21229
  • Black Liquore
    #19068
    ECCER ma letöltöttem ezt a versont de nem sikerult elinditanom!:) es letöröltem ahalálba:) Tudja valaki h kell ezt elinditani? Érdemes ujra leszednem! Ez mellesleg Gothic2 Gold edition BWcloncd aszem
  • Black Liquore
    #19067
    :)
  • Black Liquore
    #19066
    LEforditja nekem valaki?


    1.) Unrar, Burn CD1, CD4 Using BlindWrite 4.5.7 (disable Autoplay ŰŰ
    ŰŰŰ in Options), burn in DAO PW at 4x, click "YES" when asked if you ŰŰ
    ŰŰ° want to physically include BWA information. When mounting in DT4, ŰŰ
    ŰŰ° remove or hide all optical IDE drives. ŰŰ
    Ű۱ 2.) Install Gothic 2, Install Expansion ŰŰ
    ŰŰ² 3.) Play and Enjoy! ŰŰ
    ŰŰŰ ***Notes: JoWooD decided SecuROM was not enough to soothe their ŰŰ
    ŰŰŰ panic fear of piracy, so they used several cheap inhouse custom ŰŰ
    ŰŰŰ made protections, this was most likely overdone to the point of ŰŰ
    ŰŰŰ preventing *Retail Printed Release* from working on some systems, ŰŰ
    ŰŰŰ including rippers XP+SP2 box. The BWClone was tested on other ŰŰ
    ŰŰŰ Win2k,XP and XP64 systems, and was confirmed working perfectly, ŰŰ
    ŰŰŰ perhaps JoWooD can now rest easily that their worst fear ŰŰ
    ŰŰŰ (a freely availible release) has manifested itself, and that ŰŰ
    ŰŰŰ their efforts to avoid this were futile.*** ŰŰ
    ŰŰŰ ---Team MiRROR 2005--- ŰŰ
  • Broafka
    #19065
    hmm, akkor sorry...
    ez a gamma mindig tartogat számomra meglepetéseket, ezért is szeretem annyira :)
  • sanyiiiii
    #19064
    Mondd neki, hogy a hegyekbol, és amikor be akar csalni a barlangba (megölnek, ha bemész), kérdezz rá, hogy ki keres téged, illetve ki akar beszélni veled. Kösd az ebet a karóhoz, és semmiképpen ne menj be a banditával a barlangba, de ne is hagyd ott (válaszd mindig a középso opciót). benne van a végigjátszásban
  • sanyiiiii
    #19063
    bizony-bizony:D
  • Esrohnoil
    #19062
    Igen, az alapban.
    Nem voltál elég alapos, ugyanis más lehetőség is van, és tényleg ki lehet szedni az első banditából a vezér nevét. :)
  • Shaman
    #19061
    ahogy broáfka írja,nagyjából chapterenként léphetsz egy újabb kört előre. Ne tanulj meg minden varázst felesleges LP kidobás.

    Azé írtam,hogy nem teljesen,mert példul a 6. szintű varázslatokat már chapter 5-ben is meg lehet tanulni. Ekkor jön a tarolás mindenütt. Futkosol,begyüjtöd a vadakat,aztán mehet a fire rain :-ppp onnantól sétagalopp a gamma:-p
  • Broafka
    #19060
    mi van?
    első bandita az tudja hogy téged üldöznek és két választásod van! azt mondod hogy egy hegyi kalandor vagy, vagy pedig Xardas barátja, ha Xardas barátját mondasz akkor megtámad azonnal, ha meg azt hogy hegyi vándor, és követed be a barlangba Brago-hoz akkor meg ők tám,adnak meg
    milyen első banditáról beszél most?
    most már kezd érdekelni
  • Broafka
    #19059
    az alapban?
    hát nem tom, én Dexter nevét sehogy se tudtam kiszedni senkiből sem! anélkül meg elég nehezen, mert az őrök nem engednek tovább, és ha nem tudod a nevét a főnöknek megtámadnak!
  • sanyiiiii
    #19058
    a bandita táborba az alapban be se lehet menni békésen, mert nincs lehetőség arra hogy megtudd a vezér, Dexter, nevét, meg egyébb ilyen apróságok
    én erre válaszoltam azt hogy igenis be lehet.....
  • Broafka
    #19057
    nem kell megtanulnod az összes varázslatott a következő körhöz, sőt, kifejezetten ne tanuld meg, mert akkor nagyon gyönge leszel, mivel 6 varázs kör van, és 6 fejezet, ebből következve, minden egyes fejezetben megtanulhatsz egy új kört.
  • endrow
    #19056
    Mi kell ahhoz, hogy a mágia többi körét is megtanulhassam? Megtanultam az elsőt, és a hozzá tartozó varázslatokat, de azt mondja a csávó, hogy még nem jött el az ideje...
  • Broafka
    #19055
    ne fárassz!!!!!
    az az alapban is benne van meg az addonban is!!!!
    (javaslom előbb értelmezd amit mondtam)

    példának okáért: az alap G2-ben ha mész az úton találkozol egy kis tábor szerűséggel, ahol ég a tűz és ott ácsorog 3 goblin, a játék folyamán minden ilyen jellegű tűzhöz tartozik egy npc (non player caracter), ebből következve felvetül a kérdés bennünk hogy akkor kié ez a kis tábor?
    A válasz azonnal kiderül ha elkezdünk játszani az addonnal, és máris kiderül hogy az a kis tábor Cavalorné!

    De vitatkozásnak nincs nagyon helye, mert ez TÉNY hogy együtt lett megcsinálva, és később lett szétválasztva a játék és úgy eladva!
  • sanyiiiii
    #19054
    Dehogynem, az elsö bandita akivel talalkozol ugyanugy megmondja a nevét alapban is ha megemlited neki h a bányavölgybböl jöttél.
  • sanyiiiii
    #19053
    Hát nem tudom nekem itt figyel a gold bontatlanul a polcon és isohuntrol leszedett verzioval jatszok és semmi probléma nincs vele.
  • Broafka
    #19052
    hmm, egyébként a G2 úgy készült hogy megcsinálták az egészet mármint a G2+addont és ez lett a G2, aztán úgy gondolták hogy sok ez így, vagy nagyobb biznisz ha külön adjuk el a dolgokat, vagy nem tom, és így lett külön a G2
    rá 1 évre vagy nem tom hányra (hozzánk rettentő későn jött ki) megjelent az Addon ami tulajdonképpen szószerint kiegészítés, vagyis inkább teljessé egészítés.

    már az alap G2-ben is lehet látni az addonnak a jeleit (magányosan égő táborok, elhagyatott házikók, a bandita táborba az alapban be se lehet menni békésen, mert nincs lehetőség arra hogy megtudd a vezér, Dexter, nevét, meg egyébb ilyen apróságok)
  • Shaman
    #19051
    hali,én csak benézegetek abba a topigba.
    Meg akarom majd vásárolni a magyar verziót,de csak ha kijavították a hibákat,ami sztem fél év kábé :)
    EGyébként ott páran azt írták,hogy jóval gyengébb,mint a második rész. talán majd az addonnal :-)
    Bővebben én se tudok mondani,nem játszottam vele...
  • Broafka
    #19050
    ezt már én is kérdeztem, és akkor se válaszolt rá senki, lehet, neked fognak :)
  • tibor16
    #19049
    sziasztok, - játszik vki a G3-al? - csak kérdezném, mi a vélemény róla, összevetve az előző részekkel..
  • Broafka
    #19048
    ahhoz megkéne ölnöd saját magadat :P
    a sárkány szívet alapból kitudod venni!
  • endrow
    #19047
    Ha megölöm azt, aki meg tud tanítani szivet kivenni, akkoris végig lehet vinni a játékot?
  • Broafka
    #19046
    pff, kár...
  • Zóanagyvarázsló
    #19045

    Csak MARVIN móddal hozhatók elő, hiába is keresnéd őket.
  • Broafka
    #19044
    találkozott már valaki olyannal hogy alligator meg phanter?
    a hivatalos oldalon van róla szó de még 1-et se láttam belőle :-/
  • Zóanagyvarázsló
    #19043
    Tudom, de nem akarom "lespoilerezni", hogy mikor fog elindulni a hajó, nem mintha sok spoiler lenne...
    Az a lényeg, az 5. fejezetben fel tud menni majd a hajóram, és vissza is tud jönni róla, amíg el nem indul. Ez ott már magától értetődik szerintem.
  • Shaman
    #19042
    figyi,van itt a banner alatt link. végigjátszás,ott van egy olyan rész ahol le van írva az összes rúnakő merre van. Sima G2-ben nincs túl sok olyan 11 darab,szal nem szabad megcsinálnod az összes varit,hanem tartalékolni kell a jobbakra.
    Addonban már jóval több van.
  • Broafka
    #19041
    ez így nem teljesen igaz vagy egyértelmű, mármint a hajós.
    Jah feltudsz menni rá chapeter 5-ben meg járkálhatsz róla, és le is tudsz szállni róla, de ha egyszer azzal már elindultál az már sose fog tudni visszajönni!
  • Zóanagyvarázsló
    #19040
    Ha tűzmágus vagy, akár Chapter 1-ben is fel engednek a hajóra. Egyébként Chapter 5-ben fel tudsz menni a hajóra, és vissza is tudsz jönni, majd meglátod.
    Rúnaköveket vehetsz Goraxtól szinte minden fejezetben van nála új, és néha Luterótól is (illetve találhatsz vagy kaphatsz küldetésért is).
  • endrow
    #19039
    Ja, még valami.. Hol lehet rúnakövet venni? Vagy azt csak találom?
  • endrow
    #19038
    Nekem az alap van. De ha hajóra szállok, már nem lehet visszamenni a szigetre. Vagy csak ne induljak el vele egyből?
    Köszi a segítséget. :)
  • Broafka
    #19037
    addonban lehet is venni, de egyébként hogyha Akil farmjánál a két testvérnek a farmon segítesz, vagyis segíted őket összeveszni, és a nagyobbik darab győz (a barna ruhás) akkor az 5. fejezetben ő beszél erről a barlangról és ad is hozzá zsírt!
  • Shaman
    #19036
    öööö valamelyik állat zsírja kell oda.
    Alap G2-ben majd chanper 5-ben a hajón fogsz találni.
    Addonnál nekem már korábban volt,de nem rémlik honnan.
  • endrow
    #19035
    Heló mindenki! New world-ben a világító torony melletti erdőben van egy barlang. Abban van egy rács. Előtte egy csörlő. Mindig kiírja, hogy hiányzik a megfelelő tárgy. Mi a megfelelő tárgy és hol találom? Help, please...
  • Broafka
    #19034
    srácok, az addon pályán, megtalálta már valaki a magic bow-t?

    én megtaláltam már párszor, föl is vettem (meg aki tudja hol van) és ki is jutottam onnan nagy nehezen, de nincs valami egyszerű megoldás arra hogy visszatérjünk onnan?
  • Broafka
    #19033
    na neeeee!
    de az a történet szempontjából nem egy befolyásoló elem!
  • Randal
    #19032
    Eseteleg amit ilyenkor szokás: registry takarítás, töredezettségmentesítés stb. stb.

    Amúgy meg nekem is goldom van (másoltban) és semmi baja nem volt.
  • Esrohnoil
    #19031
    Nekem is. Az eredetinek semmi baja. Nálam egyszer sem fagyott ki, és zavaró bugokkal sem találkoztam. :D
    Nem is beszélve arról h. pofon egyszerű telepíteni. :)
  • Shaman
    #19030
    érdekes,nekem is goldom van,s semmi baja...
  • Plata
    #19029
    De nemám,söt ha fel akarod kérni Torlofot kapitánynak,ad eggy küldit,miszerint engedd be az orkokat old campbe,na amikor a kapurácsot fehuzod jön eggy videó.azonnal kattints eggyet,mert ha végignézed ugy kivág mint a huzat.vót hogy a gép is kikapcsolt.