21229
  • Andris66
    #19268
    kiegészítő ???:D::D van olyan??
  • peeter22
    #19267
    Az attól függ, ha paladin vagy akkor a végén, az Innos könnyével felszentel kétkezes kard a király(a kiegben meg a beliar kard ami szintén kétkezes lesz egy idő után.)
  • Andris66
    #19266
    amúgy szerintetek melyik a leg PRAKTIKUSABB a kétkezes vag az egykezes vegyver??
  • Andris66
    #19265
    Kösz szépen így már sikerülni-e kell
  • skampi
    #19264
    köszönöm!
  • Zóanagyvarázsló
    #19263
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sárkány meghal, Xardas kiszívja az erejét, mi elindulunk vissza a hajóhoz.


    Van még egy pár másodperces szösszenet a credits után is.
    Egyébként tipikusan "az orkokat a várba beengedős" videónál szokott kilépni.

    Egyébként ezzel lehet működne a videó, elvégre variál a fájlokkal:
    Gothic 2 videók feliratozva.
  • skampi
    #19262
    nna4úgy sikerült folytatnom,h lenyomtam azt a videót.valaki leírhatná 1 spoilerben,mi történik az utolsó előtti videóban!
  • skampi
    #19261
    BAZZE!végig nyomtam a játékot,de a a főellenfél megölése utáni videónál kilép a játék!a Gothic2 exe. hibát észlelt bla bla.az eredeti gamestaros verzió van meg.nem tudja vki,mi lehet a gond???
    meghülyülök,ha nem látom a végét!!
  • Shaman
    #19260
    Vagy megnézed ezt a térképet ,s a jobb alsó részén megkeresed.
  • sanyiiiii
    #19259
    Ha még így sem találnád kimész a várból, át a folyón majd jobbra és fel.
  • Zóanagyvarázsló
    #19258
    A kősárkány kell keresni a sziklaerőd tetején.
    Gestath (tárnarák/minecrawler páncélos vadász, gyíkok, tűzgyíkok közelében)fele kell menni, ott lesz vele Gorn is, ő elkísér az erődig.
  • Andris66
    #19257
    Csá
    Tud nekem vki segíteni:
    Elakadtam a játékban
    az utolsó sárkányt nem találom az eddig megöltek:
    Zöld(föld-mocsár sárkány)
    Piros(tűz sárkány)
    Fehér(Jég sárkány)
    eddig jutottam de Oric sem mond semmit és ugyebár 4 sárkányt kell lenyomni ki tudja h hol van az utolsó aki tudja PLS válaszoljon
  • Plata
    #19256
    Elhiszem hogy bénáztál,csak a bénák nem tudnak mágust csinálni a Notr-ban.
  • sanyiiiii
    #19255
    Morrowind jó játék. szerintem messze jobb mint az oblivion lett.
    Amujgy nézd meg ezt
  • Zóanagyvarázsló
    #19254
    Nekem speciel pont ez tetszik, hogy egyes szinten nem lehet még varázsolni, végig kell járni a szamárlétrát, a manaitalokat pedig nagyon be kell osztani. Sokkal trükkösebb, izgalmasabb így a játékmenet, akinek ez nem tetszik, annak ott a sima Gothic 2.

  • zerosdfd
    #19253
    Én is mágussal bénáztam notrba és nem is sikerült mert elfogyott a pénz is, a mana is meg minden.
    Azóta se vettem elő, annnyira kiábrándított, most megy morrowind ezerrel.
  • Shaman
    #19252
    én mágussal toltam,azé azzal nehézkesebb...
    nyílván a vége pedig könnyebb
  • sanyiiiii
    #19251
    bár igazából annyi a kieg hogy elején sokat kell tekercsekkel operálni ,40-es szint körül meg sárkányvadászommal egész egyszerüen körbementem kardozva a vár körül, egyszer sem haltam..... lett is belöle pár szint:D
  • Shaman
    #19250
    igen ezt aláírom.

    a kieg SOKKAL nehezebb. Ezután az alap easy-nek tünik eléggé.
  • sanyiiiii
    #19249
    Joh azért nem teljesen de azért át kell gondolni rendesen mire adod a pontokat. Jah és sokkal nehezebb. Bár az alap tul könnyű volt szvsz...
  • Shaman
    #19248
    hátöö ezzel a "teljesen megváltozik" dologgal nem teljesen értek egyet :-ppp

    azé teljesen nem
  • gyonax
    #19247
    Köszi
  • sanyiiiii
    #19246
    Nem viheted át a karaktered. A kieg nem folytatja a játékot hanem beleépül a sztoriba, ráadásul teljesen megváltozik a karakterfejlesztést.
  • gyonax
    #19245
    A kiegészítőről kérdeznék 1 dolgot. (még nincs meg de megveszem) A karakteredet átviszed a kieg.-be vagy teljesen előről kezded?

    Előre is kösz a választ.
  • skampi
    #19244
    köszi
  • sanyiiiii
    #19243
    és csak az ötödik fejezetben
  • Broafka
    #19242
    ha paladin vagy (milicista) csak akkor tudod megtanulni az almanacban a teleportkő készítését!
  • skampi
    #19241
    hali!
    hogy tudom megszerezni a páncélt,ami a kolostor pincéjében van?azt olvastam valahol,h oda lehet teleportálni,de nem találom,h hol olvastam...
    állítólag ez a játék legerősebb páncélja
  • Zóanagyvarázsló
    #19240
    Ha jobbra kurzort nyomod akor veszi egyesével, ha az előrét akkor 10-esével, vagy fordítva, már régen volt, de nem volt vele problémám.
  • endrow
    #19239
    Mégegy kérdés. Hogyan lehet csak 1 dolgot venni, olyanból amiből több van. Pl ha van valakinél 10 kenyér és énekem csak 1 kell, akkor hogyan kell szétszedetni vele?
  • peeter22
    #19238
    Cserekereskedelem megy, ezért azt is be kell pakolni amit te adsz azért amit venni akarsz.
  • endrow
    #19237
    Heló
    Bocs, hogy ide írom, de a gothic 1-ben hogyan lehet venni valamit?? odarakom középre, de megvenni nem tudom. :(
  • Zóanagyvarázsló
    #19236
    Valaki ellen valami csúnyaságot követsz el (lopás, verés) és utána ráolvasod. Keress valakit, akit kényelmesen le tudsz verni, és nem jkell attól tartani hogy más beleavatkozik - Moe, maga Ignaz, valamelyik egyedül ácsorgó paraszt stb.

    Joe1987: Tanítóknál tudod növelni a képességeidet a TP fejében. Beszélgetni kell az emberek, és akkor rájössz ki mit tanít. Az alkimistá alkímiát, a kovácsok kovácsolást vagy erőt, de gyakran kérnek érte cserébe valamit - pénz, küldetés vagy valamely céhez tartozás függvényében tanítanak.
  • Joe1987
    #19235
    hogy lehet szétosztani a TP-t????
    HELP
  • hejyjyjy
    #19234
    Csá!
    A felejtés varázslatot hogy lehet letesztelni?
  • Zóanagyvarázsló
    #19233
    Én többnyire csóró parasztgyerekként, de amikor először játszottam kipróbáltam milicistaként (illetve mágusként) be lehet-e állni. aA lovagra pedig ugyanz vonatkozik, mint a milíciára, gondolom abból adódott kérdés, hogy lenne rá lehetősége.
  • peeter22
    #19232
    Meglehet én mindíg kezdő(katona, zsoldos, mágus)mazsolaként álltam be, mire lovag lettem már én voltam a tolvajok fejedelme.
  • Zóanagyvarázsló
    #19231
    Tudtommal be lehet állni lovagként is a tolvajcéhbe (milicistaként és tűzmásusként biztos, személyes tapasztalat). Egyéni döntés kérdése, hogy be akar-e állni, ha nagyon lovag lovagot akar játszani, akkor nincs értelme, de ha kétkulacsos akar lenni, akkor érdemes. A játék nem korlátoz ebben senkit.
  • peeter22
    #19230
    Abban most nem vagyok biztos, de lehet, hogy az íj és számszeríj is hasonló kapcsolatban van mint a kard esetében, hogy egy bizonyos szint velett fejlődik a másik is, de ez most nem biztos rég nyomtam már. De jó kis game Szerváld be az elsőt is azt úgy alakul a sztori.
  • peeter22
    #19229
    Nagyon elrontani nem lehet. Ha mágus akarsz lenni akkor az ahoz szükséges skilleket kell fejleszteni, mana, varázskövek készítése stb. Ha harcos karaktert szereted akkor nyugodtan nyomhatsz kardra, legyen az egy vagy kétkezes ezek egymást húzva fejlődnek tehát egy idő után ha fejleszted a kétkezes kardot fejlődik az egykezes is. Íj vagy számszeríjra itt döntsd el melyikkel akarsz lövöldözni, és azt fejleszd. Ha már lovag vagy nem hinném, hogy beállhatsz a tolvajokhoz. Elöbb kell beállni a tolvajcéhbe aztán beállni zsoldosnak katonának vagy mágusnak.