21229
  • skampi
    #19228
    köszi!de nincs se mod se csalás,ja és bár "Warezes barom" vagyok,ez spec eredetiben van meg!
    lenne még pár kérdésem,mert tök kezdő vok rpg-kben:el tudom rontani a karakterem fejlődését?arra gondolok,h tudok-e íjazni és kardozni is jól,v csak az egyiket fejlesszem?és mennyi a max szint?milyen messziről lehet eltalálni egy ellenfelet íjjal,ha mondjuk 100%a számszeríj?már lovag vagyok,de jó-e a tolvajokhoz is csatlakozok?
    bbocs a sok hülye kérdésért!
  • sanyiiiii
    #19227
    LoL.Nekem megvan eredetiben de nem azzal jatszok (nem bontom ki, szép az ugy:D) hanem amit isohuntrol szedtem. És láss csodát működik, semmi probléma tehát nem hiszem hogy összefüggene az eredetiséggel. Jah és a hangnemen változtass légyszives szerintem sokakat bántassz ezzel, bár engem nem érdekel.
  • Plata
    #19226
    Vegyétek meg eredetiben,nekem simán fejlön a 2 gyürü,nem kell hozzá semmilyen mod.Warezes barmork.
  • Shaman
    #19225
    nah akkor most lebuktak a Marvin módosok :-ppp
  • rosti
    #19224
    Akkor szokot ez történi mármint hogy nem tudsz kettöt felvebi ha csalásal játszol és visszatöltesz miközben 1 gyűrü van rajtad akkor csak ugy tudod megoldani a második felvételét ha ujrainditasz ,de elötte mindent leveszel...
  • Takanohana
    #19223
    Nekem is előfordul, hogy csak egy gyűrűt enged felvenni. A megoldás: le kell vetkőzni, fegyver, páncél, amulett stb. elrak, 2 gyűrű felvesz, majd jöhet vissza a többi.
  • Shaman
    #19222
    tuti 2-t tudsz felhúzni. nem lehet,hogy 1-et felvettél még rég,csak elfejejtetted? :-p
  • Broafka
    #19221
    úgy hogy felveszed :)
    max 2-t tudsz felvenni, ha neked csak egyet enged, akkor bugos!
  • skampi
    #19220
    hali!
    az érdekelne,hogy hogy lehet1-nél több gyűrűt felvenni?1x sikerült,de azóta nem megy
  • rosti
    #19219
    Kivéve a lovagi teleportrunát.Az összetevök meg le lesznek írva .
  • Zóanagyvarázsló
    #19218
    Teleport rúnát nem lehet készíteni, találni, kapni vagy venni lehet őket.
  • tojas0
    #19217
    Megtudnátok mondani,hogy mien alapanyagok kellenek a teleport rúna készítéséhez!
  • Zóanagyvarázsló
    #19216
    A zsoldosok táborához közel van egy vadász, a banditák tábora alatt, a neve Grom, például ő is tudja tanítani.
  • Silver Wolf
    #19215
    Nem tudnátok megmondani,hogy hol tanulhatom meg egy gólemszívét kivenni?
  • deda
    #19214
    ok kösz megpróbálom!
  • peeter22
    #19213
    Na akkor az ott a gond mondták már, hogy hibás a lemez szal ez a tipikus így járás írjá nekik panszemilt azt csak lesz pecs.
  • deda
    #19212
    9.0c van a gépen és eddig futott is tök jól, most frissítettem, de sajna nem javult meg, a Gamestar-os verzió van amugy meg
  • peeter22
    #19211
    Ez valami direckt x hiba frissítsd a dx-et azt hátha segít.
  • deda
    #19210
    [IMG]C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Dokumentumok\Képek\gothic.bmp[/IMG]
    Ez a X: XD3D_InitPerDX: Can't create D3DX context ! Error: DDERR_CURRENTLYNOTAVAIL hibaüzenet van (szerintem AVAILABLE lett volna...) Volt vkinek ilyen problémája már? légyszi segítsetek, tök jól haladtam!
  • endrow
    #19209
    Mágus; 6. kör; Hihetetlenül nagyon állat varázslatok. Szét röhögtem magam a tömeghalál varázslaton. (zsoldosok kocsmájában, Hagen és a hadsereg előtt) mííndenki meghalt :D (kivéve Hagen-t, őt nem lehet megölni)
  • Zóanagyvarázsló
    #19208
    A vitatkozással semmi bajom, az számomra nem pejoratív dolog (a veszekedés, személyeskedés, flémelés már más műfaj), az teljesen korrekt eszmecsere, csak kicsit fölöslegesnek érzem a témát, pláne ebben a topikban.

    Hát igen, végülis a Gothic 2 5-10 év múlva is ugyanúgy fog futni a 9800-ason, mint most :)
  • Broafka
    #19207
    nem vitatkozunk... beszélgetünk (sose mértettem miért számít az vitatkozásnak ha próbálunk meggyőzni valakit az ő véleményének az ellenkezőjéről)

    de végülis tényleg mind1, nekem Ati Radeon 9800pro-m van, és én ezzel tökéletesen meg vagyok, és meg is leszek vele még úgy 5-10 évig :)
  • Zóanagyvarázsló
    #19206
    OFF: Szerinted :P Nekem van olyan ismerősöm, aki a G2Ti-t lecserélte G4MX-re és teljesítménynövekedést ért el.
    A G3Ti az már egyértelműen jobb, úgy rémlik tudja már a DirectX 8-at is. Egyszer olvastam a részletes specifikációit is ezeknek a szériáknak, az is ezt támasztotta alá.
    Mindazonáltak kár itt ebben a topikban vitatkozni erről, ma már mindkét kártya igencsak alsó kategória, a Gothic 2-őt viszont mindkettőnek szépen kell vinnie egy 80%-os látótávolságon.
  • Broafka
    #19205
    hát szerintem jóval gyöngébb egy G4 MX mint mondjuk egy G2 vagy G3
  • markmor
    #19204
    kösszi
  • Zóanagyvarázsló
    #19203
    Én Geforce 6600-at (vagy 6600GT-t) ajánlok, egyébként én többször végigvittem MX-es kártyán a játékot gond nélkül, tehát nem biztos, hogy ez a probléma.

    OFF: Az azért túlzás, hogy a Geforce2 Titanium jobb tőle, attól függ melyikben van több memória, gyakorlatilag teljesen ugyanazt tudja a két kártya, az már más kérdés, hogy amikor bejött a Geforce 4 széria, a butított MX-esek olcsóbbak voltak a Geforce 2 Titaniumnál, nem véletlenül ennyire elterjedt ez a széria.
  • Broafka
    #19202
    nem tom, nem vagyok annyira otthon a videókártyákban, de azt tudom hogy a geforce sorozatból a 4 MX a legszarabb, próbáld meg a Geforce 2 Titanum 200-at, vagy pedig valamilyen ati radeon videókártyát...

    ettől függetlenül nem hiszem hogy videókártya miatt nem műkszik, de elképzelhető
  • markmor
    #19201
    nem tudnál valami jo videokártyátmondani 20-ezer körül?
  • markmor
    #19200
    ez a videokártya a barátomévolt és neki rendesen ment a gothi2
  • Broafka
    #19199
    vegyél egy jobb videókártyát, ennél még a Geforce 2-es is jobb!
  • markmor
    #19198
    várom a válaszotoka! nagyon fontos lenne
  • markmor
    #19197
    sziasztok!!!Az lenne a problémám, játszok és szarakodik a kép.. feltölteném a képet de nem tom nem engedi!a vga-ám neve:nvidia geforce4 MX 440 with AGP8X
  • rosti
    #19196
    Az invertoriban a varázstekercsek hez hozzárendelsz egy billentyüszámot PL:töznyil-4 .És a játék alat a 4-es gomb megnyomásával elökésziti a varázslatot ha van befogott cél csak simán bal klik és már lő is ,ha valami mannafüggő vagyis többet sebez ha több manát adsz hozzá akkot tovább nyomod az egeret és elengedés után tüzel.
  • rosti
    #19195
    Nem kell,de ha belépsz egy kasztba a többi kaszttal való küldetést elbukod vagyis már nem kapod meg.A döntés elöt érdemes az xp-kért minden küldit megcsinálni igy bárhová csatlakozhatol késöbb
  • Matt07
    #19194
    Ja és lenne még 1:A varázstekercsket hogyan kell használni?
  • Matt07
    #19193
    Az lenne a kérdésem,ha a Milíciához akarok csatlakozni akkor is meg kell csinálni például "A Zsoldosok tisztelete" küldetést?
  • Matt07
    #19192
    Köszi a segítséeget!
  • Zóanagyvarázsló
    #19191
    Engrom: vadász a bányavölgyben, Talbinnal lóg a folyó mentén
    Randolph: alkesz paraszt Akil farmján
    Brutus: bányavölgyi várban kínzómester, tanítja az erő növelését is, az egyik toronyban van a kis műhelye

    Ha valamivel nem boldogulsz ajánlom ezt az oldalt: Mondgesange, vagy itt fentebb is van magyar nyelvű végigjátszás, bár szerintem jobb "saját erőből" rájönni a dolgokra.
  • endrow
    #19190
    Köszi :)
  • peeter22
    #19189
    Randolph Akil farmján van kapál. Brutus a bányavölgyben van ő a kovács a vár legvégén található a műhelye. Engrom pedig egy vadász ő is a bányavölgyben van, mégpedig ahogy mész a vár felé a folyón átívelő hídon átmész egyből jobbra és egy táborhelyszerűségnél megtalálod egy másik emberrel együtt.