21229
  • Axsys
    #19548
    nemtörted meg jól játékot ennyi
  • spartus
    #19547
    sajnos nem ment az újra install :S
  • Yosimicu
    #19546
    nekem csak újra kellett teni a GÁMÁT ha ijen volt
  • spartus
    #19545
    Légyszi, valakiu mondja már meg, mi a teendő, ha még mindig hibás a crack, és mikor megakarok támadni vmit, kiírja a Copy Error-t vagy mit. Valaki megtudná mondani, hogy mit és honnan is kell letölteni, hogy működjön?? Előre is köcce!!
  • ironroy
    #19544
    Hali!!Srácok nem tudjátok hogy mi van a Gothic 2 Night of the Raven magyarositásával?????
  • endrow
    #19543
    Én kieg. nélkül 42-es szintig jutottam
  • Szid
    #19542
    még nem deglett meg az utolsó sárkány a 4 kozul és 48. szinten vagyok
  • nemTom12345
    #19541
    ja, azt elfelejtettem, hogy kieggel 1ütt
  • nemTom12345
    #19540
    arra lennék kíváncsi, hogy hányas szintre jutottatok a végére? mert sajnos nekem nem sikerült elérnem a lvl 50et, 48 végére elfogyott az ellen. Volt aki elérte?
  • endrow
    #19539
    még mindig nem jó a gothic 2-m. De most már tudom miért. valami vdfs32.dll-t nem talál.
  • spartus
    #19538
    hahooka, ismét feltettem a G2-t, de még mindig hibás a crack, és mikor megakarok támadni vmit, kiírja a Copy Error-t vagy mit. Valaki megtudná mondani, hogy mit és honnan is kell letölteni, hogy működjön?? Előre is köcce!!
  • totya4
    #19537
    Addont is tedd fel mellé, úgy próbáld (ha alapból nem teszi fel azt is).
  • axeelf
    #19536
    kéne1 kis help! megvettem a gold editiont csak mikor felrakom belépek minden oké de mikor új játékot kezdek akkor betölt kb a feléig aztán meg kilép (a gothic 2.exe hibát észlelt ezért leáll...) ha valaki tud segitteni megköszönöm
  • endrow
    #19535
    Lehet... Pedig semmi nem változott azóta, mióta legutóbb játszottam vele. Max annyi, hogy újra lett téve a win(fos)dows. Múltkor (fél éve) még ment. 2x végig is vittem. Akadás nélkül futott még annó.
  • totya4
    #19534
    Jól elkefélt rendszered lehet (hardver/szoftver/os) :)
  • endrow
    #19533
    Hát ez nem lehet igaz.... Nem indul el a játék :'( Felinstallálom, rámegyek hogy play game, és semmi. Eredeti játék és nem megy...
  • gyonax
    #19532
    Talán mert nincs is kurzor:DD? Vagy egérgörgővel vagyvagy a kurzorbillentyűkkel tudsz választani.
  • bsyrex
    #19531
    hali!

    Felraktam a gamét és egy kis problémába ütköztem rögtön az elején...
    A probléma abban nyilvánul meg, hogy miután beléptem a játékba nem látható az egérkurzól...
    Ha, valaki tudja a megoldást, létszi írja meg!

    Előre is köszike!
  • Zóanagyvarázsló
    #19530
    Én úgy szoktam neki fegyvert "adni", hogy elverem, és amikor felkel, felveszi a mellé eldobott fegyvert. (Talán Alt-tal lehet eldobni fegyvert, ez most nem ugrik be.)

    Ur-Shak tudtommal nincs benne a G3-ban, bár azt még jegelem pár patch-ig, had lepődjek meg, milyen változtatásokat vitt végbe a PB rajta...
  • nemTom12345
    #19529
    Tényleg? köszi. Nem tudtam, hogy Biffnek(ugye ő az a felbérelhető sárkányvadász a bajáratnál) lehet fegyvert adni. Én még előtte megvertem, elvettem a fegyverét és mentettem. És sehogy se tudtam visszaadni neki. Kihívtam harcra hagytam, hogy elverjen, de a pénzemet is elvette és nem tudtam visszaszedni tőlle(bug gyanu). Ez így mindenre megoldás.
    És akkor szegény Ur-Shak barátunkkal nem találkozunk a G3-ban? vagy csak nem lesz barát?:(
  • petterke
    #19528
    Köszi, Köszi, Köszi!!!
  • Shaman
    #19527
    szerettem azt az oldalt,csak 1 baj volt vele,hogy német. Ettől még ki tudtam silabizálni a dolgokat.
    Csak a sima G2-es rész van lefordítva az addon nincs :-(


    HOPP most nézem,hogy már az addon is le van... le vagyok maradva :-)
  • Zóanagyvarázsló
    #19526
    Ur-Shak-kal való kapcsolatunk sajnos mindenképpen így zárul. (Esetleges meg is ölhetjük, nem fog védekezni, de nekem nem hozzá szívem.)

    Sárkányölés: a Swamp Dragon-t ugye elég könnyű legyőzni, oda van bőven segítség, Biff (egy sárkányvadász) elkísér minket a legtöbb helyre a térképen, csak a Rock Dragon-hoz nem tudjuk felrángatni. Ketten együtt nem okozhat gondot egy sárkány (én odaadtam neki a Dragon Slicer-t, azzal egymaga felaprítja a sárkányokat, leszámítva az Ice Dragon-t). Az említett kősárkány ellen pedig célszerű a démonidézést használni, ha ennyire nem menne.

    Mindegyik szett létezik, én már nem emlékszem, hol is találtam meg őket,
    de itt találhatsz segítséget, ehhez, és sok minden máshoz is.
  • nemTom12345
    #19525
    Hello, lenne még 1 kérdésem, le tudná vki írni, hogy mi történik a Du-Shak(vagy vmi ilyesmi) nevű orcnak a küldetése végén, ha sikeres? mert én még a 2. fejezetben kinyírtam a célszemélyt, így csak odament magától és megutált, amiért ilyen vérengzős, gonosz vagyok. Ha nem ölöm meg akkor, most barátságban válltunk volna el?(úgy birom a kis orcot)
    Ja és ugyan már végeztem a sárkányos küldetésekkel, de hogy lehet szakszerűen megölni 1 sárkányt? Nekem elég táp karim van és mivel a kieg is megvan a Claw of Beliar-al jó nagyokat is sebez, de a sárkányölés nem m1, frontálisan támadáskor fellök, mögé meg nem tudok kerülni, távolról meg nem hat rá semmi. Csak úgy tudtam kinyírni őket, hogy minden alkalommal beidéztem vmit(démont pl).
    És ha már így belejöttem, nem tudja vki, hogy a scholars-oknak nincs amulet-gyűrű szettük? mert warriors megvan, priests megvan, healersből csk az amu hiányzik, de előbbiektől semmi sincs. Szeretek mindent összegyüjteni.
    Köszi
  • Zóanagyvarázsló
    #19524
    Végigjátszás, itt van a banner alatt

    Egyébként (mert jó kedvem van):

    1. The guardians of the dead
    2. The warriors' caste
    3. The priests
    4. The warriors' caste
    5. The scholars
    6. The healers.
    7. You can't know this answer
    (nem tudhatod ezt a választ)
  • petterke
    #19523
    CSátok!
    A kérdésem az lenne, hogy amikor meg kell idézni a csávót az addonworldben a gyógyítóknál mit kell válaszolni a kérdéseire? légyszi írjátok le őket sorban.
    Köszi szépen
  • nemTom12345
    #19522
    Köszi, így már érthető. Jó lesz ismét találkozni régi Raven barátunkal, főleg azután, hogy az 1ben úgy búcsúztam tölle, hogy megöltem^^
  • sanyiiiii
    #19521
    Hát azért mert az addon világot meg kell csinalni mielött továbléphetnél.( azaz Raven halott és megszerezted beliar's claw-t, ekkor az egyik vizmagus visszajön veled a városba, éscsak igy hajlando vatrastávozni a helyéről
  • nemTom12345
    #19520
    előlre is köszi a segítséget és az 5leteket. Thx
  • nemTom12345
    #19519
    nekem erre a piás dologra 2 gondolatom volt, hogy vagy direkt tették be, mert nem csak elfelejtették kivenni az elfogyasztott anyagot, hanem csak ütéskor visszakapjuk. Vagy 1 régebbi verzióban még ha megütöttek akkor az adag hatását se kaptuk meg, így az visszakerült az inventoriba, de ezt kivették, viszont a visszakerülési részt nem javították(alfa verziós bug).

    Ja és lenne 1 problémám G2notr-el, (első végigjátszás, sose nyomtam előtte G2öt, csak 1et) a 3. fejezetben, miután megvan a kikovácsolt szem Vatras nem hajlandó segíteni, csak ha küldtünk a helyére vkit, de senkit nem tudok szerezni. Mit kell tenni?
    Paladin vagyok, lvl 29 vége, a 2. fejezetben mindent leradíroztam a térképekről, kivéve a barátságos embereket és azokat akiket nem is lehet(sárkányok). Így bebuktam alapból az 1ik orcos feladatot is, de mostmár mind1, későn néztem meg a végigjátszást... de most végleg elakadtam, semmi nem segít.
  • totya4
    #19518
    A lényeg; bármi, amit olyankor eszel/iszol amikor támadnak megmarad.
  • Shaman
    #19517
    Félreértetem. Azt hittem a gyógyító/manavisszatöltő italokra írtad.
    Ezek szerint az életerő/mananövelő italokra értetted.
  • Barty007
    #19516
    Nem igazán vágom :P amugy működik a pia bug nemsemmi :P de ezeket igazán nem hasznalnam ki sose mert nincs értelme úgy mert hát az erő italt is meg az ügyesség piát is meghuzza az ember vagy 100 szor és akkor már mi értelme van ? :D
  • Zóanagyvarázsló
    #19515
    Chapter 6

    Innen már talán rá lehet jönni. A bug copyright jogai pedig az enyémek :)
  • Barty007
    #19514
    Ez mi ez a bug amit írsz ? Hol található ?
  • totya4
    #19513
    Eleve bugnak írták, ez jó! :)
  • Zóanagyvarázsló
    #19512
    A Gothic harcrendszere mindig is arra épült, hogy csatában nehezebb legyen gyógyítani magyunkat, pláne nem ötösével inni a quick slot-okból a gyógyító nedűt (én ezt szeretem benne). Őszintén szólva nekem sem tűnt fel soha, ha annyira centizni kellett, ezt figyeltem a legkevésbé, permanens italt pedig végképp nem fogyasztottam csata közben.

    Ez nem a "hivatalos" játékmenet része. Szerintem egyértelműen bugnak szánták :)
  • totya4
    #19511
    Abban egyetértek hogy középútnak számíthat a rendes játék, és a csalás között, de ismétlem : a programozókat kéne megkérdezni minek szánták.

    Elvileg ügye ha nagy csatába bonyolódsz és életerőd majdnem fogytán van, akkor előrántassz egy gyógyitalt és megiszod. Nem hiszem hogy számtalan teszteléskor ne szúrt volna szemet hogy ilyenkor az ital nem fogy.
  • Zóanagyvarázsló
    #19510
    Ezeket szokták soft cheat-nek hívni. Különben is rongálja a játékélményt.

    De mint írtam, sokadik végigjátszásra már bocsánatos, én is szórakoztam ilyesmikkel.
  • totya4
    #19509
    Részletesen leírtam mit csináltam, tehát nem értem mit zagyválsz.
    Olvasni meg kéne tanulni?