21229
  • Hunnenkoenig
    #3397
    Na, a vegigjatszas fent van.

    Most asszem elmegyek, mert lefordulok a szekröl, ugyanis tegnap ota nem aludtam :-)
  • [Jakuza]
    #3396
    Az Angolon , ugye muxik a magyaritas ?
    Bar ketlem ha a honlapon meg az van irva, hogy csak az 1.3as patchel muxik.
    Vagy kezzel szedjem ki a telepitobol a fajlokat ?
  • IMYke2.0.0.0
    #3395
    Köszi az FTP-t! Hálám az "Upload"-ban!


    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapjaimon ::. .:: Sync Honlap ::.; .:: Extra Honlap ::.
  • pluhi
    #3394
    Aki nyomatta már mindkét vert., az hasonlitson létszi. Jobb, szebb, stabilabb, gyorsabb? Vagy csak a feliratok meg a szinkronok változtak?
  • gergou
    #3393
    Most proszaltam a gamezt, es tokeletesen muxik, es nagyon coolos, egy szo mint szaz, erdemes volt ra varni...
  • drakeX
    #3392
    Haggyad, mindjárt lejön a Dreamweaver és akkor megcsinálom, addig linkeld mellé a másikat.
  • Hunnenkoenig
    #3390
    Bazeg elkezdtem a walkthrought formatalni...ennek sose lesz vege?
  • drakeX
    #3389
    már kértem itt az embereket, hogy teszteljék le, de sajna mindenki a fülén ült, vagy csak annyira lefoglalja őket a játék, hogy nincs rá idejük
    Holnapra leszedem én is, és akkor meg tudom mondani.
  • drakeX
    #3388
    A két formázatlan lapot felraktam ide:
    http://palinkas.ehc.hu/guide.htm
    http://palinkas.ehc.hu/walkthrough.htm
    amíg megoldom a Dreamweaver-es problémát, addig belinkelheted őket, ha akarod.
  • drakeX
    #3386
    Lassan készen lesz.

    Elkezdtem lehúzni egy Dreamweaver MX trialt, de nem tudom, hogy benne van-e minden, mert ez csak 50 mega (törést szerzek hozzá semmi perc alatt).
    DSL-em van, de éppen az angol G2 jön rajta:)
    ICQ-t nem nagyon szoktam bekapcsolni, mert egy ideje nem nagyon lehet rajta file-t küldeni.
    DC++ nem működik rendesen a routeremen keresztül, még passzív módban sem.
  • Hunnenkoenig
    #3385
    Haggyad, majd megoldom. De ma nem, mert meg tenyleg össze kell buheralnom az uj szövegeket, aztan elküldöm konvertre.

    Te hogy allsz?
  • Hunnenkoenig
    #3384
    Csak 60 MB :-)
    ICQ-n atnyomom neked egy ejszaka alatt!

    Milyen csatlakozasod van?

    DC++ -on körbenezhetnel.

    Megnezem mit tehetek erted :-)
  • drakeX
    #3383
    Ha kell én is ki tudom rakni, de akkor kellenének a képek, és be kellene linkelni a két lapot hozzád.
  • drakeX
    #3382
    Nem azt akartam mondani, hogy nem tudom, hogyan próbálnád meg, hanem azt, hogy nem tudnád véghezvinni
  • drakeX
    #3381
    Adj egy Dreamweavert, mert valahol elhagytam az enyémet :)
    Fel tudod rakni addig ezt, amíg nincs Dreamweaverem?
  • Hunnenkoenig
    #3380
    Azt nem, (giccseskedni tudunk word nelkül is), hanem belerakott ketkilometernyi fölösleges kodot, meg atformatalta a betüket szepen unikódra, meg hasonlo finomsagok.

    Nem azt mondom, hogy a dreamweaver a vilag legtisztabb kodjat irja, na de ez?!
  • Esrohnoil
    #3379
    Nekem az I. már nem, a II. még nincs meg... :/
  • Esrohnoil
    #3378
    Mit csinált? frankón kiszinezte csicsásra? :DD
  • Zizzencs
    #3377
    Valamivel fenyegetozni kell, nem? :-)
    Az IP-cimedet nem nehez lenyomozni, foleg ha FTPztel tolem. Aztan parszaz megabitnyi pinget, udp csomagokat, hasonlokat dolgoztatok fel a gepeddel pl. DoS, ugy hivjak :-p
  • Hunnenkoenig
    #3376
    Fu bazeg, inkabb haggyuk! Ez a word a HTML szoszerinti meggyalázása!

    Küldd inkabb textben, vagy hasznald a Dreamweavert. :-))

    Ahogy jonak látod.

    Ha textben küldöd, akkor viszont csak azokat a reszeked küldd, amit valoban ujitottal!

    Ha ugy nem megy, akkor lehet, hogy a vegleges verzioig lemondok a szines feliratokrol es a diszcsikokrol. :-))
  • drakeX
    #3375
    Bocsi,én nem fogok sem tőled letölteni, de már csak kiváncsiságból is megnézném, hogyan nyírod ki a gépemet a neten
  • Zizzencs
    #3374
    http://ural2.hszk.bme.hu/~mz269/ftp.png
    Itt lathato, hogy hogy toltsetek ki a wincmd-t. Kreativitas, sracok, kreativitas :-)
  • Zizzencs
    #3373
    Rendbekaptam az FTP-t, bocs, hogy eltartott egy darabig.
    Tehat:
    ftp://jane.sch.bme.hu:10021
    Username: sgforum
    Password: bela12
    Max 16 user, egy userre max 2 kapcsolat, savszelesseg, amit hasznalhattok max 10 Mbyte/sec.
    Gothic 1-2, Arx Fatalis kirakva.
    Uploadba irhattok. Gothichoz, Arx fatalishoz kapcsolodo crackeket, patcheket, forditasokat, kimenteseket tehettek fel, aki nem igy tesz, arra haragudni fogok nagyon es ertek hozza, hogy hogy nyirjam ki a gepet neten.
    Keresre adhatok szemelyenkent accot is, de az eltart egy ideig, ha nem vagyok gepkozelben eppen.
  • drakeX
    #3372
    Hunnenkoenig! Elküldtem a tiéd alapján a frissítést, megnézed, hogy jó-e?
  • IMYke2.0.0.0
    #3371
    Én tettem volna neked, de hát elérési hiba üzi Total Commander FTP alatt... :)(

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapjaimon ::. .:: Sync Honlap ::.; .:: Extra Honlap ::.
  • MaDFoX
    #3370
    este 8 :CCC
    Ugyis megorulok addig... ;DDD
  • Zizzencs
    #3368
    Siman jo, koszi szepen.
  • [Jakuza]
    #3367
    Ezt nekik mondjad.
    Inkabb azt mond , hogy jo lett e a 3. CD is , mert 5 perc es kezdodik az F1 es nem leszek mindjart.
  • Zizzencs
    #3366
    Paran maris toltik, oket elkeseritem azzal, hogy elobb bekonfigolom az FTP-t... Sorry ha valakit kozben kidobok estetol igerem, hogy lesz. Este=8 ora mondjuk.
  • [Jakuza]
    #3365
    Na urak, akkor mindenkinek.
    Felert mind a 3 CD.
    Ha valakinek kell a gama meg, mert valami oknal kifolyolag nem dudta megszerezni, keresse Zizzencset es o majd megadja az elerest.
    Persze ha csak nem vesi ide a forumba.
  • Zizzencs
    #3364
    Kettes is oke...
  • Zizzencs
    #3363
    Meglesz, estetol fenn lesz egy darabig, csak elotte bekonfigolom rendesen az FTp szervert...
  • Zizzencs
    #3362
    1-es CD oke...
  • [Jakuza]
    #3361
    NM.
    A tobbi artatlan baranykanak meg tedd kozze akkor a neten egy hetre a gamat.
    Amugy mar neked se kell sokat varnod, mert mar lassan a 2. CD is feler.
  • Zizzencs
    #3360
    Para: mondtam windowsos gep, amin fut az ftp server... :-( Ugyhogy megnezni nem fogom, ellenben megprobalom elinditani a gamet :-) FXP meg menni fog, nincs kipipalva az a checkbox, hogy tiltsam legalabbis. Koszi szepen.
  • [Jakuza]
    #3359
    Hol ?
    Csajok is vannak ? :)))))
  • [Jakuza]
    #3358
    FTP-to-FTP.
  • [Jakuza]
    #3357
    Elindult .
    Ha felert akkor, ha van SSH eleresed akkor ellenorizd le oket, hogy nem serultek e meg atvitel kozben.
  • Hunnenkoenig
    #3356
    Micsoda fertö....
  • Zizzencs
    #3355
    Haaat, ha elarulod, hogy mi az az FXP :-) Windowsban nem vagyok otthon, csak siman felraktam egy serv-u ftpd-t...