21229
  • CS@
    #3543
    Most ,hogy elkezdtem játszogatni a Gothic2vel is azt kell mondjam semmi köze a Morro-hoz úgyhogy marhaság hozzá hasonlítani.
  • Petyus_
    #3542
    Kösszép már jön is! :)
  • gergou
    #3541
    Hat ebben nincs igazad, a Morrowind egy kutyaszar ehhez kepest, sztem valami driver problem van nalad, vagy keves a rendszermemoryd, vagy alacsony savszelu, mert nalam mimdem a maxon, es 0 akadas:)) Bar lehet az 512 MB 333 mhz -s ddr miatt van:))
  • gergou
    #3540
    Sikerult, most mar csak annyit kene tudni, hogy mi a kulonmbseg akkor, ha nem Saraht dobom fel Andrenal, hanem a tagot, akitol a passt kaptam... Leszn kem valami bajom belole..?:)
  • gergou
    #3538
    Koszi Freak, megtalaltam, beleraktam az itemjei koze a levelet( azok koze, amikkel kereskedik), de hiaba megyek Andrehoz, nem tudom bearulni....
  • Csacsi
    #3536
    Végre itthon. Install progress.....

    OFF

    Ma sem fogok sokat aludni, még jó, hogy múlt héten letudta barátnői kötelezettségeimet, az új meg nem állt kötélnek, szóval rengeteg időm van. :))

    ON
  • Randal
    #3535
    Sziasztok!
    Akinek kell a gamma az komme to DC++ (jó ez a halandzsa nyelv)

    Lenni itten általában:
    Koli, Mátrix, Elite, Tejszin

    no, ennyit mondok, megtalálható:

    Gothic 2 német
    Gothic 2 angol
  • FREAK
    #3534
    ott áll a faszi mellett (ha már bent vagy a városban)

    keleti kapu
  • gergou
    #3533
    Ok, minden faxan halad, de nemsoka lejar a ket nap haladekom, hogy Saranal elrejtsem a levelet... Senki nem fogadta el a game elejen a padon ildogelo csakotol a passt? Mert nem talalom Sarat sehol... Ha valaki tudna segiteni, az jo volna...:)
  • magus
    #3531
    ilyen erdo? majdnem megorultem mire megtalaltam ujra a kis baralngot ahol volt az ork fegyver a angy erdo miatt... telleg eleg suru mit nem ondjak
  • Mr. Perfect
    #3530
    Hunnenkoenig1: Csak úgy kíváncsiságból: Az oldaladon lévő végigjáttszás kb. hány százaléka a teljes játéknak? És hány fejezet van?
  • magus
    #3528
    lenne néhány kérdésem:

    1. HOL A RÁKBAN VAN FARKAS? van 5 farkas furom, de 6 kell:( sehol sem talalok. mindenhol jartam mar vagy 3 szor
    2. amikor az alkimistanak kell vinni sok novenyket, akkor az also 4-et hol szerezhetem be?

    megoruloök a farkasok miatt, ezt kersem mar egy oraja

    ja es nem baj hogy elregeltem, vatrasnak hogy xardastol jottem? a fire magicosoknak is elmondhtom majd?
  • Jacek
    #3526
    en szerencsere vegig toltam csak nem sokra emlekszem:))
  • MaDFoX
    #3520
    =D LOL
  • gothic1
    #3519
    Ja meg vinni kell egy birkát magaddal az 1000 arany mellé! :)))

    No az halálos, mikor beszélgetsz a birkával! :)
  • PhantomW
    #3517
    bocs 2x nyomtam-be
  • PhantomW
    #3516
    magyarosítás nem müködik az angol verzóval nekem!
    néze már meg más is
  • PhantomW
    #3515
    magyarosítás nem müködik az angol verzóval nekem!
    néze már meg más is
  • Shaman
    #3514
    nem tud ilyet mutatni,mert nála nem vetnek árnyékot a felhök. S3 powaaa
  • FREAK
    #3513
    egyedül a poligonszám alacsony, de mutass nekem még egy ilyen erdőt, vagy olyan játékot, ahol árnyékot vetnek a felhők....

    ez nem arcade lövöldözés, ide nem kell a sok villogó gyönyör...
  • Shaman
    #3512
    Még valami,te mit nevezel RPG-nek? Hallottál már olyan játékról Gothicon kívül ahol a "szintlépés" úgy müködik,hogy elmész egy tanítóhoz aki elmagyarázza,hogy mit csinájj jobban?? Sztem tuti nem,ez teljesen életszerü,nem úgy mint más gamékban,ahol lépsz szintet oszt osztassz.
  • Shaman
    #3509
    Figyu bocs,hogy ezt mondom,de gagyi videjókártyán ne is lesz olyan szép a kép. Effectek stb. nem jönnek ki.
  • Shaman
    #3507
    Ööö még nem néztem meg a gamét,de itt is ORE lesz az úgymondd "fizetö eszköz"? Idézöjel azé,mer ugye 1-ben nagy volt a cserekereskedelem is.
  • Shaman
    #3506
    Darcan te maki,te minek írkáltál ide?
  • musha
    #3505
    nem tudom, lehet, hogy én nem látok valamit, de a grafikát én egyáltalán nem nevezném olyan gyönyörűségesnek. pláne nem úgy, hogy olyan gépigénye van, hogy nálam eddig nem igazán szaggatott semmilyen játék (bloodrayne, vice city, collin mcrae 3 - mindezek full beállításon), ez meg a közepes alatti beállításokkal is borzalmas ha kimegyek a szabad ég alá. de ha legalább olyan szép lenne, akkor azt mondanám, hogy oké, szar a gépem, de még csak nem is az.
    a hangulata rendben van, de a másik dolog, hogy ez mitől rpg??? kaland. némi rpg elemekkel.
  • gergou
    #3504
    Na Udv, ezt a sarra nevu p*csat nem talalom, akinel el kell rejteni egy kamu levelet:) Nagyon latvanyos a grafik, sokkal szebb, mint az 1 resz volt...:) Egyebkent nem tom minek a clone cds relaseel vacakolni, az immersionost szedjetek le, az jo...
  • drakeX
    #3501
    szakítani fog.
  • Mr. Perfect
    #3500
    A cloneCD verziónak azért ez a neve mert a CloneCD nevű CD másoló progival készült az image. Elképzelhető, hogy az Alcohol-al is ki lehet írni de szvsz erősen ajánlott a fent említett program. Ez azért jó mert az így megírt CD ugyanolyan lesz mint az eredeti,(tehát a másolásvédelem is rajta lesz) és ezért természetesen crack sem kell hozzá, valamint az esetleges későbbi patch-eket is fel lehet tölteni...
  • drakeX
    #3499
    A játék elején nem tudsz csak tekercsről varázsolni. Viszonylag sok küldetést kell megcsinálnod, hogy varázsló lehess, először is össze kell szedned több, mint 1000 aranyat. Nézd meg a végigjátszást, ha többre vagy kiváncsi.
  • drakeX
    #3497
    Thorben, az asztalos a városban szintén tud tanítani.
  • Bandeeka
    #3496
    Hali!
    Lenne 1 kérdésem? A játék elején csak azzak a fával tudok harcolni? Én ugyanis varázslo szeretnék lenni. Az elejen nemlehet sehogyse varazsolni ugye? CSak amiket találok tekercseket.
    Thx a segicseget. amugy most ismerkedem a játékkal. És bocs a láma kérdéséert.
  • PhantomW
    #3491
    amikor felteszem a magyarosítást és nyomok egy new gama akkor töltés közben kilép aplication error-al
    az angol gothic 2 van meg ami 1.31 verzió
    nem tud valaki megoldást?
  • FREAK
    #3490
    pont elgondolkodtam rajta, mit értene valaki a másodikból, ha nem játszott az elsővel

    nos, azt hiszem, ha szeretnéd tudni, mit csinálsz, és ki kicsoda (t.i. vannak ismerősök az elsőből), érdemes végignyomni az elsőt

    50 óra játékidő, egy hét alatt meg lehet csinálni
  • lwb
    #3488
    Soha többet nem hiszek a hivatalos (?) minimum konfig leírásnak. Ha nem is szakít, de simán elmegy lebutítva a pici gépemen a Gothic 2 is, akárcsak korábban az 1.
  • fucko
    #3487
    Mostmar muxik pedig semmit nem csinaltam:)
  • gergou
    #3486
    akkor nem ertem, muxenie kene...
  • djcom
    #3485
    Re
  • fucko
    #3484
    De,bemasoltam azt is.
  • gothic1
    #3483
    válaszoltam! :)
  • djcom
    #3482
    Gothic:Ment mail!