lesz és valami hibaüzenetet ír ki. A crack miatt lehet? Hogyan szedjem le? Gondoltam nem koptatom a cd-jét, elvégre eredeti és felraktam inkább a crack-et. Valaki mesélje el mi a vége.
  • endrow
    #19015
    Lehet hogy ez a baj.... :S
  • Shaman
    #19014
    feltöltötted innos szemét ismét,és útoljára?
  • pries
    #19013
    Egyszerűen odamész és sz**rá vered.
  • endrow
    #19012
    Az élőhalott sárkányt hogyan lehet megölni????
  • Mr_no_NaMe
    #19011
    És ezt hogy? Az ÖSSZES dolgot vissza tudod hozni amit eddig rátettek vagy mi? A kezdetektől fogva? Ez nem 1 baromi drága eljárás? Programmal max az előző winfos dolgait lehet visszahozni nem?
  • halofilter
    #19010
    Köszönöm minedkinek
  • rosti
    #19009
    PCInspectorFileRecovery

    ezzel a progival is visza tudod álítani illetve megkeresni és ha még nem írt a winyod a törölt helyre akkor visszahozhatod a halálbol a mentéseidet.
  • Toroco
    #19008
    nekem van egy programom amivel és az egész vinyóm tartalmát visszatudtam hozni, miután egy másik vinyó 1GB osat csinált az 80GBos vinyóból. a neve nem jut eszembe. Ha nem sikerülne az előzőleg ajánlottal akkor szólj, és ha haza értem feltöltöm.
  • halofilter
    #19007
    Kösszi szépen
  • Zóanagyvarázsló
    #19006
    VagyEZT.
  • Zóanagyvarázsló
    #19005
    Például próbálkozhatsz ezzel: http://www.undelete-plus.com/
  • halofilter
    #19004
    Én már utánna néztem csak nem naon találok semmit bocsi hogyha durván hangzott csak ideges vok sry
  • Broafka
    #19003
    ehm, ez az utolsó mondat ez viccesen hangzott, miért mi nézzünk utána? :)
    utána nézünk ha szeretünk :P
    de neked kéne utánanézni inkább!
  • halofilter
    #19002
    ÁÁÁ letöröltem és véletlenül ürítettem is a lomtárat nagyon fontos lenne hallotam már róla hogy vissza lehet hozni vagy mi nehezen de megérné!!! Légyszi nézzetek utána ok???
  • Shaman
    #19001
    nekem régen ez úgy müködött,hogy betöltöttem egy másik állást,s utána már be tudtam az "elrontottat" is tölteni...ki tudja miért...
  • Plata
    #19000
    akkó cseszd meg a szomszíd macskáját.
  • Plata
    #18999
    Kezd ujra,átlag 8-10-ik alkalomnál elindul.winreinstall után nekem is elöszokott jönni,de csak a Notr-al.Pedig eredetim van.
  • Plata
    #18998
    Jó tipp,csak késet 1-2 évet.Még annó a Gothic1-ben megtanultam ezt,G2-ben mindig 20 mentésem van.átlag úgy 10-20 percenként mentek.
  • halofilter
    #18997
    Valahol hallotam hogy visszalehet csak már nem tom hogy hol...
  • Broafka
    #18996
    ......
    ott sincs semmi nah! :D
    kezd előről!
    tudod hogy én hányszor kezdtem el hasonló hibák miatt :)
    elég labilis a G2

    kezdjük azzal hogy nekem a múltkor olyan volt, hogy mentés után kidobott az asztalra, és amikor visszamentem, akkor a mentésem elszállt, a játék felbontása 640X480-ra csökkent, és miden beállításom visszaállt alapra, szóval...
    vannak a G2-nek egyébb meglepetései.
  • halofilter
    #18995
    Nem az 5.be
  • Broafka
    #18994
    hol végénél?
    mert ha már a szigeten voltál (6. fejezet) akkor ne bánd!
    nincs ott szinte semmi, és ha odáig eljutsz, onnan már csak futás az egész játék!
  • halofilter
    #18993
    :D király pedig a végénél tartottam...
  • Broafka
    #18992
    nagyon nehezen és bonyolultan, amúgy meg sehogy!
  • Broafka
    #18991
    hallod, szerintem ezt buktad!

    marha nagy TIPP ITT:

    EMBEREK, NE CSAK EGY HELYRE MENTSÜNK EBBEN A JÁTÉKBAN, ÉN MOST 5 HELYEN MENTEK, 10-15 PERCENKÉNT FOLYAMATOSAN!!!

    bocs hogy kiabáltam, de ezt muszáj megértenetek :)
  • halofilter
    #18990
    ÁÁÁ amit kitöröltem a kukából azt hogyan tudnám visszahozni??? Nagyon fontos!!!!
  • halofilter
    #18989
    Nem. Csak #18950 üzenet törént és próbálkoztam most meg már ezt írja ki...