21229
  • gergou
    #3481
    Valamit nem masoltal be, amit be kellett volna... pl: az ar exet...

    Egyebkent sztem a Morrowindet agyonveri a a Gothic 2, sokkal hangulatosabb es latvanyosabb a kornyezet ezen progiban, es nagyobb kedvem van vele jatszani:))
  • hiba
    #3480
    Ez komoly ebbe is van FADE? heh
  • fucko
    #3479
    Hali!Elinditom a gammat es mikor az elso ellent megutom xardas tornya elott vagy akar csak a kecsket gybol kiirja hogy copy protection,nyom egy kis lehuzo dallamot es nem lehet artani az ellenfelnek.Gondolom ezt rendbehozna a clonecd-s valtozat de a kerdesem hogy az immersionossal nem lehet megoldani?
  • hiba
    #3478
    Egy zsoldos eleg fullos karakterem van, de szuksegem volna a "zarnyitas"-ra mert igen sok ladika van emi erdekelne...de kulcs nincs hozza.
    Azt olvastam, csatlakozni kell a tolvajokhoz es Ramirez megtanit erre. A gond az, hogy en az eddigi cselkedeteim alapjan nem akaroka tolvajok koze tartozni...viszont Diego meg csak a 6. fejezetben tanitana erre. Dilema. Most mi legyen? :(
  • Ark
    #3476
    Hunnenkoenig1:

    Német verzió van meg 1.28-as ezután telepitve az 1.30-as peccs meg az angol felíratok (mégha elég silány is), verziónak pedig 1.30-at ír ki. Szerepjátékban nem "csitelek" megöli a játékélményt, csak érdekességként írtam. Köszi a figyelmeztetést.
  • gothic1
    #3473
    NEKEM IS KELL !!!! :)))

    Srácok tudtok adni egy dc++ megosztást nekem, vagy egy ftp-t, ahonnan letölthetem.

    Tegnap végigvittem újra a Gothic 1-t. Most már nagyon rá vagyok hangolva a Gothic 2-re!
  • Ark
    #3472
    Egy kis érdekesség, hogyan legyen pénzünk: sikerült lelőnöm egy shadow runner-t (rengeteg nyílvessző), Bosper adott érte 250gp-t, utána 100gp-ért meglehet venni tőle aztán mondod neki, hogy új prémed van számára roppant boldog lesz és ismét megveszi 250gp-ért, ezután megint megveszed 100gp-ért és így tovább. Ez az a shadow runner ami ott van ahol az orc felderitő, a párkányról lelehet lőni.
  • drakeX
    #3471
    Ugyanaz a főhős, mint az 1-ben, de a különböző fejlődési sémák tökéletesen helyettesítik a karaktergenerálást. A történet ugyanott folytatódik, ahol az elsőnek vége lett. Ha addig is érdekelnek a szabályok, akkor találsz egy kis olvasnivalót itt, azon belül is nézd meg először a Guide-ot. Azzal szerintem el is leszel, amíg nincs meg a játék
  • I.C.ram
    #3470
    Még csak félig rakták fel az ftpmre... :( De addig is meséljetek valamit róla! Pl. Karaktert lehet generálni benne, vagy csak egy csávóval leehtsz, mint az 1-ben.
  • djcom
    #3469
    Hatalmas gamma!
    Most jött le,egy órácskát nyomtam vele(a német verzioval játszottam sokat,csak nyelvi gondok miatt abbahagytam)
    De ez a játék ütni fog!!!
    Hangulat,játékmenet,grafika,hangok stb,minden..ott a helyén:))
  • FRenkie
    #3468
    minden elismerésem(a végigvitelekért :)
    és meggondolom amit mondtál.mindnesetr kipróbálom.
    további jó szórakozást
  • drakeX
    #3467
    Mindenkinek:

    Végigjátszás állapota: Második Fejezet végéig (http://beam.to/gothic2.hu)

    Ha valaki ennél később akad el, az írjon ide, majdnem minden kérdésre tudok válaszolni.
  • drakeX
    #3466
    Úgy látszik, az én reakcióim elkerülték a figyelmedet... De tartm magam ahhoz, hogy ez a történet nagyrészt a játék előtt játszódik, és nem alatta. Tehát nem ugyanaz, hogy egy játéknak 'története' van, vagy egy játéknak 'előtörténete' van.
    Mielőtt megkövezel, én mind a Gothic 1-2-t, mind a Morrowindet végigjátszottam.
    Ja, és nem utolsó sorban a 'régen volt egy Jóságos hős aki meghalt,és benned támad fel,és le kell győznia gonoszt' történet szerintem nem tartozik az eredeti ötletek közé.
  • Kulinpapa
    #3465
    OK
    Mar nezem is.Csak nem tudtam hogy a masodik is benne van:))))
  • FRenkie
    #3464
    nemtudom ...de szeritnem ti azt hosziem hogy nincs sztoryja a morowindnek.a főszálat senki nem vitte végig?mert nagyon fasza a story.aki nem jött volna rá,az a lényeg hogy régen volt egy Jóságos hős aki meghalt,és benned támad fel,és le kell győznia gonoszt...de nagyon frankó és nem csak arről szól hogy: "Orakon keresztül egy üres vilagban gyalogolni celtalanul egy csomo szarral a batyudban, amiröl azt sem tudtad mire jo"
    de értékelem a válaszotokat.thx
  • drakeX
    #3463
    Ja, és nem utolsó sorban ajánlom a végigjátszást ;-)
    A második fejezet már benne van.
  • drakeX
    #3462
    Indulj el a középső bányától északra (onnan, ahol a Ragadozókat kellett kiirtani). A térképen van arra egy tó, attól vezet egy út a város felé. Ezen az úton van egy kapu, de előtte van egy leágazás jobbra egy kis völgybe, ott van Diego. Rögtön meg fogod ismerni a helyet, mert két Lovag hullája fekszik a bejáratnál.
  • drakeX
    #3461
    Bár az is igaz, hogy a Morrowind történetének nagyrésze nem a játék alatt, hanem előtte játszódik, és csak könyvekből meg elbeszélésekből tudod meg...
  • Kulinpapa
    #3460
    Tudnatok segiteni?
    A regi vilagban vagyok.Mar hirt vittem a 3 banya kozul 2-orol.De a harmadik banyaban csak egy irast talaltam hogy Diego tudja hogy hol vannak a ladak az erccel.Diegot hol talalom meg?
  • Hunnenkoenig
    #3459
    Na leptem, mert mostmar kb 36 oraja vagyok fent es holnap (ma) hatkor kelek.

    Jucikát mindenkinek!
  • drakeX
    #3458
    Ez egy kicsit erős, bocsi.
    Ha valaki eleget játszik vele, akkor azért megtalálható benne a 'sztori'.
  • drakeX
    #3457
    Legalább legközelebb már egyből olyat küldök, amiben minden jó:)
  • Hunnenkoenig
    #3456
    Erre meg az jut eszembe:

    "Miert, volt sztorija???"
  • Hunnenkoenig
    #3455
    Drake, mar en is megcsinaltam! :-) De azert kösz!

    Szenvedtem kicsit, mert a fejlec kepet az istennek sem akarta kimutatni...

    Frenkie:

    Nem erdemes öket hasonlitgatni.

    Akinek tetszik a Gothic, annak altalaban nem tetszik a Morrowind es forditva.

    En nem csiptem a morrowindet, mert a szep grafikan kivül nem nyujtot semmit. Orakon keresztül egy üres vilagban gyalogolni celtalanul egy csomo szarral a batyudban, amiröl azt sem tudtad mire jo.

    A Gothicnak nagyon sürü hangulata van, szabad vagy, de megis mindig van egy cel elötted es egy faladat, ami fele terel a story. Hogy azt milyen uton ered el, az mar csak a te dolgod.
  • drakeX
    #3454
    Szerintem próbáld ki, és nézd meg magad :)
  • drakeX
    #3453
    Nekem az a sztori nem igazán tetszett, de sajnos a Gothic 2 története is sablonosabbra sikerült, mint az elsőé. Az első rész sztorija szerintem kenterbe veri a Morrowindét, de a második már 'csak' kb. ugyanolyan jó (értsd ugyanannyi sablon van benne, és nagyjából ugyanannyi eredeti ötlet). Viszont a Morrowind a rengeteg mellékküldetés ellenére sem tudott olyan feelinget adni, mint bármelyik Gothic.
  • FRenkie
    #3452
    és a morrowind storyjával összehasonlítva jobb vagy rosszabb?
  • drakeX
    #3451
    Mi számít frankónak? Igen, szerintem az van. De ha a sztori érdekel, akkor előbb szerezd meg az első részt, és játszd végig azt is. Annak még jobb sztorija van.
  • drakeX
    #3450
    Fizetős ftp-ken már mindegyiken kint van...
  • FRenkie
    #3449
    frankó storyja van a játéknak?
  • Rephyx
    #3448
    Sajna Zizzencs ftpje megpusztult. Valami megoldast ha sikerulne talalni... :)
  • drakeX
    #3447
    Képekkel már ne fáradj, küldöm újra az egészet, képeket megcsináltam:)
  • IMYke2.0.0.0
    #3446
    Az angol már eleve 1.3-as!

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapjaimon ::. .:: Sync Honlap ::.; .:: Extra Honlap ::.
  • LSC
    #3445
    ehhez a magyarosításhoz is kell az 1.3 patch?Mármint az angol verzióhoz is?
  • Hunnenkoenig
    #3444
    Mindjart felteszem!
    Persze, megcsinalom a kepeket is!

    Epp felraktam ujra a jatekot. Hat meg mindig nagyon folyekonyan megy full reszletessegen. Semmi szaggatas Xardasz tornya környeken.

    Viszont a forditason lesz meg mit polirozni :-)

    Asszem holnap nekiallok jegyzetelni :-)
  • drakeX
    #3443
    Na még valami: a képek nem jelennek meg, azt le tudod módosítani?
  • PhantomW
    #3442
    thx a linket
  • drakeX
    #3441
    Hangulatban. Röviden és tömören csak ennyiben.
  • drakeX
    #3440
    Hunnenkoenig!
    Elmentek a file-ok, kirakhatod, ha még mindig ébren vagy:)
  • Kulinpapa
    #3439
    A Morrowind az nagyon steril volt nekem.