21229
  • endrow
    #19188
    Hol találom Engromot, Randolphot és Brutust????
  • Zóanagyvarázsló
    #19187
    1. Sok helyen, alkimisták házaiban (3 van Khorinisban), Xardas tornyában, a monostorban, Sagitta barlangjában, vayg akár a Bányvölgyi várban. (még ezeken kívül si van egy pár, de inkább nem sorolom fel az összeset.)

    2. Oda érdemes csatakozni, amelyik a legszimpatikusabb, elvégre ez egy szerepjáték. (Én Fire Mage szoktam lenni leggyakrabban.)
  • Matt07
    #19186
    Nah megvan az Orkmészárló.Lenne még 2 kérdésem :P :1.Hol találok Alkímia asztalt?
    2.Szerintetek hova érdemes csatlakozni?Megéri a Zsoldosokhoz?
  • sanyiiiii
    #19185
    nem lehet hogy a láda másik oldalán állsz?
  • Matt07
    #19184
    A zárnyitást már tudom(használtam is),de amikor ott állok a láda előtt akkor nem jelzi ki hogy "Láda" és nem tok rákattintani.
  • Toroco
    #19183
    kell hozzá tudni a zárnyitást, és akkor lkulcsokkal kilehet nyitni
  • Matt07
    #19182
    és azt meg tudnátok mondani hogy az Orkmészárlót a piramisban higy lehet megszerezni?Mert nem akarja kinyitni a ládát,nem tudok rákattintani.
  • Toroco
    #19181
    Ha megtanulsz többet az állatok részeinek kinyerése közül, akkor az állatok inventoryjában lesznek benne azok amit eltudsz venni. előszőr én valami olyan funkciót kerestem, ami elkezdi megnyúzni, aztán vettem csak észre hogy az inventoriban lesznek a kinyerhető cuccok
  • Matt07
    #19180
    ok ezer kösz
  • rosti
    #19179
    Odamész egy álathoz amit leöltél és az egeren nyomsz egy bal kliket és már tudod is a többit.
    A ládához odamész bal klik és jobra balra (A-D billentyü) myomogatásra kiirja ,de halhatod is hogy nyitja a rátszerkezetet.Ha kevés a tolvajkulcsod a láda elöt mentsél és papirra ird fel a nyitokodot pl:jobb-jobb-bal-bal-jobb
  • Matt07
    #19178
    ja és még1 kérdés: elvileg már megtanultam a Zárnyitást és az Állatok megnyúzását de egyik se tom hogyan kell
  • Matt07
    #19177
    kösz.csak azért kérdem mert nagyon sok fegyvert nem bír el :S
  • peeter22
    #19176
    Különböző karakterek növelik az erő, ügyesség, stb. szintet plusz egyes italok, ételek. Beszélgess a nevesített npc-kel és akkor megtudod, hogy kinek mi a szerepe és, hogy tanít e valamit.
  • endrow
    #19175
    Nem csít. Véletlen bug, vagy nemtom mi. De csak véletlenül jött rá, hogy ilyet is tud. :)
  • Matt07
    #19174
    hy all!EGY NAGYON LÁMA KÉRDÉSEM LENNE:tegnap kezdtem a g2-őt és az lenne a kérdésem hogy az erő szintet hogy lehet növelni?
  • Shaman
    #19173
    csítelt,mi?
    ...

    marvin mód
  • endrow
    #19172
    Egyik ismerősömnek 2000-es ereje van :D 1 ütés 1 sárkány :DDD Sajna a játékélményt a 0-ra csökkenti és még mentése sincs előbbről. Szal szivacs :(
  • Zóanagyvarázsló
    #19171
    Sok sikert hozzá, ez tényleg egy nagyszerű játék!
  • Nerevarine
    #19170
    Kösz az infót,
    hamarosan újra elindulok kalandokat keresve,
    van egy kis dolgom a Bányavölgyben. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #19169
    Szándékosan nem írtam be, hogy kinek lehetne odaadni, csak azt kérdezte jó lesz-e még valamire a gyűrű, a többire rájött volna magától is szerintem.
  • xerdi
    #19168
    16. szintű varázsló? És már az ork warlord gyűrűnél tartasz? Sosem játszottam ilyen gyorsaságrekordként végig a játékot. A sima gothic2ban 15. szintig, az addonban 18. szintig még kasztom se volt. Ráadásul chapterenként új szörnyek jönnek be, még nehezebb később lecsapni őket. Igaz így csak egyszer kell a helyszíneket bejárni.
  • xerdi
    #19167
    Azt okozza, hogy ha rajtad van, tudsz még akkor is erőt tanulni, amikor az erőművész tanár elérte a korlátját. De ez varázslóként nem vmi hasznos. Darnak is odaadhatod, vagy Girionnak a hatodik chapterben.
  • Zóanagyvarázsló
    #19166
    Jav.: kaszttal
  • Zóanagyvarázsló
    #19165
    Nem arra a mellékküldetésre gondolok, van egy másik is, az játszik a többi kasztal is.
  • Shaman
    #19164
    de csak az egyik kasztnak nem?
  • Zóanagyvarázsló
    #19163
    Egy mellékküldetéshez kell.
  • Nerevarine
    #19162
    Az Ork Warlord gyűrűje (azon kivűl hogy -20 erő) mit okoz?
    :)
  • Nerevarine
    #19161
    Nah, megyek lefekszem, bár szivesen tolnám még,
    Csak elfogyott a Visine-m... :))

    A mai mérlegem: 2 csontváz, a fekete troll, 2 árnyéklovag...:)
    Alakul a mágusom...:) Villámcsapás Rulez...:)
    L16 vagyok és még van 90 LP-m...:)

  • Esrohnoil
    #19160
    Ez bizony előfordul. :)
  • Nerevarine
    #19159
    Helló Mindenki!

    Vazz, miután feltettem a magyaritást hiába állítok
    a game beállításokban,
    nincs hatása... :)
  • Toroco
    #19158
    köszi
  • Takanohana
    #19157
    1-3 fejezetben Onar tanyáján egy zsoldos. 4. fejezettől átvedlik sárkányvadásszá és a Bányavölgyben lesz a Mocsári Sárkány közelében.
  • Toroco
    #19156
    Ki is ez a Cipher, és hol van? már nem emlékszem rá
  • Toroco
    #19155
    a vértjeimet nekem sem adta vissza.
  • Nerevarine
    #19154
    Köszi, a dugó az hogy már 4-ben vagyok épp.
    A kereskedők Chapterenként kapnak új cumókat,
    (mana italokra gondolok főleg)
    ilyenkor az előző chapterben náluk lévő is megmarad?

  • sanyiiiii
    #19153
    Nah jó nem is olyan öreg.
  • sanyiiiii
    #19152
    Meg persze ott a jó öreg Cipher akit bármikor lecsaphatsz :D
  • Shaman
    #19151
    hümmm én eddig vagy 4-5-ször végitoltam G2-t,meg addont,s nekem mindent visszaadott....
    de mondtam,hogy a magadon lévő ruhát,fegyvert,meg a rúnákat ne add oda
  • tibor16
    #19150
    Ez nagyon veszélyes, mert nem mindent ad vissza - pl vérteket , kardokat, fegyvereket - legalább is én így jártam vele. Szerencsém volt, hogy "csak" pár napot vesztettem, mert vissza kellett töltenem.. -úgyhogy, csak a nélkülözhető dolgokkal probálkozzatok..
  • Shaman
    #19149
    van egy bug amit ki lehet használni,chapter 3-4-ben.

    Chapter 3 végén,de tényleg a legvégén,visszamész Bányavölgybe,s eladod az összes cuccod Sengrath-nak. ha akarsz ide-oda járhatsz Khorinis,meg Bányavölgy között,hogy khorinisben veszel nyilat,s eladod Sengrathnak.

    Nah szal a rajtad lévő cuccok,plussz rúnák kivételével nyugodtan adj el mindent neki,mert a 4. fejezet elején megtalálod holtan az orc fal mellett,s nála lesz minden cuccod.